Okresné kolo ZŠ v atletika - okres Prešov
Prešov (10. 5. 2024)60 m - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 09:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kurimský SaelKurimský Sael | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 08.47 | 50.00 | |||||||||||||
2 | Hreha MatejHreha Matej | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 2 | 08.58 | 47.00 | |||||||||||||
3 | Šichula PeterŠichula Peter | 08 08 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 5 | 08.90 | 37.00 | |||||||||||||
4 | Gula MichalGula Michal | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 09.14 | 30.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 09:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 08.14 | 62.00 | |||||||||||||
2 | Moravčík DanielMoravčík Daniel | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 4 | 08.50 | ||||||||||||||
3 | Gruška SlavomírGruška Slavomír | 09 09 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 3 | 08.72 | 42.00 | |||||||||||||
4 | Milovčík DávidMilovčík Dávid | 08 08 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 2 | 08.77 | 41.00 | |||||||||||||
5 | Varga PatrikVarga Patrik | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 5 | 08.80 | 40.00 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 09:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Harkabus MarekHarkabus Marek | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 07.51 | 87.00 | |||||||||||||
2 | Leško TomášLeško Tomáš | 08 08 | ZŠ Ľubotice | 4 | 08.18 | 61.00 | |||||||||||||
3 | Kanaš ŠimonKanaš Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 2 | 08.25 | 58.00 | |||||||||||||
4 | Šomský MarekŠomský Marek | 10 10 | ZŠ Mirka Nešpora | 5 | 08.27 | 57.00 | |||||||||||||
Širotňák MarcoŠirotňák Marco | 09 09 | ZŠ Mirka Nešpora | 1 | DQ | |||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 09:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Leščák DávidLeščák Dávid | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 1 | 08.03 | 66.00 | |||||||||||||
2 | Giňa SamuelGiňa Samuel | 08 08 | ZŠ s MŠ Terňa | 3 | 08.11 | 63.00 | |||||||||||||
3 | Barnoky TobiasBarnoky Tobias | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 08.62 | 46.00 | ||||||||||||||
4 | Lazorík MartinLazorík Martin | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 4 | 09.32 | 26.00 | |||||||||||||
5 | Giňa ŠimonGiňa Šimon | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 11.38 | ||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Harkabus MarekHarkabus Marek | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 07.51 | 87.00 | ||
2 | Leščák DávidLeščák Dávid | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 1 | 08.03 | 66.00 | ||
3 | Giňa SamuelGiňa Samuel | 08 08 | ZŠ s MŠ Terňa | 3 | 08.11 | 63.00 | ||
4 | Papcun MartinPapcun Martin | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 08.14 | 62.00 | ||
5 | Leško TomášLeško Tomáš | 08 08 | ZŠ Ľubotice | 4 | 08.18 | 61.00 | ||
6 | Kanaš ŠimonKanaš Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 2 | 08.25 | 58.00 | ||
7 | Šomský MarekŠomský Marek | 10 10 | ZŠ Mirka Nešpora | 5 | 08.27 | 57.00 | ||
8 | Kurimský SaelKurimský Sael | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 08.47 | 50.00 | ||
9 | Moravčík DanielMoravčík Daniel | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 4 | 08.50 | |||
10 | Hreha MatejHreha Matej | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 2 | 08.58 | 47.00 | ||
11 | Barnoky TobiasBarnoky Tobias | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 08.62 | 46.00 | |||
12 | Gruška SlavomírGruška Slavomír | 09 09 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 3 | 08.72 | 42.00 | ||
13 | Milovčík DávidMilovčík Dávid | 08 08 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 2 | 08.77 | 41.00 | ||
14 | Varga PatrikVarga Patrik | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 5 | 08.80 | 40.00 | ||
15 | Šichula PeterŠichula Peter | 08 08 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 5 | 08.90 | 37.00 | ||
16 | Gula MichalGula Michal | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 09.14 | 30.00 | ||
17 | Lazorík MartinLazorík Martin | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 4 | 09.32 | 26.00 | ||
18 | Giňa ŠimonGiňa Šimon | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 11.38 | |||
Širotňák MarcoŠirotňák Marco | 09 09 | ZŠ Mirka Nešpora | 1 | DQ |
60 m - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 09:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zálehová KarolínaZálehová Karolína | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 5 | 09.07 | 58.00 | |||||||||||||
2 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 09.17 | ||||||||||||||
3 | Miľová IvanaMiľová Ivana | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 09.86 | 34.00 | |||||||||||||
4 | Oravcová SarahOravcová Sarah | 10 10 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 1 | 09.87 | 33.00 | |||||||||||||
Demjanova BarboraDemjanova Barbora | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | DNS | |||||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 09:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 08.89 | 65.00 | |||||||||||||
2 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 08.96 | 62.00 | |||||||||||||
3 | Čmeliková TaraČmeliková Tara | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 2 | 09.37 | 48.00 | |||||||||||||
4 | Havelková SáraHavelková Sára | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 4 | 09.39 | 48.00 | |||||||||||||
5 | Tobiašová MiriamTobiašová Miriam | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 5 | 10.75 | 13.00 | |||||||||||||
Celkom 5 pretekárov |
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 09:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korineková IvanaKorineková Ivana | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 1 | 09.03 | 60.00 | |||||||||||||
2 | Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela | 12 12 | ZŠ Ľubotice | 4 | 09.15 | 55.00 | |||||||||||||
3 | Bebková NatalyBebková Nataly | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 3 | 09.75 | ||||||||||||||
4 | Čmiľanská TamaraČmiľanská Tamara | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 2 | 09.87 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 09:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rencz StellaRencz Stella | 11 11 | ZŠ Ľubotice | 4 | 09.61 | ||||||||||||||
2 | Magdová KatarínaMagdová Katarína | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2 | 09.66 | 39.00 | |||||||||||||
3 | Suchárová VeronikaSuchárová Veronika | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 1 | 09.76 | 37.00 | |||||||||||||
4 | Bauerová KláraBauerová Klára | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 10.27 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 09:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gajdošová EliškaGajdošová Eliška | 08 08 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 09.40 | 47.00 | |||||||||||||
2 | Berecká ViktóriaBerecká Viktória | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 3 | 09.80 | 35.00 | |||||||||||||
3 | Senderáková TimeaSenderáková Timea | 11 11 | ZŠ s MŠ Terňa | 1 | 10.18 | 26.00 | |||||||||||||
Celkom 3 pretekári |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 08.89 | 65.00 | ||
2 | Štofanová LauraŠtofanová Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 08.96 | 62.00 | ||
3 | Korineková IvanaKorineková Ivana | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 1 | 09.03 | 60.00 | ||
4 | Zálehová KarolínaZálehová Karolína | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 5 | 09.07 | 58.00 | ||
5 | Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela | 12 12 | ZŠ Ľubotice | 4 | 09.15 | 55.00 | ||
6 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 09.17 | |||
7 | Čmeliková TaraČmeliková Tara | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 2 | 09.37 | 48.00 | ||
8 | Havelková SáraHavelková Sára | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 4 | 09.39 | 48.00 | ||
9 | Gajdošová EliškaGajdošová Eliška | 08 08 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 09.40 | 47.00 | ||
10 | Rencz StellaRencz Stella | 11 11 | ZŠ Ľubotice | 4 | 09.61 | |||
11 | Magdová KatarínaMagdová Katarína | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2 | 09.66 | 39.00 | ||
12 | Bebková NatalyBebková Nataly | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 3 | 09.75 | |||
13 | Suchárová VeronikaSuchárová Veronika | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 1 | 09.76 | 37.00 | ||
14 | Berecká ViktóriaBerecká Viktória | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 3 | 09.80 | 35.00 | ||
15 | Miľová IvanaMiľová Ivana | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 09.86 | 34.00 | ||
16 | Oravcová SarahOravcová Sarah | 10 10 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 1 | 09.87 | 33.00 | ||
16 | Čmiľanská TamaraČmiľanská Tamara | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 2 | 09.87 | |||
18 | Senderáková TimeaSenderáková Timea | 11 11 | ZŠ s MŠ Terňa | 1 | 10.18 | 26.00 | ||
19 | Bauerová KláraBauerová Klára | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 10.27 | |||
20 | Tobiašová MiriamTobiašová Miriam | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 5 | 10.75 | 13.00 | ||
Demjanova BarboraDemjanova Barbora | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | DNS |
800 m - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 2:24.31 | 69.00 | |||||||||||||
2 | Stašík NicolasStašík Nicolas | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:29.47 | 62.00 | |||||||||||||
3 | Šichula PeterŠichula Peter | 08 08 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:50.48 | 35.00 | |||||||||||||
Celkom 3 pretekári |
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polaščák JakubPolaščák Jakub | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 4 | 2:16.80 | 81.00 | |||||||||||||
2 | Moravec DávidMoravec Dávid | 09 09 | ZŠ Mirka Nešpora | 1 | 2:35.15 | 54.00 | |||||||||||||
3 | Gula MichalGula Michal | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:51.18 | ||||||||||||||
Gruška SlavomírGruška Slavomír | 09 09 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorko MatejDorko Matej | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | 2:23.29 | 71.00 | |||||||||||||
2 | Varga PatrikVarga Patrik | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 4 | 2:26.90 | 65.00 | |||||||||||||
3 | Lukáč ŠimonLukáč Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 3 | 2:31.50 | 59.00 | |||||||||||||
4 | Milovčík DávidMilovčík Dávid | 08 08 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 1 | 2:48.98 | 37.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kanaš ŠimonKanaš Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 1 | 2:28.66 | 63.00 | |||||||||||||
2 | Hlubovič MatejHlubovič Matej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 2:31.66 | 59.00 | |||||||||||||
3 | Kucko TimotejKucko Timotej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 4 | 2:45.83 | 41.00 | |||||||||||||
4 | Goga JurajGoga Juraj | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2 | 3:00.06 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gubáč AdamGubáč Adam | 10 10 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:24.28 | 69.00 | |||||||||||||
2 | Halás MartinHalás Martin | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 1 | 2:30.02 | 61.00 | |||||||||||||
3 | Rusiňák PavolRusiňák Pavol | 09 09 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:31.98 | 58.00 | |||||||||||||
4 | Giňa ŠimonGiňa Šimon | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 3:10.98 | 16.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polaščák JakubPolaščák Jakub | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 4 | 2:16.80 | 81.00 | |
2 | Dorko MatejDorko Matej | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | 2:23.29 | 71.00 | |
3 | Gubáč AdamGubáč Adam | 10 10 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:24.28 | 69.00 | |
4 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 2:24.31 | 69.00 | |
5 | Varga PatrikVarga Patrik | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 4 | 2:26.90 | 65.00 | |
6 | Kanaš ŠimonKanaš Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 1 | 2:28.66 | 63.00 | |
7 | Stašík NicolasStašík Nicolas | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:29.47 | 62.00 | |
8 | Halás MartinHalás Martin | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 1 | 2:30.02 | 61.00 | |
9 | Lukáč ŠimonLukáč Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 3 | 2:31.50 | 59.00 | |
10 | Hlubovič MatejHlubovič Matej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 2:31.66 | 59.00 | |
11 | Rusiňák PavolRusiňák Pavol | 09 09 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:31.98 | 58.00 | |
12 | Moravec DávidMoravec Dávid | 09 09 | ZŠ Mirka Nešpora | 1 | 2:35.15 | 54.00 | |
13 | Kucko TimotejKucko Timotej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 4 | 2:45.83 | 41.00 | |
14 | Milovčík DávidMilovčík Dávid | 08 08 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 1 | 2:48.98 | 37.00 | |
15 | Šichula PeterŠichula Peter | 08 08 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:50.48 | 35.00 | |
16 | Gula MichalGula Michal | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:51.18 | ||
17 | Goga JurajGoga Juraj | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2 | 3:00.06 | ||
18 | Giňa ŠimonGiňa Šimon | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 3:10.98 | 16.00 | |
Gruška SlavomírGruška Slavomír | 09 09 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | DNF |
800 m - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 12:45) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:34.77 | 87.00 | ||||||||||||||
2 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:47.07 | 71.00 | ||||||||||||||
3 | Kozáková PetraKozáková Petra | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:47.98 | 70.00 | ||||||||||||||
4 | Zálehová KarolínaZálehová Karolína | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 2:49.64 | 68.00 | ||||||||||||||
5 | Barníková NelaBarníková Nela | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:02.41 | 53.00 | ||||||||||||||
6 | Rencz StellaRencz Stella | 11 11 | ZŠ Ľubotice | 3:16.85 | 39.00 | ||||||||||||||
7 | Krajňáková VanesaKrajňáková Vanesa | 11 11 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:19.12 | 36.00 | ||||||||||||||
Demjanova BarboraDemjanova Barbora | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | DNS | ||||||||||||||||
Švecová EmmaŠvecová Emma | 09 09 | ZŠ s MŠ Terňa | DNF | ||||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 12:55) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Lengyelová AlicaLengyelová Alica | 11 11 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 2:43.56 | 75.00 | ||||||||||||||
3 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:43.68 | 75.00 | ||||||||||||||
4 | Lichvárová JulianaLichvárová Juliana | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:46.27 | 72.00 | ||||||||||||||
8 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:49.69 | |||||||||||||||
9 | Mandúchová HanaMandúchová Hana | 11 11 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:50.29 | 67.00 | ||||||||||||||
10 | Neupauerová ViktóriaNeupauerová Viktória | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 2:55.94 | 60.00 | ||||||||||||||
12 | Tobiašová MiriamTobiašová Miriam | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 3:14.36 | 41.00 | ||||||||||||||
14 | Oravcová SarahOravcová Sarah | 10 10 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 3:18.96 | 37.00 | ||||||||||||||
16 | Urdová StanislavaUrdová Stanislava | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:19.40 | |||||||||||||||
17 | Moréová AlžbetaMoréová Alžbeta | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:38.83 | 21.00 | ||||||||||||||
Celkom 10 pretekárov |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:34.77 | 87.00 | ||
2 | Lengyelová AlicaLengyelová Alica | 11 11 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 2:43.56 | 75.00 | ||
3 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:43.68 | 75.00 | ||
4 | Lichvárová JulianaLichvárová Juliana | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:46.27 | 72.00 | ||
5 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:47.07 | 71.00 | ||
6 | Kozáková PetraKozáková Petra | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:47.98 | 70.00 | ||
7 | Zálehová KarolínaZálehová Karolína | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 2:49.64 | 68.00 | ||
8 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:49.69 | |||
9 | Mandúchová HanaMandúchová Hana | 11 11 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:50.29 | 67.00 | ||
10 | Neupauerová ViktóriaNeupauerová Viktória | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 2:55.94 | 60.00 | ||
11 | Barníková NelaBarníková Nela | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:02.41 | 53.00 | ||
12 | Tobiašová MiriamTobiašová Miriam | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 3:14.36 | 41.00 | ||
13 | Rencz StellaRencz Stella | 11 11 | ZŠ Ľubotice | 3:16.85 | 39.00 | ||
14 | Oravcová SarahOravcová Sarah | 10 10 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 3:18.96 | 37.00 | ||
15 | Krajňáková VanesaKrajňáková Vanesa | 11 11 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:19.12 | 36.00 | ||
16 | Urdová StanislavaUrdová Stanislava | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:19.40 | |||
17 | Moréová AlžbetaMoréová Alžbeta | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:38.83 | 21.00 | ||
Demjanova BarboraDemjanova Barbora | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | DNS | ||||
Švecová EmmaŠvecová Emma | 09 09 | ZŠ s MŠ Terňa | DNF |
Skok do výšky - Žiaci ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 09:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 120 125 130 135 140 145 150 155 160 165 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Papcun MartinPapcun Martin
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 160 | - o o o o o o o xxo xxx | 73.00 | ||||||||||||||
2 |
Gulič TimotejGulič Timotej
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 155 | o o o o o o xxo xxo xxx | 68.00 | ||||||||||||||
3 |
Kucko TimotejKucko Timotej
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 150 | - - - - - - o xxx | 63.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakubek ŠimonJakubek Šimon
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 150 | o o o o o o xxo xxx | 63.00 | ||||||||||||||
5 |
Halás MartinHalás Martin
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
08 08 | 145 | o o o o xo xo xxx | 58.00 | ||||||||||||||
6 |
Rusiňák PavolRusiňák Pavol
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
09 09 | 145 | o o xo o xo xo xxx | 58.00 | ||||||||||||||
7 |
Motýľ MichalMotýľ Michal
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
09 09 | 140 | o o o o o xxx | 53.00 | ||||||||||||||
8 |
Sarnecký MatúšSarnecký Matúš
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
08 08 | 140 | o o o xo o xxx | 53.00 | ||||||||||||||
9 |
Burza AdriánBurza Adrián
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 140 | o o xxo xo o xxx | |||||||||||||||
10 |
Novický JakubNovický Jakub
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 135 | - o o xo xxx | 48.00 | ||||||||||||||
11 |
Kundrík JánKundrík Ján
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 135 | xo o o xo xxx | 48.00 | ||||||||||||||
12 |
Oravec TobiasOravec Tobias
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 135 | o o o xxo xxx | 48.00 | ||||||||||||||
13 |
Dačo LukášDačo Lukáš
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 130 | o o o xxx | 44.00 | ||||||||||||||
14 |
Tabačko LukášTabačko Lukáš
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 130 | xo xo xo xxx | 44.00 | ||||||||||||||
15 |
Lukáč ŠimonLukáč Šimon
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 120 | o xxx | |||||||||||||||
Berko JakubBerko Jakub
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | NM | - - - - - xxx | ||||||||||||||||
Celkom 16 pretekárov |
Skok do výšky - Žiačky ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 11:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 110 115 120 125 130 135 140 145 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Cabanová AlexandraCabanová Alexandra
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 140 | o - - o o xo o xxx | 76.00 | ||||||||||||||
2 |
Stanková NelaStanková Nela
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 140 | o o o o o xxo o xxx | 76.00 | ||||||||||||||
3 |
Herdicky Alexandra SofiaHerdicky Alexandra Sofia
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 135 | o o o o xo o xxx | 70.00 | ||||||||||||||
4 |
Potočňáková KristínaPotočňáková Kristína
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 135 | o xo o o xo o xxx | 70.00 | ||||||||||||||
5 |
Čmiľanská TamaraČmiľanská Tamara
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 135 | o xo o xxo xo xo xxx | 70.00 | ||||||||||||||
6 |
Andrejková AlžbetaAndrejková Alžbeta
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 130 | o o o xo xo xxx | 64.00 | ||||||||||||||
7 |
Magdová KatarínaMagdová Katarína
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 125 | o o xxo o xxx | 58.00 | ||||||||||||||
8 |
Sopková KvetoslavaSopková Kvetoslava
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 125 | o xxo xxo o xxx | 58.00 | ||||||||||||||
9 |
Lengyelová AlicaLengyelová Alica
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
11 11 | 125 | o o o xo xxx | 58.00 | ||||||||||||||
10 |
Galajdová AlexandraGalajdová Alexandra
ZŠ Mirka Nešpora |
09 09 | 125 | o o xo xo xxx | 58.00 | ||||||||||||||
11 |
Koľová EliškaKoľová Eliška
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
11 11 | 120 | xo xxo o xxx | 52.00 | ||||||||||||||
12 |
Verešpejová SáraVerešpejová Sára
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 120 | o o xo xxx | |||||||||||||||
13 |
Bebková NatalyBebková Nataly
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 120 | o xo xo xxx | 52.00 | ||||||||||||||
14 |
Chromá KarolínaChromá Karolína
ZŠ Mirka Nešpora |
10 10 | 120 | xo o xxo xxx | |||||||||||||||
15 |
Moréová AlžbetaMoréová Alžbeta
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 120 | xxo xo xxo | 52.00 | ||||||||||||||
16 |
Ferencová KatarínaFerencová Katarína
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 110 | xo xxx | 40.00 | ||||||||||||||
Groholová LuciaGroholová Lucia
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | NM | xxx | ||||||||||||||||
Celkom 17 pretekárov |
Skok do diaľky - Žiaci ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 11:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Širotňák MarcoŠirotňák Marco
ZŠ Mirka Nešpora |
09 09 | 496 | 483 | 483 | 496 | 496 | 493 | 63.00 | ||||||||||
2 |
Plavčan TomášPlavčan Tomáš
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 489 | 366 | 437 | 489 | 489 | 489 | 61.00 | ||||||||||
3 |
Jakubek ŠimonJakubek Šimon
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 487 | 468 | 487 | x | 487 | x | 60.00 | ||||||||||
4 |
Oravec TobiasOravec Tobias
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 469 | 469 | x | 440 | 469 | 463 | 54.00 | ||||||||||
5 |
Leščák DávidLeščák Dávid
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 465 | 387 | x | 433 | 433 | 465 | 53.00 | ||||||||||
6 |
Remeta AdamRemeta Adam
ZŠ Ľubotice |
08 08 | 464 | 464 | x | 464 | 464 | 431 | 53.00 | ||||||||||
7 |
Moravčík DanielMoravčík Daniel
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 458 | 395 | 458 | 433 | 458 | 414 | 51.00 | ||||||||||
8 |
Marinica MarcusMarinica Marcus
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
08 08 | 457 | 444 | 431 | 452 | 452 | 457 | 50.00 | ||||||||||
9 |
Šingliar JakubŠingliar Jakub
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 442 | 433 | 407 | 442 | 442 | 440 | 46.00 | ||||||||||
10 |
Barnoky TobiasBarnoky Tobias
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
10 10 | 436 | 411 | 424 | 424 | 424 | 436 | 44.00 | ||||||||||
11 |
Tabačko LukášTabačko Lukáš
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 426 | 383 | 415 | 378 | 415 | 426 | 41.00 | ||||||||||
12 |
Gruška SlavomírGruška Slavomír
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 426 | x | 380 | 390 | 390 | 426 | |||||||||||
13 |
Gubáč AdamGubáč Adam
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
10 10 | 424 | 424 | x | 350 | 424 | 368 | 40.00 | ||||||||||
14 |
Hreha MatejHreha Matej
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
08 08 | 415 | x | 415 | 402 | 415 | - | 37.00 | ||||||||||
15 |
Novický JakubNovický Jakub
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 412 | 368 | 386 | x | 386 | 412 | 37.00 | ||||||||||
16 |
Hlubovič MatejHlubovič Matej
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 410 | 410 | 398 | 382 | 410 | 384 | 36.00 | ||||||||||
17 |
Stašík NicolasStašík Nicolas
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 388 | 378 | 358 | 352 | 378 | 388 | |||||||||||
18 |
Giňa RomanGiňa Roman
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | 376 | x | 376 | x | 376 | 352 | 27.00 | ||||||||||
19 |
Lazorík MartinLazorík Martin
ZŠ s MŠ Terňa |
10 10 | 341 | 288 | 341 | 334 | 341 | x | 18.00 | ||||||||||
Celkom 19 pretekárov |
Skok do diaľky - Žiačky ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 10:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | Reg. výk. | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martonová KristínaMartonová Kristína
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 427 | 427 | 427 | 410 | 427 | 402 | 68.00 | ||||||||||
2 |
Stanková NelaStanková Nela
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 424 | 388 | 389 | 396 | 396 | 424 | 67.00 | ||||||||||
3 |
Havelková SáraHavelková Sára
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 416 | 380 | 397 | 386 | 397 | 416 | 64.00 | ||||||||||
4 |
Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 408 | 408 | 378 | 382 | 408 | 407 | 62.00 | ||||||||||
5 |
Krajňáková VanesaKrajňáková Vanesa
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
11 11 | 388 | 370 | 386 | 388 | 388 | 383 | 55.00 | ||||||||||
6 |
Obročníková NellaObročníková Nella
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
10 10 | 388 | 378 | 364 | 388 | 388 | 382 | |||||||||||
7 |
Suchárová VeronikaSuchárová Veronika
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 382 | 344 | 362 | 382 | 382 | 365 | 53.00 | ||||||||||
8 |
Andrejková AlžbetaAndrejková Alžbeta
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 370 | 335 | 340 | 318 | 340 | 370 | 50.00 | ||||||||||
9 |
Koľová EliškaKoľová Eliška
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
11 11 | 362 | 362 | 311 | 344 | 362 | 350 | 47.00 | ||||||||||
10 |
Neupauerová ViktóriaNeupauerová Viktória
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 362 | 340 | x | 345 | 345 | 362 | 47.00 | ||||||||||
11 |
Galajdová AlexandraGalajdová Alexandra
ZŠ Mirka Nešpora |
09 09 | 358 | 352 | 340 | 330 | 352 | 358 | 46.00 | ||||||||||
12 |
Katriňáková NelaKatriňáková Nela
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
11 11 | 355 | 355 | 346 | x | 355 | x | 45.00 | ||||||||||
13 |
Senderáková BiankaSenderáková Bianka
ZŠ s MŠ Terňa |
11 11 | 355 | 337 | 355 | 329 | 355 | 335 | 45.00 | ||||||||||
14 |
Ferencová KatarínaFerencová Katarína
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 343 | 298 | 331 | 343 | 343 | 319 | 41.00 | ||||||||||
15 |
Štofanová LauraŠtofanová Laura
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 341 | 341 | 336 | 298 | 341 | x | |||||||||||
16 |
Potočňáková KristínaPotočňáková Kristína
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 340 | 306 | 336 | 327 | 336 | 340 | 41.00 | ||||||||||
17 |
Lisová VanesaLisová Vanesa
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | 339 | x | 339 | x | 339 | 334 | 40.00 | ||||||||||
18 |
Urdová StanislavaUrdová Stanislava
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | 339 | 339 | 315 | 292 | 339 | 324 | 40.00 | ||||||||||
19 |
Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela
ZŠ Ľubotice |
12 12 | 338 | 338 | 315 | 323 | 338 | x | |||||||||||
20 |
Gajdošová EliškaGajdošová Eliška
ZŠ s MŠ Terňa |
08 08 | 335 | 333 | 335 | x | 335 | 299 | |||||||||||
21 |
Falatová TerezaFalatová Tereza
ZŠ Mirka Nešpora |
11 11 | 326 | 311 | 326 | 317 | 326 | 286 | 37.00 | ||||||||||
22 |
Groholová LuciaGroholová Lucia
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | 316 | 304 | 267 | 305 | 305 | 316 | |||||||||||
23 |
Ličáková KarolínaLičáková Karolína
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
10 10 | 311 | 248 | 298 | 307 | 307 | 311 | 32.00 | ||||||||||
Celkom 23 pretekárov |
Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 12:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Herdicky Alexandra SofiaHerdicky Alexandra Sofia
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 09.93 | 09.28 | - | 09.93 | 9.93 | - | 87.00 | ||||||||||
2 |
Olejníková PaulínaOlejníková Paulína
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
11 11 | 07.23 | 06.16 | 06.66 | 07.23 | 7.23 | x | 58.00 | ||||||||||
3 |
Čmeliková TaraČmeliková Tara
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 06.97 | 06.85 | 06.37 | 06.97 | 6.97 | 05.61 | 55.00 | ||||||||||
4 |
Piliarová MiaPiliarová Mia
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 06.84 | 06.84 | 06.41 | x | 6.84 | x | 54.00 | ||||||||||
5 |
Komková EllaKomková Ella
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 06.71 | x | 06.71 | 06.25 | 6.71 | 06.48 | 52.00 | ||||||||||
6 |
Maltincová EmíliaMaltincová Emília
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 06.47 | 05.03 | 05.77 | 05.29 | 5.77 | 06.47 | 50.00 | ||||||||||
7 |
Kočišová KatkaKočišová Katka
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
10 10 | 06.41 | x | 05.43 | 06.41 | 6.41 | 05.74 | 49.00 | ||||||||||
8 |
Šarišská JanaŠarišská Jana
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | 06.16 | 06.16 | 05.71 | 05.80 | 6.16 | 05.20 | 47.00 | ||||||||||
9 |
Bauerová KláraBauerová Klára
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 05.98 | 04.41 | x | 05.98 | 5.98 | 05.11 | 45.00 | ||||||||||
10 |
Korineková IvanaKorineková Ivana
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 05.66 | x | 05.66 | 04.46 | 5.66 | 05.28 | 42.00 | ||||||||||
11 |
Koscelníková TamaraKoscelníková Tamara
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | 05.12 | 04.26 | 05.12 | 04.60 | 5.12 | 04.27 | 36.00 | ||||||||||
12 |
Berecká ViktóriaBerecká Viktória
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 04.60 | 04.60 | 04.25 | 03.28 | 4.60 | 04.18 | 31.00 | ||||||||||
13 |
Horoščáková SáraHoroščáková Sára
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 04.57 | x | x | 04.57 | 4.57 | x | 31.00 | ||||||||||
Celkom 13 pretekárov |
Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 10:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 11.36 | 11.36 | 11.14 | 10.70 | 11.36 | 11.14 | 81.00 | ||||||||||
2 |
Olejník JánOlejník Ján
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 10.20 | 09.59 | 09.68 | 10.11 | 10.11 | 10.20 | 71.00 | ||||||||||
3 |
Perečinský TomášPerečinský Tomáš
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
08 08 | 10.14 | 09.20 | 09.14 | 10.14 | 10.14 | 10.11 | 70.00 | ||||||||||
4 |
Štofčík PatrikŠtofčík Patrik
ZŠ Ľubotice |
08 08 | 09.78 | x | 08.92 | 09.78 | 9.78 | 09.71 | 68.00 | ||||||||||
5 |
Širotňák MarcoŠirotňák Marco
ZŠ Mirka Nešpora |
09 09 | 09.64 | 09.20 | 09.64 | x | 9.64 | 09.39 | 66.00 | ||||||||||
6 |
Šomský MarekŠomský Marek
ZŠ Mirka Nešpora |
10 10 | 08.96 | 07.25 | 08.62 | 08.96 | 8.96 | 08.46 | 60.00 | ||||||||||
7 |
Remeta AdamRemeta Adam
ZŠ Ľubotice |
08 08 | 08.68 | 08.68 | x | x | 8.68 | 08.24 | 58.00 | ||||||||||
8 |
Glevaňák MichalGlevaňák Michal
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
08 08 | 08.33 | 07.88 | 08.10 | 08.17 | 8.17 | 08.33 | 55.00 | ||||||||||
9 |
Gavroň JakubGavroň Jakub
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 08.01 | x | 08.01 | 07.38 | 8.01 | x | 52.00 | ||||||||||
10 |
Kočiško JakubKočiško Jakub
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 07.74 | 07.74 | 07.40 | x | 7.74 | x | 50.00 | ||||||||||
11 |
Dubovský DamianDubovský Damian
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 07.59 | 07.41 | x | 07.59 | 7.59 | 07.49 | 49.00 | ||||||||||
12 |
Grohola MarekGrohola Marek
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 07.50 | x | x | 07.50 | 7.50 | 07.06 | 48.00 | ||||||||||
13 |
Šingliar JakubŠingliar Jakub
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 07.22 | x | 07.22 | x | 7.22 | x | 46.00 | ||||||||||
14 |
Burza AdriánBurza Adrián
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 07.03 | 07.03 | x | 07.03 | 7.03 | x | |||||||||||
15 |
Harvilko JánHarvilko Ján
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 06.81 | x | 06.81 | x | 6.81 | x | 42.00 | ||||||||||
16 |
Juskanič JozefJuskanič Jozef
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
09 09 | 06.63 | x | x | 06.63 | 6.63 | x | 41.00 | ||||||||||
Dačo LukášDačo Lukáš
ZŠ Ľubotice |
10 10 | NM | x | x | x | - | x | ||||||||||||
Celkom 17 pretekárov |
Hod kriketovou loptičkou - Žiaci ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 11:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gergovský Jozef DanielGergovský Jozef Daniel
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 65.72 | 62.75 | 65.72 | 63.99 | 65.72 | 63.18 | 90.00 | ||||||||||
2 |
Giňa SamuelGiňa Samuel
ZŠ s MŠ Terňa |
08 08 | 64.72 | x | x | 64.72 | 64.72 | 62.82 | 84.00 | ||||||||||
3 |
Olejník JánOlejník Ján
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 59.15 | 59.15 | 54.12 | 56.62 | 59.15 | 54.01 | 76.00 | ||||||||||
4 |
Kundrík JánKundrík Ján
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 57.72 | 54.23 | x | 51.11 | 54.23 | 57.72 | 74.00 | ||||||||||
5 |
Polaščák JakubPolaščák Jakub
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 56.46 | 56.46 | 52.21 | 48.86 | 56.46 | 46.33 | 71.00 | ||||||||||
6 |
Plavčan TomášPlavčan Tomáš
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 50.42 | 50.42 | 50.40 | 47.74 | 50.42 | 21.05 | 59.00 | ||||||||||
7 |
Perečinský TomášPerečinský Tomáš
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
08 08 | 49.99 | 42.78 | 49.99 | 44.82 | 49.99 | 42.32 | 58.00 | ||||||||||
8 |
Rusinko AdamRusinko Adam
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 49.74 | 49.74 | 46.78 | 41.41 | 49.74 | x | 58.00 | ||||||||||
9 |
Grohola MarekGrohola Marek
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 47.48 | 40.50 | 42.78 | 47.48 | 47.48 | 40.68 | 53.00 | ||||||||||
10 |
Sarnecký MatúšSarnecký Matúš
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
08 08 | 47.06 | 44.49 | 47.06 | 46.03 | 47.06 | 45.14 | 53.00 | ||||||||||
11 |
Kurimský SaelKurimský Sael
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 45.48 | 39.45 | 42.55 | 37.64 | 42.55 | 45.48 | |||||||||||
12 |
Dorko MatejDorko Matej
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
08 08 | 45.16 | x | 37.50 | 45.16 | 45.16 | 42.75 | 49.00 | ||||||||||
13 |
Glevaňák MichalGlevaňák Michal
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
08 08 | 44.19 | 41.74 | 44.19 | 39.84 | 44.19 | 40.39 | 47.00 | ||||||||||
14 |
Leško TomášLeško Tomáš
ZŠ Ľubotice |
08 08 | 43.87 | 43.72 | 43.11 | 43.87 | 43.87 | x | 46.00 | ||||||||||
15 |
Gavroň JakubGavroň Jakub
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 43.67 | 41.77 | 42.87 | 41.19 | 42.87 | 43.67 | |||||||||||
16 |
Berko JakubBerko Jakub
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 42.35 | 38.88 | 42.35 | 39.24 | 42.35 | 34.51 | 44.00 | ||||||||||
17 |
Štofčík PatrikŠtofčík Patrik
ZŠ Ľubotice |
08 08 | 41.60 | 41.60 | 38.43 | 37.80 | 41.60 | x | |||||||||||
18 |
Šimko SamuelŠimko Samuel
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
09 09 | 40.78 | 40.78 | 36.24 | 37.58 | 40.78 | 36.00 | 41.00 | ||||||||||
19 |
Dubovský DamianDubovský Damian
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 40.18 | 38.10 | 38.46 | 33.70 | 38.46 | 40.18 | 40.00 | ||||||||||
20 |
Harvilko JánHarvilko Ján
Spojená škola bl. Biskupa G... |
09 09 | 36.82 | x | 35.36 | 36.82 | 36.82 | 34.91 | 33.00 | ||||||||||
21 |
Giňa RomanGiňa Roman
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | 35.99 | 35.99 | 34.34 | 35.96 | 35.99 | 30.73 | 32.00 | ||||||||||
Celkom 21 pretekárov |
Hod kriketovou loptičkou - Žiačky ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 09:40) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Por. | Výkon | 1. Pokusy | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martonová KristínaMartonová Kristína
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
08 08 | 54.21 | 53.23 | 52.58 | 45.27 | 53.23 | 54.21 | 98.00 | ||||||||||
2 |
Piliarová MiaPiliarová Mia
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 39.62 | 37.14 | 28.09 | 39.62 | 39.62 | 36.32 | 61.00 | ||||||||||
3 |
Pijačková NelaPijačková Nela
ZŠ Mirka Nešpora |
08 08 | 37.11 | 34.76 | 25.99 | 37.11 | 37.11 | 35.35 | 55.00 | ||||||||||
4 |
Šarišská JanaŠarišská Jana
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | 36.54 | 28.50 | 32.86 | 36.54 | 36.54 | 36.07 | 54.00 | ||||||||||
5 |
Barníková NelaBarníková Nela
Spojená škola bl. Biskupa G... |
10 10 | 35.57 | 35.32 | 33.07 | 35.57 | 35.57 | 35.03 | 51.00 | ||||||||||
6 |
Maltincová EmíliaMaltincová Emília
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 35.17 | 28.83 | 35.17 | 22.32 | 35.17 | 29.51 | 51.00 | ||||||||||
7 |
Lichvárová JulianaLichvárová Juliana
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 34.36 | 31.41 | 30.83 | 30.68 | 31.41 | 34.36 | 49.00 | ||||||||||
8 |
Sopková KvetoslavaSopková Kvetoslava
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
09 09 | 34.18 | 34.18 | 33.28 | 32.25 | 34.18 | 33.39 | 48.00 | ||||||||||
9 |
Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara
ZŠ Ľubotice |
10 10 | 33.78 | 30.23 | 30.58 | 33.78 | 33.78 | 27.90 | 47.00 | ||||||||||
10 |
Obročníková NellaObročníková Nella
ZŠ Májové námestie 1, Prešov |
10 10 | 32.64 | 31.86 | 31.81 | 27.29 | 31.86 | 32.64 | |||||||||||
11 |
Verešpejová SáraVerešpejová Sára
Katolícka spojená škola sv.... |
10 10 | 31.81 | 25.24 | 30.62 | 31.81 | 31.81 | 30.92 | |||||||||||
12 |
Ličáková KarolínaLičáková Karolína
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
10 10 | 29.00 | 29.00 | 28.16 | 25.22 | 29.00 | 28.28 | 36.00 | ||||||||||
13 |
Trusová MichaelaTrusová Michaela
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
09 09 | 28.39 | x | 26.63 | 27.00 | 27.00 | 28.39 | 35.00 | ||||||||||
14 |
Olejníková PaulínaOlejníková Paulína
ZŠ Šmeralova 25, Prešov |
11 11 | 27.07 | 23.36 | 24.77 | 24.86 | 24.86 | 27.07 | |||||||||||
15 |
Komková EllaKomková Ella
ZŠ Ľubotice |
09 09 | 26.23 | 26.23 | 20.68 | 22.23 | 26.23 | 24.32 | 30.00 | ||||||||||
16 |
Miklošková Mária ElenMiklošková Mária Elen
ZŠ s MŠ Terňa |
10 10 | 25.45 | 18.23 | 25.45 | 22.87 | 25.45 | x | 28.00 | ||||||||||
17 |
Kočišová KatkaKočišová Katka
Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... |
10 10 | 24.22 | 24.22 | 20.06 | 23.57 | 24.22 | 17.10 | 26.00 | ||||||||||
18 |
Senderáková TimeaSenderáková Timea
ZŠ s MŠ Terňa |
11 11 | 22.25 | 21.85 | 21.89 | 18.26 | 21.89 | 22.25 | 22.00 | ||||||||||
19 |
Koscelníková TamaraKoscelníková Tamara
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | 19.10 | 15.48 | 18.43 | 19.10 | 19.10 | 11.98 | |||||||||||
20 |
Horoščáková SáraHoroščáková Sára
ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... |
09 09 | 16.55 | 13.64 | 16.55 | 13.81 | 16.55 | 13.07 | 10.00 | ||||||||||
Švecová EmmaŠvecová Emma
ZŠ s MŠ Terňa |
09 09 | DNS | |||||||||||||||||
Celkom 21 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Žiaci ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 13:00) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stašík, Moravčík, Gulič, Papcun Stašík, Moravčík, Gulič, Papcun | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 30.74 | 70.00 | |||||||||||||||
2 | Tabačko, Šomský, Kundrík, Širotňák Tabačko, Šomský, Kundrík, Širotňák | ZŠ Mirka Nešpora | 31.34 | 64.00 | |||||||||||||||
3 | Hreha Hreha | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 32.02 | 56.00 | |||||||||||||||
4 | Barnoky, Rusiňák, Šichula, Marinica Barnoky, Rusiňák, Šichula, Marinica | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 32.63 | 50.00 | |||||||||||||||
5 | Dorko, Varga, Šingliar, Oravec Dorko, Varga, Šingliar, Oravec | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 32.90 | 48.00 | |||||||||||||||
6 | Kanaš, Remeta, Jakubek, Leško Kanaš, Remeta, Jakubek, Leško | ZŠ Ľubotice | 33.93 | 38.00 | |||||||||||||||
7 | Novický, Grohola, Harvilko, Milovčík Novický, Grohola, Harvilko, Milovčík | Spojená škola bl. Biskupa G... | 35.83 | 24.00 | |||||||||||||||
8 | Giňa, Lazorík, Giňa, Giňa Giňa, Lazorík, Giňa, Giňa | ZŠ s MŠ Terňa | 37.49 | 13.00 | |||||||||||||||
Harkabus, Goga, Olejník, Leščák Harkabus, Goga, Olejník, Leščák | Katolícka spojená škola sv.... | DQ | |||||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
4 x 60 m kluby - Žiačky ZŠ
(pi, 10.5.2024 - 13:20) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Reakcie | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martonová, Herdicky, Štofanová, Bučková Martonová, Herdicky, Štofanová, Bučková | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 3 | 33.50 | 81.00 | ||||||||||||||
2 | Havelková, Sopková, Obročníková, Čmeliková Havelková, Sopková, Obročníková, Čmeliková | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 2 | 34.97 | 66.00 | ||||||||||||||
3 | Šarišská, Urdová, Barníková, Zálehová Šarišská, Urdová, Barníková, Zálehová | Spojená škola bl. Biskupa G... | 4 | 35.49 | 61.00 | ||||||||||||||
4 | Chromá, Mandúchová, Cabanová, Falatová Chromá, Mandúchová, Cabanová, Falatová | ZŠ Mirka Nešpora | 35.60 | 60.00 | |||||||||||||||
5 | Korineková, Bebková, Komková, Hanudeľová Korineková, Bebková, Komková, Hanudeľová | ZŠ Ľubotice | 35.82 | 58.00 | |||||||||||||||
6 | Andrejková, Magdová, Kozáková, Lichvárová Andrejková, Magdová, Kozáková, Lichvárová | Katolícka spojená škola sv.... | 37.28 | 46.00 | |||||||||||||||
7 | Gajdošová Gajdošová | ZŠ s MŠ Terňa | 37.50 | 44.00 | |||||||||||||||
8 | Koľová, Miľová, Lengyelová, Tobiašová Koľová, Miľová, Lengyelová, Tobiašová | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 39.09 | 32.00 | |||||||||||||||
Celkom 8 pretekárov |