Okresné kolo ZŠ v atletika - okres Prešov
Prešov (10. 5. 2024)Skok do diaľky - Žiaci ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 11:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Širotňák MarcoŠirotňák Marco
ZŠ Mirka Nešpora |
09 09 | 496 | 483 | 483 | 496 | 496 | 493 | 63.00 | ||||||||||
2 |
Plavčan TomášPlavčan Tomáš
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 489 | 366 | 437 | 489 | 489 | 489 | 61.00 | ||||||||||
3 |
Jakubek ŠimonJakubek Šimon
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 487 | 468 | 487 | x | 487 | x | 60.00 | ||||||||||
4 |
Oravec TobiasOravec Tobias
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 469 | 469 | x | 440 | 469 | 463 | 54.00 | ||||||||||
5 |
Leščák DávidLeščák Dávid
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 465 | 387 | x | 433 | 433 | 465 | 53.00 | ||||||||||
6 |
Remeta AdamRemeta Adam
ZŠ Ľubotice |
08 08 | 464 | 464 | x | 464 | 464 | 431 | 53.00 | ||||||||||
7 |
Moravčík DanielMoravčík Daniel
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 458 | 395 | 458 | 433 | 458 | 414 | 51.00 | ||||||||||
8 |
Marinica MarcusMarinica Marcus
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
08 08 | 457 | 444 | 431 | 452 | 452 | 457 | 50.00 | ||||||||||
9 |
Šingliar JakubŠingliar Jakub
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 442 | 433 | 407 | 442 | 442 | 440 | 46.00 | ||||||||||
10 |
Barnoky TobiasBarnoky Tobias
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
10 10 | 436 | 411 | 424 | 424 | 424 | 436 | 44.00 | ||||||||||
11 |
Tabačko LukášTabačko Lukáš
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 426 | 383 | 415 | 378 | 415 | 426 | 41.00 | ||||||||||
12 |
Gruška SlavomírGruška Slavomír
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 426 | x | 380 | 390 | 390 | 426 | |||||||||||
13 |
Gubáč AdamGubáč Adam
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
10 10 | 424 | 424 | x | 350 | 424 | 368 | 40.00 | ||||||||||
14 |
Hreha MatejHreha Matej
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
08 08 | 415 | x | 415 | 402 | 415 | - | 37.00 | ||||||||||
15 |
Novický JakubNovický Jakub
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 412 | 368 | 386 | x | 386 | 412 | 37.00 | ||||||||||
16 |
Hlubovič MatejHlubovič Matej
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 410 | 410 | 398 | 382 | 410 | 384 | 36.00 | ||||||||||
17 |
Stašík NicolasStašík Nicolas
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 388 | 378 | 358 | 352 | 378 | 388 | |||||||||||
18 |
Giňa RomanGiňa Roman
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | 376 | x | 376 | x | 376 | 352 | 27.00 | ||||||||||
19 |
Lazorík MartinLazorík Martin
ZŠ s MŠ Terňa |
10 10 | 341 | 288 | 341 | 334 | 341 | x | 18.00 | ||||||||||
Celkom 19 pretekárov |
Skok do diaľky - Žiačky ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 10:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martonová KristínaMartonová Kristína
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 427 | 427 | 427 | 410 | 427 | 402 | 68.00 | ||||||||||
2 |
Stanková NelaStanková Nela
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 424 | 388 | 389 | 396 | 396 | 424 | 67.00 | ||||||||||
3 |
Havelková SáraHavelková Sára
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 416 | 380 | 397 | 386 | 397 | 416 | 64.00 | ||||||||||
4 |
Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 408 | 408 | 378 | 382 | 408 | 407 | 62.00 | ||||||||||
5 |
Krajňáková VanesaKrajňáková Vanesa
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
11 11 | 388 | 370 | 386 | 388 | 388 | 383 | 55.00 | ||||||||||
6 |
Obročníková NellaObročníková Nella
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
10 10 | 388 | 378 | 364 | 388 | 388 | 382 | |||||||||||
7 |
Suchárová VeronikaSuchárová Veronika
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 382 | 344 | 362 | 382 | 382 | 365 | 53.00 | ||||||||||
8 |
Andrejková AlžbetaAndrejková Alžbeta
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 370 | 335 | 340 | 318 | 340 | 370 | 50.00 | ||||||||||
9 |
Koľová EliškaKoľová Eliška
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
11 11 | 362 | 362 | 311 | 344 | 362 | 350 | 47.00 | ||||||||||
10 |
Neupauerová ViktóriaNeupauerová Viktória
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 362 | 340 | x | 345 | 345 | 362 | 47.00 | ||||||||||
11 |
Galajdová AlexandraGalajdová Alexandra
ZŠ Mirka Nešpora |
09 09 | 358 | 352 | 340 | 330 | 352 | 358 | 46.00 | ||||||||||
12 |
Katriňáková NelaKatriňáková Nela
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
11 11 | 355 | 355 | 346 | x | 355 | x | 45.00 | ||||||||||
13 |
Senderáková BiankaSenderáková Bianka
ZŠ s MŠ Terňa |
11 11 | 355 | 337 | 355 | 329 | 355 | 335 | 45.00 | ||||||||||
14 |
Ferencová KatarínaFerencová Katarína
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 343 | 298 | 331 | 343 | 343 | 319 | 41.00 | ||||||||||
15 |
Štofanová LauraŠtofanová Laura
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 341 | 341 | 336 | 298 | 341 | x | |||||||||||
16 |
Potočňáková KristínaPotočňáková Kristína
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 340 | 306 | 336 | 327 | 336 | 340 | 41.00 | ||||||||||
17 |
Lisová VanesaLisová Vanesa
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | 339 | x | 339 | x | 339 | 334 | 40.00 | ||||||||||
18 |
Urdová StanislavaUrdová Stanislava
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | 339 | 339 | 315 | 292 | 339 | 324 | 40.00 | ||||||||||
19 |
Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela
ZŠ Ľubotice |
12 12 | 338 | 338 | 315 | 323 | 338 | x | |||||||||||
20 |
Gajdošová EliškaGajdošová Eliška
ZŠ s MŠ Terňa |
08 08 | 335 | 333 | 335 | x | 335 | 299 | |||||||||||
21 |
Falatová TerezaFalatová Tereza
ZŠ Mirka Nešpora |
11 11 | 326 | 311 | 326 | 317 | 326 | 286 | 37.00 | ||||||||||
22 |
Groholová LuciaGroholová Lucia
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | 316 | 304 | 267 | 305 | 305 | 316 | |||||||||||
23 |
Ličáková KarolínaLičáková Karolína
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
10 10 | 311 | 248 | 298 | 307 | 307 | 311 | 32.00 | ||||||||||
Celkom 23 pretekárov |