<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (14. 11. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 14.11.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 112117122127132137142147152157162167172177182187192197
1 51 Borčin PatrikBorčin Patrik
Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova
02 02 1 152 --oooooooxxx
2 338 Mészáros TomášMészáros Tomáš
Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra...
01 01 2 152 -ooooooxoxoxxx
3 56 Pitoňák JakubPitoňák Jakub
Gymnázium HaanovaGymnázium Haanova
02 02 3 152 ooooooxxoxoxoxxx
4 102 Záriš TomášZáriš Tomáš
SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava
01 01 4 147 -ooooooxxoxxx
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 14.11.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 112117122127132137142147152157162167172177182
1= 175 Pollák IvanPollák Ivan
ZŠ KulíškovaZŠ Kulíškova
03 03 8 167 -------ooooxoxxx
1= 345 Bodnár KristiánBodnár Kristián
Gymnázium Liehnerova 71 BratislavaGymnázium Liehnerova 71 Bra...
03 03 2 167 -ooooooooooxoxxx
3 106 Piroška SamuelPiroška Samuel
ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec
04 04 7 152 -ooooooooxxx
4 34 Klimo MatúšKlimo Matúš
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
03 03 4 147 -oooooooxxx
5 86 Letz JánLetz Ján
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
03 03 6 147 -ooxoooxooxxx
6 89 Slimák ErikSlimák Erik
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
04 04 11 142 -ooooooxxx
7 145 Benedikt OliverBenedikt Oliver
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
03 03 1 142 -ooooxxoxxoxxx
8 103 Hrnčíř SamuelHrnčíř Samuel
ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec
03 03 3 137 -ooooo---
9 37 Krnáč MatúšKrnáč Matúš
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
03 03 5 137 -ooooxoxxx
10 119 Škerlec MatejŠkerlec Matej
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
04 04 12 132 ooooox--xxx
11 110 Škrek JakubŠkrek Jakub
ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec
03 03 13 132 -oooxxoxxx
12 82 Vollek ChristianVollek Christian
ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54
03 03 15 127 -oooxxx
13 40 Tyko SamuelTyko Samuel
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
04 04 14 122 -ooxxx
14 80 Richard LamprechtRichard Lamprecht
ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54
03 03 9 122 -oxxoxxx
26 Sabota KristiánSabota Kristián
ZŠ BrezováZŠ Brezová
03 03 10 DNS ----
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 14.11.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 112117122127132137142147152157162167172
1 114 Ilgo AdamIlgo Adam
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
05 05 1 137 --oooo-xxx
2 91 Špoták Lukᚊpoták Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 7 137 ---ooxoxxx
3 165 Vdoviak ViktorVdoviak Viktor
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
05 05 8 137 -oooxoxxoxxx
4 155 Marko MaximiliánMarko Maximilián
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
05 05 4 132 -ooooxxx
5 88 Michalko MatúšMichalko Matúš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 5 127 -xoooxxx
6= 153 Jurika FilipJurika Filip
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
05 05 2 122 oooxxx
6= 109 Rusnák BorisRusnák Boris
ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec
06 06 6 122 oooxxx
87 Lošonský LukášLošonský Lukáš
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 14.11.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 112117122127132137142147152157162167172
1 214 Sandtnerová SabínaSandtnerová Sabína
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
04 04 8 142 --xoooxoxoxxx
2 227 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ...
03 03 6 142 -oooo-xxoxxx
3 212 Polkorábová PetraPolkorábová Petra
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
04 04 7 132 oooooxxx
4 206 Geletová MartinaGeletová Martina
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
03 03 4 127 ooooxxx
5 218 Uhlárová VeronikaUhlárová Veronika
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
04 04 9 127 ooxooxxx
6 252 Dvorská EmmaDvorská Emma
ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec
04 04 3 127 ooxxooxxx
7 204 Cibulová ZuzanaCibulová Zuzana
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
03 03 2 122 ooxoxxx
8 289 Boldocká NinaBoldocká Nina
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
04 04 1 122 oxoxoxxx
9= 344 Vidalová BiankaVidalová Bianka
ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec
03 03 112 o-xxx
9= 296 Jedináková ViktóriaJedináková Viktória
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
04 04 5 112 oxxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 14.11.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 112117122127132137142147152157162167172
1 262 Šťastná AdelaŠťastná Adela
ŠG Ostredkova 10ŠG Ostredkova 10
05 05 9 137 o-oooxoxxx
2= 194 Ištoková NikolaIštoková Nikola
ZŠ BrezováZŠ Brezová
05 05 5 132 --oooxxx
2= 291 Grygerová NatáliaGrygerová Natália
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
05 05 4 132 -oooo--
4 217 Tománková LenkaTománková Lenka
ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok
05 05 10 122 xo-oxxx
5 288 Boldocká HanaBoldocká Hana
Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14...
06 06 2 117 oxoxxx
196 Lukáčková ZuzanaLukáčková Zuzana
ZŠ BrezováZŠ Brezová
06 06 6 DNS
253 Grocká SandraGrocká Sandra
ZŠ Mlynská SenecZŠ Mlynská Senec
06 06 3 DNS
247 Benkovská VeronikaBenkovská Veronika
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
06 06 1 NM xxx
250 Miškeriková MelisaMiškeriková Melisa
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
06 06 7 NM xxx
251 Šintalová TerezaŠintalová Tereza
ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok
05 05 8 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Najmladší žiaci

(st, 14.11.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 112117122127132137142147152157162167172
1 27 Sidor NikolasSidor Nikolas
ZŠ BrezováZŠ Brezová
07 07 2 132 oooxxooxxx
2 24 Michalica FilipMichalica Filip
ZŠ BrezováZŠ Brezová
07 07 1 122 oxooxxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Najmladšie žiačky

(st, 14.11.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 112117122127132137142147152157162167172
1 203 Vetríková VanesaVetríková Vanesa
ZŠ BrezováZŠ Brezová
07 07 2 127 oooxxoxxx
2 201 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
ZŠ BrezováZŠ Brezová
07 07 1 112 oxxx
Celkom 2 pretekárov