<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a najml. žiactva. Vložené preteky miniprípraviek.

Piešťany (1. 5. 2023)

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci

(po, 1.5.2023 - 09:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 424 Berlanský SamuelBerlanský Samuel
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
12 12 63 35.93 0.0 75.00
2 450 Macura AdamMacura Adam
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 24 PB 30.33 0.0 74.00
3 428 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 62 PB 29.46 0.0 73.00
4 464 Pišoja OskarPišoja Oskar
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 32 PB 28.98 0.0 72.00
5 427 Vysudil BorisVysudil Boris
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 60 PB 28.40 0.0 71.00
6 479 Szabó DávidSzabó Dávid
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 40 PB 27.79 0.0 70.00
7 447 Barcaj JakubBarcaj Jakub
ŠK JablonicaŠK Jablonica
12 12 59 PB 27.63 0.0 69.00
8 455 Bizoň TimotejBizoň Timotej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 4 PB 26.85 0.0 68.00
9 434 Rondoš AdriánRondoš Adrián
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
12 12 37 PB 26.66 0.0 67.00
10 439 Komžík MarkoKomžík Marko
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 15 PB 26.37 0.0 66.00
11 459 Koppan DavidKoppan David
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 16 PB 26.08 0.0 65.00
12 426 Fülöp LukášFülöp Lukáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 57 PB 25.58 0.0 64.00
13 451 Mercsak Patrik AndrejMercsak Patrik Andrej
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
12 12 25 PB 25.44 0.0 63.00
14 440 Drengubiak DanielDrengubiak Daniel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 61 25.32 0.0 62.00
15 436 Dvorský LukášDvorský Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
13 13 7 PB 25.25 0.0 61.00
16 468 Viktorín MartinViktorín Martin
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 47 PB 24.86 0.0 60.00
17 472 Halinár MichalHalinár Michal
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
14 14 56 PB 24.64 0.0 59.00
18 Lobotka JakubLobotka Jakub
AK Dukla Trenčín o.z.AK Dukla Trenčín o.z.
12 12 23 PB 23.87 0.0 58.00
19 441 Čahoj DanielČahoj Daniel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 55 PB 23.86 0.0 57.00
20 Vrba AdamVrba Adam
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
12 12 48 PB 23.75 0.0 56.00
21 443 Slávik OliverSlávik Oliver
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 39 PB 22.78 0.0 55.00
22 449 Lamoš JakubLamoš Jakub
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
12 12 21 PB 22.47 0.0 54.00
23 475 Olešák SamuelOlešák Samuel
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 29 PB 22.37 0.0 53.00
24 461 Králik EduardKrálik Eduard
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
14 14 19 PB 21.98 0.0 52.00
25 460 Kósa AdamKósa Adam
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
13 13 18 PB 21.71 0.0 51.00
26 466 Rohár MatejRohár Matej
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
13 13 53 PB 21.62 0.0 50.00
27 465 Porubský MichalPorubský Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 34 PB 21.06 0.0 49.00
28 477 Sekera FilipSekera Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 38 PB 20.98 0.0 48.00
29 438 Maslík MikeMaslík Mike
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
13 13 54 PB 20.89 0.0 47.00
30 446 Móča MatejMóča Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
13 13 28 PB 20.66 0.0 46.00
31 437 Plšek MichalPlšek Michal
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
14 14 33 PB 20.46 0.0 45.00
32 476 Olexa RichardOlexa Richard
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
14 14 50 PB 20.04 0.0 44.00
33 430 Valenta ŠimonValenta Šimon
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 45 PB 20.00 0.0 43.00
34 Krajčovič AlexKrajčovič Alex
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 52 PB 19.58 0.0 42.00
35 462 Kubačka KristianKubačka Kristian
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
13 13 51 PB 19.14 0.0 41.00
36 483 Ukropec AlanUkropec Alan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 44 PB 19.10 0.0 40.00
37 Bielik PavolBielik Pavol
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
15 15 2 PB 18.73 0.0 39.00
38 Bízek TeoBízek Teo
AK Junior HolíčAK Junior Holíč
13 13 3 PB 18.37 0.0 38.00
39= 456 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 10 PB 17.82 0.0 37.00
39= 457 Jurčík MatúšJurčík Matúš
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 11 PB 17.82 0.0 37.00
41 Kubíček RastislavKubíček Rastislav
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
13 13 20 PB 17.33 0.0 35.00
42 433 Podstupka PeterPodstupka Peter
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
12 12 58 17.23 0.0 34.00
43 470 Černý LukášČerný Lukáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
14 14 6 PB 16.77 0.0 33.00
44 435 Míša MatiasMíša Matias
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
13 13 27 PB 15.75 0.0 32.00
45 Husár MatejHusár Matej
AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava
15 15 9 PB 15.59 0.0 31.00
46 Pinkava TimonPinkava Timon
Atletický klub SenicaAtletický klub Senica
15 15 31 PB 15.40 0.0 30.00
47 445 Dermíšek MilanDermíšek Milan
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
12 12 49 15.33 0.0 29.00
48 Riška MartinRiška Martin
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
13 13 36 PB 15.20 0.0 28.00
49 Vávra BrunoVávra Bruno
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
15 15 46 PB 14.44 0.0 27.00
50 474 Korienek JakubKorienek Jakub
AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z.
15 15 17 PB 13.53 0.0 26.00
51 482 Trenčanský ŠimonTrenčanský Šimon
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
14 14 43 PB 13.35 0.0 25.00
52 473 Kaňo Matias LukášKaňo Matias Lukáš
Atletika Stará TuráAtletika Stará Turá
15 15 12 PB 13.17 0.0 24.00
53 452 Mikulášik DenisMikulášik Denis
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
12 12 26 PB 11.88 0.0 23.00
54 432 Kliský TomášKliský Tomáš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
13 13 13 PB 11.64 0.0 22.00
55 Riška FilipRiška Filip
Atletický klub KútyAtletický klub Kúty
15 15 35 PB 11.60 0.0 21.00
56 Šproch MatejŠproch Matej
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
15 15 42 PB 10.86 0.0 20.00
57 458 Kňažík IvanKňažík Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
13 13 14 PB 10.28 0.0 19.00
58 444 Csikós PatrikCsikós Patrik
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
14 14 5 PB 09.80 0.0 18.00
59 454 Badin JánBadin Ján
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
15 15 1 PB 09.68 0.0 17.00
60 Laštík HenrichLaštík Henrich
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
14 14 22 PB 08.78 0.0 16.00
Celkom 60 pretekárov