<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo M-SsAZ mladšieho žiactva skupina Sever / Šprintérsky míting SAZ

Považská Bystrica (1. 5. 2023)

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(po, 1.5.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 19 PB 411 -0.8 m/s x 411  -0,80 380  -1,50 411 x 394  -0,20 x 11.00
2 228 Kopček JakubKopček Jakub
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 22 406 -1.6 m/s 394  -0,60 390  -0,20 365  -0,10 394 378  -0,60 x 406  -1,60 9.00
3 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 18 PB 404 -0.5 m/s 404  -0,50 373  -0,50 360  -1,50 404 383  -1,60 x x 8.00
4 Turoň MatejTuroň Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
10 10 17 PB 400 -0.9 m/s 400  -0,90 363  -0,80 378  -1,20 400 379  -1,20 392  -0,60 398  -0,60 7.00
5 Ivan TobiasIvan Tobias
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 21 389 -0.2 m/s 382  -0,70 370  -0,50 338  -1,00 382 380  -1,90 389  -0,20 x 6.00
6 Ďurkech NikolasĎurkech Nikolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 20 376 -0.5 m/s 354  -0,60 376  -0,50 361  -1,00 376 333  -1,30 344  -1,60 354  -1,60 5.00
7 Hošták LukášHošták Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 13 PB 364 -0.1 m/s 349  -0,40 348  -0,60 360  -0,70 360 364  -0,10 352  -1,10 352  -1,40 4.00
8 Hnát MatejHnát Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 12 PB 357 -0.6 m/s 319  -0,50 322  -0,90 357  -0,60 357 3.00
9 Palko OliverPalko Oliver
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 10 PB 355 -0.6 m/s 307  -0,90 355  -0,60 313  -0,20 355 320  -0,20 322  -0,10 339  -0,80 2.00
10 205 Daraboš SamuelDaraboš Samuel
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 16 353 -0.6 m/s x 328  -0,60 353  -0,60 353 1.00
11 Beňo MatúšBeňo Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
12 12 1 PB 351 -0.6 m/s 343  -0,50 351  -0,60 310  -0,50 351
12 228 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 14 348 -0.6 m/s 297  -0,50 347  -0,60 348  -0,60 348
13 239 Krutošík MichalKrutošík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 3 PB 337 -0.9 m/s 302  -0,50 337  -0,90 328  -0,50 337
14 232 Sládek RichardSládek Richard
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 15 331 -0.5 m/s x 331  -0,50 298  -0,80 331
15 204 Capanda DávidCapanda Dávid
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 2 PB 327 -0.8 m/s 289  -0,60 327  -0,80 327  -0,50 327
16 Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 11 316 -0.8 m/s 287  -0,80 x 316  -0,80 316
17 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 5 PB 294 -0.4 m/s 294  -0,40 290  -0,90 x 294
18 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 8 PB 293 -0.6 m/s 293  -0,60 239  -0,60 x 293
19 133 Matejka MatejMatejka Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 4 PB 285 -0.6 m/s x 285  -0,60 238  -0,90 285
20 Novosád TomášNovosád Tomáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
11 11 6 PB 274 -0.6 m/s 271  -0,50 274  -0,60 245  -0,60 274
MS Kaniak JurajKaniak Juraj
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 9 237 -0.7 m/s 237  -0,70 236  0,00 222  -0,20 237
Špaňo FilipŠpaňo Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 7 NM x x x -
Celkom 22 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(po, 1.5.2023 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gombárová KatarínaGombárová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 40 PB 436 +0.2 m/s 436  0,20 x 385  0,80 436 416  0,50 11.00
2 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 42 420 +0.2 m/s 420  0,30 420  0,20 412  0,60 420 417  0,90 9.00
3 Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 34 PB 417 +0.2 m/s x 384  0,50 417  0,20 417 x 8.00
4 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 30 PB 409 +0.4 m/s 409  0,40 393  0,40 x 409 350  0,20 7.00
5 Targošová SoňaTargošová Soňa
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 38 PB 397 +0.5 m/s x x 395  0,30 395 397  0,50 6.00
6 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 44 395 +0.9 m/s 369  0,60 395  0,90 387  0,60 395 372  0,90 5.00
7 Jusková MichaelaJusková Michaela
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 12 PB 394 +0.3 m/s 360  1,10 394  0,30 374  1,50 394 344  0,20 4.00
8 Žilková NinaŽilková Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
10 10 39 388 +0.9 m/s 349  0,50 388  0,90 368  0,30 388 386  0,30 3.00
9 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 41 383 +0.4 m/s 361  0,20 381  0,20 358  0,40 381 383  0,40 2.00
10 Turzová NinaTurzová Nina
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 28 PB 383 +1.5 m/s 371  1,00 383  1,50 352  0,10 383 341  0,30 1.00
11 Chlebeková NinaChlebeková Nina
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
10 10 36 376 +0.0 m/s 360  0,40 369  0,30 376  0,00 376 356  0,50
12 Koyšová AdelaKoyšová Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 43 367 +0.2 m/s 266  0,10 363  0,30 367  0,20 367 298  0,50
13 212 Záhorská ZaraZáhorská Zara
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
10 10 23 PB 366 +0.8 m/s x x 333  1,40 333 366  0,80
14 Puváková NelaPuváková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 19 PB 360 +1.4 m/s 360  1,40 312  0,80 341  0,50 360 267  0,30
15 Ambružová TimeaAmbružová Timea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 37 359 +0.6 m/s 281  0,70 347  0,20 352  0,60 352 359  0,60
16 Holešová AndreaHolešová Andrea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
10 10 29 PB 355 +0.0 m/s 349  0,20 335  0,10 355  0,00 355 355  0,20
17 Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 33 350 +0.2 m/s 350  0,20 x x 350 345  0,50
18 Kubáňová NinaKubáňová Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 14 PB 348 +1.4 m/s 238  1,50 272  0,40 348  1,40 348 338  0,20
19 124 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 32 347 +0.5 m/s 326  0,20 328  0,20 345  0,10 345 347  0,50
20 Duháčková PetraDuháčková Petra
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 4 PB 346 +0.1 m/s 333  0,30 346  0,10 312  1,50 346 297  0,00
21 Frolová SimonaFrolová Simona
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 6 PB 346 +0.2 m/s 257  0,50 x 321  1,10 321 346  0,20
22 Bučeková ViktóriaBučeková Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 31 336 +0.5 m/s 321  0,80 336  1,50 336  0,50 336 297  0,20
23 208 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 27 334 +0.2 m/s 330  1,50 319  1,10 x 330 334  0,20
24 Macíková AndreaMacíková Andrea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 16 PB 333 +1.4 m/s 333  1,40 315  0,20 326  1,40 333 311  0,80
25 Dobáková ZaraDobáková Zara
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
10 10 35 330 +0.2 m/s 330  0,60 315  0,20 330  0,20 330 -
26 Cenigová EmaCenigová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 26 PB 330 +1.5 m/s 330  1,50 324  0,10 318  0,20 330 325  0,20
27 Brezániová MáriaBrezániová Mária
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 2 PB 328 +1.5 m/s 291  0,20 311  0,50 328  1,50 328 290  1,10
28 Mitašová SvetlanaMitašová Svetlana
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 17 PB 328 +1.1 m/s 267  1,40 284  0,90 328  1,10 328 303  0,90
29 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 3 PB 315 +1.1 m/s 301  0,50 261  0,30 315  1,10 315 270  1,30
30 Martišíková Lilly NellyMartišíková Lilly Nelly
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
10 10 25 PB 307 +0.3 m/s x 307  0,30 x 307 306  0,60
31 Nováková AgátaNováková Agáta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 18 PB 304 +1.5 m/s 304  1,50 292  0,60 303  0,20 304 288  0,30
32 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 13 PB 304 +1.4 m/s 279  1,60 296  0,20 304  1,40 304 285  0,00
33 Cholujová VanesaCholujová Vanesa
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
10 10 10 PB 288 +1.5 m/s 275  1,50 249  0,30 288  1,50 288 x
34 253 Helíková KláraHelíková Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 8 PB 287 +0.5 m/s 275  0,40 251  0,30 249  1,40 275 287  0,50
35 139 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
13 13 21 PB 278 +0.4 m/s 240  1,00 278  0,40 236  1,10 278 -
36 Ruceková SamantaRuceková Samanta
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
10 10 20 PB 276 +1.1 m/s 276  1,10 246  1,10 250  1,10 276 260  0,80
37 Grechová EmmaGrechová Emma
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 7 PB 271 +0.2 m/s 159  1,00 222  0,30 271  0,20 271 235  0,80
38 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 22 PB 248 +0.5 m/s 213  1,40 248  0,50 222  0,10 248 226  0,20
39 Frolová BiankaFrolová Bianka
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 5 PB 244 +0.3 m/s x 244  0,30 x 244 x
40 Jankechová LauraJankechová Laura
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 11 PB 228 +0.9 m/s 192  1,40 228  0,90 195  1,10 228 x
41 230 Kviatkovská AlžbetaKviatkovská Alžbeta
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
12 12 15 PB 227 +0.3 m/s 216  1,60 227  0,30 193  1,40 227 -
42 Hýroššová NinaHýroššová Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 9 PB 218 +0.3 m/s 211  0,10 218  0,30 186  1,00 218 188  1,90
43 Bartošová Nina ValentínaBartošová Nina Valentína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 24 216 +0.3 m/s x x x - 216  0,30
234 Bajánková CarolineBajánková Caroline
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
13 13 1 DNS
Celkom 44 pretekárov