<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 10. 2018)

300 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 24.10.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Blanár AdamBlanár Adam 02 02 SOŠ Sklenárova 1, BratislavaSOŠ Sklenárova 1, Bratislava 2 44.30
2 75 Andraščík KristiánAndraščík Kristián 02 02 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 44.99
3 76 Bučič MatejBučič Matej 02 02 SOŠ Sklenárova 1, BratislavaSOŠ Sklenárova 1, Bratislava 4 45.98
73 Bušniak MatúšBušniak Matúš 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 1 DNS
77 Gajdoš AdamGajdoš Adam 02 02 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 13:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Beňadik JakubBeňadik Jakub 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 44.68
2 74 Plučinský SebastiánPlučinský Sebastián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 45.77
3 73 Kudlička AdriánKudlička Adrián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 46.73
4 Gbelský LukášGbelský Lukáš 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 46.81
5 58 Janík DavidJaník David 03 03 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 4 47.43
6 164 Levický PeterLevický Peter 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 5 51.13
7 81 Vollek ChristianVollek Christian 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 52.01
8 89 Ehrenstein FilipEhrenstein Filip 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 53.45
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 13:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Beluš MartinBeluš Martin 04 04 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 43.24
2 87 Špaňár OndrejŠpaňár Ondrej 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 44.96
3 89 Petrovič LeoPetrovič Leo 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 2 53.19
4 86 Titka AdamTitka Adam 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 54.63
92 Varmuža ArturVarmuža Artur 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 DNS
91 Lupták Matej JakubLupták Matej Jakub 04 04 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 4 DNS
88 Kurta MatejKurta Matej 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 90 Beluš MartinBeluš Martin 04 04 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 43.24
2 90 Beňadik JakubBeňadik Jakub 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 44.68
3 87 Špaňár OndrejŠpaňár Ondrej 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 44.96
4 74 Plučinský SebastiánPlučinský Sebastián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 45.77
5 73 Kudlička AdriánKudlička Adrián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 46.73
6 Gbelský LukášGbelský Lukáš 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 46.81
7 58 Janík DavidJaník David 03 03 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 4 47.43
8 164 Levický PeterLevický Peter 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 5 51.13
9 81 Vollek ChristianVollek Christian 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 52.01
10 89 Petrovič LeoPetrovič Leo 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 2 53.19
11 89 Ehrenstein FilipEhrenstein Filip 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 53.45
12 86 Titka AdamTitka Adam 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 54.63
92 Varmuža ArturVarmuža Artur 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 DNS
91 Lupták Matej JakubLupták Matej Jakub 04 04 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 4 DNS
88 Kurta MatejKurta Matej 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 DNS

300 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 13:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Fesyuk DavydFesyuk Davyd 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 2 47.45
2 96 Fiedor DominikFiedor Dominik 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 48.11
3 95 Ďurišin MatúšĎurišin Matúš 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 52.70
4 98 Zmlava JurajZmlava Juraj 06 06 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 6 59.51
5 97 Petrovič AlexPetrovič Alex 07 07 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 5 65.47
93 Chochol OliverChochol Oliver 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 13:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Houndjo ErikHoundjo Erik 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 49.09
2 204 KottIík PeterKottIík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 51.20
3 205 Vavrušek MarkoVavrušek Marko 08 08 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 5 53.65
4 202 Hlavatý MartinHlavatý Martin 07 07 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 3 58.08
99 Šablatúra DanielŠablatúra Daniel 06 06 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Fesyuk DavydFesyuk Davyd 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 2 47.45
2 96 Fiedor DominikFiedor Dominik 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 48.11
3 201 Houndjo ErikHoundjo Erik 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 49.09
4 204 KottIík PeterKottIík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 51.20
5 95 Ďurišin MatúšĎurišin Matúš 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 52.70
6 205 Vavrušek MarkoVavrušek Marko 08 08 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 5 53.65
7 202 Hlavatý MartinHlavatý Martin 07 07 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 3 58.08
8 98 Zmlava JurajZmlava Juraj 06 06 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 6 59.51
9 97 Petrovič AlexPetrovič Alex 07 07 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 5 65.47
93 Chochol OliverChochol Oliver 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 DNS
99 Šablatúra DanielŠablatúra Daniel 06 06 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 DNS

300 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 24.10.2018 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Nemčeková LuciaNemčeková Lucia 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 2 50.23
2 48 Uhrová KatarínaUhrová Katarína 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 1 52.63
3 50 Ovčarenko OlexsandraOvčarenko Olexsandra 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 52.72
Celkom 3 pretekári

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Brandisová NikolaBrandisová Nikola 04 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 3 46.07
2 54 Koleková AlexandraKoleková Alexandra 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 52.38
3 56 Trenčianska KristínaTrenčianska Kristína 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 6 53.61
4 51 Polakovičová SimonaPolakovičová Simona 04 04 ZŠ Prokofievova 5 BratislavaZŠ Prokofievova 5 Bratislava 1 55.06
5 52 Klimecká SáraKlimecká Sára 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 2 57.05
6 55 Šafránková NatáliaŠafránková Natália 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 5 62.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 13:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 57 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 1 47.29
2 61 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 5 52.05
3 59 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 3 54.61
4 58 Drnáková EmíliaDrnáková Emília 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 56.45
60 Koňariková SimonaKoňariková Simona 04 04 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 4 DNS
62 Tahy NinaTahy Nina 04 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava AZŠ Vývojová 228 Bratislava A 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 53 Brandisová NikolaBrandisová Nikola 04 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 3 46.07
2 57 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 1 47.29
3 61 Šimková LenkaŠimková Lenka 04 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 5 52.05
4 54 Koleková AlexandraKoleková Alexandra 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 52.38
5 56 Trenčianska KristínaTrenčianska Kristína 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 6 53.61
6 59 Apparicio AndreaApparicio Andrea 04 04 ZŠ Záhorácka 95 Malacky AZŠ Záhorácka 95 Malacky A 3 54.61
7 51 Polakovičová SimonaPolakovičová Simona 04 04 ZŠ Prokofievova 5 BratislavaZŠ Prokofievova 5 Bratislava 1 55.06
8 58 Drnáková EmíliaDrnáková Emília 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 56.45
9 52 Klimecká SáraKlimecká Sára 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 2 57.05
10 55 Šafránková NatáliaŠafránková Natália 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 5 62.12
60 Koňariková SimonaKoňariková Simona 04 04 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 4 DNS
62 Tahy NinaTahy Nina 04 04 ZŠ Vývojová 228 Bratislava AZŠ Vývojová 228 Bratislava A 6 DNS

300 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 13:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Lachová LeilaLachová Leila 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 2 48.65
2 67 Tiikkaja SiiriTiikkaja Siiri 06 06 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 53.51
3 63 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 55.36
4 65 Čajková IzabelaČajková Izabela 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 62.17
66 Puzanková KarinaPuzanková Karina 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 13:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 71 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 51.79
2 72 Wilsch TeréziaWilsch Terézia 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 5 54.73
3 70 Baranova LauraBaranova Laura 05 05 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 3 61.13
4 69 Frčková SáraFrčková Sára 05 05 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 2 70.36
68 Véghová LauraVéghová Laura 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 24.10.2018 - 13:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Svobodová EliškaSvobodová Eliška 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 5 59.35
2 75 Halasová HanaHalasová Hana 07 07 ZŠ Prokofievova 5 BratislavaZŠ Prokofievova 5 Bratislava 3 62.04
3 76 Morssi TamaraMorssi Tamara 07 07 ZŠ Prokofievova 5 BratislavaZŠ Prokofievova 5 Bratislava 4 64.34
4 78 VáIeková KatarínaVáIeková Katarína 08 08 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 6 64.80
5 73 Studeničová SimonaStudeničová Simona 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 1 65.87
6 74 Hirnerová ViktóriaHirnerová Viktória 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 65.93
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Lachová LeilaLachová Leila 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 2 48.65
2 71 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 51.79
3 67 Tiikkaja SiiriTiikkaja Siiri 06 06 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 53.51
4 72 Wilsch TeréziaWilsch Terézia 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 5 54.73
5 63 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 55.36
6 77 Svobodová EliškaSvobodová Eliška 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 5 59.35
7 70 Baranova LauraBaranova Laura 05 05 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 3 61.13
8 75 Halasová HanaHalasová Hana 07 07 ZŠ Prokofievova 5 BratislavaZŠ Prokofievova 5 Bratislava 3 62.04
9 65 Čajková IzabelaČajková Izabela 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 62.17
10 76 Morssi TamaraMorssi Tamara 07 07 ZŠ Prokofievova 5 BratislavaZŠ Prokofievova 5 Bratislava 4 64.34
11 78 VáIeková KatarínaVáIeková Katarína 08 08 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 6 64.80
12 73 Studeničová SimonaStudeničová Simona 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 1 65.87
13 74 Hirnerová ViktóriaHirnerová Viktória 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 65.93
14 69 Frčková SáraFrčková Sára 05 05 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 2 70.36
66 Puzanková KarinaPuzanková Karina 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 4 DNS
68 Véghová LauraVéghová Laura 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 DNS