<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Štafetový pohár pre najmladšie žiactvo

Bratislava (7. 10. 2023)

60 m prekážok 60 cm - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 7.10.2023 - 09:35) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.36
2 350 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.79
3 347 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 12.07
4 340 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.22
353 Hilčík TomášHilčík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 7.10.2023 - 09:35) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 338 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.15
2 357 Brozman ArturBrozman Artur 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 12.80
3 355 Koštival ŠimonKoštival Šimon 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.64
4 345 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.79
342 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 7.10.2023 - 09:35) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Šiška JúliusŠiška Július 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 12.00
1 354 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.12
2 341 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.26
3 356 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.29
4 352 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.97
5 351 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.98
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.10.2023 - 09:35) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
191 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.43
1 349 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.01
2 343 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.36
3 339 Trnovec MikulášTrnovec Mikuláš 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.55
4 348 Spišák JánSpišák Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.63
5 344 Palidrab MichalPalidrab Michal 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 3 13.67
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 354 Krajči FilipKrajči Filip 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.12
2 338 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.15
3 341 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.26
4 356 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.29
5 346 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.36
6 350 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.79
7 352 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.97
8 351 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.98
9 Šiška JúliusŠiška Július 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 12.00
10 347 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 12.07
11 340 Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 12.22
12 357 Brozman ArturBrozman Artur 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 12.80
13 349 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 13.01
14 343 Sverák IvanSverák Ivan 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.36
15 191 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.43
16 339 Trnovec MikulášTrnovec Mikuláš 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.55
17 348 Spišák JánSpišák Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 13.63
18 355 Koštival ŠimonKoštival Šimon 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 13.64
19 344 Palidrab MichalPalidrab Michal 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 3 13.67
20 345 Bendík OliverBendík Oliver 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.79
353 Hilčík TomášHilčík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
342 Kiripolský MichaKiripolský Micha 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 DNS

60 m prekážok 60 cm - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 7.10.2023 - 09:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 373 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.98
2 364 Ďurisová DariaĎurisová Daria 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.75
3 367 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.20
4 358 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.22
5 379 Šlesárová AdelaŠlesárová Adela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.40
6 376 Cintulová OlíviaCintulová Olívia 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 13.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 7.10.2023 - 09:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 372 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.42
2 369 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.57
3 368 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 12.78
4 362 Kmotorková AlžbetaKmotorková Alžbeta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.98
375 Hromadova TheaHromadova Thea 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
370 Kosmálová LeaKosmálová Lea 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 7.10.2023 - 09:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.84
2 359 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 11.38
3 374 Podhradská HanaPodhradská Hana 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.65
4 371 Papinčáková MáriaPapinčáková Mária 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.53
5 377 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.97
6 361 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 7.10.2023 - 09:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1= 360 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.42
1= Cintulová LindaCintulová Linda 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12.42
366 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 DNS
365 Trsťanová NinaTrsťanová Nina 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 4 DNS
378 Vacaru AlexandraVacaru Alexandra 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 363 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.84
2 373 Straská SofiaStraská Sofia 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 10.98
3 359 Páleníková DorotaPáleníková Dorota 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 11.38
4 374 Podhradská HanaPodhradská Hana 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 11.65
5 364 Ďurisová DariaĎurisová Daria 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 11.75
6 367 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.20
7 358 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 12.22
8 379 Šlesárová AdelaŠlesárová Adela 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.40
9 372 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 12.42
9 360 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 12.42
9 Cintulová LindaCintulová Linda 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12.42
12 371 Papinčáková MáriaPapinčáková Mária 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.53
13 369 Hladíková KatarínaHladíková Katarína 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.57
14 368 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 12.78
15 377 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.97
16 362 Kmotorková AlžbetaKmotorková Alžbeta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 12.98
17 376 Cintulová OlíviaCintulová Olívia 15 15 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 13.29
18 361 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 13.30
375 Hromadova TheaHromadova Thea 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 DNS
370 Kosmálová LeaKosmálová Lea 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
366 Švačová PetraŠvačová Petra 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 DNS
365 Trsťanová NinaTrsťanová Nina 15 15 Klub detskej atletiky UŠKO BratislavaKlub detskej atletiky UŠKO ... 4 DNS
378 Vacaru AlexandraVacaru Alexandra 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS