<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-kraj SAŠŠ

Trnava (30. 5. 2018)

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 30.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Línet SamuelLínet Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 553 +3.0 m/s 551 +1.8 m/s 553  +3.0551  +1.80.05530.00.00.0
2 Repa MartinRepa Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 538 +4.5 m/s 522 +1.5 m/s 538  +4.5522  +1.50.05380.00.00.0
3 Kučera MatúšKučera Matúš
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 489 +2.8 m/s 489  +2.80.00.04890.00.00.0
4 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 479 +2.1 m/s 461 +1.9 m/s 479  +2.1461  +1.90.04790.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 559 +1.9 m/s 559  +1.90.00.05590.00.00.0
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 530 +3.2 m/s 510 +1.8 m/s 530  +3.2510  +1.80.05300.00.00.0
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 480 +3.9 m/s 479 +2.0 m/s 479  +2.0480  +3.90.04800.00.00.0
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 476 +1.6 m/s 476  +1.60.00.04760.00.00.0
5= Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 457 4570.00.04570.00.00.0
5= Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 457 4570.00.04570.00.00.0
7 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 428 +2.8 m/s 428  +2.80.00.04280.00.00.0
8 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 421 +2.4 m/s 421  +2.40.00.04210.00.00.0
9 Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 413 +3.0 m/s 413  +3.00.00.04130.00.00.0
10 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 403 +2.8 m/s 403  +2.80.00.04030.00.00.0
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 402 +1.0 m/s 402  +1.00.00.04020.00.00.0
12 Valová NinaValová Nina
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
04 04 388 +2.1 m/s 388  +2.10.00.03880.00.00.0
13 Doležalová PetraDoležalová Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 368 +2.4 m/s 368  +2.40.00.03680.00.00.0
Celkom 13 pretekárov