<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Štafetový pohár pre najmladšie žiactvo

Bratislava (7. 10. 2023)

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 7.10.2023 - 11:00) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.22
2 316 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.29
3 174 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.40
4 318 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 10.80
5 180 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.87
6 190 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 12.05
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 02 (so, 7.10.2023 - 11:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 199 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.90
2 184 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 13.52
3 182 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 14.54
4 317 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 14.57
191 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 165 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.22
2 316 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.29
3 174 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.40
4 318 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 10.80
5 180 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.87
6 190 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 12.05
7 199 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.90
8 184 Polkan AllenPolkan Allen 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 13.52
9 182 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 14.54
10 317 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 14.57
191 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

60 m prekážok [68,6 cm] - Najmladšie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 7.10.2023 - 10:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.49
2 331 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.74
3 329 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.88
4 238 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.85
333 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.79
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 02 (so, 7.10.2023 - 10:55) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 208 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.59
2 226 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.64
3 330 Hlušková AlicaHlušková Alica 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 12.73
4 215 Gluvňová TerezaGluvňová Tereza 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 13.86
5 296 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 14.24
6 210 Čičová LilianaČičová Liliana 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 6 16.71
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 03 (so, 7.10.2023 - 10:55) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 385 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 12.68
2 236 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.21
3 297 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 13.35
4 21 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.47
5 234 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.53
6 332 Ralbovská LíviaRalbovská Lívia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.66
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 237 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 11.49
2 331 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.74
3 329 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 11.88
4 208 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 12.59
5 226 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 12.64
6 385 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 12.68
7 330 Hlušková AlicaHlušková Alica 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 12.73
8 238 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.85
9 236 Hoľanová HanaHoľanová Hana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.21
10 297 Valenteje ViktoriaValenteje Viktoria 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 13.35
11 21 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.47
12 234 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.53
13 332 Ralbovská LíviaRalbovská Lívia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.66
14 215 Gluvňová TerezaGluvňová Tereza 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 13.86
15 296 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 14.24
16 333 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.79
17 210 Čičová LilianaČičová Liliana 13 13 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 6 16.71