<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. ročník Atletickej veteraniády a 3 ročník Prešovskej diaľky

Prešov (19. 8. 2023)

60 m - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 09.81
1 Horvath PeterHorvath Peter 68 68 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 08.65
2 Dibdiak TomášDibdiak Tomáš 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.05
5 Tomčo JánTomčo Ján 56 56 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 11.07
6 Holing MilanHoling Milan 52 52 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 12.29
Chebeň DušanChebeň Dušan 50 50 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Celkom 6 pretekárov

60 m - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jančíková DanielaJančíková Daniela 87 87 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 08.48
3 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila 50 50 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 12.23
4 Bobáková SilviaBobáková Silvia 82 82 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 17.24
Celkom 3 pretekári

100 m - Muži

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11.64
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniori

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 11.11
2 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.36
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 12.22
Celkom 1 pretekári

100 m - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 12.73
Belianský MilanBelianský Milan 44 44 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 15.86
Horvath PeterHorvath Peter 68 68 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 13.79
1 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 12.47
Sládek PeterSládek Peter 57 57 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 15.25
Dibdiak TomášDibdiak Tomáš 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 14.41
Tulák PeterTulák Peter 58 58 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 18.07
Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kmecová DanielaKmecová Daniela 90 90 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 14.16
Celkom 1 pretekári

100 m - Juniorky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 14.7
Celkom 1 pretekári

100 m - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 17.30
1 Holková ŽanetaHolková Žaneta 72 72 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 16.58
Vanková SilviaVanková Silvia 73 73 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice DNS
Bobáková SilviaBobáková Silvia 82 82 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Juniori

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice DNS
Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 DNS
Celkom 2 pretekári

200 m - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Chovan PavolChovan Pavol 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 26.32
Horvath PeterHorvath Peter 68 68 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 28.10
Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 29.15
Tulák PeterTulák Peter 58 58 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 39.98
Chebeň DušanChebeň Dušan 50 50 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNS
Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov DNS
Celkom 6 pretekárov

800 m - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
8 Konkoľ FrantišekKonkoľ František 54 54 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 2:52.7
7 Baláž JaroslavBaláž Jaroslav 58 58 Active life team KošiceActive life team Košice 2:52.0
9 Tulák PeterTulák Peter 58 58 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3:00.0
1 Pástor JozefPástor Jozef 87 87 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:21.5
10 Koribsky JaroslavKoribsky Jaroslav 60 60 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 3:03.0
Horvath PeterHorvath Peter 68 68 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov DNF
Celkom 6 pretekárov

800 m - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Čonková SimonaČonková Simona 87 87 AK Steeple PopradAK Steeple Poprad 2:50.2
Celkom 1 pretekári

3000 m - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Cvanciger JozefCvanciger Jozef 64 64 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 10:35
6 Baláž JaroslavBaláž Jaroslav 58 58 Active life team KošiceActive life team Košice 12:36
9 Konkoľ FrantišekKonkoľ František 54 54 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 13:44
10 Koribsky JaroslavKoribsky Jaroslav 60 60 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 13:56
2 Pástor JozefPástor Jozef 87 87 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11:35
11 Bednár FrantišekBednár František 58 58 AK Slávia PU PrešovAK Slávia PU Prešov 16:46
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Pučko KristiánPučko Kristián
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 157
2 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 154
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
2 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
57 57 145
1 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 185
Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 DNS
Holing MilanHoling Milan
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
52 52 DNS
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 140
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 125
3 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 115
1 Jančíková DanielaJančíková Daniela
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
87 87 130
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Holko EmilHolko Emil
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
00 00 491
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 615
2 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 613
3 Pučko KristiánPučko Kristián
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 585
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kundrát JozefKundrát Jozef
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 495
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 474
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
57 57 426
1 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 554
4 Dibdiak TomášDibdiak Tomáš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 427
Belianský MilanBelianský Milan
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
44 44 DNS
Kuzmiak JánKuzmiak Ján
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
55 55 DNS
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kmecová DanielaKmecová Daniela
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
90 90 453
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 STolárová ViktóriaSTolárová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 432
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 414
2 Gutteková KláraGutteková Klára
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
08 08 408
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Holková ŽanetaHolková Žaneta
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
72 72 398
2 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 380
1 Jančíková DanielaJančíková Daniela
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
87 87 422
4 Bobáková SilviaBobáková Silvia
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
82 82 286
Vanková SilviaVanková Silvia
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
73 73 DNS
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Juniori

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12.72
2 Pučko KristiánPučko Kristián
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 11.47
3 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 10.96
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kuzmiak JánKuzmiak Ján
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
55 55 08.24
Holing MilanHoling Milan
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
52 52 DNS
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 08.07
3 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 06.87
1 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 09.47
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 10.29
2 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 07.87
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 09.31
2 Bobáková SilviaBobáková Silvia
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
82 82 06.97
3 Šarossyová JanaŠarossyová Jana
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
78 78 04.95
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Troliga JánTroliga Ján
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
59 59 11.73
2 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
57 57 09.2
3 Tomčo JánTomčo Ján
MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová
56 56 08.81
5 Hudak KvetoslavHudak Kvetoslav
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
54 54 07.67
4 Osadský JozefOsadský Jozef
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
62 62 08.02
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petrulák MichalPetrulák Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
68 68 10.7
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veľký DušanVeľký Dušan
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
74 74 08.67
2 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 08.65
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 0,75 kg - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Poláková EvaPoláková Eva
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
44 44 17.50
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 33.07
1 Sládek PeterSládek Peter
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
57 57 37.86
2 Troliga JánTroliga Ján
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
59 59 37.49
5 Holing MilanHoling Milan
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
52 52 25.86
4 Osadský JozefOsadský Jozef
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
62 62 28.93
6 Tomčo JánTomčo Ján
MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová
56 56 22.79
8 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 19.20
7 Hudak KvetoslavHudak Kvetoslav
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
54 54 20.20
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
55 55 21.10
3 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
50 50 17.78
1 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 29.59
4 Bobáková SilviaBobáková Silvia
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
82 82 17.22
Celkom 4 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petrulák MichalPetrulák Michal
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
68 68 30.36
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kuľka JakubKuľka Jakub
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
04 04 17.92
Pučko KristiánPučko Kristián
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 DNS
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veľký DušanVeľký Dušan
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
74 74 24.72
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 30.25
2 Chebeň DušanChebeň Dušan
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
50 50 17.11
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína
TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst...
70 70 23.86
Celkom 1 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomčo JánTomčo Ján
MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová
56 56 23.23
2 Osadský JozefOsadský Jozef
AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava
62 62 18.24
Celkom 2 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Veteránky

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 31.33
2 Šarossyová JanaŠarossyová Jana
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
78 78 13.95
3 Bobáková SilviaBobáková Silvia
Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov
82 82 13.66
Celkom 3 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Veteráni

(so, 19.8.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Paluga JánPaluga Ján
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 30.93
2 Dibdiak TomášDibdiak Tomáš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
84 84 20.40
Celkom 2 pretekárov