<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (1. 10. 2023)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.10.2023 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 412 Cseri, Glenda, Brachňák, Hamza Cseri, Glenda, Brachňák, Hamza ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.72
2 468 Massalkhi, Kovár, Kubala, Brežný Massalkhi, Kovár, Kubala, Brežný TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 33.93
3 479 Gál, Nagy, Šinkovič, Garaj Gál, Nagy, Šinkovič, Garaj TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 35.36
4 72 Ježík, Gallo, Guňovský, Szabo Ježík, Gallo, Guňovský, Szabo AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 37.65
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.10.2023 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 411 Brezovský, Kretter, Štarke, Čápek Brezovský, Kretter, Štarke, Čápek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 36.28
2 418 Hritz, Hupka, Svorad, Komora Hritz, Hupka, Svorad, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 38.18
3 427 Slovák, Michalík, Šoltýs, Šimeg Slovák, Michalík, Šoltýs, Šimeg ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.64
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 412 Cseri, Glenda, Brachňák, Hamza Cseri, Glenda, Brachňák, Hamza ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.72
2 468 Massalkhi, Kovár, Kubala, Brežný Massalkhi, Kovár, Kubala, Brežný TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 33.93
3 479 Gál, Nagy, Šinkovič, Garaj Gál, Nagy, Šinkovič, Garaj TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 35.36
4 411 Brezovský, Kretter, Štarke, Čápek Brezovský, Kretter, Štarke, Čápek ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 36.28
5 72 Ježík, Gallo, Guňovský, Szabo Ježík, Gallo, Guňovský, Szabo AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 37.65
6 418 Hritz, Hupka, Svorad, Komora Hritz, Hupka, Svorad, Komora ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 38.18
7 427 Slovák, Michalík, Šoltýs, Šimeg Slovák, Michalík, Šoltýs, Šimeg ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 39.64

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.10.2023 - 15:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Krchňáková, Budaiová, Libichová, Lopatková Krchňáková, Budaiová, Libichová, Lopatková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 33.20
2 442 Civáňová, Adámeková, Šimonová, Holešová Civáňová, Adámeková, Šimonová, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 33.72
3 404 Nemčeková, Gbelcová, Poláčková, Králiková Nemčeková, Gbelcová, Poláčková, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 34.75
4 364 Tóthová, Kurucová, Šišláková, Baroková Tóthová, Kurucová, Šišláková, Baroková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 35.63
5 282 Bobocká, Bartová, Sprušanská, Avenová Bobocká, Bartová, Sprušanská, Avenová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 36.16
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.10.2023 - 15:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 173 Dániel, Podbehlá, Szarvasová, Juhászová Dániel, Podbehlá, Szarvasová, Juhászová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 33.47
2 137 Šusteková, Fašanková, Mazanovská, Krupová Šusteková, Fašanková, Mazanovská, Krupová AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 33.62
3 346 Stríbinská, Mikulová, Tokošová, Hartmanová Stríbinská, Mikulová, Tokošová, Hartmanová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 35.20
4 208 Čačková, Loskotová, Ostrovská, Šišková Čačková, Loskotová, Ostrovská, Šišková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 36.61
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.10.2023 - 15:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 459 Svoradová, Kováčová, Bali, Uhnáková Svoradová, Kováčová, Bali, Uhnáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 35.99
2 125 Malček, Fajt, Masaryková, Bilická Malček, Fajt, Masaryková, Bilická AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 36.59
3 341 Kocianová, Gogolová, Ivičičová, Šiškova Kocianová, Gogolová, Ivičičová, Šiškova Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 36.67
4 439 Blanářová, Kisléghyová, Depešová, Kulichová Blanářová, Kisléghyová, Depešová, Kulichová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.49
5 34 Teplanská, Hagarová, Homolová, Tesárova Teplanská, Hagarová, Homolová, Tesárova AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.26
6 445 Boďo, Hamarová, Filipčíková, Strišovská Boďo, Hamarová, Filipčíková, Strišovská ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 38.98
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 41 Krchňáková, Budaiová, Libichová, Lopatková Krchňáková, Budaiová, Libichová, Lopatková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 33.20
2 173 Dániel, Podbehlá, Szarvasová, Juhászová Dániel, Podbehlá, Szarvasová, Juhászová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 33.47
3 137 Šusteková, Fašanková, Mazanovská, Krupová Šusteková, Fašanková, Mazanovská, Krupová AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 33.62
4 442 Civáňová, Adámeková, Šimonová, Holešová Civáňová, Adámeková, Šimonová, Holešová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 33.72
5 404 Nemčeková, Gbelcová, Poláčková, Králiková Nemčeková, Gbelcová, Poláčková, Králiková ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 34.75
6 346 Stríbinská, Mikulová, Tokošová, Hartmanová Stríbinská, Mikulová, Tokošová, Hartmanová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 35.20
7 364 Tóthová, Kurucová, Šišláková, Baroková Tóthová, Kurucová, Šišláková, Baroková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 35.63
8 459 Svoradová, Kováčová, Bali, Uhnáková Svoradová, Kováčová, Bali, Uhnáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 35.99
9 282 Bobocká, Bartová, Sprušanská, Avenová Bobocká, Bartová, Sprušanská, Avenová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 36.16
10 125 Malček, Fajt, Masaryková, Bilická Malček, Fajt, Masaryková, Bilická AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 36.59
11 208 Čačková, Loskotová, Ostrovská, Šišková Čačková, Loskotová, Ostrovská, Šišková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 36.61
12 341 Kocianová, Gogolová, Ivičičová, Šiškova Kocianová, Gogolová, Ivičičová, Šiškova Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 36.67
13 439 Blanářová, Kisléghyová, Depešová, Kulichová Blanářová, Kisléghyová, Depešová, Kulichová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 37.49
14 34 Teplanská, Hagarová, Homolová, Tesárova Teplanská, Hagarová, Homolová, Tesárova AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 38.26
15 445 Boďo, Hamarová, Filipčíková, Strišovská Boďo, Hamarová, Filipčíková, Strišovská ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 38.98

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.10.2023 - 15:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valášek, Podstupka, Vysudil, Fülöp Valášek, Podstupka, Vysudil, Fülöp AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 37.14
2 421 Bizoň, Komžík, Koppan, Macura Bizoň, Komžík, Koppan, Macura ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 37.15
3 168 Szabó, Kósa, Badin, Kliský Szabó, Kósa, Badin, Kliský Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.06
4 329 Míša, Jurčík, Prošvic, Valenta Míša, Jurčík, Prošvic, Valenta Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 41.56
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.10.2023 - 15:24) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Cibulka, Holčík, Husár, Berlanský Cibulka, Holčík, Husár, Berlanský AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 35.87
2 263 Sučko, Novota, Nemeš, Bielik Sučko, Novota, Nemeš, Bielik Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 40.97
3 247 Móča, Lariš, Buranský, Petík Móča, Lariš, Buranský, Petík Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 42.45
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Cibulka, Holčík, Husár, Berlanský Cibulka, Holčík, Husár, Berlanský AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 35.87
2 Valášek, Podstupka, Vysudil, Fülöp Valášek, Podstupka, Vysudil, Fülöp AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 37.14
3 421 Bizoň, Komžík, Koppan, Macura Bizoň, Komžík, Koppan, Macura ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 37.15
4 168 Szabó, Kósa, Badin, Kliský Szabó, Kósa, Badin, Kliský Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 39.06
5 263 Sučko, Novota, Nemeš, Bielik Sučko, Novota, Nemeš, Bielik Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 40.97
6 329 Míša, Jurčík, Prošvic, Valenta Míša, Jurčík, Prošvic, Valenta Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 41.56
7 247 Móča, Lariš, Buranský, Petík Móča, Lariš, Buranský, Petík Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 42.45

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 1.10.2023 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 220 Vyhnáliková, Latáková, Kubišová, Plevková Vyhnáliková, Latáková, Kubišová, Plevková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 36.51
2 266 Bieliková, Romanová, Rajnohová, Zemanová Bieliková, Romanová, Rajnohová, Zemanová Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 38.37
3 83 Ježíková, Ježíková, Šmehylová, Petríková Ježíková, Ježíková, Šmehylová, Petríková AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 38.61
4 238 Kupová, Dudášová, Petráková, Malichová Kupová, Dudášová, Petráková, Malichová Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 43.75
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (ne, 1.10.2023 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Plandorova, Melová, Králiková, Bojdová Plandorova, Melová, Králiková, Bojdová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 36.18
2 351 Váleková, Liščáková, Šaraboková, Hanusová Váleková, Liščáková, Šaraboková, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 38.29
3 362 Jansová, Repčíková, Puváková, Kuchtíková Jansová, Repčíková, Puváková, Kuchtíková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 39.37
4 396 Jamrichová, Dosoudilová, Ochotnická, Masárová Jamrichová, Dosoudilová, Ochotnická, Masárová ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 39.41
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (ne, 1.10.2023 - 15:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 458 Svobodová, Nechalová, Kučerová, Haštová Svobodová, Nechalová, Kučerová, Haštová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 39.57
2 268 Nemešová, Šprochová, Švolíková, Antoliková Nemešová, Šprochová, Švolíková, Antoliková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 40.09
3 85 Guňovská, Kapšová, Kopecká, Šmehylová Guňovská, Kapšová, Kopecká, Šmehylová AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 40.94
4 403 Ďurišová, Mikúšková, Šebová, Hubinská Ďurišová, Mikúšková, Šebová, Hubinská ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 42.79
214 Mastešová, Psotová, Matiašovičová, Butková Mastešová, Psotová, Matiašovičová, Butková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 456 Plandorova, Melová, Králiková, Bojdová Plandorova, Melová, Králiková, Bojdová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 36.18
2 220 Vyhnáliková, Latáková, Kubišová, Plevková Vyhnáliková, Latáková, Kubišová, Plevková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 36.51
3 351 Váleková, Liščáková, Šaraboková, Hanusová Váleková, Liščáková, Šaraboková, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 38.29
4 266 Bieliková, Romanová, Rajnohová, Zemanová Bieliková, Romanová, Rajnohová, Zemanová Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 38.37
5 83 Ježíková, Ježíková, Šmehylová, Petríková Ježíková, Ježíková, Šmehylová, Petríková AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 38.61
6 362 Jansová, Repčíková, Puváková, Kuchtíková Jansová, Repčíková, Puváková, Kuchtíková Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 39.37
7 396 Jamrichová, Dosoudilová, Ochotnická, Masárová Jamrichová, Dosoudilová, Ochotnická, Masárová ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 39.41
8 458 Svobodová, Nechalová, Kučerová, Haštová Svobodová, Nechalová, Kučerová, Haštová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 39.57
9 268 Nemešová, Šprochová, Švolíková, Antoliková Nemešová, Šprochová, Švolíková, Antoliková Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 40.09
10 85 Guňovská, Kapšová, Kopecká, Šmehylová Guňovská, Kapšová, Kopecká, Šmehylová AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 40.94
11 403 Ďurišová, Mikúšková, Šebová, Hubinská Ďurišová, Mikúšková, Šebová, Hubinská ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 42.79
12 238 Kupová, Dudášová, Petráková, Malichová Kupová, Dudášová, Petráková, Malichová Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 43.75
214 Mastešová, Psotová, Matiašovičová, Butková Mastešová, Psotová, Matiašovičová, Butková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS