<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Horehronské hry 2018

Banská Bystrica (3. 10. 2018)

60 m - Starší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
2 Dzuruš MartinDzuruš Martin 03 03 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 07.68

60 m - Mladší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.17
3 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 08.60

60 m - Staršie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.20
2 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.78

60 m - Mladšie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 08.79
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 08.90
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 08.99

800 m - Starší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Turňa OliverTurňa Oliver 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2:32.14
3 Biž RóbertBiž Róbert 04 04 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 2:36.90

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:32.20
2 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:14.90

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:35.21
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:41.87
3 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:10.01

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:32.40

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky (streda, 3.10.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:13.53
2 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5:15.30
3 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:19.93