<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (14. 11. 2018)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Čačík MatejČačík Matej 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 1 2:15.38
2 67 Pastorák MarkoPastorák Marko 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 2:29.21
3 50 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 2:29.28
4 57 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 6 2:29.39
5 65 Lovecký JakubLovecký Jakub 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 4 2:31.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 334 Matta MichalMatta Michal 02 02 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 3 2:18.63
2 43 Komiňák MartinKomiňák Martin 02 02 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 2 2:19.79
3 48 Jakuš TadeášJakuš Tadeáš 02 02 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 2 2:28.07
4 335 Galko JakubGalko Jakub 02 02 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 1 2:32.43
5 342 Viráloš AdrianViráloš Adrian 02 02 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 5 2:36.82
124 Rigó MarekRigó Marek 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 DNF
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 52 Čačík MatejČačík Matej 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 1 2:15.38
2 334 Matta MichalMatta Michal 02 02 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 3 2:18.63
3 43 Komiňák MartinKomiňák Martin 02 02 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 2 2:19.79
4 48 Jakuš TadeášJakuš Tadeáš 02 02 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 2 2:28.07
5 67 Pastorák MarkoPastorák Marko 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 2:29.21
6 50 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 2:29.28
7 57 Tvrdoň JánTvrdoň Ján 02 02 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 6 2:29.39
8 65 Lovecký JakubLovecký Jakub 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 4 2:31.63
9 335 Galko JakubGalko Jakub 02 02 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 1 2:32.43
10 342 Viráloš AdrianViráloš Adrian 02 02 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 5 2:36.82
124 Rigó MarekRigó Marek 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 DNF

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 5 2:19.17
2 49 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 6 2:30.12
3 152 Januška TomášJanuška Tomáš 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 2:33.22
4 107 Pomšahár IvanPomšahár Ivan 04 04 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 7 2:36.64
5 90 Šipoš ŠimonŠipoš Šimon 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 2:39.62
6 151 Janák JakubJanák Jakub 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 2:42.64
7 13 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 2:51.69
31 Černák OliverČernák Oliver 03 03 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 141 Tóth RichardTóth Richard 03 03 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 6 2:28.42
2 103 Hrnčíř SamuelHrnčíř Samuel 03 03 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 3 2:29.92
3 329 Csákányi PeterCsákányi Peter 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 1 2:34.91
4 330 Valent TimotejValent Timotej 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 7 2:36.94
5 135 Peško FilipPeško Filip 04 04 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 4 2:37.84
6 4 Hacker DanielHacker Daniel 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 2:52.98
79 Petrovic LeoPetrovic Leo 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 5 2:19.17
2 141 Tóth RichardTóth Richard 03 03 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 6 2:28.42
3 103 Hrnčíř SamuelHrnčíř Samuel 03 03 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 3 2:29.92
4 49 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 6 2:30.12
5 152 Januška TomášJanuška Tomáš 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 2:33.22
6 329 Csákányi PeterCsákányi Peter 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 1 2:34.91
7 107 Pomšahár IvanPomšahár Ivan 04 04 ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec 7 2:36.64
8 330 Valent TimotejValent Timotej 04 04 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 7 2:36.94
9 135 Peško FilipPeško Filip 04 04 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 4 2:37.84
10 90 Šipoš ŠimonŠipoš Šimon 04 04 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 8 2:39.62
11 151 Janák JakubJanák Jakub 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 2:42.64
12 13 Čerešník MartinČerešník Martin 03 03 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 2:51.69
13 4 Hacker DanielHacker Daniel 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 2:52.98
31 Černák OliverČernák Oliver 03 03 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 2 DNS
79 Petrovic LeoPetrovic Leo 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 DNS

800 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 146 Gottstein SimonGottstein Simon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 2:49.22
2 150 Horváth DavidHorváth David 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 2:49.23
3 120 Kováč AdamKováč Adam 06 06 Spojená škola Svätej RodinySpojená škola Svätej Rodiny 6 2:52.23
4 147 Halahija NathanHalahija Nathan 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 3:05.54
5 149 Hollý MatúšHollý Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 3:09.47
6 160 Ružička JozefRužička Jozef 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 8 3:28.33
7 148 Hlavatý TimotejHlavatý Timotej 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 3:29.03
8 159 Rózsa MartinRózsa Martin 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 7 3:34.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 2:31.27
2 17 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 2:37.12
3 33 Háger SamuelHáger Samuel 05 05 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 1 2:37.42
4 162 Sýkora TristanSýkora Tristan 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 8 2:53.09
5 25 Primič DanielPrimič Daniel 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 6 2:54.48
6 8 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 06 06 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 4 3:03.68
7 157 Palička ŠimonPalička Šimon 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 3:16.63
8 161 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 7 3:34.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 14.11.2018 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 15 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 2:50.00
2 323 Maas MatejMaas Matej 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 4 2:58.95
3 2 Everling RichardEverling Richard 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 3:00.52
4 324 Fratrič PeterFratrič Peter 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 3 3:01.85
5 164 Tibenský MatúšTibenský Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3:05.90
6 158 Pápay TomášPápay Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 3:12.76
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 19 Jankových TomášJankových Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 2:31.27
2 17 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ZŠ BrezováZŠ Brezová 2 2:37.12
3 33 Háger SamuelHáger Samuel 05 05 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 1 2:37.42
4 146 Gottstein SimonGottstein Simon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 2:49.22
5 150 Horváth DavidHorváth David 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 2:49.23
6 15 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 1 2:50.00
7 120 Kováč AdamKováč Adam 06 06 Spojená škola Svätej RodinySpojená škola Svätej Rodiny 6 2:52.23
8 162 Sýkora TristanSýkora Tristan 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 8 2:53.09
9 25 Primič DanielPrimič Daniel 05 05 ZŠ BrezováZŠ Brezová 6 2:54.48
10 323 Maas MatejMaas Matej 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 4 2:58.95
11 2 Everling RichardEverling Richard 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 3:00.52
12 324 Fratrič PeterFratrič Peter 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 3 3:01.85
13 8 Moravčík MatúšMoravčík Matúš 06 06 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 4 3:03.68
14 147 Halahija NathanHalahija Nathan 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 3:05.54
15 164 Tibenský MatúšTibenský Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3:05.90
16 149 Hollý MatúšHollý Matúš 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 3:09.47
17 158 Pápay TomášPápay Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 3:12.76
18 157 Palička ŠimonPalička Šimon 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 3:16.63
19 160 Ružička JozefRužička Jozef 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 8 3:28.33
20 148 Hlavatý TimotejHlavatý Timotej 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 3:29.03
21 161 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 7 3:34.09
22 159 Rózsa MartinRózsa Martin 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 7 3:34.97

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 14.11.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 223 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 02 02 Gymnázium Ivana HorváthaGymnázium Ivana Horvátha 5 2:44.17
2 224 Kukuľová HelenaKukuľová Helena 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 2:52.93
3 337 Hakszerová ReginaHakszerová Regina 01 01 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 1 3:37.48
4 339 Takácsová RékaTakácsová Réka 00 00 Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra... 6 4:02.82
270 Ožvaldová NikolOžvaldová Nikol 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 14.11.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 235 Černáková AdelaČernáková Adela 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 2:44.77
2 218 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 7 2:54.00
3 54 Fančovičová HanaFančovičová Hana 04 04 Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova 2 2:54.38
4 280 Jasenická NinaJasenická Nina 04 04 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 5 3:05.26
5 305 Vidová TamaraVidová Tamara 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 7 3:07.92
6 205 Fecková KristínaFecková Kristína 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 3 3:11.66
7 188 Holentová NinaHolentová Nina 04 04 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 4 3:15.40
8 274 Baňasová NatáliaBaňasová Natália 04 04 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 1 3:18.78
9 268 Kovácsová AlžbetaKovácsová Alžbeta 03 03 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 2 3:22.58
10 273 Zemešová VanesaZemešová Vanesa 03 03 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 8 4:20.85
282 Kobolková EmaKobolková Ema 04 04 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 6 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 14.11.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 314 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 6 3:04.79
2 299 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3:05.57
3 300 Lauková PaulínaLauková Paulína 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 3:06.29
4 304 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 7 3:12.09
5 196 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 3:25.06
6 301 Martinček LaraMartinček Lara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 4:11.17
7 303 Rizvari SaraRizvari Sara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 4:20.71
8 287 Bernátová NellaBernátová Nella 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 4:20.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 14.11.2018 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 238 Kozárová IvanaKozárová Ivana 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 3:06.47
2 283 Lacsková VanesaLacsková Vanesa 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 6 3:18.06
3 284 Martišovičová IvanaMartišovičová Ivana 05 05 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 7 3:23.97
4 187 Hanulja LenkaHanulja Lenka 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 3:37.67
5 279 Horváthová LindaHorváthová Linda 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 3 3:47.40
6 184 Faktorová SáraFaktorová Sára 06 06 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 3:52.82
7 297 Kadáková KarolínaKadáková Karolína 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 4:02.13
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 314 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 SŠ Bachova 4 BratislavaSŠ Bachova 4 Bratislava 6 3:04.79
2 299 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3:05.57
3 300 Lauková PaulínaLauková Paulína 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 3:06.29
4 238 Kozárová IvanaKozárová Ivana 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 3:06.47
5 304 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 7 3:12.09
6 283 Lacsková VanesaLacsková Vanesa 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 6 3:18.06
7 284 Martišovičová IvanaMartišovičová Ivana 05 05 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 7 3:23.97
8 196 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana 06 06 ZŠ BrezováZŠ Brezová 3 3:25.06
9 187 Hanulja LenkaHanulja Lenka 05 05 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 2 3:37.67
10 279 Horváthová LindaHorváthová Linda 06 06 ZŠ J.G.TajovskéhoZŠ J.G.Tajovského 3 3:47.40
11 184 Faktorová SáraFaktorová Sára 06 06 ZŠ Na bielenisku 2ZŠ Na bielenisku 2 1 3:52.82
12 297 Kadáková KarolínaKadáková Karolína 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 4:02.13
13 301 Martinček LaraMartinček Lara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 4:11.17
14 303 Rizvari SaraRizvari Sara 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 4:20.71
15 287 Bernátová NellaBernátová Nella 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 4:20.83

800 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 14.11.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 209 Marková AdelaMarková Adela 07 07 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 1 3:08.12
2 266 Menczerová SarahMenczerová Sarah 07 07 Spojená škola Svätej RodinySpojená škola Svätej Rodiny 2 3:10.43
3 211 Nogová NinaNogová Nina 08 08 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 3 3:20.83
Celkom 3 pretekári