<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (13. 5. 2023)

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 13.5.2023 - 12:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 298 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 2:00.24 135.00
2 299 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 2:03.00 134.00
3 302 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:03.95 133.00
4 300 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:04.02 132.00
5 303 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 2:05.76 130.00
6 305 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 2:07.81 127.00
7 304 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:08.93 126.00
8 314 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 17 PB 2:09.88 125.00
9 301 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:10.58 124.00
10 309 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 PB 2:10.61 123.00
11 308 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 11 PB 2:11.25 122.00
12 306 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:11.30 121.00
13 311 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:13.30 120.00
14 316 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 PB 2:13.39 119.00
15 315 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 PB 2:14.23 116.00
16 307 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:14.27 115.00
17 313 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 PB 2:14.66 113.00
18 310 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 13 PB 2:15.31 111.00
19 312 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:27.27 78.00
Celkom 19 pretekárov
Beh 02 (so, 13.5.2023 - 12:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 322 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:14.93 112.00
2 317 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:15.59 110.00
3 318 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 2:16.22 108.00
4 327 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 PB 2:16.51 107.00
5 321 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:18.67 105.00
6 324 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 2:19.10 103.00
7 332 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 PB 2:20.52 98.00
8 323 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:20.87 97.00
9 329 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 PB 2:22.59 93.00
10 320 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 2:23.13 92.00
11 326 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 PB 2:23.74 90.00
12 334 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 18 PB 2:24.15 88.00
13 333 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 PB 2:24.32 87.00
14 328 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 PB 2:24.81 86.00
15 325 Ježíková LenkaJežíková Lenka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 9 PB 2:25.07 83.00
16 330 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 PB 2:26.33 81.00
17 319 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:30.00 72.00
Celkom 17 pretekárov
Beh 03 (so, 13.5.2023 - 12:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 344 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:16.52 106.00
2 338 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 2:19.45 101.00
3 340 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 2:20.17 99.00
4 346 Habesová LeaHabesová Lea 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 2:21.73 96.00
5 343 Furková NelaFurková Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 PB 2:21.88 95.00
6 339 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 2:24.81 85.00
7 337 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:25.84 82.00
8 353 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 19 PB 2:26.51 80.00
9 345 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 PB 2:27.44 77.00
10 348 Haberernová GrétaHaberernová Gréta 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 PB 2:27.66 76.00
11 341 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:28.95 74.00
12 349 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 PB 2:29.60 73.00
13 335 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 2:30.16 71.00
14 352 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 PB 2:32.97 66.00
15 342 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 2:33.56 63.00
16 350 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 PB 2:37.77 55.00
17 351 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 17 PB 2:38.24 52.00
18 347 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 13 PB 2:39.19 49.00
Celkom 18 pretekárov
Beh 04 (so, 13.5.2023 - 12:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 356 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:06.46 129.00
2 365 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:13.70 117.00
3 366 Pribilová NatáliaPribilová Natália 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 13 2:14.48 114.00
4 363 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 10 2:15.90 109.00
5 369 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:18.95 104.00
6 367 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 2:22.12 94.00
7 358 Ježíková EditaJežíková Edita 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 2:24.95 84.00
8 371 Trubirohová VivienneTrubirohová Vivienne 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 18 2:28.23 75.00
9 362 Némethová BarboraNémethová Barbora 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 9 2:30.70 69.00
10 359 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:33.24 65.00
11 360 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:36.09 60.00
12 372 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 19 2:36.36 59.00
13 368 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 2:36.37 58.00
14 364 Orlíková NatáliaOrlíková Natália 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:36.73 57.00
15 357 Janáčová LilianaJanáčová Liliana 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:44.12 43.00
16 370 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 17 2:44.79 41.00
17 354 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:44.89 40.00
18 355 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 3:16.98 28.00
19 361 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 3:34.61 27.00
Celkom 19 pretekárov
Beh 05 (so, 13.5.2023 - 12:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 380 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:06.91 128.00
2 390 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18 2:13.56 118.00
3 382 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:19.98 100.00
4 376 Blahová NinaBlahová Nina 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:24.06 89.00
5 388 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:34.58 62.00
6 374 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 2:37.84 54.00
7 381 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:38.65 51.00
8 379 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:39.19 50.00
9 387 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 2:40.46 48.00
10 391 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 19 2:42.67 46.00
11 385 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:42.92 44.00
12 373 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:47.59 39.00
13 386 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:48.05 37.00
14 377 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:52.24 34.00
15 375 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:52.26 33.00
16 384 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:54.05 32.00
17 389 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:54.90 31.00
Celkom 17 pretekárov
Beh 06 (so, 13.5.2023 - 12:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 405 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 14 2:05.68 131.00
2 404 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:19.39 102.00
3 398 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:23.17 91.00
4 396 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:26.96 79.00
5 394 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 2:30.64 70.00
6 410 Trubirohová AdelineTrubirohová Adeline 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 19 2:32.49 68.00
7 393 Bachratá HanaBachratá Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:32.89 67.00
8 401 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 2:33.26 64.00
9 409 Šmehylová DorotaŠmehylová Dorota 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 18 2:35.44 61.00
10 395 Červeňáková NinaČerveňáková Nina 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:37.56 56.00
11 392 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 2:37.91 53.00
12 406 Salajková EllaSalajková Ella 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 15 2:42.48 47.00
13 402 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:42.72 45.00
14 400 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 2:44.35 42.00
15 407 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 16 2:47.89 38.00
16 399 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:49.04 36.00
17 397 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:50.92 35.00
18 403 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:04.73 30.00
19 408 Straková EmaStraková Ema 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 17 3:06.47 29.00
Celkom 19 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 298 Urbanová TimeaUrbanová Timea 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 2:00.24 135.00
2 299 Šimková MiaŠimková Mia 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 2 2:03.00 134.00
3 302 Psotná EliškaPsotná Eliška 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 5 PB 2:03.95 133.00
4 300 Hanusová EllaHanusová Ella 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:04.02 132.00
5 405 Repčíková LindaRepčíková Linda 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 14 2:05.68 131.00
6 303 Valek Sára AlicaValek Sára Alica 12 12 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 PB 2:05.76 130.00
7 356 Csomová SofiaCsomová Sofia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:06.46 129.00
8 380 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 2:06.91 128.00
9 305 Kundalová LenkaKundalová Lenka 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 8 PB 2:07.81 127.00
10 304 Tokošová SáraTokošová Sára 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:08.93 126.00
11 314 Margetíny Marie EmaMargetíny Marie Ema 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 17 PB 2:09.88 125.00
12 301 Slagter LindaSlagter Linda 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:10.58 124.00
13 309 Váleková LindaVáleková Linda 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 PB 2:10.61 123.00
14 308 Oravcová NinaOravcová Nina 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 11 PB 2:11.25 122.00
15 306 Podstupková NinaPodstupková Nina 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 PB 2:11.30 121.00
16 311 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:13.30 120.00
17 316 Lenorák DorotkaLenorák Dorotka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19 PB 2:13.39 119.00
18 390 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18 2:13.56 118.00
19 365 Plandorova ZaraPlandorova Zara 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:13.70 117.00
20 315 Romanová NikolaRomanová Nikola 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 PB 2:14.23 116.00
21 307 Polačiková SofiaPolačiková Sofia 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:14.27 115.00
22 366 Pribilová NatáliaPribilová Natália 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 13 2:14.48 114.00
23 313 Farkašová AlicaFarkašová Alica 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 PB 2:14.66 113.00
24 322 Kučerová LeaKučerová Lea 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:14.93 112.00
25 310 Pikálková GabrielaPikálková Gabriela 12 12 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 13 PB 2:15.31 111.00
26 317 Bojdová EmaBojdová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:15.59 110.00
27 363 Novotná KatarínaNovotná Katarína 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 10 2:15.90 109.00
28 318 Zemanová KarolínaZemanová Karolína 12 12 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 PB 2:16.22 108.00
29 327 Plevková ValentínaPlevková Valentína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 PB 2:16.51 107.00
30 344 Vician DorothyVician Dorothy 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 PB 2:16.52 106.00
31 321 Susková AdelaSusková Adela 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 2:18.67 105.00
32 369 Šaraboková EliškaŠaraboková Eliška 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:18.95 104.00
33 324 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 PB 2:19.10 103.00
34 404 Nemešová SimonaNemešová Simona 15 15 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 13 2:19.39 102.00
35 338 Fialková ZojaFialková Zoja 13 13 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 PB 2:19.45 101.00
36 382 Hranáková AlexHranáková Alex 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:19.98 100.00
37 340 Dávideková TamaraDávideková Tamara 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 6 PB 2:20.17 99.00
38 332 Masárová NatašaMasárová Nataša 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 16 PB 2:20.52 98.00
39 323 Roščáková NatáliaRoščáková Natália 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 2:20.87 97.00
40 346 Habesová LeaHabesová Lea 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 PB 2:21.73 96.00
41 343 Furková NelaFurková Nela 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 PB 2:21.88 95.00
42 367 Putyerová DianaPutyerová Diana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 14 2:22.12 94.00
43 329 Liščáková MelániaLiščáková Melánia 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 13 PB 2:22.59 93.00
44 320 Petríková LauraPetríková Laura 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 4 PB 2:23.13 92.00
45 398 Jajcaj KarinJajcaj Karin 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:23.17 91.00
46 326 Rajnohová EmaRajnohová Ema 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 PB 2:23.74 90.00
47 376 Blahová NinaBlahová Nina 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:24.06 89.00
48 334 Lanžová NinaLanžová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 18 PB 2:24.15 88.00
49 333 Haštová EmaHaštová Ema 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17 PB 2:24.32 87.00
50 328 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 PB 2:24.81 86.00
50 339 Pavelková HanaPavelková Hana 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 2:24.81 85.00
52 358 Ježíková EditaJežíková Edita 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 5 2:24.95 84.00
53 325 Ježíková LenkaJežíková Lenka 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 9 PB 2:25.07 83.00
54 337 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 2:25.84 82.00
55 330 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára 13 13 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14 PB 2:26.33 81.00
56 353 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 19 PB 2:26.51 80.00
57 396 Flórová AlexandraFlórová Alexandra 14 14 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 2:26.96 79.00
58 312 Latáková KláraLatáková Klára 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15 2:27.27 78.00
59 345 Hubinská RebekaHubinská Rebeka 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 11 PB 2:27.44 77.00
60 348 Haberernová GrétaHaberernová Gréta 13 13 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 14 PB 2:27.66 76.00
61 371 Trubirohová VivienneTrubirohová Vivienne 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 18 2:28.23 75.00
62 341 Miturová DanielaMiturová Daniela 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:28.95 74.00
63 349 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 PB 2:29.60 73.00
64 319 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:30.00 72.00
65 335 Dubajová LauraDubajová Laura 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 1 PB 2:30.16 71.00
66 394 Barcziová NinaBarcziová Nina 14 14 AK Junior HolíčAK Junior Holíč 3 2:30.64 70.00
67 362 Némethová BarboraNémethová Barbora 12 12 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 9 2:30.70 69.00
68 410 Trubirohová AdelineTrubirohová Adeline 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 19 2:32.49 68.00
69 393 Bachratá HanaBachratá Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:32.89 67.00
70 352 Hrmová HanaHrmová Hana 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 PB 2:32.97 66.00
71 359 Kuklová BibianaKuklová Bibiana 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 2:33.24 65.00
72 401 Kundalová StanislavaKundalová Stanislava 15 15 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 10 2:33.26 64.00
73 342 Kubišová BiankaKubišová Bianka 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 PB 2:33.56 63.00
74 388 Šantavá MáriaŠantavá Mária 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:34.58 62.00
75 409 Šmehylová DorotaŠmehylová Dorota 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 18 2:35.44 61.00
76 360 Mastešová LuciaMastešová Lucia 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:36.09 60.00
77 372 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika 12 12 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 19 2:36.36 59.00
78 368 Svobodová EmmaSvobodová Emma 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15 2:36.37 58.00
79 364 Orlíková NatáliaOrlíková Natália 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:36.73 57.00
80 395 Červeňáková NinaČerveňáková Nina 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:37.56 56.00
81 350 Stupar AleksandraStupar Aleksandra 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 16 PB 2:37.77 55.00
82 374 Antalová ZaraAntalová Zara 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 2 2:37.84 54.00
83 392 Vizváry ZoeVizváry Zoe 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 2:37.91 53.00
84 351 Mikúšková NellyMikúšková Nelly 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 17 PB 2:38.24 52.00
85 381 Holešová NatáliaHolešová Natália 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:38.65 51.00
86 347 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 13 PB 2:39.19 49.00
86 379 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 2:39.19 50.00
88 387 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 2:40.46 48.00
89 406 Salajková EllaSalajková Ella 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 15 2:42.48 47.00
90 391 Železníková PetraŽelezníková Petra 13 13 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 19 2:42.67 46.00
91 402 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia 14 14 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:42.72 45.00
92 385 Lošonská TatianaLošonská Tatiana 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:42.92 44.00
93 357 Janáčová LilianaJanáčová Liliana 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:44.12 43.00
94 400 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 9 2:44.35 42.00
95 370 Šebová EllaŠebová Ella 14 14 ŠK JablonicaŠK Jablonica 17 2:44.79 41.00
96 354 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 2:44.89 40.00
97 373 Adamčová NaďaAdamčová Naďa 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 2:47.59 39.00
98 407 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 16 2:47.89 38.00
99 386 Mórová LauraMórová Laura 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 14 2:48.05 37.00
100 399 Juhásová SabínaJuhásová Sabína 14 14 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:49.04 36.00
101 397 Harnúšková HanaHarnúšková Hana 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:50.92 35.00
102 377 Drábková EmaDrábková Ema 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 2:52.24 34.00
103 375 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:52.26 33.00
104 384 Kučerová KatarínaKučerová Katarína 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 2:54.05 32.00
105 389 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 17 2:54.90 31.00
106 403 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 3:04.73 30.00
107 408 Straková EmaStraková Ema 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 17 3:06.47 29.00
108 355 Ježková KarolínaJežková Karolína 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 3:16.98 28.00
109 361 Meszárošová MiaMeszárošová Mia 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 3:34.61 27.00