<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 10. 2018)

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (st, 24.10.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Čačík MatejČačík Matej 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 2 4:41.19
2 36 Pastorák MarkoPastorák Marko 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 6 5:12.32
3 30 Jakuš TadeášJakuš Tadeáš 02 02 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 5:15.75
4 34 Lovecký JakubLovecký Jakub 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 5:19.78
5 32 Kimlička DavidKimlička David 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 5:23.54
6 26 Abdullaev AnderAbdullaev Ander 04 04 ZŠ Prokofievova 5 BratislavaZŠ Prokofievova 5 Bratislava 1 5:24.11
7 35 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 6 5:41.72
8 29 Bubán BranislavBubán Branislav 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 5:45.29
9 27 Bielik AdamBielik Adam 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 5:53.69
33 Hudec DanielHudec Daniel 03 03 ZŠ Sokolíkova 2, Bratislava AZŠ Sokolíkova 2, Bratislava A 5 DNS
31 Herény MichalHerény Michal 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 DNF
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 24.10.2018 - 12:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 40 Kubík MaximiliánKubík Maximilián 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 11 5:04.61
2 37 Chekalov IlyaChekalov Ilya 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 7 5:04.93
3 39 Janyík MatejJanyík Matej 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 10 5:07.15
4 45 Studeník AdamStudeník Adam 04 04 ZŠ Riazanská 75 BratislavaZŠ Riazanská 75 Bratislava 16 5:11.15
5 38 Januška TomášJanuška Tomáš 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 9 5:43.61
6 44 Olšiak OndrejOlšiak Ondrej 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 15 5:55.58
7 47 Šušota PatrikŠušota Patrik 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 18 5:59.34
8 46 Šimon JakubŠimon Jakub 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 17 6:59.21
43 Okres KrištofOkres Krištof 04 04 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 14 DNS
42 Minárik MariánMinárik Marián 04 04 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 13 DNF
41 Lanprecht RichardLanprecht Richard 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 12 DNF
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 24.10.2018 - 12:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 21 Sklenár TomášSklenár Tomáš 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 6 5:53.26
2 25 Kelbel MarkoKelbel Marko 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 10 5:54.05
3 15 Černý ŠimonČerný Šimon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 5:54.89
4 17 Marko MaximiliánMarko Maximilián 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 5:56.45
5 20 Mravec ŠimonMravec Šimon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 6:00.40
6 19 Mesároš JurajMesároš Juraj 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 6:11.66
7 18 Gajdoš DominikGajdoš Dominik 07 07 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 3 6:46.77
8 22 Šilhavík KamilŠilhavík Kamil 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 7 6:47.22
9 24 Urban MarekUrban Marek 05 05 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 9 7:28.38
23 Šimovič JakubŠimovič Jakub 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 8 DNS
94 Fesyuk DavydFesyuk Davyd 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 2 DNS
Celkom 11 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (st, 24.10.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 189 Kukuľová HelenaKukuľová Helena 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 6:03.05
2 188 Bazalová KatarínaBazalová Katarína 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 3 6:04.59
3 190 Kostercová ViktóriaKostercová Viktória 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 2 6:22.64
Celkom 3 pretekári

1500 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (st, 24.10.2018 - 12:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 191 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 5:55.75
2 192 Fančovičová HanaFančovičová Hana 04 04 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 2 6:01.94
6 195 Sobihardova NatáliaSobihardova Natália 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 5 6:33.29
194 Rímešová TerezaRímešová Tereza 03 03 Gym. Bilíkova 24 BratislavaGym. Bilíkova 24 Bratislava 4 DNS
193 Malá KristínaMalá Kristína 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 12:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 4 Herna RebeccaHerna Rebecca 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 6:46.64
2 6 Lauková PaulínaLauková Paulína 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 6:57.47
3 5 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 7:17.38
4 3 Boldocká HanaBoldocká Hana 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 7:18.08
1 Jecková EllaJecková Ella 06 06 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 DNF
7 Mihálová SimonaMihálová Simona 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 7 DNF
2 Čilijaková ViktóriaČilijaková Viktória 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 12:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Kozárová IvanaKozárová Ivana 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 6:16.16
2 9 Paľovská EIIaPaľovská EIIa 07 07 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 2 6:43.01
3 8 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 6:52.31
4 12 Valušiaková TerezaValušiaková Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 7:21.72
5 11 Sýkorová SáraSýkorová Sára 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 7:28.26
6 14 Srncová SofiaSrncová Sofia 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 8 7:55.02
7 13 Veal LeaVeal Lea 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 6 8:00.57
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 10 Kozárová IvanaKozárová Ivana 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 6:16.16
2 9 Paľovská EIIaPaľovská EIIa 07 07 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 2 6:43.01
3 4 Herna RebeccaHerna Rebecca 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 6:46.64
4 8 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 6:52.31
5 6 Lauková PaulínaLauková Paulína 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 6:57.47
6 5 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 7:17.38
7 3 Boldocká HanaBoldocká Hana 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 7:18.08
8 12 Valušiaková TerezaValušiaková Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 7:21.72
9 11 Sýkorová SáraSýkorová Sára 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 7:28.26
10 14 Srncová SofiaSrncová Sofia 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 8 7:55.02
11 13 Veal LeaVeal Lea 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 6 8:00.57
1 Jecková EllaJecková Ella 06 06 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 DNF
7 Mihálová SimonaMihálová Simona 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 7 DNF
2 Čilijaková ViktóriaČilijaková Viktória 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 DNF