<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-kraj SAŠŠ

Trnava (30. 5. 2018)

60 m - Dorastenci

Dorastenci 01 (st, 30.5.2018 - 10:00) Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Línet SamuelLínet Samuel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 07.86
6 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 07.88
Celkom 2 pretekári
Dorastenci 03 (st, 30.5.2018 - 10:00) Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
19 Kučera MatúšKučera Matúš 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.54
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenci (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 10:00) Vietor: -2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Vaskomjati MarcelVaskomjati Marcel 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.05
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Finále)

Finále (st, 30.5.2018 - 11:00) Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 08.20
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.36
4 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.53
5 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.59
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 08.30
2= Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.40
2= Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.40
5 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.57
6 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.58
9 Ciklaminiová SoňaCiklaminiová Soňa 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 09.09
10 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 09.10
12 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.23
13 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.24
16 Studeničová SáraStudeničová Sára 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.30
21 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.49
24 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.92
Celkom 12 pretekárov

300 m - Dorastenci

(st, 30.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Repa MartinRepa Martin 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 38.43
5 Rojka AndrejRojka Andrej 03 03 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 39.84
11 Mráz MárioMráz Mário 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 41.75
16 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 43.01
Celkom 4 pretekári

300 m - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44.35
2 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 44.63
4 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46.37
8 Valová NinaValová Nina 04 04 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 47.94
9 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 48.12
11 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 48.91
13 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 49.94
15 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 49.97
18 Doležalová PetraDoležalová Petra 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 51.25
19 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 51.32
21 Janáková DianaJanáková Diana 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 55.87
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 02 02 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2:26.66
2 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:35.38
4 Sedgwick NinaSedgwick Nina 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:41.63
7 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:49.28
10 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:51.71
11 Kudláčová KristínaKudláčová Kristína 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:54.22
13 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:55.63
17 Ižáková RútIžáková Rút 03 03 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:16.64
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Dorastenci

(st, 30.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:52.24
3 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel 02 02 AK Junior HoličAK Junior Holič 2:59.43
6 Hrušecký FilipHrušecký Filip 03 03 AK Junior HoličAK Junior Holič 3:02.64
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 30.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 174
2 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 171
4 Riečicky Pavol VendelRiečicky Pavol Vendel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 165
8 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 155
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon
1 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 155
2 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 150
3 Zelenková SabínaZelenková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 145
5= Bílá SandraBílá Sandra
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
02 02 135
5= Suchopová NikolSuchopová Nikol
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 135
5= Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 135
14= Kramárová ZuzanaKramárová Zuzana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 125
14= Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 125
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 30.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Línet SamuelLínet Samuel
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 553 +3.0 m/s 551 +1.8 m/s 553  +3.0551  +1.80.05530.00.00.0
2 Repa MartinRepa Martin
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 538 +4.5 m/s 522 +1.5 m/s 538  +4.5522  +1.50.05380.00.00.0
3 Kučera MatúšKučera Matúš
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 489 +2.8 m/s 489  +2.80.00.04890.00.00.0
4 Šefčík OliverŠefčík Oliver
AK Junior HoličAK Junior Holič
02 02 479 +2.1 m/s 461 +1.9 m/s 479  +2.1461  +1.90.04790.00.00.0
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 559 +1.9 m/s 559  +1.90.00.05590.00.00.0
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 530 +3.2 m/s 510 +1.8 m/s 530  +3.2510  +1.80.05300.00.00.0
3 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 480 +3.9 m/s 479 +2.0 m/s 479  +2.0480  +3.90.04800.00.00.0
4 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 476 +1.6 m/s 476  +1.60.00.04760.00.00.0
5= Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 457 4570.00.04570.00.00.0
5= Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
02 02 457 4570.00.04570.00.00.0
7 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 428 +2.8 m/s 428  +2.80.00.04280.00.00.0
8 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
05 05 421 +2.4 m/s 421  +2.40.00.04210.00.00.0
9 Benkovicsová LauraBenkovicsová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 413 +3.0 m/s 413  +3.00.00.04130.00.00.0
10 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 403 +2.8 m/s 403  +2.80.00.04030.00.00.0
11 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 402 +1.0 m/s 402  +1.00.00.04020.00.00.0
12 Valová NinaValová Nina
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
04 04 388 +2.1 m/s 388  +2.10.00.03880.00.00.0
13 Doležalová PetraDoležalová Petra
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 368 +2.4 m/s 368  +2.40.00.03680.00.00.0
Celkom 13 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 11.84 0.0
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 10.82 0.0
5 Péteriová LauraPéteriová Laura
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 07.95 0.0
7 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 07.68 0.0
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Dorastenci

(st, 30.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kročka MarekKročka Marek
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 12.23 0.0
2 Mráz MárioMráz Mário
AK Junior HoličAK Junior Holič
03 03 11.75 0.0
11 Fekete HenrikFekete Henrik
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 10.15 0.0
Celkom 3 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenci

(st, 30.5.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
11 Fekete HenrikFekete Henrik
AK Junior HoličAK Junior Holič
04 04 52.68 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Dorastenky

(st, 30.5.2018 - 11:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ižáková RútIžáková Rút
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
03 03 51.74 0.0
4 Dulinová ValériaDulinová Valéria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 46.16 0.0
6 Ciklaminiová SoňaCiklaminiová Soňa
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
03 03 50.77 0.0
9 Studeničová SáraStudeničová Sára
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 38.48 0.0
Celkom 4 pretekárov