<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Štafetový pohár pre najmladšie žiactvo

Bratislava (7. 10. 2023)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 7.10.2023 - 12:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 381 Vacula, Michalko, Streška, Boháč Vacula, Michalko, Streška, Boháč ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 34.33
2 Milo, Pavelka, Bendík, Fides Milo, Pavelka, Bendík, Fides BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 38.63
344 Palidrab, Palidrab Palidrab, Palidrab Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 2 NM
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.10.2023 - 11:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marková, Bojnová, Hajašová, Vališová Marková, Bojnová, Hajašová, Vališová BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 35.16
2 396 Novotná, Mihóková, Bártová, Slimáková Novotná, Mihóková, Bártová, Slimáková ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 32.84
3 365 Čičová, Trsťanová Čičová, Trsťanová Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 1 47.75
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (so, 7.10.2023 - 11:50) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 388 Šelcová, Glembusová, Mrázová, Stašková Šelcová, Glembusová, Mrázová, Stašková Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 2 33.10
2 395 Šišková, Tarnovská, Kristová Šišková, Tarnovská, Kristová ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 36.24
3 Pavlíková, Páleníková, Saifi, Sitárová Pavlíková, Páleníková, Saifi, Sitárová Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 36.65
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 396 Novotná, Mihóková, Bártová, Slimáková Novotná, Mihóková, Bártová, Slimáková ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 32.84
2 388 Šelcová, Glembusová, Mrázová, Stašková Šelcová, Glembusová, Mrázová, Stašková Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 2 33.10
3 Marková, Bojnová, Hajašová, Vališová Marková, Bojnová, Hajašová, Vališová BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 35.16
4 395 Šišková, Tarnovská, Kristová Šišková, Tarnovská, Kristová ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 36.24
5 Pavlíková, Páleníková, Saifi, Sitárová Pavlíková, Páleníková, Saifi, Sitárová Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 36.65
6 365 Čičová, Trsťanová Čičová, Trsťanová Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 1 47.75

4 x 60 m kluby - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 7.10.2023 - 10:03) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šurgan, Fatyka, Kamenistý, Beliš Šurgan, Fatyka, Kamenistý, Beliš ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 50.49
2 Murín, Šiška, Trnovec, Kurina Murín, Šiška, Trnovec, Kurina Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 52.18
Celkom 2 pretekári

4 x 60 m kluby - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 7.10.2023 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 357 Brozman, Kiripolský, Magdolen, Trnovec Brozman, Kiripolský, Magdolen, Trnovec Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 45.14
2 Bendík, Lováni, Sverák, Macík Bendík, Lováni, Sverák, Macík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 46.63
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (so, 7.10.2023 - 10:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 352 Kulík, Farštiak, Lopatník, Mihók Kulík, Farštiak, Lopatník, Mihók ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 41.27
2 349 Krajčík, Rapant, Spišák, Masaryk Krajčík, Rapant, Spišák, Masaryk ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 44.47
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 352 Kulík, Farštiak, Lopatník, Mihók Kulík, Farštiak, Lopatník, Mihók ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 41.27
2 349 Krajčík, Rapant, Spišák, Masaryk Krajčík, Rapant, Spišák, Masaryk ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 44.47
3 357 Brozman, Kiripolský, Magdolen, Trnovec Brozman, Kiripolský, Magdolen, Trnovec Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 45.14
4 Bendík, Lováni, Sverák, Macík Bendík, Lováni, Sverák, Macík Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 46.63

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh (so, 7.10.2023 - 11:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 174 Šimek, Šmida, Straský, Mráz Šimek, Šmida, Straský, Mráz Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 2 34.93
2 Trnovec, Hollý, Šiška, Heinemann Trnovec, Hollý, Šiška, Heinemann Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 37.12
3 190 Sklenár, Musil, Polkan, Michalko Sklenár, Musil, Polkan, Michalko ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 39.82
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 7.10.2023 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hausnerova, Lackovičová, Šulek Hausnerova, Lackovičová, Šulek Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 48.81
2 Rábeková, Konečná Rábeková, Konečná ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 49.60
3 Revická, Belicová, Priesolová, Koštivalová Revická, Belicová, Priesolová, Koštivalová ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 50.41
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 7.10.2023 - 10:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 375 Cintulová, Hromadova, Cintulová, Podhradská Cintulová, Hromadova, Cintulová, Podhradská KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 43.39
2 372 Ďurisová, Feciskaninová, Kmotorková, Kosmálová Ďurisová, Feciskaninová, Kmotorková, Kosmálová ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 43.79
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (so, 7.10.2023 - 10:10) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Páleníková, Krpelanová, Šelmeciová, Van Knippenbergh Páleníková, Krpelanová, Šelmeciová, Van Knippenbergh Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 40.64
2 378 Šlesárová, Vacaru, Kaliská, Obtulovičová Šlesárová, Vacaru, Kaliská, Obtulovičová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 44.59
3 Sedláček, Sauerová, Szlivová, Gerezdesová Sedláček, Sauerová, Szlivová, Gerezdesová Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 45.79
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 359 Páleníková, Krpelanová, Šelmeciová, Van Knippenbergh Páleníková, Krpelanová, Šelmeciová, Van Knippenbergh Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 40.64
2 375 Cintulová, Hromadova, Cintulová, Podhradská Cintulová, Hromadova, Cintulová, Podhradská KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 43.39
3 372 Ďurisová, Feciskaninová, Kmotorková, Kosmálová Ďurisová, Feciskaninová, Kmotorková, Kosmálová ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 43.79
4 378 Šlesárová, Vacaru, Kaliská, Obtulovičová Šlesárová, Vacaru, Kaliská, Obtulovičová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 44.59
5 Sedláček, Sauerová, Szlivová, Gerezdesová Sedláček, Sauerová, Szlivová, Gerezdesová Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 45.79

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 7.10.2023 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 330 Hlušková, Kočí, Tanková, Šišková Hlušková, Kočí, Tanková, Šišková ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 37.95
2 Cviková, Smiešková, Gažová, Jeskova Cviková, Smiešková, Gažová, Jeskova BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 39.00
3 Geletová, Roszkosova, Špindorová, Prachárová Geletová, Roszkosova, Špindorová, Prachárová Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 40.33
4 Gluvňová, Feciskaninová, Revická, Ralbovská Gluvňová, Feciskaninová, Revická, Ralbovská ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 41.06
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 7.10.2023 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Hoľanová, Hladíková, Lukáčková, Zelenáková Hoľanová, Hladíková, Lukáčková, Zelenáková Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 1 36.73
2 335 Van Knippenbergh, Kadlečíková, Iskrová, Míková Van Knippenbergh, Kadlečíková, Iskrová, Míková Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 38.43
3 331 Holubeková, Masaryková, Farštiaková, Valenteje Holubeková, Masaryková, Farštiaková, Valenteje ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 40.08
4 Šulek, NEUPAUEROVÁ, Rybos, Šlesárová Šulek, NEUPAUEROVÁ, Rybos, Šlesárová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 40.26
5 Zemanova Zemanova ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 40.94
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 238 Hoľanová, Hladíková, Lukáčková, Zelenáková Hoľanová, Hladíková, Lukáčková, Zelenáková Atletický klub AC Malacky AAtletický klub AC Malacky A 1 36.73
2 330 Hlušková, Kočí, Tanková, Šišková Hlušková, Kočí, Tanková, Šišková ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 37.95
3 335 Van Knippenbergh, Kadlečíková, Iskrová, Míková Van Knippenbergh, Kadlečíková, Iskrová, Míková Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 38.43
4 Cviková, Smiešková, Gažová, Jeskova Cviková, Smiešková, Gažová, Jeskova BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 39.00
5 331 Holubeková, Masaryková, Farštiaková, Valenteje Holubeková, Masaryková, Farštiaková, Valenteje ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 40.08
6 Šulek, NEUPAUEROVÁ, Rybos, Šlesárová Šulek, NEUPAUEROVÁ, Rybos, Šlesárová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 40.26
7 Geletová, Roszkosova, Špindorová, Prachárová Geletová, Roszkosova, Špindorová, Prachárová Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 40.33
8 Zemanova Zemanova ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 40.94
9 Gluvňová, Feciskaninová, Revická, Ralbovská Gluvňová, Feciskaninová, Revická, Ralbovská ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 41.06