Okresné kolo ZŠ v atletika - okres Prešov
Prešov (10. 5. 2024)800 m - Žiaci ZŠ (Beh)
Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 2:24.31 | 69.00 | |||||||||||||
2 | Stašík NicolasStašík Nicolas | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:29.47 | 62.00 | |||||||||||||
3 | Šichula PeterŠichula Peter | 08 08 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:50.48 | 35.00 | |||||||||||||
Celkom 3 pretekári |
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polaščák JakubPolaščák Jakub | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 4 | 2:16.80 | 81.00 | |||||||||||||
2 | Moravec DávidMoravec Dávid | 09 09 | ZŠ Mirka Nešpora | 1 | 2:35.15 | 54.00 | |||||||||||||
3 | Gula MichalGula Michal | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:51.18 | ||||||||||||||
Gruška SlavomírGruška Slavomír | 09 09 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | DNF | |||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dorko MatejDorko Matej | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | 2:23.29 | 71.00 | |||||||||||||
2 | Varga PatrikVarga Patrik | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 4 | 2:26.90 | 65.00 | |||||||||||||
3 | Lukáč ŠimonLukáč Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 3 | 2:31.50 | 59.00 | |||||||||||||
4 | Milovčík DávidMilovčík Dávid | 08 08 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 1 | 2:48.98 | 37.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kanaš ŠimonKanaš Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 1 | 2:28.66 | 63.00 | |||||||||||||
2 | Hlubovič MatejHlubovič Matej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 2:31.66 | 59.00 | |||||||||||||
3 | Kucko TimotejKucko Timotej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 4 | 2:45.83 | 41.00 | |||||||||||||
4 | Goga JurajGoga Juraj | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2 | 3:00.06 | ||||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 12:30) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gubáč AdamGubáč Adam | 10 10 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:24.28 | 69.00 | |||||||||||||
2 | Halás MartinHalás Martin | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 1 | 2:30.02 | 61.00 | |||||||||||||
3 | Rusiňák PavolRusiňák Pavol | 09 09 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:31.98 | 58.00 | |||||||||||||
4 | Giňa ŠimonGiňa Šimon | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 3:10.98 | 16.00 | |||||||||||||
Celkom 4 pretekári |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polaščák JakubPolaščák Jakub | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 4 | 2:16.80 | 81.00 | |
2 | Dorko MatejDorko Matej | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | 2:23.29 | 71.00 | |
3 | Gubáč AdamGubáč Adam | 10 10 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:24.28 | 69.00 | |
4 | Gulič TimotejGulič Timotej | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2 | 2:24.31 | 69.00 | |
5 | Varga PatrikVarga Patrik | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 4 | 2:26.90 | 65.00 | |
6 | Kanaš ŠimonKanaš Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 1 | 2:28.66 | 63.00 | |
7 | Stašík NicolasStašík Nicolas | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 1 | 2:29.47 | 62.00 | |
8 | Halás MartinHalás Martin | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 1 | 2:30.02 | 61.00 | |
9 | Lukáč ŠimonLukáč Šimon | 09 09 | ZŠ Ľubotice | 3 | 2:31.50 | 59.00 | |
10 | Hlubovič MatejHlubovič Matej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 3 | 2:31.66 | 59.00 | |
11 | Rusiňák PavolRusiňák Pavol | 09 09 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:31.98 | 58.00 | |
12 | Moravec DávidMoravec Dávid | 09 09 | ZŠ Mirka Nešpora | 1 | 2:35.15 | 54.00 | |
13 | Kucko TimotejKucko Timotej | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 4 | 2:45.83 | 41.00 | |
14 | Milovčík DávidMilovčík Dávid | 08 08 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 1 | 2:48.98 | 37.00 | |
15 | Šichula PeterŠichula Peter | 08 08 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 4 | 2:50.48 | 35.00 | |
16 | Gula MichalGula Michal | 08 08 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3 | 2:51.18 | ||
17 | Goga JurajGoga Juraj | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2 | 3:00.06 | ||
18 | Giňa ŠimonGiňa Šimon | 10 10 | ZŠ s MŠ Terňa | 2 | 3:10.98 | 16.00 | |
Gruška SlavomírGruška Slavomír | 09 09 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 2 | DNF |
800 m - Žiačky ZŠ (Beh)
Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 12:45) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:34.77 | 87.00 | ||||||||||||||
2 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:47.07 | 71.00 | ||||||||||||||
3 | Kozáková PetraKozáková Petra | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:47.98 | 70.00 | ||||||||||||||
4 | Zálehová KarolínaZálehová Karolína | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 2:49.64 | 68.00 | ||||||||||||||
5 | Barníková NelaBarníková Nela | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:02.41 | 53.00 | ||||||||||||||
6 | Rencz StellaRencz Stella | 11 11 | ZŠ Ľubotice | 3:16.85 | 39.00 | ||||||||||||||
7 | Krajňáková VanesaKrajňáková Vanesa | 11 11 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:19.12 | 36.00 | ||||||||||||||
Demjanova BarboraDemjanova Barbora | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | DNS | ||||||||||||||||
Švecová EmmaŠvecová Emma | 09 09 | ZŠ s MŠ Terňa | DNF | ||||||||||||||||
Celkom 9 pretekárov |
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 12:55) official | Výsledok v PDF Excel Info | Prihlášky Výsledky |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Lengyelová AlicaLengyelová Alica | 11 11 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 2:43.56 | 75.00 | ||||||||||||||
3 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:43.68 | 75.00 | ||||||||||||||
4 | Lichvárová JulianaLichvárová Juliana | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:46.27 | 72.00 | ||||||||||||||
8 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:49.69 | |||||||||||||||
9 | Mandúchová HanaMandúchová Hana | 11 11 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:50.29 | 67.00 | ||||||||||||||
10 | Neupauerová ViktóriaNeupauerová Viktória | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 2:55.94 | 60.00 | ||||||||||||||
12 | Tobiašová MiriamTobiašová Miriam | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 3:14.36 | 41.00 | ||||||||||||||
14 | Oravcová SarahOravcová Sarah | 10 10 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 3:18.96 | 37.00 | ||||||||||||||
16 | Urdová StanislavaUrdová Stanislava | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:19.40 | |||||||||||||||
17 | Moréová AlžbetaMoréová Alžbeta | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:38.83 | 21.00 | ||||||||||||||
Celkom 10 pretekárov |
Súhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Um. | Meno | Ročník R. | Oddiel/štát | Dr. | Výkon | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cabanová AlexandraCabanová Alexandra | 08 08 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:34.77 | 87.00 | ||
2 | Lengyelová AlicaLengyelová Alica | 11 11 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 2:43.56 | 75.00 | ||
3 | Bekečová LeaBekečová Lea | 08 08 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:43.68 | 75.00 | ||
4 | Lichvárová JulianaLichvárová Juliana | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:46.27 | 72.00 | ||
5 | Bučková LauraBučková Laura | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:47.07 | 71.00 | ||
6 | Kozáková PetraKozáková Petra | 10 10 | Katolícka spojená škola sv.... | 2:47.98 | 70.00 | ||
7 | Zálehová KarolínaZálehová Karolína | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 2:49.64 | 68.00 | ||
8 | Trusová MichaelaTrusová Michaela | 09 09 | ZŠ Šmeralova 25, Prešov | 2:49.69 | |||
9 | Mandúchová HanaMandúchová Hana | 11 11 | ZŠ Mirka Nešpora | 2:50.29 | 67.00 | ||
10 | Neupauerová ViktóriaNeupauerová Viktória | 10 10 | ZŠ Ľubotice | 2:55.94 | 60.00 | ||
11 | Barníková NelaBarníková Nela | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:02.41 | 53.00 | ||
12 | Tobiašová MiriamTobiašová Miriam | 10 10 | Gym. J.A.Raymana, Mudroňova... | 3:14.36 | 41.00 | ||
13 | Rencz StellaRencz Stella | 11 11 | ZŠ Ľubotice | 3:16.85 | 39.00 | ||
14 | Oravcová SarahOravcová Sarah | 10 10 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | 3:18.96 | 37.00 | ||
15 | Krajňáková VanesaKrajňáková Vanesa | 11 11 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:19.12 | 36.00 | ||
16 | Urdová StanislavaUrdová Stanislava | 10 10 | Spojená škola bl. Biskupa G... | 3:19.40 | |||
17 | Moréová AlžbetaMoréová Alžbeta | 09 09 | ZŠ Májové námestie 1, Prešov | 3:38.83 | 21.00 | ||
Demjanova BarboraDemjanova Barbora | 08 08 | ZŠ s MŠ Grófske nádvorie 20... | DNS | ||||
Švecová EmmaŠvecová Emma | 09 09 | ZŠ s MŠ Terňa | DNF |