<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo TIPOS Atletickej ligy

Košice (8. 5. 2023)

3000 m - Muži

(po, 8.5.2023 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 261 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08:49.77 11.00
2 150 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 08:51.03 9.00
3 113 Staník MichalStaník Michal 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 08:51.69 8.00
4 224 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 08:56.73 7.00
5 153 Szarka GergöSzarka Gergö 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 PB 09:00.28 6.00
6 189 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09:10.13 5.00
7 140 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09:12.99 4.00
8 147 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 09:15.25 3.00
9 22 Herich LudvigHerich Ludvig 97 97 Active life team KošiceActive life team Košice 8 09:16.02
10 98 Pástor ImrichPástor Imrich 74 74 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 9 09:43.71
11 199 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 09:56.42
12 233 Tabačko DanielTabačko Daniel 78 78 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 SB 09:59.34
13 137 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 15 10:02.98
14 176 Jurko JánJurko Ján 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 16 10:07.69
15 136 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 13 PB 10:08.97
88 Lajčák MatúšLajčák Matúš 78 78 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 17 DNF
177 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 14 DNF
Celkom 17 pretekárov

3000 m - Ženy

(po, 8.5.2023 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 10:41.01 11.00
2 124 Mesárošová MartinaMesárošová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10:58.23 9.00
3 41 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 3 13:19.16
Celkom 3 pretekári