<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2018

Banská Bystrica (3. 10. 2018)

Skok do výšky - Dorastenci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 170

Skok do výšky - Starší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Belko MarekBelko Marek 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 165
2 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 165

Skok do výšky - Dorastenky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 155
2 Paučová LíviaPaučová Lívia 01 01 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 135
3 Krštieňová SáraKrštieňová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 130

Skok do výšky - Staršie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fonferová LauraFonferová Laura 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160
2 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 145
3 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 140

Skok do výšky - Mladšie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Chlebušová KornéliaChlebušová Kornélia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 125
3 Trnovská LindaTrnovská Linda 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 120

Skok do diaľky - Dorastenci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 610
2 Saluga KristiánSaluga Kristián 01 01 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 551
3 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 547

Skok do diaľky - Starší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Belko MarekBelko Marek 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 564
2 Škorňa DávidŠkorňa Dávid 03 03 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 527

Skok do diaľky - Mladší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 489

Skok do diaľky - Dorastenky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Kočišová ErikaKočišová Erika 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 464
3 Krštieňová SáraKrštieňová Sára 02 02 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 430

Skok do diaľky - Staršie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 453
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 443
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 434

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.97

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krstičevič EmaKrstičevič Ema 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 09.54

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 13.23
3 Grobarčík MarošGrobarčík Maroš 03 03 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 11.58

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Medveď MichalMedveď Michal 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11.28

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Ferenc MiroslavFerenc Miroslav 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 50.92
3 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 47.85

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 41.08