<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo TIPOS Atletickej ligy

Košice (8. 5. 2023)

1500 m - Muži

(po, 8.5.2023 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 6 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:03.51 11.00
2 140 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:05.62 9.00
3 252 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:06.35 8.00
4 200 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:14.31 7.00
5 10 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 4:15.37 6.00
6 189 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:19.96 5.00
7 192 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 4:35.08
8 195 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 PB 4:35.34
9 97 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 8 4:36.23
10 64 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10 4:48.22
11 148 Lesník MarekLesník Marek 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 4:52.13
12 152 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 4:58.07
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Ženy

(po, 8.5.2023 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 207 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 4:51.36 11.00
2 168 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 4:58.03 9.00
3 127 Pelikánová LuciaPelikánová Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 5:01.91 8.00
4 19 Kršková LuciaKršková Lucia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 5:04.68
5 135 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 5:04.90
6 172 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 5:04.94 7.00
7 55 Juriková RadkaJuriková Radka 05 05 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 5:39.70
8 45 Mikušová EmaMikušová Ema 07 07 AK Slávia Trenčín o.z.AK Slávia Trenčín o.z. 8 6:29.38
Celkom 8 pretekárov