<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ jednotlivcov staršieho žiactva a dorastu

Banská Bystrica (10. 6. 2023)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.6.2023 - 11:50) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.49 Q
2 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.35 q
3 Bíreš DavidBíreš David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.40
4 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.51
5 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.98
6 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.36
7 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.58
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.6.2023 - 11:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.86 Q
2 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 08.36
3 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.61
4 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.14
5 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.43
6 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 09.82
7 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.21
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.6.2023 - 11:50) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.79 Q
2 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.19 q
3 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.26 q
4 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 08.36
5 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.83
6 Kudláč TomášKudláč Tomáš 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 09.86
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.6.2023 - 11:50) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.08 Q
2 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.34 q
3 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 08.47
4 Piteľ AdriánPiteľ Adrián 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 08.49
5 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.85
6 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.97
7 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.87
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.49 Q
2 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.79 Q
3 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.86 Q
4 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.08 Q
5 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 08.19 q
6 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.26 q
7 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.34 q
8 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.35 q
9 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 08.36
9 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 PB 08.36
11 Bíreš DavidBíreš David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.40
12 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 08.47
13 Piteľ AdriánPiteľ Adrián 08 08 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 08.49
14 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.51
15 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.61
16 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 08.83
17 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.85
18 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.97
19 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 08.98
20 Tomanica AlexTomanica Alex 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 09.14
21 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.36
22 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.43
23 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.58
24 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 09.82
25 Kudláč TomášKudláč Tomáš 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 09.86
26 Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.87
27 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 10.21

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 10.6.2023 - 12:40) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.36
2 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.50
3 Luka MatejLuka Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 07.63
4 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.90
5 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.08
6 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.12
7 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 08.52
Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 10.6.2023 - 12:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 07.77
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.99
3 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 08.04
4 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.12
5 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 08.19
6 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 6 08.33
7 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 08.37
8 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 08.52
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.01 q
2 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.93
3 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.95
4 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.09
5 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.27
6 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.45
7 Kováčová HanaKováčová Hana 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.64
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.26 q
2 3 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.82
3 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.94
4= Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 09.08
4= 8 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 09.08
6 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.38
7 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.98
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.32 q
2 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 08.74
3 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 08.86
4 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.04
5 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.70
6 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.86
7 Capeková AndreaCapeková Andrea 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.78
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.26 q
2 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 08.52 q
3 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 08.96
4 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.21
5 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.24
6 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.34
7 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 SB 09.80
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.51 q
2 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.55
3 Hiklová NicolHiklová Nicol 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 08.63
4 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 08.81
5 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 09.35
6 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.41
7 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 10.09
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.55
2 Tóthová KamilaTóthová Kamila 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 08.67
3 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.68
4 Béliková LujzaBéliková Lujza 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.97
5 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 09.07
6 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.73
Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 10.6.2023 - 11:30) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 4 PB 08.28 q
2 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.35 q
3 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.90
4 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.07
5 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 09.10
6 Borošová NatáliaBorošová Natália 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.47
7 Machovičová Saskia LauraMachovičová Saskia Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.53
8 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.85
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.01 q
2 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.26 q
2 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 08.26 q
4 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 4 PB 08.28 q
5 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.32 q
6 Primusová LilianaPrimusová Liliana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.35 q
7 Haffnerová PatríciaHaffnerová Patrícia 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.51 q
8 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 PB 08.52 q
9 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.55
9 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.55
11 Hiklová NicolHiklová Nicol 09 09 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 08.63
12 Tóthová KamilaTóthová Kamila 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 08.67
13 Kováčiková OlíviaKováčiková Olívia 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 08.68
14 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 08.74
15 Tóthová NinaTóthová Nina 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 08.81
16 3 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.82
17 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 08.86
18 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 08.90
19 Spišiaková SimonaSpišiaková Simona 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.93
20 Jasenáková SáraJasenáková Sára 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.94
21 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 08.95
22 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 08.96
23 Béliková LujzaBéliková Lujza 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.97
24 Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 09.04
25 Píšová MonikaPíšová Monika 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 09.07
25 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 09.07
27 Kuňáková KristínaKuňáková Kristína 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 09.08
27 8 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 09.08
29 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 PB 09.09
30 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 09.10
31 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.21
32 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.24
33 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 09.27
34 Hellebrandt LillyHellebrandt Lilly 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.34
35 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 09.35
36 Seková AlexandraSeková Alexandra 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 09.38
37 Martinková SimonaMartinková Simona 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.41
38 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.45
39 Borošová NatáliaBorošová Natália 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 09.47
40 Machovičová Saskia LauraMachovičová Saskia Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 09.53
41 Kováčová HanaKováčová Hana 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 09.64
42 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.70
43 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.73
44 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 SB 09.80
45 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.85
46 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 PB 09.86
47 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 09.98
48 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 10.09
49 Capeková AndreaCapeková Andrea 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 10.78
Lukáčová PaulínaLukáčová Paulína 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.62 Q
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.72 Q
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 11.81 Q
4 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 12.04 q
5 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 12.20 q
6 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.55
7 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.76
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.6.2023 - 11:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.75 Q
2 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.76 Q
3 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.05 Q
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 12.33
5 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 13.31
6 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 13.69
7 Švehla AdriánŠvehla Adrián 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 14.07
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.62 Q
2 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 11.72 Q
3 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 11.75 Q
4 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 11.76 Q
5 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 11.81 Q
6 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 12.04 q
7 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 12.05 Q
8 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 12.20 q
9 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 12.33
10 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 12.55
11 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 13.31
12 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 13.69
13 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 13.76
14 Švehla AdriánŠvehla Adrián 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 14.07

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 10.6.2023 - 12:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 11.44
2 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.51
3 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.65
4 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 11.82
5 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 11.96
6 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.00
7 Jelínek JakubJelínek Jakub 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 12.28
Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 10.6.2023 - 12:45) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 13.08
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.22
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 13.22
4 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 13.56
5 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 13.78
6 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 13.83
7 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 14.16
Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 10.6.2023 - 11:05) official Vietor: -2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.95
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 SB 13.03 Q
3 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 13.61 Q
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.75 Q
5 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.01 q
6 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.31
7 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 15.11
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 10.6.2023 - 11:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 13.08 Q
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.13 Q
3 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.46 Q
4 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 14.03 q
5 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 14.71
6 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 14.85
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 12.95
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 4 SB 13.03 Q
3 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 13.08 Q
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 13.13 Q
5 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 13.46 Q
6 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 13.61 Q
7 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 13.75 Q
8 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 14.01 q
9 Eliášová BarboraEliášová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 PB 14.03 q
10 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 14.31
11 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 14.71
12 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 14.85
13 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 PB 15.11

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 15:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 17.28
2 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 18.00
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.86
4 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.59
5 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.88
6 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 19.95
7 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 19.96
8 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 20.24
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 15:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 19.40
2 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 19.62
3 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 19.82
4 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 20.06
5 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 20.14
6 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 20.34
7 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 21.53
8 23 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 10.6.2023 - 15:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 18.86
2 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 21.03
3 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 22.09
4 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.84
5 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 23.06
6 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 23.32
7 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.58
Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 10.6.2023 - 15:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bíreš DavidBíreš David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 20.32
2 17 Szépe PavelSzépe Pavel 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.97
3 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.91
4 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 23.49
5 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 23.79
6 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 24.43
18 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
14 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 17.28
2 Vicáň DávidVicáň Dávid 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 18.00
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 18.86
3 11 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 18.86
5 Krátky AndrejKrátky Andrej 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 19.40
6 Haque Jean PierreHaque Jean Pierre 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.59
7 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 19.62
8 Hamrák MichalHamrák Michal 09 09 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 19.82
9 Hujo PatrikHujo Patrik 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 19.88
10 Lendvorský FlávioLendvorský Flávio 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 19.95
11 Haladej IvanHaladej Ivan 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 19.96
12 Mjartan MartinMjartan Martin 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 20.06
13 Dodok DominikDodok Dominik 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 20.14
14 Pluhár MatúšPluhár Matúš 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 20.24
15 Bíreš DavidBíreš David 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 20.32
16 Mičík JánMičík Ján 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 20.34
17 17 Szépe PavelSzépe Pavel 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.97
18 Červeň BenjamínČerveň Benjamín 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 21.03
19 Rezák OliverRezák Oliver 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 21.53
20 Ploštica DávidPloštica Dávid 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 22.09
21 23 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.58
22 Šidlovský MartinŠidlovský Martin 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 22.84
23 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.91
24 Badáni BranislavBadáni Branislav 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 23.06
25 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 23.32
26 Belan RastislavBelan Rastislav 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 23.49
27 Meloš ŠimonMeloš Šimon 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 23.58
28 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 PB 23.79
29 Hošták LukášHošták Lukáš 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 24.43
Paľo PatrikPaľo Patrik 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
18 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 DNS
14 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 18.68
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 19.41
3 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 19.41
4 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 19.44
5 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 19.80
6 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 20.01
7 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 20.39
8 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 20.49
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 20.39
2 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 21.05
3 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 21.33
4 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 21.52
5 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.82
6 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 21.98
7 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 22.16
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 10.6.2023 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 21.19
2 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 21.57
3 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 21.97
4 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 22.04
5 43 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.08
6 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 22.09
7 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 22.28
Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 10.6.2023 - 15:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 21.92
2 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 22.39
3 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 22.47
4 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 22.79
5 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 22.82
6 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 23.02
7 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.17
Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 10.6.2023 - 15:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 20.65
2 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 23.27
3 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 24.05
4 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 24.73
5 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.77
Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 10.6.2023 - 15:15) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 20.75
2 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 21.76
3 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.90
4 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.12
5 Machovičová Saskia LauraMachovičová Saskia Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.70
6 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.92
Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (so, 10.6.2023 - 15:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 21.07
2 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 22.33
3 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 22.41
4 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 22.81
5 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.15
Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 18.68
2 Kubinyiová LuciaKubinyiová Lucia 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 19.41
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 19.41
4 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 19.44
5 Burská LenkaBurská Lenka 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 19.80
6 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 PB 20.01
7 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 PB 20.39
7 Vicianová NinaVicianová Nina 10 10 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 20.39
9 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 20.49
10 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 PB 20.65
11 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 20.75
12 Kureková KatarínaKureková Katarína 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 21.05
13 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 21.07
14 Jakubská TamaraJakubská Tamara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 21.19
15 Čavajdová NinaČavajdová Nina 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 21.33
16 Póchová MáriaPóchová Mária 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 21.52
17 Škorová VanesaŠkorová Vanesa 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 21.57
18 Kocholová AlexandraKocholová Alexandra 10 10 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 21.76
19 Glázerová NinaGlázerová Nina 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 21.82
20 Pavlínyiová SofiaPavlínyiová Sofia 09 09 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 21.92
21 Kamenišťáková SoňaKamenišťáková Soňa 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 PB 21.97
22 Laurenčíková NatáliaLaurenčíková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 21.98
23 Zubčeková LianaZubčeková Liana 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 22.04
24 43 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 22.08
25 Holúbková MonikaHolúbková Monika 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 22.09
26 Nečedová AnetaNečedová Aneta 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 22.16
27 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 22.28
28 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 7 22.33
29 Babušová AndreaBabušová Andrea 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 22.39
30 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 22.41
31 Kapustová PaulínaKapustová Paulína 10 10 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 22.47
32 Grochalová ValériaGrochalová Valéria 10 10 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 22.79
33 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 22.81
34 Koyšová AdelaKoyšová Adela 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 22.82
35 Špilova AlexŠpilova Alex 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.90
36 Štípalová LIndaŠtípalová LInda 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 23.02
37 Zaveráková VanessaZaveráková Vanessa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 23.12
38 Capandová AlexandraCapandová Alexandra 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.17
39 Turzová EmaTurzová Ema 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 23.27
40 Machovičová Saskia LauraMachovičová Saskia Laura 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 23.70
41 Dorúšková NatašaDorúšková Nataša 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 PB 24.05
42 Holešová AndreaHolešová Andrea 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.15
43 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 24.73
44 Kasajová NikolaKasajová Nikola 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.77
45 Kim GraceKim Grace 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 24.92
Ťureková AndreaŤureková Andrea 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 DNS
Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 DNS
Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Janíková NatáliaJaníková Natália 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 DNS
Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 16:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.24
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 23.31
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.48
4 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 24.16
5 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 24.16
6 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 25.01
7 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 25.48
Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 16:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 24.13
2 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 25.46
3 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 27.54
4 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 27.72
5 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 29.16
6 46 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 29.20
Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 23.24
2 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 23.31
3 Chobot DominikChobot Dominik 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 23.48
4 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 24.13
5 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 24.16
5 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 PB 24.16
7 Šuplata MatejŠuplata Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 25.01
8 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 25.46
9 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 PB 25.48
10 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 27.54
11 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 27.72
12 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 29.16
13 46 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 29.20
Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 DNF
Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.34
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 SB 26.68
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 27.79
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 27.94
5 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 29.58
6 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.14
Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 DNS
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 15:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.69
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.99
3 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 29.07
4 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 30.37
5 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 30.87
6 26 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 31.09
7 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 31.11
8 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 31.19
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 26.34
2 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 SB 26.68
3 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 27.69
4 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 27.79
5 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 27.94
6 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 27.99
7 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 29.07
8 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 29.58
9 Kasajová KristínaKasajová Kristína 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 30.14
10 Malatincová BarboraMalatincová Barbora 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 30.37
11 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 30.87
12 26 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 31.09
13 Grivalská TimeaGrivalská Timea 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 5 PB 31.11
14 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 31.19
Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 DNS
Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 39.85
2 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 40.78
3 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 42.37
4 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 43.78
5 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 44.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 44.22
2 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 47.04
3 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 47.84
4 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 51.62
5 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 55.12
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 11 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 39.85
2 Korinek MatúšKorinek Matúš 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 40.78
3 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 42.37
4 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 43.78
5 Pasztor DominikPasztor Dominik 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 44.07
6 Lehotský MatejLehotský Matej 08 08 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 44.22
7 Dokoupil Alex DanielDokoupil Alex Daniel 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 47.04
8 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 47.84
9 Mráz SamuelMráz Samuel 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 51.62
10 Vondena EliášVondena Eliáš 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 55.12

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.19
2 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 44.59
3 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 45.11
4 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 45.45
5 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 45.81
6 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 45.91
7 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 46.43
8 43 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 46.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 48.37
2 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 49.39
3 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 49.65
4 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 49.75
5 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 50.75
6 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 50.87
7 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 51.57
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 10.6.2023 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 47.99
2 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 48.53
3 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 49.93
4 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 50.27
5 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 52.11
6 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 53.95
7 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 54.95
Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačková BarboraBačková Barbora 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 44.19
2 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 44.59
3 Jakušová EvaJakušová Eva 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 45.11
4 Solíková TimeaSolíková Timea 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 45.45
5 Lučaníková KarinLučaníková Karin 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 45.81
6 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 PB 45.91
7 Tebbaa NadiaTebbaa Nadia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 46.43
8 43 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 46.47
9 Hollá EmaHollá Ema 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 47.99
10 Filípková KatarínaFilípková Katarína 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 PB 48.37
11 Rumanovská AlexandraRumanovská Alexandra 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 48.53
12 Lökeová Nela JúliaLökeová Nela Júlia 10 10 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 49.39
13 Gočová OlíviaGočová Olívia 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 49.65
14 Marjenková SandraMarjenková Sandra 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 49.75
15 Bubniaková NellaBubniaková Nella 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 49.93
16 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 50.27
17 Mičudová EmíliaMičudová Emília 09 09 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 50.75
18 Tutková TamaraTutková Tamara 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 50.87
19 Faturíková ViktóriaFaturíková Viktória 10 10 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 7 51.57
20 Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 52.11
21 Ambružová TimeaAmbružová Timea 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 53.95
22 Opátová LauraOpátová Laura 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB 54.95
Sedliaková DominikaSedliaková Dominika 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:52.84
2 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 0:53.12
3 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 0:55.89
4 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 0:56.16
5 35 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 0:56.26
6 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 1:03.56
33 Varga FelixVarga Felix 07 07 SAC SalgotarjanSAC Salgotarjan 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 0:53.85
2 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:56.20
3 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 0:56.86
4 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:57.25
5 34 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:59.48
6 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:00.77
7 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:05.82
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:52.84
2 Fojtík JakubFojtík Jakub 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 0:53.12
3 Timko MartinTimko Martin 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 0:53.85
4 Bíroš DávidBíroš Dávid 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 0:55.89
5 Jankola MatúšJankola Matúš 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 0:56.16
6 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 0:56.20
7 35 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 PB 0:56.26
8 Elegańczyk Bartłomiej MatúšElegańczyk Bartłomiej Matúš 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 0:56.86
9 Orlický MatejOrlický Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:57.25
10 34 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:59.48
11 Korčok MatejKorčok Matej 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 1:00.77
12 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 1:03.56
13 Šluch MarekŠluch Marek 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:05.82
33 Varga FelixVarga Felix 07 07 SAC SalgotarjanSAC Salgotarjan 3 DNS

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 10.6.2023 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.38
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 1:01.94
3 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 1:07.02
4 Badániková Rebeka MáriaBadániková Rebeka Mária 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 1:08.68
5 Králiková ZuzanaKráliková Zuzana 07 07 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 1:08.76
6 Ištokovičová KarinIštokovičová Karin 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 1:10.36
7 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 1:12.56
8 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 1:22.54
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenci

(so, 10.6.2023 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 PB 2:03.28
MS 33 Varga FelixVarga Felix 07 07 SAC SalgotarjanSAC Salgotarjan 5 2:06.74
3 31 Palášthy KarolPalášthy Karol 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 2:10.86
4 35 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 SB 2:11.56
5 34 Židek MarkoŽidek Marko 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:12.02
6 30 Marko JakubMarko Jakub 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 2:13.88
7 29 Slovák JakubSlovák Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 2:24.76
Celkom 7 pretekárov

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.6.2023 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 11 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 SB 2:20.62
2 16 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:21.23
3 12 Hoza TobiasHoza Tobias 09 09 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 PB 2:21.75
4 14 Šprlák JurajŠprlák Juraj 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 4 PB 2:21.91
5 13 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 2:22.30
6 18 Hruška AdamHruška Adam 08 08 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 PB 2:27.53
7 17 Szépe PavelSzépe Pavel 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:31.41
8 15 Červený MartinČervený Martin 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:31.91
9 22 Fekete MatejFekete Matej 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 PB 2:32.89
10 23 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 PB 2:33.31
11 19 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:34.31
12 21 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11 2:37.19
13 25 Kandera ErikKandera Erik 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 15 PB 2:37.73
14 20 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10 2:37.95
15 24 Haviar MichalHaviar Michal 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 PB 2:38.45
Celkom 15 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 10.6.2023 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 27 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:32.13
2 28 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:43.55
3 26 Jašová NinaJašová Nina 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 2:51.61
Celkom 3 pretekári

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 10.6.2023 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:26.19
2 3 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 2:30.95
3 4 Španihelová KatarínaŠpanihelová Katarína 09 09 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 2:31.21
4 8 Okuliarová NinaOkuliarová Nina 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 8 PB 2:32.69
5 2 Stromková LenkaStromková Lenka 08 08 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 2:34.39
6 9 Tománková EsterTománková Ester 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 PB 2:37.47
7 6 Ondrejíková LauraOndrejíková Laura 08 08 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 2:37.48
8 5 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 2:38.13
MS 10 Ištvániková PaulínaIštvániková Paulína 08 08 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 10 PB 2:40.75
10 7 Piková LaraPiková Lara 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 PB 2:44.09
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(so, 10.6.2023 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 41 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 4:43.53
2 40 Lesaj OndrejLesaj Ondrej 06 06 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 4 5:04.57
3 39 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 5:06.33
Celkom 3 pretekári

1500 m - Dorastenky

(so, 10.6.2023 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS 38 Moncoľová KlaudiaMoncoľová Klaudia 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 5:56.67
2 36 Tomusová LuciaTomusová Lucia 06 06 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 6:01.23
3 37 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 6:02.99
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 10.6.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 43 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 7:30.02
2 44 Jašková TamaraJašková Tamara 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 7:36.94
3 42 Ištvánová NelaIštvánová Nela 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 8:05.00
4 45 Bielčíková AlicaBielčíková Alica 08 08 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 6 9:49.58
Celkom 4 pretekári

3000 m - Dorastenci

(so, 10.6.2023 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Oršula AdriánOršula Adrián 07 07 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 4 PB 10:35.88
2 48 Král HugoKrál Hugo 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 PB 10:42.44
3 46 Krahulec JánKrahulec Ján 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 11:55.78
Celkom 3 pretekári

3000 m - Starší žiaci

(so, 10.6.2023 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 51 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 10:15.94
2 50 Tkáč JánTkáč Ján 08 08 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 PB 10:26.62
3 52 Kán FilipKán Filip 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 11:09.88
4 49 Šebest SebastiánŠebest Sebastián 10 10 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 PB 11:16.98
5 53 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11:19.12
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 10.6.2023 - 10:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 14.58
2 16 Fürhoffer SamuelFürhoffer Samuel 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 14.80
3 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 15.14
4 Zigo JakubZigo Jakub 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 15.56
5 Korčok JakubKorčok Jakub 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 15.72
6 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 16.62
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 14.60
2 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 6 PB 15.36
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.78
4 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 15.83
5 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 17.28
6 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 17.88
7 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 19.02
8 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.15
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 10:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.29
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.78
3 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 15.97
4 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 18.29
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.25
6 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.49
7 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 21.41
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 14.60
2 Hejčíková NinaHejčíková Nina 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 15.29
3 Výbohová SáraVýbohová Sára 09 09 Obyčajný atlét Hontianske MoravceObyčajný atlét Hontianske M... 6 PB 15.36
4 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.78
4 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 15.78
6 Brišová AlexandraBrišová Alexandra 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 15.83
7 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 15.97
8 Valašíková LuciaValašíková Lucia 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 17.28
9 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 17.88
10 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 18.29
11 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 19.02
12 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 19.25
13 Mejsnarová DominikaMejsnarová Dominika 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 19.49
14 Trúchla DianaTrúchla Diana 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 21.41
15 Halašová MiaHalašová Mia 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 26.15

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 10:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 14.49
MS Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 14.51
3 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.07
4 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 16.76
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 10:20) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 16.25
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 16.53
3 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 17.01
4 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 17.95
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 14.49
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 14.51
3 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 15.07
4 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 16.25
5 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 16.53
6 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 16.76
7 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 17.01
8 Altániová SimonaAltániová Simona 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 17.95
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:44.78
2 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:52.00
3 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 0:52.12
4 21 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:52.80
5 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 0:55.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 14:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 0:47.81
2 13 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:48.86
3 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:50.20
4 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 0:53.42
5 19 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:56.25
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tkačivský AlexTkačivský Alex 08 08 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 0:44.78
2 Krutošík AndrejKrutošík Andrej 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 0:47.81
3 13 Gál ŽigmundGál Žigmund 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:48.86
4 Oško FilipOško Filip 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 0:50.20
5 Jurga LeonardJurga Leonard 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:52.00
6 Bielak MartinBielak Martin 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 0:52.12
7 21 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 0:52.80
8 Ungvarský MarkoUngvarský Marko 09 09 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 0:53.42
9 Gašinec TomášGašinec Tomáš 09 09 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 0:55.16
10 19 Šarišský TimotejŠarišský Timotej 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:56.25

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 0:46.47
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 0:47.82
3 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 0:50.46
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:50.94
5 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 0:50.94
6 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 0:52.76
7 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 0:54.96
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 10.6.2023 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 0:55.48
2 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:55.82
3 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:56.44
4 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 0:57.52
5 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 0:59.73
Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 DNS
Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 0:46.47
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 0:47.82
3 Vanfleteren ElisaVanfleteren Elisa 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 PB 0:50.46
4 Beňušková HanaBeňušková Hana 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:50.94
4 Čemanová LujzaČemanová Lujza 09 09 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 0:50.94
6 Spišiaková ViktóriaSpišiaková Viktória 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 PB 0:52.76
7 Slašťanová NikolaSlašťanová Nikola 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 0:54.96
8 Gembická MelániaGembická Melánia 09 09 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 0:55.48
9 Revajova RomankaRevajova Romanka 10 10 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 0:55.82
10 Alušíková AlžbetaAlušíková Alžbeta 09 09 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 0:56.44
11 Žiačková MiriamŽiačková Miriam 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 0:57.52
12 Belásová SoňaBelásová Soňa 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 0:59.73
Rakytová LenkaRakytová Lenka 09 09 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 DNS
Šefarová KiaraŠefarová Kiara 09 09 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNS

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 10.6.2023 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:11.29
2 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:11.34
3 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 1:16.75
Celkom 3 pretekári

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(so, 10.6.2023 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 57 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 PB 5:34.32
2 55 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 6:13.57
3 54 Bárdiová AmelieBárdiová Amelie 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 6:35.89
4 59 Otipková EliškaOtipková Eliška 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 6:47.75
5 56 Hozáková RadoslavaHozáková Radoslava 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 7:08.91
6 60 Smreková ViktóriaSmreková Viktória 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 7:32.69
58 Kubalová ZaraKubalová Zara 10 10 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNF
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 10.6.2023 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 153 158 163 168 172 176 179 181 183
1 Chovanec MartinChovanec Martin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
07 07 1 PB 172 o o o o xo xxx
2 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 PB 172 o o o xo xo xxx
3 Jelínek JakubJelínek Jakub
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 163 o o o xxx