<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán

Bratislava (24. 10. 2018)

150 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záriš TomášZáriš Tomáš 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 19.30
2 Borčin PatrikBorčin Patrik 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 3 19.99
3 Kiss TomášKiss Tomáš 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.41
4 Frohlich PavolFrohlich Pavol 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 22.11
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠG Ostredková 10 BratislavaŠG Ostredková 10 Bratislava 1 18.79
2 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠG Ostredková 10 BratislavaŠG Ostredková 10 Bratislava 3 18.98
3 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠG Ostredková 10 BratislavaŠG Ostredková 10 Bratislava 4 19.55
4 Kostelný DavidKostelný David 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 21.24
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rácz FilipRácz Filip 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 1 19.83
2 75 Andraščík KristiánAndraščík Kristián 02 02 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 20.35
3 Niton AdamNiton Adam 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 20.46
4 Golej RomanGolej Roman 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 24.20
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Escher SamuelEscher Samuel 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 2 19.05
2 77 Gajdoš AdamGajdoš Adam 02 02 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 4 19.67
3 Ukropec LukášUkropec Lukáš 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 21.25
4 159 Blažek BorisBlažek Boris 01 01 SOŠ Sklenárova 1, BratislavaSOŠ Sklenárova 1, Bratislava 3 23.02
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Futák ViktorFuták Viktor 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.13
2 Ivanek DenisIvanek Denis 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 20.17
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ruman DominikRuman Dominik 01 01 ŠG Ostredková 10 BratislavaŠG Ostredková 10 Bratislava 1 18.79
2 Kohút MartinKohút Martin 02 02 ŠG Ostredková 10 BratislavaŠG Ostredková 10 Bratislava 3 18.98
3 Escher SamuelEscher Samuel 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 2 19.05
4 Záriš TomášZáriš Tomáš 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 19.30
5 Kromka SamuelKromka Samuel 02 02 ŠG Ostredková 10 BratislavaŠG Ostredková 10 Bratislava 4 19.55
6 77 Gajdoš AdamGajdoš Adam 02 02 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 4 19.67
7 Rácz FilipRácz Filip 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 1 19.83
8 Borčin PatrikBorčin Patrik 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 3 19.99
9 Futák ViktorFuták Viktor 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.13
10 Ivanek DenisIvanek Denis 02 02 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 20.17
11 75 Andraščík KristiánAndraščík Kristián 02 02 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 20.35
12 Kiss TomášKiss Tomáš 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.41
13 Niton AdamNiton Adam 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 20.46
14 Kostelný DavidKostelný David 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 21.24
15 Ukropec LukášUkropec Lukáš 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 1 21.25
16 Frohlich PavolFrohlich Pavol 02 02 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 22.11
17 159 Blažek BorisBlažek Boris 01 01 SOŠ Sklenárova 1, BratislavaSOŠ Sklenárova 1, Bratislava 3 23.02
18 Golej RomanGolej Roman 01 01 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 24.20

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 61 Jančárek ErnestJančárek Ernest 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 19.57
2 58 Janík DavidJaník David 03 03 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 20.36
3 168 Novák DanielNovák Daniel 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 21.07
4 165 Časnocha RóbertČasnocha Róbert 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 2 22.60
5 166 Brna MarekBrna Marek 04 04 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 3 23.19
6 62 Kopálek MatejKopálek Matej 04 04 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 5 25.16
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 68 Pollák IvanPollák Ivan 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 5 20.24
2 69 Šrámek DanielŠrámek Daniel 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 20.76
3 31 Herény MichalHerény Michal 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 24.09
4 66 Ciger LukášCiger Lukáš 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 3 30.35
67 Krčmár MarkoKrčmár Marko 04 04 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 4 DNS
44 Olšiak OndrejOlšiak Ondrej 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 74 Plučinský SebastiánPlučinský Sebastián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 5 19.72
2 70 Molčan MatúšMolčan Matúš 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 20.27
3 73 Kudlička AdriánKudlička Adrián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.49
4 71 Benedikt OliverBenedikt Oliver 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 20.87
5 72 Almáši MatúšAlmáši Matúš 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 22.09
6 75 Tyko SamuelTyko Samuel 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 6 22.83
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 77 Klačko JakubKlačko Jakub 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 2 21.80
2 81 Vollek ChristianVollek Christian 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 6 22.38
3 78 Dupaľ AdriánDupaľ Adrián 03 03 SOŠ Sklenárova 1, BratislavaSOŠ Sklenárova 1, Bratislava 3 22.92
4 91 Lupták Matej JakubLupták Matej Jakub 04 04 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 1 23.51
5 89 Petrovič LeoPetrovič Leo 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 24.20
6 41 Lanprecht RichardLanprecht Richard 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 4 24.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Magát TobiášMagát Tobiáš 03 03 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 1 19.35
2 83 Kormanovič JurajKormanovič Juraj 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 2 20.04
3 87 Žilák ŠimonŽilák Šimon 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 6 20.30
4 85 Krnáč MatúšKrnáč Matúš 03 03 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 4 21.09
5 92 Varmuža ArturVarmuža Artur 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 21.61
6 29 Bubán BranislavBubán Branislav 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 21.85
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Kurta MatejKurta Matej 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 19.05
2 93 Voroš GabrielVoroš Gabriel 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 6 20.23
3 90 Beňadik JakubBeňadik Jakub 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 20.42
4 35 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 21.48
5 89 Ehrenstein FilipEhrenstein Filip 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 22.47
6 163 Nemec TomášNemec Tomáš 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 5 22.59
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Nagy AndrejNagy Andrej 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 21.82
2 96 Tóth DariusTóth Darius 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 4 22.86
Futák ViktorFuták Viktor 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Kurta MatejKurta Matej 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 19.05
2 82 Magát TobiášMagát Tobiáš 03 03 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 1 19.35
3 61 Jančárek ErnestJančárek Ernest 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 19.57
4 74 Plučinský SebastiánPlučinský Sebastián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 5 19.72
5 83 Kormanovič JurajKormanovič Juraj 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 2 20.04
6 93 Voroš GabrielVoroš Gabriel 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 6 20.23
7 68 Pollák IvanPollák Ivan 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 5 20.24
8 70 Molčan MatúšMolčan Matúš 03 03 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 20.27
9 87 Žilák ŠimonŽilák Šimon 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 6 20.30
10 58 Janík DavidJaník David 03 03 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 1 20.36
11 90 Beňadik JakubBeňadik Jakub 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 20.42
12 73 Kudlička AdriánKudlička Adrián 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 4 20.49
13 69 Šrámek DanielŠrámek Daniel 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 20.76
14 71 Benedikt OliverBenedikt Oliver 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 20.87
15 168 Novák DanielNovák Daniel 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 21.07
16 85 Krnáč MatúšKrnáč Matúš 03 03 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 4 21.09
17 35 Hummel JakubHummel Jakub 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 21.48
18 92 Varmuža ArturVarmuža Artur 03 03 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 21.61
19 77 Klačko JakubKlačko Jakub 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 2 21.80
20 94 Nagy AndrejNagy Andrej 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 2 21.82
21 29 Bubán BranislavBubán Branislav 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 3 21.85
22 72 Almáši MatúšAlmáši Matúš 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 22.09
23 81 Vollek ChristianVollek Christian 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 6 22.38
24 89 Ehrenstein FilipEhrenstein Filip 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 22.47
25 163 Nemec TomášNemec Tomáš 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 5 22.59
26 165 Časnocha RóbertČasnocha Róbert 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 2 22.60
27 75 Tyko SamuelTyko Samuel 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 6 22.83
28 96 Tóth DariusTóth Darius 04 04 Gym.SkalickáGym.Skalická 4 22.86
29 78 Dupaľ AdriánDupaľ Adrián 03 03 SOŠ Sklenárova 1, BratislavaSOŠ Sklenárova 1, Bratislava 3 22.92
30 166 Brna MarekBrna Marek 04 04 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 3 23.19
31 91 Lupták Matej JakubLupták Matej Jakub 04 04 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 1 23.51
32 31 Herény MichalHerény Michal 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 24.09
33 89 Petrovič LeoPetrovič Leo 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 5 24.20
34 41 Lanprecht RichardLanprecht Richard 03 03 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 4 24.57
35 62 Kopálek MatejKopálek Matej 04 04 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 5 25.16
36 66 Ciger LukášCiger Lukáš 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 3 30.35
67 Krčmár MarkoKrčmár Marko 04 04 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 4 DNS
44 Olšiak OndrejOlšiak Ondrej 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 DNS
Futák ViktorFuták Viktor 03 03 SPŠD Kvačalova 20 BratislavaSPŠD Kvačalova 20 Bratislava 3 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Šimovič JakubŠimovič Jakub 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 20.96
2 101 Kardoš MarkusKardoš Markus 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 21.73
3 201 Houndjo ErikHoundjo Erik 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 3 21.87
4 20 Mravec ŠimonMravec Šimon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 22.48
5 99 Jurika FilipJurika Filip 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 22.79
6 103 Šoltýs SamuelŠoltýs Samuel 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 6 23.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 20.56
2 104 Šajben AdriánŠajben Adrián 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 21.36
3 178 Tatár ViktorTatár Viktor 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 5 21.88
4 183 Frívaldský MiroslavFrívaldský Miroslav 05 05 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 3 22.77
5 25 Kelbel MarkoKelbel Marko 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 22.95
6 109 Učeň MartinUčeň Martin 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 24.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 114 Valíček MartinValíček Martin 05 05 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 20.91
2 171 Hatina SimonHatina Simon 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 3 23.02
3 22 Šilhavík KamilŠilhavík Kamil 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 1 24.16
4 111 Spišák MichalSpišák Michal 06 06 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 2 24.56
99 Šablatúra DanielŠablatúra Daniel 06 06 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 21 Sklenár TomášSklenár Tomáš 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 21.72
2 95 Ďurišin MatúšĎurišin Matúš 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 22.81
3 115 Stejskal SamuelStejskal Samuel 06 06 ZŠ Vývojová 228 Bratislava AZŠ Vývojová 228 Bratislava A 1 23.71
4 119 Varchola ZoranVarchola Zoran 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 25.46
5 93 Chochol OliverChochol Oliver 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 25.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 123 Varga JánVarga Ján 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 21.36
2 187 Ševčik Tomᚊevčik Tomáš 06 06 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 2 23.09
3 204 KottIík PeterKottIík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 3 23.40
4 120 Viňaš MartinViňaš Martin 06 06 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 1 25.40
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Fesyuk DavydFesyuk Davyd 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 6 23.19
2 181 Boškovič AdamBoškovič Adam 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 23.97
3 184 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 24.97
4 126 Bartoň BrunoBartoň Bruno 08 08 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 3 25.65
5 186 Ščepán MichalŠčepán Michal 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 5 27.22
6 185 Perin AlessandroPerin Alessandro 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 1 27.29
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 107 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 20.56
2 114 Valíček MartinValíček Martin 05 05 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 5 20.91
3 23 Šimovič JakubŠimovič Jakub 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 20.96
4 104 Šajben AdriánŠajben Adrián 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 1 21.36
4 123 Varga JánVarga Ján 06 06 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 4 21.36
6 21 Sklenár TomášSklenár Tomáš 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 21.72
7 101 Kardoš MarkusKardoš Markus 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 21.73
8 201 Houndjo ErikHoundjo Erik 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 3 21.87
9 178 Tatár ViktorTatár Viktor 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 5 21.88
10 20 Mravec ŠimonMravec Šimon 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 22.48
11 183 Frívaldský MiroslavFrívaldský Miroslav 05 05 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 3 22.77
12 99 Jurika FilipJurika Filip 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 22.79
13 95 Ďurišin MatúšĎurišin Matúš 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 22.81
14 25 Kelbel MarkoKelbel Marko 05 05 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 22.95
15 171 Hatina SimonHatina Simon 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 3 23.02
16 103 Šoltýs SamuelŠoltýs Samuel 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 6 23.06
17 187 Ševčik Tomᚊevčik Tomáš 06 06 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 2 23.09
18 94 Fesyuk DavydFesyuk Davyd 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 6 23.19
19 204 KottIík PeterKottIík Peter 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 3 23.40
20 115 Stejskal SamuelStejskal Samuel 06 06 ZŠ Vývojová 228 Bratislava AZŠ Vývojová 228 Bratislava A 1 23.71
21 181 Boškovič AdamBoškovič Adam 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 23.97
22 22 Šilhavík KamilŠilhavík Kamil 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 1 24.16
23 109 Učeň MartinUčeň Martin 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 24.49
24 111 Spišák MichalSpišák Michal 06 06 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 2 24.56
25 184 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 24.97
26 120 Viňaš MartinViňaš Martin 06 06 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 1 25.40
27 119 Varchola ZoranVarchola Zoran 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 5 25.46
28 93 Chochol OliverChochol Oliver 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 25.58
29 126 Bartoň BrunoBartoň Bruno 08 08 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 3 25.65
30 186 Ščepán MichalŠčepán Michal 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 5 27.22
31 185 Perin AlessandroPerin Alessandro 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 1 27.29
99 Šablatúra DanielŠablatúra Daniel 06 06 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 4 DNS

150 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poleacová AnnamáriaPoleacová Annamária 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 1 22.13
2 48 Uhrová KatarínaUhrová Katarína 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 2 23.52
3 Heindlová JasmínaHeindlová Jasmína 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 3 24.32
4 Ožvaldová NikolaOžvaldová Nikola 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 25.50
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dziaková AlžbetaDziaková Alžbeta 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 2 21.76
2 Bajusová JúliaBajusová Júlia 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 3 22.45
3 49 Nemčeková LuciaNemčeková Lucia 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 22.81
4 50 Ovčarenko OlexsandraOvčarenko Olexsandra 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 1 23.26
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dziaková AlžbetaDziaková Alžbeta 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 2 21.76
2 Poleacová AnnamáriaPoleacová Annamária 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 1 22.13
3 Bajusová JúliaBajusová Júlia 02 02 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 3 22.45
4 49 Nemčeková LuciaNemčeková Lucia 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 4 22.81
5 50 Ovčarenko OlexsandraOvčarenko Olexsandra 01 01 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 1 23.26
6 48 Uhrová KatarínaUhrová Katarína 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 2 23.52
7 Heindlová JasmínaHeindlová Jasmína 01 01 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 3 24.32
8 Ožvaldová NikolaOžvaldová Nikola 02 02 SOŠ Svätoplukova 2 BratislavaSOŠ Svätoplukova 2 Bratislava 4 25.50

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Herdová NicoIHerdová NicoI 04 04 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 4 22.28
2 2 Borkova MáriaBorkova Mária 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 2 23.67
3 5 Svrčková JesicaSvrčková Jesica 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 5 25.22
4 6 Šimáková NatáIiaŠimáková NatáIia 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 25.74
5 1 Svrčková RenéSvrčková René 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 1 28.11
3 Bajtekova VeronikaBajtekova Veronika 03 03 ZŠ Sokolíkova 2, BratislavaZŠ Sokolíkova 2, Bratislava 3 NM
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Mišíková SofiaMišíková Sofia 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 24.27
2 10 Matanin NinaMatanin Nina 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 24.39
3 11 Rybová LauraRybová Laura 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 25.20
4 9 Boldocká NinaBoldocká Nina 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 25.65
5 8 Cigerova ViktóriaCigerova Viktória 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 2 27.11
12 Tóthová EmmaTóthová Emma 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 6 20.86
2 52 Klimecká SáraKlimecká Sára 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 2 22.76
3 133 Branecká KlaudiaBranecká Klaudia 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 3 23.04
4 195 Sobihardova NatáliaSobihardova Natália 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 1 23.97
5 17 Sokolová SofiaSokolová Sofia 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 5 24.78
6 16 Magáthová SimonaMagáthová Simona 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 24.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 5 21.10
2 54 Koleková AlexandraKoleková Alexandra 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 23.18
3 24 Rusnáková TerezaRusnáková Tereza 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 6 23.76
4 21 Féherváryová MonikaFéherváryová Monika 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 24.96
5 19 Melicherová KristínaMelicherová Kristína 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 25.83
6 20 Hromadová NinaHromadová Nina 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.97
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 18 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Gymn Haanova 28 BratislavaGymn Haanova 28 Bratislava 6 20.86
2 23 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 5 21.10
3 138 Herdová NicoIHerdová NicoI 04 04 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 4 22.28
4 52 Klimecká SáraKlimecká Sára 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 2 22.76
5 133 Branecká KlaudiaBranecká Klaudia 04 04 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 3 23.04
6 54 Koleková AlexandraKoleková Alexandra 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 23.18
7 2 Borkova MáriaBorkova Mária 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 2 23.67
8 24 Rusnáková TerezaRusnáková Tereza 04 04 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 6 23.76
9 195 Sobihardova NatáliaSobihardova Natália 03 03 Gymnázium Grosslingová 18, BratislavaGymnázium Grosslingová 18, ... 1 23.97
10 7 Mišíková SofiaMišíková Sofia 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 24.27
11 10 Matanin NinaMatanin Nina 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 24.39
12 17 Sokolová SofiaSokolová Sofia 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 5 24.78
13 16 Magáthová SimonaMagáthová Simona 04 04 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 4 24.81
14 21 Féherváryová MonikaFéherváryová Monika 03 03 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 24.96
15 11 Rybová LauraRybová Laura 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 25.20
16 5 Svrčková JesicaSvrčková Jesica 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 5 25.22
17 9 Boldocká NinaBoldocká Nina 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 3 25.65
18 6 Šimáková NatáIiaŠimáková NatáIia 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 25.74
19 19 Melicherová KristínaMelicherová Kristína 03 03 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 1 25.83
20 20 Hromadová NinaHromadová Nina 04 04 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.97
21 8 Cigerova ViktóriaCigerova Viktória 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 2 27.11
22 1 Svrčková RenéSvrčková René 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 1 28.11
23 3 Bajtekova VeronikaBajtekova Veronika 03 03 ZŠ Sokolíkova 2, BratislavaZŠ Sokolíkova 2, Bratislava 3 NM
12 Tóthová EmmaTóthová Emma 03 03 ZŠ Kulíškova 8 BratislavaZŠ Kulíškova 8 Bratislava 6 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 Gym. Nedbalova 6 BratislavaGym. Nedbalova 6 Bratislava 5 21.95
2 27 Ďuraková LauraĎuraková Laura 06 06 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 3 22.61
3 25 MikuIičková InaMikuIičková Ina 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 1 22.71
4 150 Kovaríková BarboraKovaríková Barbora 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 23.17
5 71 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 23.36
6 8 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 24.41
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 5 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 23.70
2 154 Stefáková SimonaStefáková Simona 05 05 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 1 24.41
3 32 Ďuriková NinaĎuriková Nina 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.08
4 12 Valušiaková TerezaValušiaková Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 26.16
5 35 Šipošová AlexandraŠipošová Alexandra 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 27.85
6 33 Cabadová Suzanna EleanorCabadová Suzanna Eleanor 05 05 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 3 28.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 38 Grygerová NatáliaGrygerová Natália 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 22.64
2 66 Puzanková KarinaPuzanková Karina 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 1 22.96
3 39 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 23.23
4 153 Pappová TamaraPappová Tamara 06 06 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 4 25.72
5 14 Srncová SofiaSrncová Sofia 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 5 26.85
42 Večerová KlaudiaVečerová Klaudia 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Tománková LenkaTománková Lenka 05 05 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 6 21.88
2 64 Lachová LeilaLachová Leila 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 4 23.05
3 67 Tiikkaja SiiriTiikkaja Siiri 06 06 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 23.35
4 63 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 23.44
5 44 Hodáňová BáraHodáňová Bára 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 25.12
6 45 Határová LindaHatárová Linda 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 25.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 49 Janošková HanaJanošková Hana 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 23.05
2 50 Jakabová EliJakabová Eli 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 23.61
3 72 Wilsch TeréziaWilsch Terézia 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 4 24.46
Celkom 3 pretekári
Beh 06 (st, 24.10.2018 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 54 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 22.83
2 77 Svobodová EliškaSvobodová Eliška 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 7 24.94
3 143 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 5 25.67
4 73 Studeničová SimonaStudeničová Simona 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 6 27.22
5 52 Guziová TatianaGuziová Tatiana 07 07 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 1 27.73
6 74 Hirnerová ViktóriaHirnerová Viktória 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 27.79
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Tománková LenkaTománková Lenka 05 05 ZŠ Fándlyho 11 PezinokZŠ Fándlyho 11 Pezinok 6 21.88
2 29 Salagová LuciaSalagová Lucia 05 05 Gym. Nedbalova 6 BratislavaGym. Nedbalova 6 Bratislava 5 21.95
3 27 Ďuraková LauraĎuraková Laura 06 06 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 3 22.61
4 38 Grygerová NatáliaGrygerová Natália 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 22.64
5 25 MikuIičková InaMikuIičková Ina 05 05 ZS s MS Jeséniova 54ZS s MS Jeséniova 54 1 22.71
6 54 Ruffíni MartinaRuffíni Martina 07 07 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 22.83
7 66 Puzanková KarinaPuzanková Karina 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 1 22.96
8 64 Lachová LeilaLachová Leila 05 05 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 4 23.05
8 49 Janošková HanaJanošková Hana 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 2 23.05
10 150 Kovaríková BarboraKovaríková Barbora 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 4 23.17
11 39 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ZŠ Tupolevova 20, BratislavaZŠ Tupolevova 20, Bratislava 3 23.23
12 67 Tiikkaja SiiriTiikkaja Siiri 06 06 CIS Úprkova 3 BratislavaCIS Úprkova 3 Bratislava 5 23.35
13 71 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 23.36
14 63 Skalníková AnabelaSkalníková Anabela 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 1 23.44
15 50 Jakabová EliJakabová Eli 06 06 Gym.SkalickáGym.Skalická 3 23.61
16 5 Krajčírová TerezaKrajčírová Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 4 23.70
17 8 Tomková AlžbetaTomková Alžbeta 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 24.41
17 154 Stefáková SimonaStefáková Simona 05 05 ZŠ Vývojová 228 BratislavaZŠ Vývojová 228 Bratislava 1 24.41
19 72 Wilsch TeréziaWilsch Terézia 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 4 24.46
20 77 Svobodová EliškaSvobodová Eliška 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 7 24.94
21 32 Ďuriková NinaĎuriková Nina 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 2 25.08
22 44 Hodáňová BáraHodáňová Bára 05 05 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 2 25.12
23 143 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 5 25.67
24 153 Pappová TamaraPappová Tamara 06 06 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 4 25.72
25 45 Határová LindaHatárová Linda 06 06 ZŠ Grosslingová 48 BratislavaZŠ Grosslingová 48 Bratislava 3 25.99
26 12 Valušiaková TerezaValušiaková Tereza 05 05 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 6 26.16
27 14 Srncová SofiaSrncová Sofia 05 05 ZŠ Komenského 8 PalárikovoZŠ Komenského 8 Palárikovo 5 26.85
28 73 Studeničová SimonaStudeničová Simona 08 08 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 6 27.22
29 52 Guziová TatianaGuziová Tatiana 07 07 ZŠ Lachova 1 BratislavaZŠ Lachova 1 Bratislava 1 27.73
30 74 Hirnerová ViktóriaHirnerová Viktória 07 07 ZŠ Záhorácka 95 MalackyZŠ Záhorácka 95 Malacky 2 27.79
31 35 Šipošová AlexandraŠipošová Alexandra 06 06 Spojená škola Tilgnerova 14 BratislavaSpojená škola Tilgnerova 14... 5 27.85
32 33 Cabadová Suzanna EleanorCabadová Suzanna Eleanor 05 05 ZŠ Ružová dolina 29 BratislavaZŠ Ružová dolina 29 Bratislava 3 28.50
42 Večerová KlaudiaVečerová Klaudia 05 05 ZS Vazovova 4 BratislavaZS Vazovova 4 Bratislava 6 DNS