<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (13. 5. 2023)

Hod plnou loptou 1kg - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (so, 13.5.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 342 Kubišová BiankaKubišová Bianka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 58 PB 08.95 0.0 134.00
2 369 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 17 PB 08.31 0.0 131.00
3 365 Plandorova ZaraPlandorova Zara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 4 PB 08.17 0.0 130.00
4 311 Vrbovská SimonaVrbovská Simona
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 57 PB 07.98 0.0 129.00
5 300 Hanusová EllaHanusová Ella
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 56 PB 07.92 0.0 128.00
6 335 Dubajová LauraDubajová Laura
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 48 PB 07.52 0.0 127.00
7 Bieliková AnnaBieliková Anna
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 54 PB 07.35 0.0 126.00
8 333 Haštová EmaHaštová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 50 PB 07.18 0.0 124.00
9 Petráková ViktóriaPetráková Viktória
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 2 PB 07.11 0.0 123.00
10 298 Urbanová TimeaUrbanová Timea
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 52 PB 07.01 0.0 121.00
11 Salíni AdelaSalíni Adela
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 11 PB 06.87 0.0 118.00
12 304 Tokošová SáraTokošová Sára
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 55 PB 06.82 0.0 117.00
13 327 Plevková ValentínaPlevková Valentína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 43 PB 06.72 0.0 116.00
14 Malichová ViktóriaMalichová Viktória
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 53 PB 06.45 0.0 113.00
15 323 Roščáková NatáliaRoščáková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 9 PB 06.24 0.0 109.00
16 372 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
12 12 25 PB 06.16 0.0 107.00
17 391 Železníková PetraŽelezníková Petra
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
13 13 26 PB 06.12 0.0 105.00
18 353 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 44 PB 06.10 0.0 104.00
19 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
12 12 19 PB 05.98 0.0 103.00
20 309 Váleková LindaVáleková Linda
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 42 PB 05.90 0.0 101.00
21 367 Putyerová DianaPutyerová Diana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 6 PB 05.72 0.0 94.00
22 302 Psotná EliškaPsotná Eliška
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 46 PB 05.67 0.0 93.00
23 Zemánková IvanaZemánková Ivana
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
15 15 51 PB 05.65 0.0 90.00
24 339 Pavelková HanaPavelková Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 49 PB 05.64 0.0 89.00
25 307 Polačiková SofiaPolačiková Sofia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 5 PB 05.62 0.0 87.00
26 368 Svobodová EmmaSvobodová Emma
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 15 PB 05.50 0.0 85.00
27 388 Šantavá MáriaŠantavá Mária
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
14 14 16 PB 05.48 0.0 82.00
28 337 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 8 PB 05.47 0.0 81.00
29 312 Latáková KláraLatáková Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 40 PB 05.44 0.0 78.00
30 Petráková NatáliaPetráková Natália
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 1 PB 05.38 0.0 75.00
31 313 Farkašová AlicaFarkašová Alica
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 38 PB 05.30 0.0 73.00
32 Plačková MagdalénaPlačková Magdaléna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 3 PB 05.21 0.0 70.00
33 Vrchovská TeréziaVrchovská Terézia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 22 PB 05.14 0.0 69.00
34 331 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 10 PB 05.13 0.0 68.00
35 390 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 24 PB 05.11 0.0 67.00
36 Švolíková EmaŠvolíková Ema
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 20 PB 05.09 0.0 65.00
37 344 Vician DorothyVician Dorothy
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 21 PB 05.05 0.0 63.00
38 332 Masárová NatašaMasárová Nataša
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 28 PB 04.98 0.0 61.00
39 324 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 35 PB 04.93 0.0 60.00
40 347 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 12 PB 04.92 0.0 59.00
41 350 Stupar AleksandraStupar Aleksandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 37 PB 04.88 0.0 57.00
42 321 Susková AdelaSusková Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 14 PB 04.82 0.0 56.00
43 301 Slagter LindaSlagter Linda
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 13 PB 04.80 0.0 54.00
44 Žúrková ŽofiaŽúrková Žofia
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
13 13 27 PB 04.56 0.0 50.00
45 341 Miturová DanielaMiturová Daniela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 30 PB 04.50 0.0 48.00
46 340 Dávideková TamaraDávideková Tamara
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 32 PB 04.41 0.0 46.00
47 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 41 04.31 0.0 42.00
48 405 Repčíková LindaRepčíková Linda
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 7 PB 04.23 0.0 39.00
49= Dudášová DoroteaDudášová Dorotea
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 39 04.22 0.0 38.00
49= 389 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 23 PB 04.22 0.0 38.00
51 407 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 36 04.20 0.0 35.00
52 334 Lanžová NinaLanžová Nina
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 29 PB 04.16 0.0 33.00
53 370 Šebová EllaŠebová Ella
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 18 PB 04.04 0.0 32.00
54 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 34 PB 04.01 0.0 30.00
55 408 Straková EmaStraková Ema
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 31 PB 03.90 0.0 27.00
56 401 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
15 15 45 03.78 0.0 25.00
57 351 Mikúšková NellyMikúšková Nelly
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 47 03.47 0.0 23.00
58 310 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
12 12 33 02.42 0.0 20.00
Celkom 58 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (so, 13.5.2023 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 361 Meszárošová MiaMeszárošová Mia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 46 PB 09.56 0.0 135.00
2 356 Csomová SofiaCsomová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 11 PB 08.91 0.0 133.00
3 363 Novotná KatarínaNovotná Katarína
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 51 PB 08.51 0.0 132.00
4 364 Orlíková NatáliaOrlíková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 54 PB 07.35 0.0 126.00
5 380 Hložková KristínaHložková Kristína
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
12 12 28 PB 07.10 0.0 122.00
6 379 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 26 PB 06.91 0.0 120.00
7 Lányi PatríciaLányi Patrícia
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
12 12 41 PB 06.90 0.0 119.00
8 336 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 PB 06.71 0.0 115.00
9 317 Bojdová EmaBojdová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 10 PB 06.54 0.0 114.00
10 330 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára
ŠK JablonicaŠK Jablonica
13 13 14 PB 06.38 0.0 112.00
11= 338 Fialková ZojaFialková Zoja
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
13 13 20 PB 06.26 0.0 111.00
11= Deáková AnetkaDeáková Anetka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 13 PB 06.26 0.0 111.00
13 308 Oravcová NinaOravcová Nina
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 53 PB 06.23 0.0 108.00
14 360 Mastešová LuciaMastešová Lucia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 PB 06.16 0.0 107.00
15 373 Adamčová NaďaAdamčová Naďa
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
13 13 1 PB 05.93 0.0 102.00
16= 387 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 52 PB 05.88 0.0 100.00
16= 322 Kučerová LeaKučerová Lea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 38 PB 05.88 0.0 100.00
18 329 Liščáková MelániaLiščáková Melánia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 42 PB 05.84 0.0 98.00
19= 381 Holešová NatáliaHolešová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 29 PB 05.82 0.0 97.00
19= 394 Barcziová NinaBarcziová Nina
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 5 PB 05.82 0.0 97.00
21 349 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 19 PB 05.79 0.0 95.00
22= 385 Lošonská TatianaLošonská Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 43 PB 05.67 0.0 93.00
22= 319 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 PB 05.67 0.0 93.00
24 Fábiková SofiaFábiková Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 18 PB 05.64 0.0 89.00
25 396 Flórová AlexandraFlórová Alexandra
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
14 14 21 PB 05.57 0.0 86.00
26 359 Kuklová BibianaKuklová Bibiana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 39 PB 05.50 0.0 85.00
27 305 Kundalová LenkaKundalová Lenka
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
13 13 40 PB 05.49 0.0 83.00
28 382 Hranáková AlexHranáková Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 30 PB 05.47 0.0 81.00
29 384 Kučerová KatarínaKučerová Katarína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 37 PB 05.45 0.0 79.00
30 376 Blahová NinaBlahová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 9 PB 05.42 0.0 77.00
31 357 Janáčová LilianaJanáčová Liliana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 32 PB 05.40 0.0 76.00
32 345 Hubinská RebekaHubinská Rebeka
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 31 PB 05.38 0.0 75.00
33= Guňovská NinaGuňovská Nina
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
13 13 24 PB 05.30 0.0 73.00
33= 354 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 22 PB 05.30 0.0 73.00
35 377 Drábková EmaDrábková Ema
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 15 PB 05.11 0.0 67.00
36 328 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 17 PB 05.07 0.0 64.00
37 Antoliková EmíliaAntoliková Emília
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 3 PB 05.02 0.0 62.00
38 Pavlíková KarolínaPavlíková Karolína
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
14 14 57 PB 04.91 0.0 58.00
39 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
13 13 55 PB 04.81 0.0 55.00
40 316 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 PB 04.79 0.0 53.00
41 Bartek IsabellaBartek Isabella
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 6 PB 04.77 0.0 52.00
42 374 Antalová ZaraAntalová Zara
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
13 13 2 PB 04.62 0.0 51.00
43 386 Mórová LauraMórová Laura
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 48 PB 04.52 0.0 49.00
44 355 Ježková KarolínaJežková Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 33 PB 04.45 0.0 47.00
45= Nemčeková SáraNemčeková Sára
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
12 12 50 PB 04.41 0.0 46.00
45= Ďuricová DianaĎuricová Diana
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 16 PB 04.41 0.0 46.00
47 395 Červeňáková NinaČerveňáková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 12 PB 04.36 0.0 43.00
48 306 Podstupková NinaPodstupková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 PB 04.28 0.0 41.00
49 393 Bachratá HanaBachratá Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 4 PB 04.27 0.0 40.00
50 400 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 35 PB 04.21 0.0 36.00
51 Pavliková JulianaPavliková Juliana
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
14 14 56 PB 04.19 0.0 34.00
52 375 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 8 PB 04.02 0.0 31.00
53 Nemčeková HanaNemčeková Hana
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 49 PB 04.01 0.0 30.00
54 399 Juhásová SabínaJuhásová Sabína
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 34 PB 03.92 0.0 28.00
55 403 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 47 PB 03.82 0.0 26.00
56 402 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
14 14 45 PB 03.62 0.0 24.00
57 Bedečová TatianaBedečová Tatiana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 7 PB 03.44 0.0 22.00
58 397 Harnúšková HanaHarnúšková Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 27 PB 03.26 0.0 21.00
Celkom 58 pretekárov