<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Čokoládová tretra

Žiar nad Hronom (10. 5. 2024)

100 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1179 Blaho LucasBlaho Lucas 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.07
2 1197 Hrmo MarcusHrmo Marcus 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.16
3 1318 Kučera Samuel MartinKučera Samuel Martin 18 18 TrackademyTrackademy 4 22.62
4 1186 Dovec JánDovec Ján 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.86
5 1198 Husák TobiasHusák Tobias 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 24.08
6 1192 Goral Marcus IvanGoral Marcus Ivan 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.97
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1056 Supuka JakubSupuka Jakub 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 1 20.02
2 1183 Číž OliverČíž Oliver 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 20.61
3 1187 Drozdík AndrejDrozdík Andrej 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.46
4 1211 Pepich AdriánPepich Adrián 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.59
5 1177 Bíbel PeterBíbel Peter 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 24.96
6 1188 Ďurčov PeterĎurčov Peter 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 29.48
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1158 Cibuľa MatiášCibuľa Matiáš 17 17 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 19.88
2 1160 Horník OliverHorník Oliver 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 20.42
3 1222 Tulipán LukášTulipán Lukáš 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 24.42
4 1203 Liner AdamLiner Adam 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.62
5 1182 Buršík TomášBuršík Tomáš 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 26.24
1074 Hromádka AdriánHromádka Adrián 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1142 Gross MaximiliánGross Maximilián 17 17 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 20.65
2 1146 Škrabák MiroslavŠkrabák Miroslav 17 17 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 20.68
3 1145 Lupták TheoLupták Theo 18 18 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 21.44
4 1141 Debnár LukášDebnár Lukáš 17 17 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 22.54
5 1193 Goral ViliamGoral Viliam 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.90
6 1185 Dosyn IvanDosyn Ivan 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 32.68
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1100 Gríger JakubGríger Jakub 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 18.58
2 1206 Neuschl MaximNeuschl Maxim 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.36
3 1051 Binda MarcoBinda Marco 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 21.63
4 1175 Barcík FilipBarcík Filip 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.95
5 1199 Jančok ŠimonJančok Šimon 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.41
6 1212 Poliak PeterPoliak Peter 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 24.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1225 Ziman DávidZiman Dávid 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.59
2 1213 Putnok MaximPutnok Maxim 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.46
3 1200 Khomiachenko KiriloKhomiachenko Kirilo 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.41
4 1184 Debnár MatejDebnár Matej 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 26.44
5 1196 Hodrušský MarkusHodrušský Markus 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.53
6 1180 Bugna JakubBugna Jakub 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 34.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1202 Krnáč MatejKrnáč Matej 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.31
2 1204 Líška MichalLíška Michal 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.00
3 1214 Róža OskarRóža Oskar 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 28.30
4 1221 Šarközi TeodorŠarközi Teodor 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 31.74
1191 Gallo MatejGallo Matej 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
1219 Šarišský TheoŠarišský Theo 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1176 Beňo MaximBeňo Maxim 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 21.39
2 1207 Nguyen Nhat AnhNguyen Nhat Anh 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 24.08
3 1216 Salay SebastiánSalay Sebastián 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.54
4 1210 Páleník Richard FilipPáleník Richard Filip 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.13
5 1215 Salay DavidSalay David 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 29.12
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1101 Kočalka DominikKočalka Dominik 18 18 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 20.13
2 1336 Víťazka JakubVíťazka Jakub 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.07
3 1024 Víglaský MarekVíglaský Marek 17 17 AKC Nová BaňaAKC Nová Baňa 2 22.74
1025 Tesák RichardTesák Richard 18 18 Žiar nad HronomŽiar nad Hronom 5 DNS
989 Bodor LukášBodor Lukáš 17 17 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 10 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 984 Murgaš MatiášMurgaš Matiáš 17 17 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 2 19.83
2 983 Konuš MaximiliánKonuš Maximilián 17 17 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 3 20.41
3 930 Kamenský SamuelKamenský Samuel 17 17 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 4 20.42
4 1023 Mičuda SebastiánMičuda Sebastián 18 18 MŠ Jarabová, HriňováMŠ Jarabová, Hriňová 5 21.72
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1004 Handlovský AlexHandlovský Alex 17 17 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 4 18.28
2 919 Varsa TobiasVarsa Tobias 17 17 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 2 18.35
3 932 Molčák PavelMolčák Pavel 17 17 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 5 18.92
4 993 Hogh RichardHogh Richard 17 17 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 20.78
1022 Víťazka JakubVíťazka Jakub 18 18 Slovenský atletický zväzSlovenský atletický zväz 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1004 Handlovský AlexHandlovský Alex 17 17 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 4 18.28
2 919 Varsa TobiasVarsa Tobias 17 17 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 2 18.35
3 1100 Gríger JakubGríger Jakub 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 18.58
4 932 Molčák PavelMolčák Pavel 17 17 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 5 18.92
5 984 Murgaš MatiášMurgaš Matiáš 17 17 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 2 19.83
6 1158 Cibuľa MatiášCibuľa Matiáš 17 17 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 19.88
7 1056 Supuka JakubSupuka Jakub 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 1 20.02
8 1101 Kočalka DominikKočalka Dominik 18 18 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 20.13
9 983 Konuš MaximiliánKonuš Maximilián 17 17 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 3 20.41
10 1160 Horník OliverHorník Oliver 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 20.42
10 930 Kamenský SamuelKamenský Samuel 17 17 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 4 20.42
12 1183 Číž OliverČíž Oliver 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 20.61
13 1142 Gross MaximiliánGross Maximilián 17 17 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 20.65
14 1146 Škrabák MiroslavŠkrabák Miroslav 17 17 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 20.68
15 993 Hogh RichardHogh Richard 17 17 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 20.78
16 1206 Neuschl MaximNeuschl Maxim 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 21.36
17 1176 Beňo MaximBeňo Maxim 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 21.39
18 1145 Lupták TheoLupták Theo 18 18 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 21.44
19 1187 Drozdík AndrejDrozdík Andrej 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 21.46
20 1225 Ziman DávidZiman Dávid 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.59
21 1051 Binda MarcoBinda Marco 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 21.63
22 1023 Mičuda SebastiánMičuda Sebastián 18 18 MŠ Jarabová, HriňováMŠ Jarabová, Hriňová 5 21.72
23 1179 Blaho LucasBlaho Lucas 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.07
23 1336 Víťazka JakubVíťazka Jakub 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.07
25 1197 Hrmo MarcusHrmo Marcus 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.16
26 1202 Krnáč MatejKrnáč Matej 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.31
27 1213 Putnok MaximPutnok Maxim 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 22.46
28 1141 Debnár LukášDebnár Lukáš 17 17 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 22.54
29 1318 Kučera Samuel MartinKučera Samuel Martin 18 18 TrackademyTrackademy 4 22.62
30 1024 Víglaský MarekVíglaský Marek 17 17 AKC Nová BaňaAKC Nová Baňa 2 22.74
31 1175 Barcík FilipBarcík Filip 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 22.95
32 1211 Pepich AdriánPepich Adrián 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.59
33 1186 Dovec JánDovec Ján 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.86
34 1198 Husák TobiasHusák Tobias 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 24.08
34 1207 Nguyen Nhat AnhNguyen Nhat Anh 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 24.08
36 1199 Jančok ŠimonJančok Šimon 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 24.41
37 1222 Tulipán LukášTulipán Lukáš 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 24.42
38 1212 Poliak PeterPoliak Peter 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 24.84
39 1177 Bíbel PeterBíbel Peter 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 24.96
40 1200 Khomiachenko KiriloKhomiachenko Kirilo 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.41
41 1203 Liner AdamLiner Adam 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.62
42 1192 Goral Marcus IvanGoral Marcus Ivan 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 25.97
43 1182 Buršík TomášBuršík Tomáš 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 26.24
44 1184 Debnár MatejDebnár Matej 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 26.44
45 1196 Hodrušský MarkusHodrušský Markus 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.53
46 1216 Salay SebastiánSalay Sebastián 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.54
47 1193 Goral ViliamGoral Viliam 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.90
48 1204 Líška MichalLíška Michal 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.00
49 1210 Páleník Richard FilipPáleník Richard Filip 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 27.13
50 1214 Róža OskarRóža Oskar 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 28.30
51 1215 Salay DavidSalay David 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 29.12
52 1188 Ďurčov PeterĎurčov Peter 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 29.48
53 1221 Šarközi TeodorŠarközi Teodor 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 31.74
54 1185 Dosyn IvanDosyn Ivan 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 32.68
55 1180 Bugna JakubBugna Jakub 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 34.01
1074 Hromádka AdriánHromádka Adrián 17 17 Atletický klub Stará BystricaAtletický klub Stará Bystrica 2 DNS
1191 Gallo MatejGallo Matej 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DNS
1219 Šarišský TheoŠarišský Theo 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 DNS
1025 Tesák RichardTesák Richard 18 18 Žiar nad HronomŽiar nad Hronom 5 DNS
989 Bodor LukášBodor Lukáš 17 17 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 4 DNS
1022 Víťazka JakubVíťazka Jakub 18 18 Slovenský atletický zväzSlovenský atletický zväz 6 DNS

100 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1106 Borbély LianaBorbély Liana 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 18.98
2 1255 Kaňová SilviaKaňová Silvia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.59
3 1263 Kubincová OlíviaKubincová Olívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.71
4 1271 Mokrášová OlíviaMokrášová Olívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.18
5 1260 Konoradská ZaraKonoradská Zara 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 27.34
6 1234 Beňová AlexandraBeňová Alexandra 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 29.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1290 Regúlyová VivienRegúlyová Vivien 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 19.23
2 1297 Šištíková AnnaŠištíková Anna 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.50
3 1230 Baranová DorotaBaranová Dorota 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 20.59
4 1273 Murgašová EmaMurgašová Ema 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.31
5 1265 Liptšey LindaLiptšey Linda 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 25.67
6 1232 Barcíková ViktóriaBarcíková Viktória 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 29.39
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1250 Holicová NatáliaHolicová Natália 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.04
2 1237 Bírešová NelaBírešová Nela 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 21.79
3 1062 Horniaková VeronikaHorniaková Veronika 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 5 22.29
4 1257 Kollárová MichaelaKollárová Michaela 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.99
5 1298 Šonkoľová HanaŠonkoľová Hana 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.43
6 1309 Zaťková HanaZaťková Hana 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1124 Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 18.71
2 1087 Obertová EmaObertová Ema 17 17 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.91
3 1166 Kováčová DominikaKováčová Dominika 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 22.02
4 1248 Heczková TerezaHeczková Tereza 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.33
5 1274 Mužíková EmaMužíková Ema 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.53
6 1117 Vozíková NatáliaVozíková Natália 18 18 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 23.91
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1337 Urblíková LeaUrblíková Lea 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.14
2 1174 Kudríková MerienKudríková Merien 18 18 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 19.40
3 1310 Žbirková CharlotteŽbirková Charlotte 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.06
4 1061 Horniaková NinaHorniaková Nina 18 18 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 20.36
5 1256 Klobušická TerezaKlobušická Tereza 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.93
6 1246 Giertlová AgátaGiertlová Agáta 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 25.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1240 Debnárová LauraDebnárová Laura 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 17.64
2 1275 Nárožná LuciaNárožná Lucia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.60
3 1254 Janúchová SáraJanúchová Sára 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.58
4 1247 Grofčíková ElyseGrofčíková Elyse 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.12
1253 Jakubíková DianaJakubíková Diana 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
1245 Gallová AnnaGallová Anna 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1303 Varsová NatáliaVarsová Natália 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.50
2 1284 Pellegríniová SáraPellegríniová Sára 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.35
3 1233 Beňadiková MichaelaBeňadiková Michaela 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.38
4 1306 Vlačuhová VeronikaVlačuhová Veronika 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 26.69
5 1259 Končoková HanaKončoková Hana 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 29.49
6 1312 Žiaková ZaraŽiaková Zara 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 29.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1227 Arvaj NelaArvaj Nela 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 20.69
2 1264 Kurtíková LeaKurtíková Lea 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.46
3 1270 Mesiariková KristínaMesiariková Kristína 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.35
4 1291 Repčoková NinaRepčoková Nina 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.93
5 1272 Mošková ZojaMošková Zoja 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.20
6 1241 Ďuricová SimonaĎuricová Simona 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 27.19
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1293 Sklenárová SabinaSklenárová Sabina 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.43
2 1279 Ondríková LíviaOndríková Lívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.75
3 1065 Palajová EliškaPalajová Eliška 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 2 20.94
4 1281 Osvaldová LujzaOsvaldová Lujza 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 24.54
5 1266 Líšková HanaLíšková Hana 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 26.69
6 1295 Struhárová MichaelaStruhárová Michaela 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 30.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1026 Zahn BeatrixZahn Beatrix 17 17 AK Ziar nad HronomAK Ziar nad Hronom 1 17.72
2 997 Husáková LeaHusáková Lea 17 17 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 5 19.09
3 942 Pápaiová AlexandraPápaiová Alexandra 17 17 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 19.50
4 921 Berndtová NinaBerndtová Nina 17 17 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 20.57
5 926 Vlačuhová LenkaVlačuhová Lenka 17 17 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 6 21.99
1127 Blaščíková MatildaBlaščíková Matilda 17 17 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volfová ElizabethVolfová Elizabeth 17 17 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.60
2 Biesová AdelaBiesová Adela 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.97
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1240 Debnárová LauraDebnárová Laura 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 17.64
2 1026 Zahn BeatrixZahn Beatrix 17 17 AK Ziar nad HronomAK Ziar nad Hronom 1 17.72
3 1337 Urblíková LeaUrblíková Lea 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.14
4 1293 Sklenárová SabinaSklenárová Sabina 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 18.43
5 1124 Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 18.71
6 1087 Obertová EmaObertová Ema 17 17 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 18.91
7 1106 Borbély LianaBorbély Liana 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 3 18.98
8 997 Husáková LeaHusáková Lea 17 17 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 5 19.09
9 1290 Regúlyová VivienRegúlyová Vivien 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 19.23
10 1174 Kudríková MerienKudríková Merien 18 18 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 19.40
11 942 Pápaiová AlexandraPápaiová Alexandra 17 17 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 19.50
12 1279 Ondríková LíviaOndríková Lívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 19.75
13 1310 Žbirková CharlotteŽbirková Charlotte 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.06
14 1061 Horniaková NinaHorniaková Nina 18 18 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 20.36
15 1297 Šištíková AnnaŠištíková Anna 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 20.50
15 1303 Varsová NatáliaVarsová Natália 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 20.50
17 921 Berndtová NinaBerndtová Nina 17 17 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 20.57
18 1230 Baranová DorotaBaranová Dorota 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 20.59
19 Volfová ElizabethVolfová Elizabeth 17 17 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.60
20 1227 Arvaj NelaArvaj Nela 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 20.69
21 1065 Palajová EliškaPalajová Eliška 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 2 20.94
22 1250 Holicová NatáliaHolicová Natália 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.04
23 1237 Bírešová NelaBírešová Nela 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 21.79
24 Biesová AdelaBiesová Adela 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.97
25 926 Vlačuhová LenkaVlačuhová Lenka 17 17 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 6 21.99
26 1166 Kováčová DominikaKováčová Dominika 18 18 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 22.02
27 1062 Horniaková VeronikaHorniaková Veronika 17 17 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 5 22.29
28 1273 Murgašová EmaMurgašová Ema 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.31
29 1284 Pellegríniová SáraPellegríniová Sára 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.35
30 1264 Kurtíková LeaKurtíková Lea 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.46
31 1255 Kaňová SilviaKaňová Silvia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.59
32 1275 Nárožná LuciaNárožná Lucia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.60
33 1256 Klobušická TerezaKlobušická Tereza 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 22.93
34 1257 Kollárová MichaelaKollárová Michaela 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 22.99
35 1248 Heczková TerezaHeczková Tereza 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.33
36 1270 Mesiariková KristínaMesiariková Kristína 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.35
37 1233 Beňadiková MichaelaBeňadiková Michaela 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 23.38
38 1298 Šonkoľová HanaŠonkoľová Hana 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 23.43
39 1274 Mužíková EmaMužíková Ema 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 23.53
40 1117 Vozíková NatáliaVozíková Natália 18 18 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 23.91
41 1291 Repčoková NinaRepčoková Nina 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.93
42 1281 Osvaldová LujzaOsvaldová Lujza 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 24.54
43 1254 Janúchová SáraJanúchová Sára 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.58
44 1263 Kubincová OlíviaKubincová Olívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 24.71
45 1246 Giertlová AgátaGiertlová Agáta 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 25.14
46 1272 Mošková ZojaMošková Zoja 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 25.20
47 1265 Liptšey LindaLiptšey Linda 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 25.67
48 1309 Zaťková HanaZaťková Hana 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 25.70
49 1247 Grofčíková ElyseGrofčíková Elyse 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 26.12
50 1271 Mokrášová OlíviaMokrášová Olívia 17 17 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 26.18
51 1306 Vlačuhová VeronikaVlačuhová Veronika 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 26.69
51 1266 Líšková HanaLíšková Hana 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 26.69
53 1241 Ďuricová SimonaĎuricová Simona 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 27.19
54 1260 Konoradská ZaraKonoradská Zara 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 27.34
55 1234 Beňová AlexandraBeňová Alexandra 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 29.05
56 1232 Barcíková ViktóriaBarcíková Viktória 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 29.39
57 1259 Končoková HanaKončoková Hana 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 29.49
58 1312 Žiaková ZaraŽiaková Zara 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 29.71
59 1295 Struhárová MichaelaStruhárová Michaela 19 19 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 30.80
1253 Jakubíková DianaJakubíková Diana 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 DNS
1245 Gallová AnnaGallová Anna 18 18 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
1127 Blaščíková MatildaBlaščíková Matilda 17 17 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS

200 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1037 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 34.97
2 951 Bednár MichalBednár Michal 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 36.21
3 996 Škrteľ SebastianŠkrteľ Sebastian 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.92
1125 Majerík JozefMajerík Jozef 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1224 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 38.04
2 1342 Mandinec AdamMandinec Adam 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 40.82
3 1343 Hurtík OliverHurtík Oliver 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 41.37
4 999 Doletina BenjamínDoletina Benjamín 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 42.24
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1351 Čeman Dávid MárioČeman Dávid Mário 15 15 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 35.20
2 1354 Ternóczky MarkusTernóczky Markus 15 15 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 1 35.39
3 1353 Laššák IvanLaššák Ivan 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 39.47
4 1344 Líška RastislavLíška Rastislav 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 40.38
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1352 Košta AdamKošta Adam 15 15 ZŠ M. R. Štefánika 17, Žiar nad HronomZŠ M. R. Štefánika 17, Žiar... 2 35.23
2 1355 Karvaš DanielKarvaš Daniel 16 16 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 38.62
3 1339 Matejka SebastiánMatejka Sebastián 16 16 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 4 39.57
4 1340 Šimo JakubŠimo Jakub 16 16 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 1 45.12
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1345 Beniak BorisBeniak Boris 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 3 40.43
2 1341 Zelenčík RomanZelenčík Roman 16 16 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 1 41.64
3 1347 Kováč MichalKováč Michal 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 4 45.96
4 1346 Beniak MartinBeniak Martin 16 16 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 2 47.49
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1071 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 33.38
2 1314 Husár MatejHusár Matej 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 34.99
3 1319 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 38.30
4 1348 Mlynárik JakubMlynárik Jakub 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 1 41.25
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1072 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 34.24
2 1075 Hlbočan EmilHlbočan Emil 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 34.68
3 1058 Zavadil JurajZavadil Juraj 16 16 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 1 38.06
4 1349 Neuschl DušanNeuschl Dušan 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 4 45.90
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 904 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 36.05
2 1123 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 36.61
3 1052 Guisseau ZackaryGuisseau Zackary 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 36.86
4 1077 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 38.24
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1205 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 36.00
2 1195 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.07
3 1161 Korčok MarošKorčok Maroš 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 40.53
4 1181 Bukovina HugoBukovina Hugo 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 53.60
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1223 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.32
2 1226 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 35.51
3 1178 Blaho Adam AnthonyBlaho Adam Anthony 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.98
4 1375 Koky ŠimonKoky Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 41.63
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1194 Havetta DenisHavetta Denis 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 38.19
2 1159 Filuš MartinFiluš Martin 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 39.24
3 1055 Repiský AdamRepiský Adam 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 4 39.79
1220 Šarišský TobiasŠarišský Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1317 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 TrackademyTrackademy 2 PB 33.84
2 955 Mojžiška MatejMojžiška Matej 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 36.77
3 946 Demeter DominikDemeter Dominik 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 40.10
4 958 Oravec OliverOravec Oliver 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 42.78
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1000 Biro MatiasBiro Matias 15 15 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 3 39.35
2 970 Vanka RudolfVanka Rudolf 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 41.17
3 948 Freisler PatrikFreisler Patrik 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 42.74
Celkom 3 pretekári
Beh 15 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 947 Fišnar MaximFišnar Maxim 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 37.50
2 950 Kačák AdamKačák Adam 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 38.97
3 966 Štefanovič IvanŠtefanovič Ivan 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 40.15
4 953 Miertuš TobiasMiertuš Tobias 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 41.39
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1003 Hájek LukášHájek Lukáš 16 16 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 3 35.65
2 1005 Švantner MatiasŠvantner Matias 15 15 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 1 35.87
3 915 Kučera NikolasKučera Nikolas 15 15 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 41.58
4 914 Hrmo MatúšHrmo Matúš 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 2 45.28
Celkom 4 pretekári
Beh 17 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1014 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 VinosadyVinosady 2 36.87
2 1015 Richter BorisRichter Boris 16 16 jednotlivecjednotlivec 1 38.48
3 954 Michálek TomášMichálek Tomáš 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 40.34
4 1128 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 41.95
Celkom 4 pretekári
Beh 18 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1330 Piecka TomášPiecka Tomáš 15 15 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 2 34.21
2 1132 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 36.56
3 995 Štefan Lukᚊtefan Lukáš 16 16 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 4 40.89
4 992 Golha OliverGolha Oliver 16 16 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 43.10
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1071 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 33.38
2 1317 Kučera MaximKučera Maxim 15 15 TrackademyTrackademy 2 PB 33.84
3 1330 Piecka TomášPiecka Tomáš 15 15 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 2 34.21
4 1072 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 34.24
5 1075 Hlbočan EmilHlbočan Emil 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 34.68
6 1037 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 PB 34.97
7 1314 Husár MatejHusár Matej 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 34.99
8 1351 Čeman Dávid MárioČeman Dávid Mário 15 15 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 35.20
9 1352 Košta AdamKošta Adam 15 15 ZŠ M. R. Štefánika 17, Žiar nad HronomZŠ M. R. Štefánika 17, Žiar... 2 35.23
10 1223 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.32
11 1354 Ternóczky MarkusTernóczky Markus 15 15 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 1 35.39
12 1226 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 35.51
13 1003 Hájek LukášHájek Lukáš 16 16 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 3 35.65
14 1005 Švantner MatiasŠvantner Matias 15 15 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 1 35.87
15 1205 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 36.00
16 904 Schön SebastianSchön Sebastian 15 15 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 36.05
17 1195 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 36.07
18 951 Bednár MichalBednár Michal 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 36.21
19 1132 Zdút-Šťastný AdamZdút-Šťastný Adam 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 36.56
20 1123 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 36.61
21 955 Mojžiška MatejMojžiška Matej 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 36.77
22 1052 Guisseau ZackaryGuisseau Zackary 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 36.86
23 1014 Mesároš RomanMesároš Roman 15 15 VinosadyVinosady 2 36.87
24 947 Fišnar MaximFišnar Maxim 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 37.50
25 1224 Vvong DaliborVvong Dalibor 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 38.04
26 1058 Zavadil JurajZavadil Juraj 16 16 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 1 38.06
27 1194 Havetta DenisHavetta Denis 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 38.19
28 1077 Vnučko RastislavVnučko Rastislav 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 38.24
29 1319 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 38.30
30 1015 Richter BorisRichter Boris 16 16 jednotlivecjednotlivec 1 38.48
31 1355 Karvaš DanielKarvaš Daniel 16 16 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 38.62
32 950 Kačák AdamKačák Adam 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 38.97
33 1159 Filuš MartinFiluš Martin 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 39.24
34 1000 Biro MatiasBiro Matias 15 15 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 3 39.35
35 1353 Laššák IvanLaššák Ivan 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 39.47
36 1339 Matejka SebastiánMatejka Sebastián 16 16 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 4 39.57
37 1055 Repiský AdamRepiský Adam 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 4 39.79
38 1178 Blaho Adam AnthonyBlaho Adam Anthony 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.98
39 946 Demeter DominikDemeter Dominik 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 40.10
40 966 Štefanovič IvanŠtefanovič Ivan 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 40.15
41 954 Michálek TomášMichálek Tomáš 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 40.34
42 1344 Líška RastislavLíška Rastislav 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 40.38
43 1345 Beniak BorisBeniak Boris 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 3 40.43
44 1161 Korčok MarošKorčok Maroš 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 40.53
45 1342 Mandinec AdamMandinec Adam 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 40.82
46 995 Štefan Lukᚊtefan Lukáš 16 16 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 4 40.89
47 996 Škrteľ SebastianŠkrteľ Sebastian 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 40.92
48 970 Vanka RudolfVanka Rudolf 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 41.17
49 1348 Mlynárik JakubMlynárik Jakub 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 1 41.25
50 1343 Hurtík OliverHurtík Oliver 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 41.37
51 953 Miertuš TobiasMiertuš Tobias 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 41.39
52 915 Kučera NikolasKučera Nikolas 15 15 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 41.58
53 1375 Koky ŠimonKoky Šimon 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 41.63
54 1341 Zelenčík RomanZelenčík Roman 16 16 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 1 41.64
55 1128 Felix MichalFelix Michal 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 41.95
56 999 Doletina BenjamínDoletina Benjamín 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 42.24
57 948 Freisler PatrikFreisler Patrik 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 42.74
58 958 Oravec OliverOravec Oliver 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 42.78
59 992 Golha OliverGolha Oliver 16 16 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 43.10
60 1340 Šimo JakubŠimo Jakub 16 16 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 1 45.12
61 914 Hrmo MatúšHrmo Matúš 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 2 45.28
62 1349 Neuschl DušanNeuschl Dušan 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 4 45.90
63 1347 Kováč MichalKováč Michal 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 4 45.96
64 1346 Beniak MartinBeniak Martin 16 16 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 2 47.49
65 1181 Bukovina HugoBukovina Hugo 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 53.60
1125 Majerík JozefMajerík Jozef 15 15 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNS
1220 Šarišský TobiasŠarišský Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS

200 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1315 Hudecová DominikaHudecová Dominika 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 36.18
2 129 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 37.82
3 1082 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 38.64
4 1334 Vančová KarolínaVančová Karolína 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 41.90
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1080 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 33.84
2 1091 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 37.39
3 1083 Kišková EvelinKišková Evelin 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 38.61
4 1150 Kučerová MarianaKučerová Mariana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 39.73
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1096 Vrábliková AgátaVrábliková Agáta 15 15 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 1 36.77
2 1078 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 36.99
3 1090 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 38.09
4 1094 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 38.67
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1067 Šályová PaulínaŠályová Paulína 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 4 36.68
2 1063 Hromádková HanaHromádková Hana 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 37.62
3 1155 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 41.36
4 1086 Košovská ViktóriaKošovská Viktória 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 42.65
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1116 Vaská AgátaVaská Agáta 15 15 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 36.75
2 1157 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 42.69
3 1231 Baranová LindaBaranová Linda 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 46.20
4 1068 Šutková EmaŠutková Ema 16 16 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 2 46.82
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1282 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 37.39
2 1299 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 37.77
3 1229 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.11
4 1251 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 42.31
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1292 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 35.11
2 1289 Rajčanová ZojaRajčanová Zoja 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.45
3 1242 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 37.59
4 1244 Fischer LauraFischer Laura 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 48.61
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1164 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 36.40
2 1326 Lubyiová NinaLubyiová Nina 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 36.48
3 1278 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 41.85
4 1228 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 43.46
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 982 Vanková EllaVanková Ella 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 36.70
2 975 Bradiaková MilotaBradiaková Milota 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 40.22
3 1066 Polcová SáraPolcová Sára 16 16 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 4 41.18
4 1149 Krahulcová TatianaKrahulcová Tatiana 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 45.67
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 988 Žňavová AndreaŽňavová Andrea 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 1 40.19
2 977 Kollárová AgnešaKollárová Agneša 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 41.86
3 978 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 43.70
991 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 943 Rubintová BarboraRubintová Barbora 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 37.52
2 940 Košková LaraKošková Lara 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 38.90
3 925 Šárniková ElinŠárniková Elin 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 39.60
4 944 Šoltésová EmaŠoltésová Ema 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 1 40.50
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 927 Dubovická SaraDubovická Sara 15 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 3 35.21
2 923 Knošková LarienKnošková Larien 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 39.49
3 924 Mäčková KatarínaMäčková Katarína 15 15 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 1 40.77
906 Eštoková KláraEštoková Klára 16 16 ZŠ TomášikováZŠ Tomášiková 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1122 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 36.35
2 990 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 2 40.33
3 937 Chovancová EmmaChovancová Emma 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 4 40.40
905 Beháňová JúliaBeháňová Júlia 16 16 EssmtEssmt 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1135 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 35.77
2 1133 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 39.82
3 1138 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 41.82
Celkom 3 pretekári
Beh 15 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1137 Paučová LeoniPaučová Leoni 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 38.23
2 Rusnáková PetraRusnáková Petra 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 39.54
3 1331 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 3 40.50
4 1115 Holovičová HanaHolovičová Hana 16 16 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 42.81
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Regulyová EmmaRegulyová Emma 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 3 37.90
2 Mališová HanaMališová Hana 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 2 38.18
3 Maláková MilliMaláková Milli 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 1 41.88
4 Repiská BarboraRepiská Barbora 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 4 42.51
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1080 Fodorová AlexandraFodorová Alexandra 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 33.84
2 1292 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 35.11
3 927 Dubovická SaraDubovická Sara 15 15 AK Stará BystricaAK Stará Bystrica 3 35.21
4 1289 Rajčanová ZojaRajčanová Zoja 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 35.45
5 1135 Krnáčová DominikaKrnáčová Dominika 16 16 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 35.77
6 1315 Hudecová DominikaHudecová Dominika 15 15 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 36.18
7 1122 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 36.35
8 1164 Benediková BarboraBenediková Barbora 15 15 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 36.40
9 1326 Lubyiová NinaLubyiová Nina 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 36.48
10 1067 Šályová PaulínaŠályová Paulína 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 4 36.68
11 982 Vanková EllaVanková Ella 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 36.70
12 1116 Vaská AgátaVaská Agáta 15 15 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 36.75
13 1096 Vrábliková AgátaVrábliková Agáta 15 15 Aquapark triatlon Turčianske TepliceAquapark triatlon Turčiansk... 1 36.77
14 1078 Belaniová Ema ViolaBelaniová Ema Viola 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 36.99
15 1091 Smatanová TamaraSmatanová Tamara 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 37.39
15 1282 Paššáková LudmilaPaššáková Ludmila 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 37.39
17 943 Rubintová BarboraRubintová Barbora 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 37.52
18 1242 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 37.59
19 1063 Hromádková HanaHromádková Hana 15 15 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 37.62
20 1299 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 37.77
21 129 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 37.82
22 Regulyová EmmaRegulyová Emma 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 3 37.90
23 1090 Smatanová PaulínaSmatanová Paulína 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 38.09
24 Mališová HanaMališová Hana 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 2 38.18
25 1137 Paučová LeoniPaučová Leoni 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 38.23
26 1083 Kišková EvelinKišková Evelin 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 38.61
27 1082 Nechalová NinaNechalová Nina 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 38.64
28 1094 Šútorová BarboraŠútorová Barbora 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 38.67
29 940 Košková LaraKošková Lara 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 38.90
30 1229 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 39.11
31 923 Knošková LarienKnošková Larien 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 39.49
32 Rusnáková PetraRusnáková Petra 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 39.54
33 925 Šárniková ElinŠárniková Elin 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 39.60
34 1150 Kučerová MarianaKučerová Mariana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 39.73
35 1133 Baloghová SabinaBaloghová Sabina 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 39.82
36 988 Žňavová AndreaŽňavová Andrea 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 1 40.19
37 975 Bradiaková MilotaBradiaková Milota 15 15 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 40.22
38 990 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 2 40.33
39 937 Chovancová EmmaChovancová Emma 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 4 40.40
40 944 Šoltésová EmaŠoltésová Ema 16 16 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 1 40.50
40 1331 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 3 40.50
42 924 Mäčková KatarínaMäčková Katarína 15 15 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 1 40.77
43 1066 Polcová SáraPolcová Sára 16 16 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 4 41.18
44 1155 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 41.36
45 1138 Sekerešová OlíviaSekerešová Olívia 15 15 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 41.82
46 1278 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 41.85
47 977 Kollárová AgnešaKollárová Agneša 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 41.86
48 Maláková MilliMaláková Milli 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 1 41.88
49 1334 Vančová KarolínaVančová Karolína 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 41.90
50 1251 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 42.31
51 Repiská BarboraRepiská Barbora 15 15 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 4 42.51
52 1086 Košovská ViktóriaKošovská Viktória 16 16 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 42.65
53 1157 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 42.69
54 1115 Holovičová HanaHolovičová Hana 16 16 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 42.81
55 1228 Babarcsíková NatáliaBabarcsíková Natália 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 43.46
56 978 Lauková AdelaLauková Adela 16 16 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 43.70
57 1149 Krahulcová TatianaKrahulcová Tatiana 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 45.67
58 1231 Baranová LindaBaranová Linda 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 46.20
59 1068 Šutková EmaŠutková Ema 16 16 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 2 46.82
60 1244 Fischer LauraFischer Laura 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 48.61
991 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 AK MŠK Žiar nad HronomAK MŠK Žiar nad Hronom 3 DNS
906 Eštoková KláraEštoková Klára 16 16 ZŠ TomášikováZŠ Tomášiková 2 DNS
905 Beháňová JúliaBeháňová Júlia 16 16 EssmtEssmt 3 DNS

300 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1168 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 49.75
2 1313 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 51.85
3 1322 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 57.90
4 964 Fircher MarkFircher Mark 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 62.90
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1167 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 54.66
2 1321 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 56.16
3 1144 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 57.44
4 1323 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 65.75
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1163 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 53.68
2 1002 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 54.87
3 1143 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 57.20
4 1162 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 57.92
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1320 Čabala FilipČabala Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 56.93
2 1189 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 61.81
3 1140 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 84.89
1190 Feben AdriánFeben Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1076 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 51.21
2 1169 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 57.87
3 1201 Blaho Filip JosepfBlaho Filip Josepf 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 61.08
4 1209 Ondrík PavolOndrík Pavol 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 73.52
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1338 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 52.33
2 967 Tešovič FilipTešovič Filip 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 62.71
3 956 Mokráš RóbertMokráš Róbert 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 64.88
4 960 Rajčan MartinRajčan Martin 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 66.28
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 959 Pinka MarekPinka Marek 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 55.84
2 969 Urblík AdamUrblík Adam 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 63.53
3 965 Sebok MatiasSebok Matias 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 65.67
4 952 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 66.91
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 933 Pavlík RóbertPavlík Róbert 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 51.66
2 928 Boháčik AdamBoháčik Adam 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 53.71
3 1013 Výboch TomášVýboch Tomáš 14 14 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 1 59.01
4 986 Snopko ŠimonSnopko Šimon 14 14 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 4 68.60
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1114 Vozík TimotejVozík Timotej 13 13 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 53.92
2 968 Tóth PeterTóth Peter 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 60.30
3 949 Janek VratkoJanek Vratko 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 67.63
962 Róža JozefRóža Jozef 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1016 Riszdorfer NoahRiszdorfer Noah 13 13 ZŠ PohraničnáZŠ Pohraničná 1 53.09
2 945 Debnárik JakubDebnárik Jakub 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 58.76
3 1019 Mikula VladimirMikula Vladimir 14 14 CZS NamestovoCZS Namestovo 4 59.91
4 1017 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 Muay Thai Fight Gym ZHMuay Thai Fight Gym ZH 2 67.24
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1020 Škombár ImrichŠkombár Imrich 13 13 CZS NamestovoCZS Namestovo 1 51.70
2 907 Dolinský LukášDolinský Lukáš 14 14 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 3 59.62
3 1018 Stiglinc BohdanStiglinc Bohdan 14 14 Ziar nad HronomZiar nad Hronom 4 60.51
4 985 Murgaš SamuelMurgaš Samuel 14 14 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 2 64.30
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 931 Kuric SamuelKuric Samuel 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 55.46
2 934 Žigo FilipŽigo Filip 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 1 59.49
3 918 Trenčan MatejTrenčan Matej 14 14 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 60.34
4 929 Gašperík MichalGašperík Michal 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 61.35
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1001 Danko MatejDanko Matej 14 14 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 3 54.45
2 961 Roško KristiánRoško Kristián 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 57.13
3 1021 Kaliský LesanKaliský Lesan 14 14 SZŠ Mládežnícka 51BBSZŠ Mládežnícka 51BB 2 57.56
Celkom 3 pretekári
Beh 14 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1120 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 56.38
2 1118 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 59.48
3 1119 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 61.44
994 Magula SamuelMagula Samuel 13 13 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 DNF
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1129 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 53.99
2 1053 Hudec RoderikHudec Roderik 13 13 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 56.78
3 1113 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 63.73
1112 Marinčák AdamMarinčák Adam 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1328 Koleno FilipKoleno Filip 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 51.86
2 1111 Fabíni MatteoFabíni Matteo 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 59.79
3 1329 Maretta MatúšMaretta Matúš 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 62.50
4 1110 Fabian JakubFabian Jakub 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 76.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1168 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 49.75
2 1076 Rotter ValterRotter Valter 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 51.21
3 933 Pavlík RóbertPavlík Róbert 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 51.66
4 1020 Škombár ImrichŠkombár Imrich 13 13 CZS NamestovoCZS Namestovo 1 51.70
5 1313 Foltín MariánFoltín Marián 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 51.85
6 1328 Koleno FilipKoleno Filip 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 51.86
7 1338 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 52.33
8 1016 Riszdorfer NoahRiszdorfer Noah 13 13 ZŠ PohraničnáZŠ Pohraničná 1 53.09
9 1163 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 53.68
10 928 Boháčik AdamBoháčik Adam 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 53.71
11 1114 Vozík TimotejVozík Timotej 13 13 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 53.92
12 1129 CHovan MatejCHovan Matej 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 53.99
13 1001 Danko MatejDanko Matej 14 14 SZŠ Mládežnícka 51 BBSZŠ Mládežnícka 51 BB 3 54.45
14 1167 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 54.66
15 1002 Capuliak BeňadikCapuliak Beňadik 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 54.87
16 931 Kuric SamuelKuric Samuel 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 55.46
17 959 Pinka MarekPinka Marek 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 55.84
18 1321 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 56.16
19 1120 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 56.38
20 1053 Hudec RoderikHudec Roderik 13 13 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 56.78
21 1320 Čabala FilipČabala Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 56.93
22 961 Roško KristiánRoško Kristián 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 57.13
23 1143 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 57.20
24 1144 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 57.44
25 1021 Kaliský LesanKaliský Lesan 14 14 SZŠ Mládežnícka 51BBSZŠ Mládežnícka 51BB 2 57.56
26 1169 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 57.87
27 1322 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 57.90
28 1162 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 57.92
29 945 Debnárik JakubDebnárik Jakub 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 58.76
30 1013 Výboch TomášVýboch Tomáš 14 14 ZŠ VyhneZŠ Vyhne 1 59.01
31 1118 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 59.48
32 934 Žigo FilipŽigo Filip 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 1 59.49
33 907 Dolinský LukášDolinský Lukáš 14 14 ZŠ s MŠ SenohradZŠ s MŠ Senohrad 3 59.62
34 1111 Fabíni MatteoFabíni Matteo 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 59.79
35 1019 Mikula VladimirMikula Vladimir 14 14 CZS NamestovoCZS Namestovo 4 59.91
36 968 Tóth PeterTóth Peter 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 60.30
37 918 Trenčan MatejTrenčan Matej 14 14 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 4 60.34
38 1018 Stiglinc BohdanStiglinc Bohdan 14 14 Ziar nad HronomZiar nad Hronom 4 60.51
39 1201 Blaho Filip JosepfBlaho Filip Josepf 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 61.08
40 929 Gašperík MichalGašperík Michal 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 61.35
41 1119 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 61.44
42 1189 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 61.81
43 1329 Maretta MatúšMaretta Matúš 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 62.50
44 967 Tešovič FilipTešovič Filip 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 62.71
45 964 Fircher MarkFircher Mark 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 62.90
46 969 Urblík AdamUrblík Adam 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 63.53
47 1113 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 63.73
48 985 Murgaš SamuelMurgaš Samuel 14 14 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 2 64.30
49 956 Mokráš RóbertMokráš Róbert 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 64.88
50 965 Sebok MatiasSebok Matias 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 65.67
51 1323 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 65.75
52 960 Rajčan MartinRajčan Martin 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 66.28
53 952 Lauko TomášLauko Tomáš 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 66.91
54 1017 Kútik AdriánKútik Adrián 14 14 Muay Thai Fight Gym ZHMuay Thai Fight Gym ZH 2 67.24
55 949 Janek VratkoJanek Vratko 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 67.63
56 986 Snopko ŠimonSnopko Šimon 14 14 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 4 68.60
57 1209 Ondrík PavolOndrík Pavol 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 73.52
58 1110 Fabian JakubFabian Jakub 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 76.00
59 1140 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 84.89
1190 Feben AdriánFeben Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 DNS
962 Róža JozefRóža Jozef 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 DNS
994 Magula SamuelMagula Samuel 13 13 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 3 DNF
1112 Marinčák AdamMarinčák Adam 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 DQ

300 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1099 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 49.46
2 1316 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 51.32
3 1350 Landlová Elena SáraLandlová Elena Sára 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 4 57.37
4 1165 Korčoková ElaKorčoková Ela 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 60.19
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1325 Dobisová DorotaDobisová Dorota 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 53.67
2 1324 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 57.92
3 1154 Micháliková JuliaMicháliková Julia 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 58.90
1327 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1089 Oršulová LindaOršulová Linda 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 60.01
2 1070 Zigová DanielaZigová Daniela 13 13 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 1 60.95
3 1152 Mázorová MáriaMázorová Mária 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 66.64
4 1092 Smatanová ViktóriaSmatanová Viktória 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 68.88
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1081 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 49.90
2 1084 Klanicová DominikaKlanicová Dominika 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 57.20
3 1093 Stručková TeréziaStručková Terézia 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 58.61
4 1148 Féderová VeronikaFéderová Veronika 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 58.82
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1079 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 56.94
2 1151 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 57.00
3 1088 Oršulová JovankaOršulová Jovanka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 65.59
4 1147 Bariaková BarboraBariaková Barbora 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 67.97
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1153 Melicherová DorotaMelicherová Dorota 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 58.74
2 1156 Vreštiaková SimonaVreštiaková Simona 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 4 62.30
3 1307 Walker EmilyWalker Emily 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 66.53
4 1085 Kocáková EmaKocáková Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 69.09
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1109 Zalánová EmmaZalánová Emma 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 49.87
2 1107 Šípošová NatáliaŠípošová Natália 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 52.68
3 1173 KRAHULCOVÁ ADELAKRAHULCOVÁ ADELA 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 57.61
4 1060 Gregorová BarboraGregorová Barbora 14 14 AK Centrum Nová BaňaAK Centrum Nová Baňa 3 61.80
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1172 Ivaničová VeronikaIvaničová Veronika 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 51.59
2 1296 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 58.42
3 1171 Halátová LiliHalátová Lili 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 60.03
4 1239 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 60.03
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1300 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 54.02
2 1311 Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 58.99
3 1335 Bekyšová AlžbetaBekyšová Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 62.06
4 1249 Hlinková ViktóriaHlinková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 66.33
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1288 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 49.06
2 1258 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 53.33
3 1139 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 54.15
4 1280 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 60.45
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1238 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 52.75
2 1261 Kotryová LuciaKotryová Lucia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 59.38
3 1285 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 60.62
4 1269 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 62.06
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1283 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 55.63
2 1287 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 56.06
3 1276 Obšivanová TerezaObšivanová Tereza 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 69.38
1235 Bertušek JúliaBertušek Júlia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 935 Čemanová KarolínaČemanová Karolína 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 1 59.74
2 974 Bíbelová AdelaBíbelová Adela 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 62.45
3 971 Bahnová NInaBahnová NIna 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 64.47
4 972 Baranová HanaBaranová Hana 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 2 68.33
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 981 Sklenková JohannaSklenková Johanna 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 57.97
2 936 Garajová TímeaGarajová Tímea 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 61.59
3 976 Freislerová EmaFreislerová Ema 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 3 65.26
4 979 Líšková NikolaLíšková Nikola 14 14 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 4 74.23
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 939 Koristeková KornéliaKoristeková Kornélia 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 54.89
2 941 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 4 55.85
3 938 Kočalková NatáliaKočalková Natália 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 3 58.63
4 980 Michálková ZuzanaMichálková Zuzana 13 13 ZŠ, Jilemnického 2, Žiar nad HronomZŠ, Jilemnického 2, Žiar na... 1 66.44
Celkom 4 pretekári
Beh 16 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1027 Zahn LuneteZahn Lunete 14 14 AK Ziar nad HronomAK Ziar nad Hronom 4 56.14
2 988 Žňavová AndreaŽňavová Andrea 15 15 ZŠsMŠ LUTILAZŠsMŠ LUTILA 1 64.63
1126 Blaščíková AdelaBlaščíková Adela 14 14 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 DNS
1028 Kánová NatáliaKánová Natália 14 14 ZvolenZvolen 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 17 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 58.60
2 1029 Otipková RadoslavaOtipková Radoslava 13 13 FK PohronieFK Pohronie 4 69.18
3 998 Linda LapinováLinda Lapinová 14 14 ZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZHZŠ s MŠ Štefana Moysesa ZH 2 78.59
4 1136 Kulichová AndreaKulichová Andrea 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 82.00
Celkom 4 pretekári
Beh 18 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1073 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 52.64
2 1333 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 53.42
3 1332 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 2 61.49
4 1134 Barcíková NinaBarcíková Nina 14 14 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 69.75
Celkom 4 pretekári
Beh 19 (pi, 10.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 925 Šárniková ElinŠárniková Elin 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 55.90
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1288 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 49.06
2 1099 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 49.46
3 1109 Zalánová EmmaZalánová Emma 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 49.87
4 1081 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 49.90
5 1316 Hudecová ViktóriaHudecová Viktória 14 14 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 PB 51.32
6 1172 Ivaničová VeronikaIvaničová Veronika 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 51.59
7 1073 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 52.64
8 1107 Šípošová NatáliaŠípošová Natália 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 52.68
9 1238 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 52.75
10 1258 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 53.33
11 1333 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 53.42
12 1325 Dobisová DorotaDobisová Dorota 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 53.67
13 1300 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 54.02
14 1139 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 54.15
15 939 Koristeková KornéliaKoristeková Kornélia 14 14 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 2 54.89
16 1283 Paššáková MarínaPaššáková Marína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 55.63
17 941 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 ZŠ M. R. Štefánika LučenecZŠ M. R. Štefánika Lučenec 4 55.85
18 925 Šárniková ElinŠárniková Elin 16 16 ZŠ, Dr. Janského 2, Žiar nad HronomZŠ, Dr. Janského 2, Žiar na... 55.90
19 1287 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 56.06
20 1027 Zahn LuneteZahn Lunete