<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (1. 10. 2023)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.10.2023 - 10:40) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 07.38
2 393 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.56
3 21 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.07
4 74 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 PB 08.09
5 409 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.32
6 357 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.37
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.10.2023 - 10:40) official Vietor: +0.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 416 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.40
2 195 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 08.48
3 474 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.53
4 141 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 08.67
5 394 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 SB 08.75
6 169 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.77
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.10.2023 - 10:40) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 328 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.57
2 2 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.89
3 275 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 08.99
4 235 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 09.56
5 356 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.60
4 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.10.2023 - 10:40) official Vietor: +1.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 415 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.03
2 420 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.04
3 465 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 09.21
4 479 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.63
5 413 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.71
6 354 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.92
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.10.2023 - 10:40) official Vietor: +0.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.84
2 259 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.28
3 411 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.38
4 432 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.58
5 75 Ježík KarolJežík Karol 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 PB 09.58
6 164 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.69
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.10.2023 - 10:40) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
2 431 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.18
3 427 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.24
4 433 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.33
5 434 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.37
19 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.10.2023 - 10:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.52
2 109 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.47
3 102 Červeňan AlexejČerveňan Alexej 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.98
4 171 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.36
5 428 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.03
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 07.38
2 393 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 07.56
3 21 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 08.07
4 74 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 PB 08.09
5 409 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 08.32
6 357 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 08.37
7 416 Hamza GregorHamza Gregor 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.40
8 195 Patay MarioPatay Mario 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 08.48
9 155 Ball MichalBall Michal 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.52
10 474 Garaj LukášGaraj Lukáš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 PB 08.53
11 328 Grúber RichardGrúber Richard 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 08.57
12 141 Cibulka RichardCibulka Richard 11 11 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 PB 08.67
13 394 Matejov AlexMatejov Alex 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 SB 08.75
14 169 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.77
15 167 Svorad TobiasSvorad Tobias 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 08.84
16 2 Bilanič JakubBilanič Jakub 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.89
17 275 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 SB 08.99
18 415 Glenda MaxGlenda Max 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.03
19 420 Komora AdamKomora Adam 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.04
20 465 Halaška MichalHalaška Michal 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 PB 09.21
21 259 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.28
22 411 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.38
23 109 Talian BranislavTalian Branislav 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.47
24 235 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 09.56
25 432 Svorad SimonSvorad Simon 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.58
25 75 Ježík KarolJežík Karol 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 PB 09.58
27 356 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.60
28 479 Nagy MatúšNagy Matúš 10 10 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.63
29 164 Paulovič TomášPaulovič Tomáš 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.69
30 413 Čápek MaximiliánČápek Maximilián 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.71
31 354 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.92
32 102 Červeňan AlexejČerveňan Alexej 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.98
33 3 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.15
34 431 Slovák DavidSlovák David 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.18
35 427 Michalík MarkoMichalík Marko 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.24
36 433 Šimeg TeoŠimeg Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.33
37 171 Varga FloriánVarga Florián 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.36
38 434 Šoltýs RichardŠoltýs Richard 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.37
39 428 Peciar TeoPeciar Teo 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 11.03
4 Dušanič CypriánDušanič Cyprián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
19 Porubčin OndrejPorubčin Ondrej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 1.10.2023 - 12:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 280 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 07.44
2 393 Martiš PeterMartiš Peter 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 07.68
3 21 Trenčanský MatúšTrenčanský Matúš 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 08.00
4 74 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 SB 08.07
5 409 Bojda FilipBojda Filip 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08.37
6 357 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 08.61
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 1.10.2023 - 12:03) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 08.17
2 177 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 SB 08.41
3 129 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 SB 08.47
4 252 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 SB 08.49
5 202 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 SB 08.50
6 447 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 08.77
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.24
2 177 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.46
3 252 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.51
4 129 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.61
5 202 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.71
6 98 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 08.90
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 447 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.79
2 437 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.84
3 185 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.94
4 384 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 08.98
5 29 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.19
6 173 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.42
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 240 Krbicová ValentínaKrbicová Valentína 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 08.88
2 307 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 09.10
3 358 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.19
4 184 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.22
5 137 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.26
6 327 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 09.51
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 176 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.35
2 201 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.37
3 80 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 PB 09.41
4 53 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 09.47
5 449 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.50
6 398 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.65
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.17
2 283 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.28
3 401 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.40
4 442 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.41
5 452 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67
58 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 282 Bartová SabínaBartová Sabína 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.39
2 340 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.45
3 492 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.47
4 459 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.47
5 293 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.68
6 46 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.70
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 349 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.36
2 125 Malček LindaMalček Linda 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.41
3 490 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.43
4 462 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.52
5 342 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.66
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 336 Gogolová TamaraGogolová Tamara 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.38
2 181 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.82
3 457 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.00
4 448 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.05
5 364 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.08
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 367 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.68
2 139 Vilímková AlžbetaVilímková Alžbeta 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.76
3 443 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.96
4 444 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.43
5 38 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.51
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 124 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.73
2 439 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.09
3 360 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.13
4 377 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 10.18
5 445 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.37
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 1.10.2023 - 10:50) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 119 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 10.04
2 186 Ščevlíková Lara TerezaŠčevlíková Lara Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.24
3 440 Boďo AlicaBoďo Alica 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.47
4 494 Dutková NinaDutková Nina 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.30
48 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 45 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.24
2 177 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 08.46
3 252 Barazi MahaBarazi Maha 10 10 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 08.51
4 129 Mazanovská TamaraMazanovská Tamara 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 08.61
5 202 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.71
6 447 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.79
7 437 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.84
8 240 Krbicová ValentínaKrbicová Valentína 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 08.88
9 98 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 08.90
10 185 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.94
11 384 Kováčová NatáliaKováčová Natália 11 11 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 08.98
12 307 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 09.10
13 346 Stríbinská TamaraStríbinská Tamara 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.17
14 29 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.19
14 358 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.19
16 184 Podbehlá DorkaPodbehlá Dorka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 09.22
17 137 Šusteková ViktóriaŠusteková Viktória 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.26
18 283 Bobocká SáraBobocká Sára 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 09.28
19 176 Juhászová JázminJuhászová Jázmin 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 09.35
20 349 Šiškova DominikaŠiškova Dominika 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 09.36
21 201 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.37
22 336 Gogolová TamaraGogolová Tamara 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.38
23 282 Bartová SabínaBartová Sabína 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.39
24 401 Králiková DominikaKráliková Dominika 10 10 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 09.40
25 80 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 PB 09.41
25 442 Civáňová KristínaCiváňová Kristína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.41
25 125 Malček LindaMalček Linda 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.41
28 173 Dániel FranciskaDániel Franciska 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.42
29 490 Ondreáková VivienOndreáková Vivien 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 09.43
30 340 Ivičičová MagdalénaIvičičová Magdaléna 10 10 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.45
31 53 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 09.47
31 492 Radványiová VeronikaRadványiová Veronika 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 PB 09.47
31 459 Svoradová Sofia MichaelaSvoradová Sofia Michaela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.47
34 449 Kováčová NelaKováčová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.50
35 327 Miklánková MarianaMiklánková Mariana 10 10 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 09.51
36 462 Uhnáková ZitaUhnáková Zita 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.52
37 398 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 09.65
38 342 Komendová ViktoriaKomendová Viktoria 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.66
39 452 Kulichová AbigailKulichová Abigail 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.67
40 293 Sprušanská LujzaSprušanská Lujza 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.68
40 367 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.68
42 46 Lopatková DorotaLopatková Dorota 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.70
43 124 Liptáková KláraLiptáková Klára 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.73
44 139 Vilímková AlžbetaVilímková Alžbeta 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 09.76
45 181 Kisová RékaKisová Réka 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.82
46 443 Depešová NinaDepešová Nina 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 09.96
47 457 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.00
48 119 Gašparová NatáliaGašparová Natália 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 10.04
49 448 Kisléghyová SandraKisléghyová Sandra 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.05
50 364 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.08
51 439 Blanářová NelaBlanářová Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.09
52 360 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 10.13
53 377 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 PB 10.18
54 186 Ščevlíková Lara TerezaŠčevlíková Lara Tereza 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.24
55 445 Hamarová MelisaHamarová Melisa 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.37
56 444 Filipčíková ValentínaFilipčíková Valentína 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.43
57 440 Boďo AlicaBoďo Alica 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 10.47
58 38 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.51
59 494 Dutková NinaDutková Nina 11 11 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.30
58 Řeřichová NaomiŘeřichová Naomi 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DNS
48 Mičková ViktóriaMičková Viktória 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (ne, 1.10.2023 - 11:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.54
2 297 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.07
3 105 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.32
4 386 Uličný DominikUličný Dominik 16 16 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 12.41
5 316 Fábián TimothyFábián Timothy 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 12.58
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.10.2023 - 11:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 194 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.71
2 92 Šebeňa PeterŠebeňa Peter 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 11.27
3 385 Gríger JakubGríger Jakub 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 11.28
4 110 Vrbovský JakubVrbovský Jakub 17 17 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 11.97
5 296 Bartek TristanBartek Tristan 18 18 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 13.14
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.10.2023 - 11:45) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 101 Crkoň JakubCrkoň Jakub 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.65
2 6 Gerši RichardGerši Richard 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.33
3 315 Dolnák AdamDolnák Adam 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 13.83
4 382 Németh TomášNémeth Tomáš 17 17 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 16.18
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 187 Benda LukášBenda Lukáš 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.54
2 194 Mitchell Max JohnMitchell Max John 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 10.71
3 297 Bielik MichalBielik Michal 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.07
4 92 Šebeňa PeterŠebeňa Peter 16 16 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 11.27
5 385 Gríger JakubGríger Jakub 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 4 11.28
6 105 Oborčok TomášOborčok Tomáš 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 11.32
7 101 Crkoň JakubCrkoň Jakub 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.65
8 110 Vrbovský JakubVrbovský Jakub 17 17 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 11.97
9 6 Gerši RichardGerši Richard 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.33
10 386 Uličný DominikUličný Dominik 16 16 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 12.41
11 316 Fábián TimothyFábián Timothy 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 12.58
12 296 Bartek TristanBartek Tristan 18 18 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 13.14
13 315 Dolnák AdamDolnák Adam 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 13.83
14 382 Németh TomášNémeth Tomáš 17 17 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 16.18

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 1.10.2023 - 12:06) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 SB 08.30
2 140 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 SB 08.66
3 108 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 SB 08.99
4 190 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 SB 09.19
5 145 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.26
6 426 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.38
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.47
2 140 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 08.73
3 108 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.07
4 145 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.17
5 477 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.35
6 302 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 09.45
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 190 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.27
2 426 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.29
3 159 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.50
4 423 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.59
5 408 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.88
6 278 Rondoš AdriánRondoš Adrián 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.93
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 421 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.46
2 317 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 10.08
3 22 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.28
4 18 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.40
5 430 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.44
23 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.01
2 299 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 10.07
3 247 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.12
4 154 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34
5 106 Olešák SamuelOlešák Samuel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 10.41
6 7 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.45
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 160 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 10.03
2 422 Koník MatejKoník Matej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.22
3 166 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.30
4 258 Bielik PavolBielik Pavol 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.32
5 353 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.39
6 250 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 10.40
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 10.65
2 245 Buranský LukášBuranský Lukáš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 10.74
3 163 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.80
4 157 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.85
5 263 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.90
6 320 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 11.02
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.68
2 111 Weier TommesWeier Tommes 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.72
3 104 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.84
4 237 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 11.24
5 260 Laštík HenrichLaštík Henrich 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 11.36
6 330 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.61
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 262 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.62
2 301 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 10.67
3 429 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.06
4 303 Železník BrankoŽelezník Branko 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 11.20
5 236 Pinkava TimonPinkava Timon 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 12.30
6 264 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 14.89
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 144 Holčík TobiasHolčík Tobias 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.70
2 11 Konečný KristiánKonečný Kristián 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.37
3 298 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.53
4= 13 Lipták MartinLipták Martin 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.04
4= 495 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 11.04
6 222 Németh AdamNémeth Adam 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 11.15
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 1.10.2023 - 11:02) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 158 Kis VinceKis Vince 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.62
2 193 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.35
3 483 Varga MatúšVarga Matúš 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.81
4 332 Prošvic DominikProšvic Dominik 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 10.83
5 234 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 10.88
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 103 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.47
2 140 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 08.73
3 108 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 09.07
4 145 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 09.17
5 190 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 09.27
6 426 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.29
7 477 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.35
8 302 Vrba AdamVrba Adam 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 09.45
9 421 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.46
10 159 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.50
11 423 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.59
12 262 Novota MatejNovota Matej 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.62
12 158 Kis VinceKis Vince 12 12 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.62
14 144 Holčík TobiasHolčík Tobias 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 09.70
15 408 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.88
16 278 Rondoš AdriánRondoš Adrián 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.93
17 333 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.01
18 160 Kliský AndrejKliský Andrej 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 10.03
19 299 Pavlík MichalPavlík Michal 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 PB 10.07
20 317 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 10.08
21 247 Lariš JakubLariš Jakub 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 PB 10.12
22 422 Koník MatejKoník Matej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.22
23 22 Valášek VratislavValášek Vratislav 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.28
24 166 Soročin ViliamSoročin Viliam 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 10.30
25 258 Bielik PavolBielik Pavol 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.32
26 154 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.34
27 193 Hrdý FilipHrdý Filip 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 10.35
28 11 Konečný KristiánKonečný Kristián 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.37
29 353 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.39
30 18 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.40
30 250 Petík AdamPetík Adam 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 PB 10.40
32 106 Olešák SamuelOlešák Samuel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 10.41
33 430 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.44
34 7 Haršány CyrilHaršány Cyril 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.45
35 298 Krchnavý TeoKrchnavý Teo 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 10.53
36 300 Stieranka AdamStieranka Adam 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 PB 10.65
37 301 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 PB 10.67
38 355 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.68
39 111 Weier TommesWeier Tommes 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 PB 10.72
40 245 Buranský LukášBuranský Lukáš 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 10.74
41 163 Nagy BrunoNagy Bruno 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 10.80
42 483 Varga MatúšVarga Matúš 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.81
43 332 Prošvic DominikProšvic Dominik 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 10.83
44 104 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 10.84
45 157 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 10.85
46 234 Morávek RóbertMorávek Róbert 12 12 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 10.88
47 263 Sučko TomášSučko Tomáš 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 10.90
48 320 Setnický SebastiánSetnický Sebastián 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 11.02
49 13 Lipták MartinLipták Martin 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.04
49 495 Strasser LadislavStrasser Ladislav 13 13 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 11.04
51 429 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 11.06
52 222 Németh AdamNémeth Adam 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 11.15
53 303 Železník BrankoŽelezník Branko 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 PB 11.20
54 237 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 PB 11.24
55 260 Laštík HenrichLaštík Henrich 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 11.36
56 330 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 11.61
57 236 Pinkava TimonPinkava Timon 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 12.30
58 264 Šproch MatejŠproch Matej 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 14.89
23 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (ne, 1.10.2023 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 179 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.06
2 30 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.88
3 82 Ježíková JasmínkaJežíková Jasmínka 16 16 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 PB 12.08
4 204 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 12.13
5 217 Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 12.26
6 323 Dúbravčíková AmáliaDúbravčíková Amália 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 13.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 1.10.2023 - 11:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 304 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.21
2 309 Mráziková AdrianaMráziková Adriana 17 17 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.58
3 215 Strečanská NinaStrečanská Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.77
4 313 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.89
5 210 Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.03
6 390 Pilcová GlóriaPilcová Glória 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 13.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 1.10.2023 - 11:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Pisarčíková LuciaPisarčíková Lucia 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 11.03
2 199 Dvorská BiankaDvorská Bianka 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.42
3 325 Hanicová ZoeHanicová Zoe 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 11.43
4 231 Vizváry AnnabelVizváry Annabel 17 17 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 12.75
5 326 Maronová OliviaMaronová Olivia 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 12.81
6 324 Halinárová AlexandraHalinárová Alexandra 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 14.94
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 133 Pisarčíková LuciaPisarčíková Lucia 16 16 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 11.03
2 179 Kačkovičová HanaKačkovičová Hana 16 16 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 11.06
3 304 Barbušinová LíviaBarbušinová Lívia 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 11.21
4 199 Dvorská BiankaDvorská Bianka 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 11.42
5 325 Hanicová ZoeHanicová Zoe 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 11.43
6 309 Mráziková AdrianaMráziková Adriana 17 17 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.58
7 30 Bolečková NelaBolečková Nela 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.88
8 82 Ježíková JasmínkaJežíková Jasmínka 16 16 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 PB 12.08
9 204 Kubišová AgátaKubišová Agáta 16 16 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 12.13
10 217 Tkáčová NinaTkáčová Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 12.26
11 231 Vizváry AnnabelVizváry Annabel 17 17 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 12.75
12 215 Strečanská NinaStrečanská Nina 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12.77
13 326 Maronová OliviaMaronová Olivia 16 16 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 12.81
14 313 Trenčasnká AgátkaTrenčasnká Agátka 16 16 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.89
15 210 Matiašovičová EmaMatiašovičová Ema 17 17 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.03
16 390 Pilcová GlóriaPilcová Glória 17 17 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 13.18
17 323 Dúbravčíková AmáliaDúbravčíková Amália 17 17 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 6 PB 13.29
18 324 Halinárová AlexandraHalinárová Alexandra 18 18 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 14.94

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 1.10.2023 - 12:09) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.72
2 228 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 PB 08.81
3 486 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.16
4 450 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 09.19
5 134 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.27
6 274 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.27
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske SB 08.69
MS 380 Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 08.85
3 228 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty SB 08.86
4 134 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. SB 09.26
5 486 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta SB 09.28
6 456 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.30
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 274 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce SB 09.23
2 450 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 09.24
3 226 Pribilová NatáliaPribilová Natália 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 PB 09.31
4 288 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.49
5 453 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.60
6 220 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.68
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.74
2 312 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.76
3 35 Hagarová KristínaHagarová Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.86
4 363 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.95
5 362 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.08
6 308 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 11.22
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 446 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.62
2 56 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.77
3 63 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.91
4 66 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
5 365 Puváková LíviaPuváková Lívia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.03
6 369 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.13
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 270 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.98
2 271 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.03
3 100 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.15
4 120 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 10.22
5 130 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.34
6 405 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.72
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 09.95
2 454 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.99
3 451 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.23
4 90 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 10.24
5 272 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.27
55 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.70
2 491 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.94
3 311 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.06
4 114 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 10.17
5 175 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.28
6 484 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.55
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 229 Trubirohová VivienneTrubirohová Vivienne 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 PB 10.16
2 396 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.25
3 57 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.25
4 47 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.54
5 397 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.66
6 52 Ontkocová KristínaOntkocová Kristína 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.71
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 489 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.19
2 91 Šmehylová DorotaŠmehylová Dorota 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 10.36
3 232 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 PB 10.43
4 295 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.43
5 60 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.48
6 269 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.73
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 407 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.31
2 344 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.52
3 242 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.54
4 458 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.74
5 347 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.08
6 310 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 11.17
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 37 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.21
2 39 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.22
3 227 Salajková EllaSalajková Ella 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 10.33
4 44 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.63
5 211 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.63
370 Tarkošová NelaTarkošová Nela 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 12 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 223 Némethová BarboraNémethová Barbora 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 3 PB 10.36
2 178 Juhászová MargarétaJuhászová Margaréta 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 10.77
3 54 Prachárová ViktóriaPrachárová Viktória 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.80
4 50 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.22
5 32 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.30
6 241 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.47
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 13 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 230 Trubirohová AdelineTrubirohová Adeline 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 PB 10.69
2 359 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 11.30
3 243 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 11.30
4 67 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.33
5 321 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 PB 11.38
6 238 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.86
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 14 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.58
2 85 Kapšová LauraKapšová Laura 13 13 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 09.90
3 180 Kalinová HankaKalinová Hanka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.27
4 174 Farkas RebecaFarkas Rebeca 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.56
5 267 Gálová MichaelaGálová Michaela 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.06
6 40 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.08
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 15 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 388 Grígerová ViktóriaGrígerová Viktória 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 09.96
2 86 Kopecká MiriamKopecká Miriam 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 10.31
3 118 Gašpáreková EmaGašpáreková Ema 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.73
4 225 Pavelková MichaelaPavelková Michaela 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 11.52
5 112 Babjaková AnežkaBabjaková Anežka 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.80
6 224 Pavelková AlexandraPavelková Alexandra 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 12.37
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 16 (ne, 1.10.2023 - 11:12) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 132 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 09.62
2 172 Cigáňová VivienCigáňová Vivien 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.54
3 389 Kováčová TamaraKováčová Tamara 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 10.92
4 361 Grúňová LeaGrúňová Lea 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.74
5 239 Híleková JasmínaHíleková Jasmína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 12.83
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Néčová EmmaNéčová Emma 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske SB 08.69
2 380 Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 SB 08.85
3 228 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty SB 08.86
4 274 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce SB 09.23
5 450 Králiková AishaKráliková Aisha 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 09.24
6 134 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. SB 09.26
7 486 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta SB 09.28
8 456 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.30
9 226 Pribilová NatáliaPribilová Natália 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 PB 09.31
10 288 Hudecová MichaelaHudecová Michaela 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 09.49
11 122 Chudá KarolínaChudá Karolína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.58
12 453 Melová EllaMelová Ella 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.60
13 446 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.62
13 132 Pilišová KiaraPilišová Kiara 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 09.62
15 220 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 PB 09.68
16 366 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 09.70
17 43 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.74
18 312 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 09.76
19 56 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 09.77
20 35 Hagarová KristínaHagarová Kristína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.86
21 85 Kapšová LauraKapšová Laura 13 13 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 09.90
22 63 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.91
23 491 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.94
24 363 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.95
24 96 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella 13 13 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 09.95
26 388 Grígerová ViktóriaGrígerová Viktória 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 2 09.96
27 270 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.98
28 454 Nechalová NelaNechalová Nela 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 09.99
29 66 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.00
30 365 Puváková LíviaPuváková Lívia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.03
30 271 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.03
32 311 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.06
33 362 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 10.08
34 369 Šišláková DanielaŠišláková Daniela 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.13
35 100 Sychová AgátaSychová Agáta 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.15
36 229 Trubirohová VivienneTrubirohová Vivienne 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 PB 10.16
37 114 Bočáková EmaBočáková Ema 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 10.17
38 489 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 PB 10.19
39 37 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.21
40 120 Gažová TamaraGažová Tamara 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 10.22
40 39 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.22
42 451 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.23
43 90 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 10.24
44 396 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 10.25
44 57 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.25
46 272 Šprochová EmaŠprochová Ema 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.27
46 180 Kalinová HankaKalinová Hanka 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 10.27
48 175 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 10.28
49 407 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.31
49 86 Kopecká MiriamKopecká Miriam 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 10.31
51 227 Salajková EllaSalajková Ella 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 10.33
52 130 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.34
53 91 Šmehylová DorotaŠmehylová Dorota 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 10.36
53 223 Némethová BarboraNémethová Barbora 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 3 PB 10.36
55 232 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 PB 10.43
55 295 Zvalová EmaZvalová Ema 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 PB 10.43
57 60 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.48
58 344 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 PB 10.52
59 47 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.54
59 242 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.54
59 172 Cigáňová VivienCigáňová Vivien 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.54
62 484 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.55
63 174 Farkas RebecaFarkas Rebeca 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.56
64 44 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.63
65 397 Ďurišová NelaĎurišová Nela 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 10.66
66 230 Trubirohová AdelineTrubirohová Adeline 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 PB 10.69
67 52 Ontkocová KristínaOntkocová Kristína 15 15 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.71
68 405 Ochotnická LauraOchotnická Laura 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 10.72
69 269 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.73
69 118 Gašpáreková EmaGašpáreková Ema 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 4 10.73
71 458 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 10.74
72 178 Juhászová MargarétaJuhászová Margaréta 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 10.77
73 54 Prachárová ViktóriaPrachárová Viktória 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.80
74 389 Kováčová TamaraKováčová Tamara 13 13 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 10.92
75 267 Gálová MichaelaGálová Michaela 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 11.06
76 347 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.08
76 40 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.08
78 310 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 11.17
79 308 Miškechová LilyMiškechová Lily 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 11.22
79 50 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.22
81 32 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.30
81 359 Brathová MelissaBrathová Melissa 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 11.30
81 243 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 PB 11.30
84 67 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 11.33
85 321 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 PB 11.38
86 241 Kupová AdelaKupová Adela 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.47
87 225 Pavelková MichaelaPavelková Michaela 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 11.52
88 211 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 11.63
89 361 Grúňová LeaGrúňová Lea 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.74
90 112 Babjaková AnežkaBabjaková Anežka 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 11.80
91 238 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.86
92 224 Pavelková AlexandraPavelková Alexandra 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 12.37
93 239 Híleková JasmínaHíleková Jasmína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 2 12.83
55 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
370 Tarkošová NelaTarkošová Nela 12 12 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS