<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (1. 5. 2023)

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (po, 1.5.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 424 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 1:55.01 75.00
2 427 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:57.07 74.00
3 425 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 2:00.30 72.00
4 430 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:02.94 71.00
5 429 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 2:05.56 69.00
6 428 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:05.70 68.00
7 426 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:08.06 66.00
8 431 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 2:09.01 63.00
9 438 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 PB 2:09.99 62.00
10 432 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 2:11.68 61.00
11 434 Rondoš AdriánRondoš Adrián 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 PB 2:11.80 60.00
12 433 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:17.19 53.00
13 437 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:18.50 51.00
14 435 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:19.09 49.00
15 436 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 2:25.95 41.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (po, 1.5.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 451 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 1:58.33 73.00
2 450 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:05.15 70.00
3 449 Lamoš JakubLamoš Jakub 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11 2:14.41 57.00
4 446 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 PB 2:15.54 56.00
5 445 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:16.30 55.00
6 439 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:17.70 52.00
7 443 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 2:18.52 50.00
8 442 Straka SamuelStraka Samuel 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 2:19.14 48.00
9 440 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:27.36 35.00
10 447 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 PB 2:31.65 32.00
11 444 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:36.50 27.00
12 441 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 2:38.53 26.00
13 448 Reingraber MatúšReingraber Matúš 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 10 2:44.53 24.00
14 452 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:56.40 18.00
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (po, 1.5.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 466 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:05.90 67.00
2 468 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:08.70 64.00
3 455 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:13.06 59.00
4 456 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:17.16 54.00
5 459 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:21.68 45.00
6 463 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:24.70 43.00
7 460 Kósa AdamKósa Adam 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:26.11 40.00
8 464 Pišoja OskarPišoja Oskar 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11 2:26.76 38.00
9 462 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:26.76 37.00
10 467 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 2:27.07 36.00
11 457 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:29.33 33.00
12 461 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:31.78 31.00
13 454 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:32.80 30.00
14 458 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:46.26 22.00
15 465 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:49.94 20.00
Celkom 15 pretekárov
Beh 04 (po, 1.5.2023 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 469 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:08.51 65.00
2 475 Olešák SamuelOlešák Samuel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 2:14.21 58.00
3 479 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:20.97 47.00
4 480 Šulovský AdamŠulovský Adam 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 2:21.15 46.00
5 473 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 2:23.33 44.00
6 482 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 2:25.58 42.00
7 478 Szabo MarekSzabo Marek 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 10 2:26.56 39.00
8 472 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 2:28.69 34.00
9 476 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 2:36.04 29.00
10 471 Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:36.34 28.00
11 477 Sekera FilipSekera Filip 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:42.14 25.00
12 Brna MateoBrna Mateo 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:45.65 23.00
13 483 Ukropec AlanUkropec Alan 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:46.94 21.00
14 474 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:52.16 19.00
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 424 Berlanský SamuelBerlanský Samuel 12 12 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 PB 1:55.01 75.00
2 427 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 1:57.07 74.00
3 451 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej 12 12 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 1:58.33 73.00
4 425 Feranec MatejFeranec Matej 12 12 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 PB 2:00.30 72.00
5 430 Valenta ŠimonValenta Šimon 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:02.94 71.00
6 450 Macura AdamMacura Adam 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:05.15 70.00
7 429 Husár TomášHusár Tomáš 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 6 PB 2:05.56 69.00
8 428 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:05.70 68.00
9 466 Rohár MatejRohár Matej 13 13 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 13 2:05.90 67.00
10 426 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:08.06 66.00
11 469 Čelín MartinČelín Martin 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 2:08.51 65.00
12 468 Viktorín MartinViktorín Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:08.70 64.00
13 431 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 PB 2:09.01 63.00
14 438 Maslík MikeMaslík Mike 13 13 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 15 PB 2:09.99 62.00
15 432 Kliský TomášKliský Tomáš 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 PB 2:11.68 61.00
16 434 Rondoš AdriánRondoš Adrián 12 12 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 11 PB 2:11.80 60.00
17 455 Bizoň TimotejBizoň Timotej 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:13.06 59.00
18 475 Olešák SamuelOlešák Samuel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 7 2:14.21 58.00
19 449 Lamoš JakubLamoš Jakub 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11 2:14.41 57.00
20 446 Móča MatejMóča Matej 13 13 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 PB 2:15.54 56.00
21 445 Dermíšek MilanDermíšek Milan 12 12 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 PB 2:16.30 55.00
22 456 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:17.16 54.00
23 433 Podstupka PeterPodstupka Peter 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 2:17.19 53.00
24 439 Komžík MarkoKomžík Marko 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:17.70 52.00
25 437 Plšek MichalPlšek Michal 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 14 PB 2:18.50 51.00
26 443 Slávik OliverSlávik Oliver 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 2:18.52 50.00
27 435 Míša MatiasMíša Matias 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12 2:19.09 49.00
28 442 Straka SamuelStraka Samuel 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 2:19.14 48.00
29 479 Szabó DávidSzabó Dávid 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:20.97 47.00
30 480 Šulovský AdamŠulovský Adam 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 12 2:21.15 46.00
31 459 Koppan DavidKoppan David 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:21.68 45.00
32 473 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš 15 15 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 5 2:23.33 44.00
33 463 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 10 2:24.70 43.00
34 482 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon 14 14 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 2:25.58 42.00
35 436 Dvorský LukášDvorský Lukáš 13 13 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 2:25.95 41.00
36 460 Kósa AdamKósa Adam 13 13 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:26.11 40.00
37 478 Szabo MarekSzabo Marek 15 15 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 10 2:26.56 39.00
38 464 Pišoja OskarPišoja Oskar 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 11 2:26.76 38.00
38 462 Kubačka KristianKubačka Kristian 13 13 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:26.76 37.00
40 467 Veselý JánVeselý Ján 13 13 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 14 2:27.07 36.00
41 440 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel 12 12 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 2 2:27.36 35.00
42 472 Halinár MichalHalinár Michal 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 4 2:28.69 34.00
43 457 Jurčík MatúšJurčík Matúš 13 13 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:29.33 33.00
44 447 Barcaj JakubBarcaj Jakub 12 12 ŠK JablonicaŠK Jablonica 9 PB 2:31.65 32.00
45 461 Králik EduardKrálik Eduard 14 14 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:31.78 31.00
46 454 Badin JánBadin Ján 15 15 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:32.80 30.00
47 476 Olexa RichardOlexa Richard 14 14 Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá 8 2:36.04 29.00
48 471 Drahovský MichalDrahovský Michal 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 2:36.34 28.00
49 444 Csikós PatrikCsikós Patrik 14 14 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:36.50 27.00
50 441 Čahoj DanielČahoj Daniel 14 14 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 2:38.53 26.00
51 477 Sekera FilipSekera Filip 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:42.14 25.00
52 448 Reingraber MatúšReingraber Matúš 12 12 AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z. 10 2:44.53 24.00
53 Brna MateoBrna Mateo 15 15 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2:45.65 23.00
54 458 Kňažík IvanKňažík Ivan 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 2:46.26 22.00
55 483 Ukropec AlanUkropec Alan 14 14 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15 2:46.94 21.00
56 465 Porubský MichalPorubský Michal 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 2:49.94 20.00
57 474 Korienek JakubKorienek Jakub 15 15 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 6 2:52.16 19.00
58 452 Mikulášik DenisMikulášik Denis 12 12 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:56.40 18.00