<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. ročník Atletickej veteraniády a 3 ročník Prešovskej diaľky

Prešov (19. 8. 2023)

Skok do výšky - Juniori (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 157
2 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 154

Skok do výšky - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Sládek PeterSládek Peter 57 57 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 145
1 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 185

Skok do výšky - Juniorky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 140

Skok do výšky - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 125
3 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 115
1 Jančíková DanielaJančíková Daniela 87 87 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 130

Skok do diaľky - Muži (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Holko EmilHolko Emil 00 00 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 491

Skok do diaľky - Juniori (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 615
2 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 613
3 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 585

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kundrát JozefKundrát Jozef 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 495

Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 474

Skok do diaľky - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 554

Skok do diaľky - Ženy (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kmecová DanielaKmecová Daniela 90 90 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 453

Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 STolárová ViktóriaSTolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 432

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 414
2 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 408

Skok do diaľky - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Holková ŽanetaHolková Žaneta 72 72 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 398
2 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 380
1 Jančíková DanielaJančíková Daniela 87 87 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 422

Trojskok - Juniori (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Haják JurajHaják Juraj 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.72
2 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 11.47
3 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.96

Trojskok - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kuzmiak JánKuzmiak Ján 55 55 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 08.24

Vrh guľou 3 kg - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 08.07
3 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila 50 50 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 06.87
1 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 09.47

Vrh guľou 4 kg - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav 50 50 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.29
2 Chebeň DušanChebeň Dušan 50 50 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.87

Vrh guľou 4 kg - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Marettová KatarínaMarettová Katarína 75 75 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.31
2 Bobáková SilviaBobáková Silvia 82 82 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 06.97
3 Šarossyová JanaŠarossyová Jana 78 78 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 04.95

Vrh guľou 5 kg - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Troliga JánTroliga Ján 59 59 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 11.73
2 Sládek PeterSládek Peter 57 57 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 09.2
3 Tomčo JánTomčo Ján 56 56 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 08.81

Vrh guľou 6 kg - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Petrulák MichalPetrulák Michal 68 68 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 10.7

Vrh guľou 7,26 kg - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Veľký DušanVeľký Dušan 74 74 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 08.67
2 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 08.65

Hod diskom 0,75 kg - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Poláková EvaPoláková Eva 44 44 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 17.50

Hod diskom 1 kg - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
3 Lupák JaroslavLupák Jaroslav 50 50 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 33.07
1 Sládek PeterSládek Peter 57 57 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 37.86
2 Troliga JánTroliga Ján 59 59 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 37.49

Hod diskom 1 kg - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Matúšová AnnaMatúšová Anna 55 55 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 21.10
3 Longauerová JarmilaLongauerová Jarmila 50 50 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 17.78
1 Marettová KatarínaMarettová Katarína 75 75 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 29.59

Hod diskom 1,5 kg - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Petrulák MichalPetrulák Michal 68 68 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.36

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.92

Hod diskom 2 kg - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Veľký DušanVeľký Dušan 74 74 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 24.72

Hod oštepom 500 g - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lupák JaroslavLupák Jaroslav 50 50 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.25
2 Chebeň DušanChebeň Dušan 50 50 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.11

Hod oštepom 500 g - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Sanitrová KatarínaSanitrová Katarína 70 70 TJ Veterán klub Banská BystricaTJ Veterán klub Banská Byst... 23.86

Hod oštepom 600 g - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Tomčo JánTomčo Ján 56 56 MTC Vyšná ŠebastováMTC Vyšná Šebastová 23.23
2 Osadský JozefOsadský Jozef 62 62 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 18.24

Hod oštepom 600 g - Veteránky (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Marettová KatarínaMarettová Katarína 75 75 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 31.33
2 Šarossyová JanaŠarossyová Jana 78 78 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 13.95
3 Bobáková SilviaBobáková Silvia 82 82 Atletický Klub VETERÁN PrešovAtletický Klub VETERÁN Prešov 13.66

Hod oštepom 800 g - Veteráni (sobota, 19.8.2023)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Paluga JánPaluga Ján 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.93
2 Dibdiak TomášDibdiak Tomáš 84 84 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 20.40