<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2018

Banská Bystrica (3. 10. 2018)

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci

(st, 3.10.2018 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:32.20
2 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:14.90
Celkom 2 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(st, 3.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:35.21
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:41.87
3 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:10.01
4 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:36.77
5 Bobok TomášBobok Tomáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:12.56
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky

(st, 3.10.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:32.40
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(st, 3.10.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:13.53
2 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5:15.30
3 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:19.93
4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5:34.54
5 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5:50.16
6 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:52.64
7 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:26.05
8 Rojáková RebekaRojáková Rebeka 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6:46.89
10 Vránska PaulínaVránska Paulína 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:51.67
Celkom 9 pretekárov