<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (13. 5. 2023)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 07.65 11.00
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.68 9.00
3 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.77 8.00
4 411 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.93 6.00
5 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 07.99 5.00
6 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 07.99 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 07.88 7.00
2 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.03 3.00
3 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.28 2.00
4 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.50
5 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 08.51
6 412 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 08.60
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.37 1.00
2 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.45
3 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.67
4 Konta BranislavKonta Branislav 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 PB 08.87
5 211 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.00
6 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.27
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 161 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.93
2 170 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.13
3 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 09.17
4 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.22
5 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.25
6 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 09.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 09.26
2 Rybnikár RichardRybnikár Richard 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.44
3 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 09.49
4 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.67
5 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.85
6 199 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.66
2 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.03
3 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
4 Dominik MatejDominik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.11
5 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.24
6 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávidek AlexDávidek Alex 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 09.13
2 Kéry MichalKéry Michal 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.63
3 426 Szabo TomášSzabo Tomáš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 10.04
4 Baranyai ViktorBaranyai Viktor 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 SB 10.19
5 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 SB 10.34
6 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 10.67
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 13.5.2023 - 10:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.95
2 Marko MiedzgaMarko Miedzga 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.13
3 210 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 09.58
4 Zelenák IvanZelenák Ivan 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.78
5 Majerník MaximiliánMajerník Maximilián 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 10.04
6 Guňovský MatúšGuňovský Matúš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 10.22
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čikel AdamČikel Adam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 07.65 11.00
2 Štiak ŠimonŠtiak Šimon 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 07.68 9.00
3 Rapand AlexRapand Alex 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 07.77 8.00
4 Molnár LadislavMolnár Ladislav 08 08 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 PB 07.88 7.00
5 411 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 07.93 6.00
6 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 07.99 5.00
6 Bíró SzebasztiánBíró Szebasztián 09 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 1 07.99 4.00
8 Németh FilipNémeth Filip 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.03 3.00
9 Baráth JurajBaráth Juraj 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 08.28 2.00
10 150 Janotka TomášJanotka Tomáš 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 08.37 1.00
11 Abramov MichaelAbramov Michael 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.45
12 Bougdar OmarBougdar Omar 10 10 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.50
13 Gajdoš MichalGajdoš Michal 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 PB 08.51
14 412 Ježík KristiánJežík Kristián 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 08.60
15 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.67
16 Konta BranislavKonta Branislav 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 6 PB 08.87
17 161 Flóriš AdamFlóriš Adam 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 08.93
18 Brath MatejBrath Matej 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.95
19 211 Cseri ŠimonCseri Šimon 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.00
20 170 Greguš LadislavGreguš Ladislav 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.13
20 Dávidek AlexDávidek Alex 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 09.13
20 Marko MiedzgaMarko Miedzga 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.13
23 Papánek ViliamPapánek Viliam 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 09.17
24 Talpaš MarošTalpaš Maroš 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.22
25 Šinkovič RichardŠinkovič Richard 11 11 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.25
26 Pavlík MatúšPavlík Matúš 10 10 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 09.26
27 Fialka RichardFialka Richard 11 11 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 09.27
28 Rybnikár RichardRybnikár Richard 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.44
29 Drahovský DamiánDrahovský Damián 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 09.49
30 210 Lobotka FilipLobotka Filip 09 09 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 09.58
31 Lukáč AdamLukáč Adam 11 11 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 1 09.61
32 Kéry MichalKéry Michal 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 09.63
33 Gajarský MariánGajarský Marián 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.66
34 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.67
35 Zelenák IvanZelenák Ivan 09 09 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 09.78
36 Grman JurajGrman Juraj 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 09.85
37 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.03
38 426 Szabo TomášSzabo Tomáš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 PB 10.04
38 Majerník MaximiliánMajerník Maximilián 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 10.04
40 Hritz DávidHritz Dávid 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.05
41 Dominik MatejDominik Matej 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 10.11
42 Baranyai ViktorBaranyai Viktor 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 SB 10.19
43 Guňovský MatúšGuňovský Matúš 10 10 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 10.22
44 Dekan StanislavDekan Stanislav 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.24
45 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 SB 10.34
46 199 Krajčovič LeonardKrajčovič Leonard 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 10.37
47 Akay OliverAkay Oliver 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.53
48 Ukropec SebastianUkropec Sebastian 11 11 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 5 PB 10.67

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.11 11.00
2 415 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.29 9.00
3 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.33 8.00
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.35 7.00
5 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.45 6.00
6 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.76
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.52 5.00
2 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.55 4.00
3 416 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.66
4 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.80
5 140 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.89
6 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.62 2.00
2 417 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 08.64 1.00
3 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 08.78
4 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.80
5 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.84
6 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.86
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.66
2 414 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.79
3 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.80
4 134 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.83
5 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.93
6 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.88
2 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.91
3 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.95
4 419 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.01
5 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.06
6 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 08.85
2 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 09.07
3 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.13
MS Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.20
5 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.31
6 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 08.85
2 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.14
3 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.32
MS Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.34
5 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.45
6 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.51
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.03
2 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.23
3 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.23
4 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.24
5 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.24
6 422 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.15
2 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.34
3 222 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.37
4 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
5 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.43
MS 436 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.50
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boledovičová NelaBoledovičová Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.49
2 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.53
3 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.54
4 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 09.58
5 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.81
6 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.93
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.53
2 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.53
3 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 09.56
4 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.58
MS Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.59
6 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.27
2 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.50
3 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.57
4 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.83
5 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 09.90
6 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.05
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šulíková AdelaŠulíková Adela 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.64
2 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 PB 09.76
3 Straňáková MichaelaStraňáková Michaela 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.87
4 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.87
5 413 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.08
6 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.15
Celkom 6 pretekárov
Beh 14 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.86
2 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 09.94
3 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.02
4 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
5 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.08
6 Čížková EliškaČížková Eliška 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 15 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvorská SofiaDvorská Sofia 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.01
2 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.06
3 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.06
4 229 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 10.12
5 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 10.37
6 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.94
2 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 10.20
3 Lumnitzerová MáriaLumnitzerová Mária 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.34
4 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 10.37
5 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 17 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.19
2 Lysenko MariiaLysenko Mariia 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 10.32
MS Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.36
MS Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.56
MS Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.54
Celkom 5 pretekárov
Beh 18 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bettáková MarinaBettáková Marina 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 09.40
MS Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.55
3 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.65
4 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.98
5 Slováková EmaSlováková Ema 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.27
Celkom 5 pretekárov
Beh 19 (so, 13.5.2023 - 10:33) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.57 3.00
2 430 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.79
3 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.21
4 427 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.05
5 230 Šimková KláraŠimková Klára 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 10.19
6 Komárová SabínaKomárová Sabína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Azari DorotaAzari Dorota 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 08.11 11.00
2 415 Jarošová NinaJarošová Nina 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.29 9.00
3 Krupová AlexandraKrupová Alexandra 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.33 8.00
4 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.35 7.00
5 Karhanová EmmaKarhanová Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 08.45 6.00
6 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 08.52 5.00
7 Hudecová KláraHudecová Klára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 08.55 4.00
8 Mádelová JúliaMádelová Júlia 08 08 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.57 3.00
9 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.62 2.00
10 417 Halásová NatáliaHalásová Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 PB 08.64 1.00
11 416 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.66
11 Čekey ZaraČekey Zara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.66
13 Fazekašová SáraFazekašová Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 08.76
14 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 08.78
15 414 Ševčíková LauraŠevčíková Laura 10 10 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 PB 08.79
15 430 Sopková AlicaSopková Alica 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 08.79
17 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 08.80
17 Sandtnerová KatkaSandtnerová Katka 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 08.80
17 Pereslény EmmaPereslény Emma 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 08.80
20 134 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.83
21 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.84
22 Sláviková LeaSláviková Lea 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 2 PB 08.85
22 Viteková KristínaViteková Kristína 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 PB 08.85
24 Zonová TeréziaZonová Terézia 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 08.88
25 140 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.89
26 Adámeková NelaAdámeková Nela 10 10 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.91
27 Holešová KarolínaHolešová Karolína 11 11 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 08.93
28 Goriláková SimonaGoriláková Simona 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.94
29 Zíšková TatianaZíšková Tatiana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.95
30 Tóthová TimeaTóthová Timea 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.00
31 419 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 5 09.01
32 221 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.03
33 Kajanovičová LuciaKajanovičová Lucia 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 09.06
34 Bőhmová RebekaBőhmová Rebeka 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 1 09.07
34 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 09.07
36 Šišláková VeronikaŠišláková Veronika 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 09.13
37 Slobodová MichaelaSlobodová Michaela 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.14
38 Kimerlingová TerezaKimerlingová Tereza 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 PB 09.15
39 Báčiková NinaBáčiková Nina 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.20
40 Papánková KlaudiaPapánková Klaudia 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 09.21
41 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.23
41 Nemčeková ViktoriaNemčeková Viktoria 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 09.23
43 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.24
43 Kočišková ClaudiaKočišková Claudia 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.24
45 Berecová SoňaBerecová Soňa 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.27
46 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 09.31
47 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.32
48 Teplanská NinaTeplanská Nina 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.34
48 Jergušová AlexandraJergušová Alexandra 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.34
50 Szarvasová KiaraSzarvasová Kiara 11 11 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.37
50 222 Antolíková AlžbetaAntolíková Alžbeta 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 PB 09.37
52 422 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
52 Elliott Sophia RoseElliott Sophia Rose 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.38
54 Bettáková MarinaBettáková Marina 10 10 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 09.40
55 Fedorová AlexandraFedorová Alexandra 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 09.43
56 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.45
57 Boledovičová NelaBoledovičová Nela 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 09.49
58 Baroková KarolínaBaroková Karolína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 PB 09.50
59 Bíliková AnnaBíliková Anna 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 09.51
60 Dermíšková MichaelaDermíšková Michaela 09 09 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 PB 09.53
60 Václavová TimeaVáclavová Timea 11 11 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.53
60 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 09.53
63 Kňašková EmaKňašková Ema 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.54
64 Mikušová LuciaMikušová Lucia 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 09.55
65 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 PB 09.56
66 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 09.57
67 Kubištelová LuciaKubištelová Lucia 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 1 09.58
67 Švardová LauraŠvardová Laura 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 09.58
69 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.59
70 Šulíková AdelaŠulíková Adela 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 PB 09.64
71 Gbelcová AgátaGbelcová Agáta 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 09.65
71 Liptáková LuciaLiptáková Lucia 11 11 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 09.65
73 Apolenová TeréziaApolenová Terézia 11 11 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 PB 09.76
74 Adamčová AdaAdamčová Ada 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.81
75 Babiaková PatríciaBabiaková Patrícia 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.83
76 Moravíková SáraMoravíková Sára 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 09.86
76 Trnovcová JúliaTrnovcová Júlia 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.86
78 Straňáková MichaelaStraňáková Michaela 09 09 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 09.87
78 Majerčíková PaulínaMajerčíková Paulína 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.87
80 Horná SimonaHorná Simona 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 09.90
81 Nagy KimberlyNagy Kimberly 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.93
82 Véghová LaraVéghová Lara 10 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 09.94
82 Machovičová Timea MichaelaMachovičová Timea Michaela 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.94
84 Gubalová ViktóriaGubalová Viktória 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 09.98
85 Dvorská SofiaDvorská Sofia 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 10.01
86 Kurucová AdrianaKurucová Adriana 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.02
87 Poláčková VanesaPoláčková Vanesa 11 11 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 10.05
87 427 Vengrin LeontinaVengrin Leontina 09 09 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 PB 10.05
89 Šerjeniková SofiaŠerjeniková Sofia 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 PB 10.06
89 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.06
91 Ďurišová RebekaĎurišová Rebeka 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
92 413 Wirth KarinWirth Karin 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.08
92 Loskotová LianaLoskotová Liana 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.08
94 229 Sanchez NataliaSanchez Natalia 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 10.12
95 Čížková EliškaČížková Eliška 10 10 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 1 10.13
96 Šantavá OlíviaŠantavá Olívia 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.15
97 Pittelová NikoletaPittelová Nikoleta 09 09 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 PB 10.19
97 230 Šimková KláraŠimková Klára 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 10.19
99 Pribilová HenrietaPribilová Henrieta 11 11 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 PB 10.20
100 Slováková EmaSlováková Ema 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.27
101 Lysenko MariiaLysenko Mariia 09 09 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 PB 10.32
102 Lumnitzerová MáriaLumnitzerová Mária 11 11 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 10.34
103 Izakovičová IsabelaIzakovičová Isabela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.36
104 Antal EmmaAntal Emma 11 11 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 2 10.37
104 Čelínová AndreaČelínová Andrea 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.37
104 Mačeková DominikaMačeková Dominika 11 11 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 5 PB 10.37
107 Komárová SabínaKomárová Sabína 11 11 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 10.50
108 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.56
109 Tóthová TamaraTóthová Tamara 09 09 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.63
110 436 Tesárova SabínaTesárova Sabína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.50
111 Masarovičová EmaMasarovičová Ema 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.54

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 338 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.20 135.00
2 299 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 09.31 134.00
3 302 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.38 132.00
4 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 09.50 131.00
5 300 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.60 128.00
6 298 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.98 119.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 327 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.35 133.00
2 313 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.56 129.00
3 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.65 126.00
4 318 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.67 125.00
5 312 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.96 120.00
6 342 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.01 118.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 303 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 09.82 124.00
2 301 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.84 123.00
3 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 10.01 118.00
4 365 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.02 116.00
5 319 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.28 104.00
6 311 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 10.35 101.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 366 Pribilová NatáliaPribilová Natália 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 PB 10.05 112.00
2 316 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.08 111.00
3 315 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.25 107.00
4 305 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.39 98.00
5 326 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.44 95.00
6 344 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.86 73.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 363 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.88 122.00
2 369 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 10.27 105.00
3 308 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.55 92.00
4 324 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.63 89.00
5 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.64 87.00
6 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.82 76.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 304 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.94 121.00
2 353 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.05 113.00
3 323 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.27 106.00
4 405 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.37 100.00
5 358 Ježíková EditaJežíková Edita 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 10.37 99.00
6 309 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.41 96.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 398 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.33 102.00
2 335 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.65 86.00
3 360 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.65 85.00
4 350 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.78 79.00
5 328 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.83 75.00
6 404 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.87 72.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 321 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.17 109.00
2 333 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.24 108.00
3 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.64 88.00
4 325 Ježíková LenkaJežíková Lenka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 PB 10.71 83.00
5 341 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.81 77.00
6 310 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.01 61.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 337 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.59 90.00
2 330 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.76 80.00
3 368 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.89 70.00
4 406 Salajková EllaSalajková Ella 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 11.01 62.00
5 307 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.03 60.00
6 329 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.09 55.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.70 84.00
2 385 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.94 67.00
3 340 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.06 59.00
4 352 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.08 57.00
5 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 11.26 47.00
6 334 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 11.31 45.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 11 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 382 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.74 81.00
2 396 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 11.06 58.00
3 336 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.10 52.00
4 364 Orlíková NatáliaOrlíková Natália 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.33 43.00
5 372 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 11.35 42.00
6 306 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.93 16.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 12 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.44 95.00
2 394 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.98 65.00
3 349 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.98 64.00
4 332 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11.09 54.00
5 345 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.77 21.00
6 392 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 12.21 10.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 13 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 399 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 11.37 39.00
2 410 Trubirohová AdelineTrubirohová Adeline 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 PB 11.43 35.00
3 355 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.65 28.00
4 343 Furková NelaFurková Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.72 25.00
5 354 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.76 22.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 14 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 371 Trubirohová VivienneTrubirohová Vivienne 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 PB 10.72 82.00
2 374 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 PB 11.42 36.00
3 389 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.22 9.00
4 391 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 12.61 6.00
5 403 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.65 1.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 15 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 400 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.87 71.00
2 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.37 38.00
3 401 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.65 26.00
4 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.03 13.00
5 Plačková MagdalénaPlačková Magdaléna 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.17 11.00
6 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 SB 13.19 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 16 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 395 Červeňáková NinaČerveňáková Nina 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.22 48.00
2 370 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.31 46.00
3 386 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.74 23.00
4 Nemčeková HanaNemčeková Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.90 17.00
5 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.12 12.00
6 Nemčeková SáraNemčeková Sára 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.37 8.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 17 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.54 93.00
2 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.91 69.00
3 409 Šmehylová DorotaŠmehylová Dorota 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 11.08 56.00
4 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.37 37.00
5 Guňovská NinaGuňovská Nina 13 13 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 11.83 19.00
6 397 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.96 15.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 18 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 320 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 10.03 115.00
2 390 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.04 114.00
3 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 10.56 91.00
4 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 10.78 78.00
5 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.47 33.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 19 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 362 Némethová BarboraNémethová Barbora 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 11.10 53.00
2 Petráková ViktóriaPetráková Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.18 50.00
3 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.53 32.00
4 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 11.65 27.00
5 384 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.80 20.00
6 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 12.02 14.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 20 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 356 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.55 130.00
2 367 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.30 103.00
3 373 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.98 66.00
4 402 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.64 29.00
Celkom 4 pretekári
Beh 21 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 317 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.64 127.00
2 322 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.41 97.00
3 387 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.31 44.00
4 361 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.35 41.00
5 408 Straková EmaStraková Ema 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 13.14 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 22 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 359 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.13 110.00
2 407 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 11.21 49.00
3 357 Janáčová LilianaJanáčová Liliana 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.45 34.00
4 347 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.63 30.00
5 379 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.73 24.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 23 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.85 74.00
2 376 Blahová NinaBlahová Nina 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.95 66.00
3 388 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.17 51.00
4 375 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.83 18.00
5 Zvončeková KarolínaZvončeková Karolína 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.34 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 24 (so, 13.5.2023 - 10:45) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 381 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.92 68.00
2 Ďuricová DianaĎuricová Diana 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.36 40.00
3 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.62 31.00
4 393 Bachratá HanaBachratá Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.45 7.00
5 377 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.72 5.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 338 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 PB 09.20 135.00
2 299 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 09.31 134.00
3 327 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 09.35 133.00
4 302 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 09.38 132.00
5 Dugová DominikaDugová Dominika 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 09.50 131.00
6 356 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.55 130.00
7 313 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 09.56 129.00
8 300 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 09.60 128.00
9 317 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.64 127.00
10 Fábiková SofiaFábiková Sofia 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 09.65 126.00
11 318 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 PB 09.67 125.00
12 303 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 PB 09.82 124.00
13 301 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.84 123.00
14 363 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 PB 09.88 122.00
15 304 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 PB 09.94 121.00
16 312 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 09.96 120.00
17 298 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 09.98 119.00
18 342 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.01 118.00
18 Zemánková IvanaZemánková Ivana 15 15 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 4 10.01 118.00
20 365 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.02 116.00
21 320 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 2 10.03 115.00
22 390 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.04 114.00
23 366 Pribilová NatáliaPribilová Natália 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 PB 10.05 112.00
23 353 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 PB 10.05 113.00
25 316 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.08 111.00
26 359 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 10.13 110.00
27 321 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 10.17 109.00
28 333 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 10.24 108.00
29 315 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.25 107.00
30 369 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 PB 10.27 105.00
30 323 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 10.27 106.00
32 319 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.28 104.00
33 367 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.30 103.00
34 398 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 10.33 102.00
35 311 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 10.35 101.00
36 405 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.37 100.00
36 358 Ježíková EditaJežíková Edita 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 10.37 99.00
38 305 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 10.39 98.00
39 309 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 PB 10.41 96.00
39 322 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.41 97.00
41 326 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.44 95.00
41 331 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 10.44 95.00
43 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.54 93.00
44 308 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 10.55 92.00
45 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 10.56 91.00
46 337 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.59 90.00
47 324 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 5 10.63 89.00
48 Bieliková AnnaBieliková Anna 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 10.64 87.00
48 Švolíková EmaŠvolíková Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 PB 10.64 88.00
50 335 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 10.65 86.00
50 360 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.65 85.00
52 Antoliková EmíliaAntoliková Emília 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 PB 10.70 84.00
53 325 Ježíková LenkaJežíková Lenka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 PB 10.71 83.00
54 371 Trubirohová VivienneTrubirohová Vivienne 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 PB 10.72 82.00
55 382 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 PB 10.74 81.00
56 330 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 PB 10.76 80.00
57 350 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.78 79.00
57 Malichová ViktóriaMalichová Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 10.78 78.00
59 341 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.81 77.00
60 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.82 76.00
61 328 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 10.83 75.00
62 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 10.85 74.00
63 344 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.86 73.00
64 404 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.87 72.00
64 400 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 10.87 71.00
66 368 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 10.89 70.00
67 Pavliková JulianaPavliková Juliana 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10.91 69.00
68 381 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.92 68.00
69 385 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 10.94 67.00
70 376 Blahová NinaBlahová Nina 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 10.95 66.00
71 394 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 PB 10.98 65.00
71 349 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 10.98 64.00
71 373 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 10.98 66.00
74 310 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.01 61.00
74 406 Salajková EllaSalajková Ella 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 11.01 62.00
76 307 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 11.03 60.00
77 340 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 11.06 59.00
77 396 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 11.06 58.00
79 352 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 11.08 57.00
79 409 Šmehylová DorotaŠmehylová Dorota 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 1 11.08 56.00
81 329 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.09 55.00
81 332 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 PB 11.09 54.00
83 336 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 11.10 52.00
83 362 Némethová BarboraNémethová Barbora 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 11.10 53.00
85 388 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 11.17 51.00
86 Petráková ViktóriaPetráková Viktória 14 14 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 6 11.18 50.00
87 407 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 11.21 49.00
88 395 Červeňáková NinaČerveňáková Nina 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.22 48.00
89 Lányi PatríciaLányi Patrícia 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 2 11.26 47.00
90 334 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 11.31 45.00
90 370 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 11.31 46.00
90 387 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.31 44.00
93 364 Orlíková NatáliaOrlíková Natália 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 11.33 43.00
94 372 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 3 11.35 42.00
94 361 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 11.35 41.00
96 Ďuricová DianaĎuricová Diana 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.36 40.00
97 399 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 PB 11.37 39.00
97 Bedečová TatianaBedečová Tatiana 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 11.37 38.00
97 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 11.37 37.00
100 374 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 PB 11.42 36.00
101 410 Trubirohová AdelineTrubirohová Adeline 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 PB 11.43 35.00
102 357 Janáčová LilianaJanáčová Liliana 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 11.45 34.00
103 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia 13 13 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.47 33.00
104 Petráková NatáliaPetráková Natália 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 1 11.53 32.00
105 Butková AdelaButková Adela 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.62 31.00
106 347 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 11.63 30.00
107 402 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 11.64 29.00
108 355 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.65 28.00
108 401 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 11.65 26.00
108 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 4 11.65 27.00
111 343 Furková NelaFurková Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 11.72 25.00
112 379 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.73 24.00
113 386 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.74 23.00
114 354 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.76 22.00
115 345 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 11.77 21.00
116 384 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 11.80 20.00
117 Guňovská NinaGuňovská Nina 13 13 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 3 11.83 19.00
117 375 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 11.83 18.00
119 Nemčeková HanaNemčeková Hana 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 11.90 17.00
120 306 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.93 16.00
121 397 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.96 15.00
122 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea 15 15 Atletický klub SenicaAtletický klub Senica 3 12.02 14.00
123 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.03 13.00
124 Bartek IsabellaBartek Isabella 15 15 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.12 12.00
125 Plačková MagdalénaPlačková Magdaléna 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 12.17 11.00
126 392 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 12.21 10.00
127 389 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.22 9.00
128 Nemčeková SáraNemčeková Sára 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 12.37 8.00
129 393 Bachratá HanaBachratá Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.45 7.00
130 391 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 12.61 6.00
131 377 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.72 5.00
132 408 Straková EmaStraková Ema 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 13.14 4.00
133 Salíni AdelaSalíni Adela 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 SB 13.19 3.00
134 Zvončeková KarolínaZvončeková Karolína 15 15 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 13.34 2.00
135 403 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.65 1.00