<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá ZsAZ jednotlivcov ml. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (1. 10. 2023)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 1.10.2023 - 12:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 334 Voleček PatrikVoleček Patrik
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 25 PB 58.53 0.0
2 15 Moravčík MatúšMoravčík Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 23 49.35 0.0
3 356 Talpaš MarošTalpaš Maroš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 21 PB 49.14 0.0
4 475 Ižák NatanIžák Natan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
10 10 20 PB 48.00 0.0
5 394 Matejov AlexMatejov Alex
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 22 46.22 0.0
6 393 Martiš PeterMartiš Peter
ŠK JablonicaŠK Jablonica
10 10 24 45.97 0.0
7 482 Šinkovič RichardŠinkovič Richard
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
11 11 19 PB 42.49 0.0
8 246 Hyll FilipHyll Filip
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 16 PB 42.13 0.0
9 2 Bilanič JakubBilanič Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 17 40.87 0.0
10 420 Komora AdamKomora Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 12 PB 35.64 0.0
11 410 Brachňák JakubBrachňák Jakub
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 14 PB 35.37 0.0
12 435 Štarke FedorŠtarke Fedor
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 18 34.68 0.0
13 409 Bojda FilipBojda Filip
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 1 PB 34.53 0.0
14 354 Grman JurajGrman Juraj
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 4 SB 33.95 0.0
15 235 Pavlík MatúšPavlík Matúš
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
10 10 15 33.13 0.0
16 259 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
11 11 11 32.37 0.0
17 432 Svorad SimonSvorad Simon
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 10 30.05 0.0
18 3 Česnek DávidČesnek Dávid
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 9 29.23 0.0
19 428 Peciar TeoPeciar Teo
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 2 PB 28.98 0.0
20 73 Guňovský MatúšGuňovský Matúš
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
10 10 7 PB 28.16 0.0
21 418 Hupka RichardHupka Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 5 SB 27.66 0.0
22 352 Akay OliverAkay Oliver
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 6 27.05 0.0
23 75 Ježík KarolJežík Karol
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
10 10 8 25.27 0.0
24 77 Masár TomášMasár Tomáš
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
11 11 3 19.66 0.0
4 Dušanič CypriánDušanič Cyprián
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 13 DNS 0.0
Celkom 25 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 1.10.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 338 Hartmanová SofiaHartmanová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 19 49.36 0.0
2 147 Dugová SimonaDugová Simona
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
10 10 18 PB 47.44 0.0
3 68 Chovanová KristínaChovanová Kristína
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
11 11 16 39.99 0.0
4 34 Hagarová MichaelaHagarová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 13 PB 38.71 0.0
5 398 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 7 PB 37.23 0.0
6 372 Wirth KarinWirth Karin
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
11 11 10 PB 35.88 0.0
7 128 Masaryková MartinaMasaryková Martina
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 14 35.48 0.0
8 341 Kocianová TamaraKocianová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 12 35.21 0.0
9 121 Hudecová NaďaHudecová Naďa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
11 11 9 33.95 0.0
10 406 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa
ŠK JablonicaŠK Jablonica
11 11 15 33.54 0.0
11 93 Horná SimonaHorná Simona
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
11 11 11 32.72 0.0
12 71 Smrtičová NellaSmrtičová Nella
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
10 10 17 28.91 0.0
13 336 Gogolová TamaraGogolová Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
10 10 6 PB 28.50 0.0
14 131 Ostrčilová AnetaOstrčilová Aneta
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
10 10 1 PB 28.42 0.0
15 256 Pašková AlexandraPašková Alexandra
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
10 10 2 PB 27.23 0.0
16 343 Kovárová TerezaKovárová Tereza
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
11 11 5 PB 23.20 0.0
17 445 Hamarová MelisaHamarová Melisa
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
11 11 3 PB 18.09 0.0
18 457 Strišovská AlexandraStrišovská Alexandra
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
10 10 4 16.23 0.0
218 Tumová HanaTumová Hana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
10 10 8 DNS 0.0
Celkom 19 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(ne, 1.10.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 314 Danko DominikDanko Dominik
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
12 12 24 44.74 0.0
2 165 Proházka DominikProházka Dominik
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 22 PB 36.11 0.0
3 191 Feranec MatejFeranec Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 23 35.17 0.0
4 481 Prelovský FilipPrelovský Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 6 PB 34.86 0.0
5 170 Tóth FilipTóth Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 21 34.12 0.0
6 320 Setnický SebastiánSetnický Sebastián
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
15 15 20 PB 33.91 0.0
7 107 Ostrčil AdriánOstrčil Adrián
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 19 29.16 0.0
8 395 Svatík JergušSvatík Jerguš
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 13 PB 28.89 0.0
9 7 Haršány CyrilHaršány Cyril
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 2 PB 27.79 0.0
10 143 Gába KarolGába Karol
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
14 14 18 27.66 0.0
11 436 Vrábel DávidVrábel Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 9 PB 25.01 0.0
12 245 Buranský LukášBuranský Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 17 24.98 0.0
13 330 Králik EduardKrálik Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
14 14 15 PB 23.56 0.0
14 258 Bielik PavolBielik Pavol
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
15 15 14 PB 23.40 0.0
15 104 Korienek JakubKorienek Jakub
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
15 15 11 PB 23.33 0.0
16 332 Prošvic DominikProšvic Dominik
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 8 PB 22.75 0.0
17 476 Kubačka KristianKubačka Kristian
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
13 13 16 21.61 0.0
18 353 Čelín MartinČelín Martin
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 1 PB 19.76 0.0
19 236 Pinkava TimonPinkava Timon
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 12 PB 18.54 0.0
20 237 Prokeš MiroslavProkeš Miroslav
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 7 PB 15.92 0.0
21 234 Morávek RóbertMorávek Róbert
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
12 12 5 PB 15.25 0.0
22 14 Mikuš DanielMikuš Daniel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 4 PB 15.03 0.0
23 355 Michalec TomášMichalec Tomáš
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 3 PB 14.60 0.0
24 264 Šproch MatejŠproch Matej
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
15 15 10 PB 14.14 0.0
Celkom 24 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladšie žiačky

(ne, 1.10.2023 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 274 Zemanová KarolínaZemanová Karolína
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 38 PB 41.54 35.81 35.81 41.54
2 351 Váleková LindaVáleková Linda
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 32 29.97 29.97 29.97
3 284 Fábiková SofiaFábiková Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 36 29.89 29.89 29.89
4 362 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 31 29.04 29.04 29.04
5 485 Bystrická TeresaBystrická Teresa
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 30 PB 28.88 28.88 28.88
6 486 Csomová SofiaCsomová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 35 28.51 27.67 27.67 28.51
7 322 Bachárová NikolaBachárová Nikola
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
13 13 33 28.30 28.30 28.30
8 344 Liščáková MelániaLiščáková Melánia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 34 27.43 27.43 27.43
9 66 Vician DorothyVician Dorothy
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 29 27.18 27.18 27.18
10 266 Bieliková AnnaBieliková Anna
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 27 PB 27.17 27.17 27.17
11 37 Holešová NatáliaHolešová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 25 PB 25.52 25.52 25.52
12 255 Obrancová GrétaObrancová Gréta
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 24 PB 25.16 25.16 25.16
13 400 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 28 24.46 24.46 24.46
14 130 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 23 PB 24.35 24.35 24.35
15 96 Lukáčová Natália EllaLukáčová Natália Ella
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
13 13 20 PB 23.31 23.31 23.31
16 70 Polláková SáraPolláková Sára
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
12 12 21 PB 23.18 23.18 23.18
17 396 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára
ŠK Jablonica AŠK Jablonica A
13 13 15 PB 22.91 22.91 22.91
18 472 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 3 PB 21.79 21.79 21.79
19 120 Gažová TamaraGažová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 22 21.76 21.76 21.76
20 35 Hagarová KristínaHagarová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 19 20.28 20.28 20.28
21 56 Roščáková NatáliaRoščáková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 12 PB 20.10 20.10 20.10
22 50 Mórová LauraMórová Laura
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 9 PB 20.04 20.04 20.04
23 69 Pechová NatáliaPechová Natália
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
12 12 26 19.45 19.45 19.45
24 32 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 17 19.24 19.24 19.24
25 206 Kučerová KatarínaKučerová Katarína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 11 PB 18.94 18.94 18.94
26 95 Lanžová NinaLanžová Nina
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 16 18.84 18.84 18.84
27 348 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 37 18.25 18.25 18.25
28 59 Slagter LindaSlagter Linda
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 10 PB 17.93 17.93 17.93
29 399 Hubinská RebekaHubinská Rebeka
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 18 17.88 17.88 17.88
30 63 Susková AdelaSusková Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 14 17.81 17.81 17.81
31 39 Jánošíková MartinaJánošíková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 13 17.18 17.18 17.18
32 126 Martinková KláraMartinková Klára
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 2 PB 16.92 16.92 16.92
33 54 Prachárová ViktóriaPrachárová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 8 PB 14.74 14.74 14.74
34 136 Straková EmaStraková Ema
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 5 PB 13.53 13.53 13.53
35 52 Ontkocová KristínaOntkocová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
15 15 7 12.01 12.01 12.01
36 407 Šebová EllaŠebová Ella
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 4 PB 10.79 10.79 10.79
37 267 Gálová MichaelaGálová Michaela
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
15 15 1 PB 10.03 10.03 10.03
38 40 Ježková KarolínaJežková Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 6 09.15 09.15 9.15
Celkom 38 pretekárov