<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-kraj SAŠŠ

Trnava (30. 5. 2018)

60 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (st, 30.5.2018 - 10:00) Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Línet SamuelLínet Samuel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.86
6 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07.88
Celkom 2 pretekári
Dorastenci 03 (st, 30.5.2018 - 10:00) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
19 Kučera MatúšKučera Matúš 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.54
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 10:00) Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.05
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 11:00) Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 08.20
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.36
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.53
5 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.59
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 08.30
2= Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.40
2= Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.40
5 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.57
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.58
9 Ciklaminiová SoňaCiklaminiová Soňa 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 09.09
10 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 09.10
12 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.23
13 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.24
16 Studeničová SáraStudeničová Sára 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.30
21 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.49
24 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.92
Celkom 12 pretekárov