<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (1. 5. 2023)

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky A (po, 1.5.2023 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 93 Urbanová TimeaUrbanová Timea
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 37 PB 399 399 374 x 399 153.00
2 59 Csomová SofiaCsomová Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 29 PB 391 377 391 359 391 152.00
3 240 Kubišová BiankaKubišová Bianka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 35 PB 387 350 370 387 387 151.00
4 243 Plevková ValentínaPlevková Valentína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 38 PB 385 376 378 385 385 150.00
5 Valek Sára AlicaValek Sára Alica
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
12 12 36 PB 384 368 371 384 384 149.00
6 101 Miturová DanielaMiturová Daniela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 1 PB 375 315 310 375 375 148.00
7 48 Vician DorothyVician Dorothy
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 22 PB 370 370 337 351 370 147.00
8 Šimková MiaŠimková Mia
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
13 13 32 PB 363 348 363 347 363 145.00
9 92 Psotná EliškaPsotná Eliška
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 27 PB 352 352 345 320 352 143.00
10 204 Dugová DominikaDugová Dominika
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
12 12 26 PB 350 350 334 338 350 142.00
11 119 Latáková KláraLatáková Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 30 PB 348 348 x x 348 141.00
12 Hudecová MichaelaHudecová Michaela
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
13 13 33 347 347 341 323 347 140.00
13 Fábiková SofiaFábiková Sofia
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 34 341 325 334 341 341 135.00
14 51 Mitasová AdelaMitasová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 24 PB 336 336 321 305 336 134.00
15 Zemanová KarolínaZemanová Karolína
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 28 335 287 314 335 335 133.00
16 49 Roščáková NatáliaRoščáková Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 23 PB 332 306 x 332 332 132.00
17 69 Ježíková EditaJežíková Edita
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
12 12 31 331 x x 331 331 131.00
18 65 Susková AdelaSusková Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 19 PB 327 322 303 327 327 130.00
19 87 Hranáková AlexHranáková Alex
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 14 PB 324 321 324 317 324 128.00
20 206 Farkašová AlicaFarkašová Alica
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 16 PB 323 x 323 322 323 125.00
21 Jansová Isabella MiaJansová Isabella Mia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 3 PB 322 322 316 296 322 124.00
22 Dosoudilová SáraDosoudilová Sára
ŠK JablonicaŠK Jablonica
13 13 8 PB 314 314 296 310 314 113.00
23 Obrancová GrétaObrancová Gréta
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 18 PB 314 237 309 314 314 112.00
24 Oravcová NinaOravcová Nina
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 4 PB 314 314 302 304 314 111.00
25 Kuchtíková KristínaKuchtíková Kristína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 21 313 313 299 278 313 110.00
26 99 Bieliková AnnaBieliková Anna
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 25 312 312 310 288 312 109.00
27 117 Ďurišová VanesaĎurišová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 2 PB 311 311 306 295 311 107.00
28 Rajnohová EmaRajnohová Ema
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 5 PB 311 305 297 311 311 106.00
29 Jamrichová SofiaJamrichová Sofia
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 13 PB 310 310 310 307 310 105.00
30 Šprochová EmaŠprochová Ema
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 7 PB 310 310 288 292 310 102.00
31 97 Gažová TamaraGažová Tamara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 17 PB 307 x 307 302 307 100.00
32 47 Lošonská TatianaLošonská Tatiana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 15 PB 307 278 307 289 307 99.00
33 58 Dinková SofiaDinková Sofia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 10 PB 305 x 297 305 305 97.00
34 94 Váleková LindaVáleková Linda
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 11 289 283 276 289 289 80.00
35 95 Liščáková MelániaLiščáková Melánia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 20 285 x 278 285 285 74.00
36 50 Deáková AnetkaDeáková Anetka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 9 270 262 270 242 270 54.00
37 98 Stupar AleksandraStupar Aleksandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 12 246 237 246 237 246 28.00
38 Hrmová HanaHrmová Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 6 234 223 234 219 234 15.00
Celkom 38 pretekárov
Najmladšie žiačky B (po, 1.5.2023 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bachárová NikolaBachárová Nikola
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
13 13 2 PB 366 366 x 350 366 146.00
2 111 Slagter LindaSlagter Linda
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 24 PB 344 344 315 343 344 138.00
3 61 Kuklová BibianaKuklová Bibiana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 16 PB 344 319 342 344 344 137.00
4 76 Oborčoková SoňaOborčoková Soňa
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 18 PB 344 344 330 320 344 136.00
5 Václavová EvelinVáclavová Evelin
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 32 PB 318 318 302 305 318 118.00
6 Šišláková DanielaŠišláková Daniela
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 27 PB 318 318 288 264 318 115.00
7 Šmehylová HankaŠmehylová Hanka
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
12 12 29 PB 310 282 303 310 310 104.00
8 67 Kovárová TamaraKovárová Tamara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 13 PB 310 283 293 310 310 103.00
9 85 Janáčová LilianaJanáčová Liliana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 12 PB 309 289 292 309 309 101.00
10 108 Holešová NatáliaHolešová Natália
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 10 PB 306 297 306 303 306 98.00
11 Masárová NatašaMasárová Nataša
ŠK JablonicaŠK Jablonica
14 14 17 PB 304 290 304 303 304 96.00
12 82 Fazekašová LíviaFazekašová Lívia
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 7 PB 303 x 303 282 303 95.00
13 205 Vyhnáliková EmaVyhnáliková Ema
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 34 PB 301 301 297 300 301 94.00
14 Vávrová TáňaVávrová Táňa
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
13 13 33 PB 297 297 293 x 297 89.00
15 Kubalová SáraKubalová Sára
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 14 PB 294 294 285 280 294 87.00
16 Ouhadiová VivienOuhadiová Vivien
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
13 13 20 PB 286 286 285 282 286 77.00
17 Dobranská AdelaDobranská Adela
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
13 13 5 PB 285 x 285 280 285 75.00
18 Butková AdelaButková Adela
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 4 PB 282 282 275 255 282 73.00
19 Romanová NikolaRomanová Nikola
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
12 12 36 PB 282 268 282 264 282 72.00
20 Polačiková SofiaPolačiková Sofia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 21 PB 280 x x 280 280 71.00
21 78 Skuhareva YelyzavetaSkuhareva Yelyzaveta
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 23 PB 278 275 278 274 278 68.00
22 74 Sonlajtnerová KaelynSonlajtnerová Kaelyn
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
13 13 25 PB 277 277 x 257 277 66.00
23 46 Vrždiaková MiriamVrždiaková Miriam
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 38 PB 277 x 170 277 277 65.00
24 72 Šantavá MáriaŠantavá Mária
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
14 14 26 PB 276 268 252 276 276 64.00
25 Putirková DanielaPutirková Daniela
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 22 PB 272 272 263 255 272 58.00
26 Antalová ZaraAntalová Zara
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
13 13 35 PB 271 267 271 271 271 57.00
27 209 Kučerová KatarínaKučerová Katarína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 15 PB 263 x 263 260 263 45.00
28 84 Haraksimová MelániaHaraksimová Melánia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 9 PB 257 257 250 255 257 38.00
29 Barcziová NinaBarcziová Nina
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 37 PB 256 256 247 252 256 37.00
30 Šmehylová DorotaŠmehylová Dorota
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
15 15 28 PB 254 202 195 254 254 33.00
31 Antalíková LauraAntalíková Laura
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
12 12 1 PB 251 223 251 200 251 30.00
32 64 Oravcová VeronikaOravcová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 19 PB 246 231 233 246 246 27.00
33 Haberernová GrétaHaberernová Gréta
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
13 13 8 PB 246 246 204 227 246 26.00
34 Šúrková StellaŠúrková Stella
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 31 PB 237 190 237 228 237 18.00
35 86 Bednáriková TamaraBednáriková Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 3 PB 233 233 210 201 233 14.00
36 Ďurčeková EmaĎurčeková Ema
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 6 PB 173 173 170 x 173 4.00
37 232 Šrámeková SophiaŠrámeková Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 30 PB 167 x 167 x 167 3.00
Celkom 37 pretekárov
Najmladšie žiačky C (po, 1.5.2023 - 10:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 73 Melová EllaMelová Ella
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 14 PB 353 353 338 313 353 144.00
2 103 Bojdová EmaBojdová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 1 PB 345 345 331 341 345 139.00
3 75 Plandorova ZaraPlandorova Zara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 22 PB 327 327 319 239 327 129.00
4 56 Putyerová DianaPutyerová Diana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 23 PB 324 303 x 324 324 127.00
5 116 Kučerová LeaKučerová Lea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 12 PB 323 312 323 319 323 126.00
6 Petríková LauraPetríková Laura
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
12 12 21 PB 319 313 319 289 319 122.00
7 115 Haštová EmaHaštová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 6 PB 318 318 315 318 318 120.00
8 109 Lichtnerová SofiaLichtnerová Sofia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 13 PB 318 270 313 318 318 119.00
9 Švolíková EmaŠvolíková Ema
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
13 13 28 PB 318 288 295 318 318 117.00
10 245 Mastešová LuciaMastešová Lucia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 32 PB 318 293 318 276 318 116.00
11 Čerňanská LilianaČerňanská Liliana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
12 12 2 PB 316 316 x 303 316 114.00
12 62 Nechalová NelaNechalová Nela
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 15 PB 312 304 298 312 312 108.00
13 53 Jánošíková MartinaJánošíková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 8 PB 298 294 298 239 298 91.00
14 89 Vrbovská SimonaVrbovská Simona
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 38 PB 297 297 294 271 297 90.00
15 114 Pavelková HanaPavelková Hana
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 36 PB 293 293 282 x 293 84.00
16 Némethová BarboraNémethová Barbora
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
12 12 17 PB 292 292 287 277 292 83.00
17 Hudecová MiroslavaHudecová Miroslava
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
15 15 34 PB 291 291 236 255 291 82.00
18 52 Ontkocová KristínaOntkocová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
15 15 37 PB 286 277 265 286 286 76.00
19 57 Pavlovičová AuréliaPavlovičová Aurélia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 19 PB 277 275 264 277 277 67.00
20 54 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 24 PB 276 244 x 276 276 63.00
21 220 Forróová LilienForróová Lilien
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
12 12 4 PB 274 232 261 274 274 62.00
22 102 Švecová ZaraŠvecová Zara
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 30 PB 274 274 254 249 274 61.00
23 Zgurišová DominikaZgurišová Dominika
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
12 12 27 PB 270 265 239 270 270 56.00
24 79 Svobodová EmmaSvobodová Emma
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 25 PB 270 263 270 239 270 55.00
25 96 Lanžová NinaLanžová Nina
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 29 PB 269 251 257 269 269 53.00
26 112 Liptáková MichaelaLiptáková Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 33 PB 268 268 258 233 268 52.00
27 Nemčeková SáraNemčeková Sára
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
12 12 16 PB 268 268 243 234 268 51.00
28 88 Orlíková NatáliaOrlíková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 18 PB 267 247 267 264 267 50.00
29 63 Jakubíková NinaJakubíková Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 7 PB 264 248 264 246 264 46.00
30 Pechová NatáliaPechová Natália
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
12 12 20 PB 263 258 263 257 263 44.00
31 60 Kamenová LianaKamenová Liana
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 10 PB 262 261 237 262 262 43.00
32 100 Dávideková TamaraDávideková Tamara
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
14 14 31 PB 255 231 255 246 255 36.00
33 Gajarová AlicaGajarová Alica
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
12 12 5 PB 253 253 221 167 253 31.00
34 Vendžúrová TatianaVendžúrová Tatiana
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 35 245 245 210 229 245 25.00
35 110 Ježková KarolínaJežková Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 9 PB 243 203 240 243 243 24.00
36 83 Šimonová EvaŠimonová Eva
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
12 12 26 PB 241 241 233 241 241 23.00
37 Daňko SophiaDaňko Sophia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 3 PB 235 235 214 193 235 16.00
38 Korčeková MelániaKorčeková Melánia
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
12 12 11 PB 228 228 225 193 228 13.00
Celkom 38 pretekárov
Najmladšie žiačky D (po, 1.5.2023 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Flórová AlexandraFlórová Alexandra
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
14 14 8 PB 321 271 321 305 321 123.00
2 Antoliková EmíliaAntoliková Emília
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 1 PB 319 319 280 296 319 121.00
3 80 Pašková MarkétkaPašková Markétka
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 29 PB 299 299 283 290 299 93.00
4 Kralovičová PaulínaKralovičová Paulína
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 16 PB 299 220 299 285 299 92.00
5 Klanicová DominikaKlanicová Dominika
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
14 14 15 PB 295 295 284 276 295 88.00
6 Puváková LíviaPuváková Lívia
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 32 PB 294 281 294 293 294 86.00
7 146 Papazova AnnaPapazova Anna
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 27 PB 293 268 265 293 293 85.00
8 Kubalová AlžbetaKubalová Alžbeta
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 17 PB 290 276 276 290 290 81.00
9 Malichová ViktóriaMalichová Viktória
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
14 14 21 PB 288 288 286 277 288 79.00
10 239 Sochorová ElenaSochorová Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
15 15 36 PB 288 269 288 x 288 78.00
11 Brathová MelissaBrathová Melissa
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 6 PB 278 261 278 272 278 70.00
12 Zemánková IvanaZemánková Ivana
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
15 15 40 PB 278 263 258 278 278 69.00
13 149 Papazova KseniaPapazova Ksenia
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 28 PB 273 231 268 273 273 60.00
14 71 Matiašovičová MiaMatiašovičová Mia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
14 14 23 PB 272 265 272 268 272 59.00
15 81 Skuhareva TetianaSkuhareva Tetiana
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 34 PB 267 267 254 249 267 49.00
16 Nemčeková HanaNemčeková Hana
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 25 PB 265 236 265 251 265 48.00
17 70 Masárová LuciaMasárová Lucia
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
15 15 22 PB 264 184 220 264 264 47.00
18 Praženková MilenaPraženková Milena
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 31 PB 261 261 230 226 261 42.00
19 Tománková AnnamáriaTománková Annamária
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 38 PB 260 260 249 245 260 41.00
20 Dudášová DoroteaDudášová Dorotea
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 7 PB 259 259 225 238 259 40.00
21 45 Habesová LeaHabesová Lea
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 10 PB 258 258 244 243 258 39.00
22 Bedečová TatianaBedečová Tatiana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 3 PB 254 254 253 231 254 35.00
23 Furková NelaFurková Nela
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 9 PB 254 246 248 254 254 34.00
24 145 Juhászová MargarétaJuhászová Margaréta
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 13 PB 253 253 235 234 253 32.00
25 Kupová AdelaKupová Adela
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 18 PB 250 225 233 250 250 29.00
MS 484 Harnušková HanaHarnušková Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 11 PB 242 242 228 223 242
27 Smatanová ViktóriaSmatanová Viktória
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
14 14 35 PB 241 230 217 241 241 22.00
28 Maciaková EliškaMaciaková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 20 PB 240 240 240 237 240 21.00
29 Ouhadiová AlexandraOuhadiová Alexandra
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
15 15 26 PB 238 238 236 222 238 20.00
30 66 Bachratá HanaBachratá Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 2 PB 238 215 x 238 238 19.00
31 Juhásová SabínaJuhásová Sabína
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 12 PB 237 212 204 237 237 17.00
32 Bistáková KarolínaBistáková Karolína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 5 PB 228 183 210 228 228 12.00
33 Tomašiková EliškaTomašiková Eliška
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 39 PB 222 128 - 222 222 11.00
34 Beňová KatarínaBeňová Katarína
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 4 PB 212 192 189 212 212 10.00
35 150 Mokossényi KatarínaMokossényi Katarína
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 24 PB 204 - 202 204 204 9.00
36 77 Straková EmaStraková Ema
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 37 PB 195 189 195 166 195 8.00
37 Kapustíková ZuzanaKapustíková Zuzana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 14 PB 188 158 188 152 188 7.00
38 Plačková MagdalénaPlačková Magdaléna
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
14 14 30 PB 184 095 x 184 184 6.00
39 Rusnáková LilianaRusnáková Liliana
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
16 16 PB 176 147 152 176 176 5.00
40 Loduhová AnitaLoduhová Anita
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
15 15 19 PB 137 - 136 137 137 2.00
Celkom 40 pretekárov