<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Zahajovací závody

Ostrava (CZE) (7. 1. 2023)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 5 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.44 0.141
7 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Nasa atletika BratislavaNasa atletika Bratislava 8 07.99 0.161
8 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.26 0.149
Celkom 3 pretekári
Rozbeh 6 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.30 0.134
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 7 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MarioHanic Mario 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.20 qB 0.170
7 Kadlečik MartinKadlečik Martin 07 07 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.37 0.161
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 10 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 07.25 qB 0.137
5 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.44 0.175
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 11 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.03 qA 0.151
3 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T... 3 07.24 qB 0.159
7 Slotik TomašSlotik Tomaš 83 83 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.00 0.184
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 07.03 qA 0.151
10 Hanic MarioHanic Mario 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.20 qB 0.170
15 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T... 3 07.24 qB 0.159
16 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 07.25 qB 0.137
20 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 07.30 0.134
33 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 07.44 0.141
64 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Nasa atletika BratislavaNasa atletika Bratislava 8 07.99 0.161
65 Slotik TomašSlotik Tomaš 83 83 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.00 0.184
71 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.26 0.149
74 Kadlečik MartinKadlečik Martin 07 07 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.37 0.161
75 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.44 0.175

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.03 0.124
Celkom 1 pretekári
Finále B (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Hanic MarioHanic Mario 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 07.14 0.151
5 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T... 2 07.15 0.134
6 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.18 0.129
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Bačík MichalBačík Michal 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.03 0.124
9 Hanic MarioHanic Mario 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 07.14 0.151
12 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T... 2 07.15 0.134
13 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.18 0.129

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.46 qA 0.158
7 Kasanova NatašaKasanova Nataša 10 10 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.74 0.135
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 2 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Slotikova NikolSlotikova Nikol 09 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 8 09.04 0.166
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 3 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 09.41 0.426
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 4 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.70 qA 0.167
4 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.24 0.174
Celkom 2 pretekári
Rozbeh 5 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 1 08.36 0.147
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 6 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS 0.222
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 10 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.86 qA 0.144
5 Valette LauraValette Laura 09 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 8 08.60 0.263
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.46 qA 0.158
2 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.70 qA 0.167
8 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.86 qA 0.144
30 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 08.24 0.174
37 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 1 08.36 0.147
47 Valette LauraValette Laura 09 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 8 08.60 0.263
64 Kasanova NatašaKasanova Nataša 10 10 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 08.74 0.135
75 Slotikova NikolSlotikova Nikol 09 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 8 09.04 0.166
82 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 09.41 0.426
Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS 0.222

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 07.47 0.154
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.70 0.186
8 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 07.81 0.150
Celkom 3 pretekári

150 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 16.21
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 3 16.25
Celkom 2 pretekári
Beh 2 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hanic MarioHanic Mario 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 5 16.95
5 Kadlečik MartinKadlečik Martin 07 07 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 20.02
Celkom 2 pretekári
Beh 5 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DQ 17.3.1
Celkom 1 pretekári
Beh 6 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Vojtaš NicolasVojtaš Nicolas 00 00 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 17.45
5 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 19.61
Celkom 2 pretekári
Beh 7 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Valo MarekValo Marek 03 03 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 17.78
Celkom 1 pretekári
Beh 8 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Pavelka AdrianPavelka Adrian 91 91 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 17.66
4 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Nasa atletika BratislavaNasa atletika Bratislava 1 19.22
Celkom 2 pretekári
Beh 9 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 18.21
Celkom 1 pretekári
Beh 13 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 17.73
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 16.21
2 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 3 16.25
10 Hanic MarioHanic Mario 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 5 16.95
20 Vojtaš NicolasVojtaš Nicolas 00 00 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 17.45
26 Pavelka AdrianPavelka Adrian 91 91 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 17.66
31 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 17.73
34 Valo MarekValo Marek 03 03 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 17.78
41 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 18.21
55 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Nasa atletika BratislavaNasa atletika Bratislava 1 19.22
59 Kasana FedorKasana Fedor 08 08 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 19.61
62 Kadlečik MartinKadlečik Martin 07 07 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 2 20.02
Záležák MatejZáležák Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 DQ 17.3.1

150 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.65
Celkom 1 pretekári
Beh 4 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Kovarčiková KatarínaKovarčiková Katarína 06 06 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 20.72
Celkom 1 pretekári
Beh 5 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.95
5 Valette LauraValette Laura 09 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 22.00
Celkom 2 pretekári
Beh 6 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 4 19.58
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.79
Celkom 2 pretekári
Beh 9 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Kasanova NatašaKasanova Nataša 10 10 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 22.15
Celkom 1 pretekári
Beh 12 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hrablayova DanielaHrablayova Daniela 04 04 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 20.09
Celkom 1 pretekári
Beh 13 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 3 20.02
Celkom 1 pretekári
Beh 17 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 SK Dukla o.z.Banska BystricaSK Dukla o.z.Banska Bystrica 3 DNS
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.65
10 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 18.95
24 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov 4 19.58
29 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 19.79
38 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠK Žiar nad HronomMŠK Žiar nad Hronom 3 20.02
41 Hrablayova DanielaHrablayova Daniela 04 04 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 20.09
59 Kovarčiková KatarínaKovarčiková Katarína 06 06 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 20.72
85 Valette LauraValette Laura 09 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 22.00
89 Kasanova NatašaKasanova Nataša 10 10 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 22.15
Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 SK Dukla o.z.Banska BystricaSK Dukla o.z.Banska Bystrica 3 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh 1 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 4 33.79
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 34.30
5 Vojtaš NicolasVojtaš Nicolas 00 00 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 36.29
Celkom 3 pretekári
Beh 2 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Glodžák LukašGlodžák Lukaš 99 99 ŠK Dukla o.z.Banska BystricaŠK Dukla o.z.Banska Bystrica 4 35.84
Celkom 1 pretekári
Beh 4 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Valo MarekValo Marek 03 03 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 38.10
Celkom 1 pretekári
Beh 6 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.31
Celkom 1 pretekári
Beh 13 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 38.46 17.3.1
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 38.55
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 STU BratislavaSTU Bratislava 4 33.79
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 34.30
8 Glodžák LukašGlodžák Lukaš 99 99 ŠK Dukla o.z.Banska BystricaŠK Dukla o.z.Banska Bystrica 4 35.84
10 Vojtaš NicolasVojtaš Nicolas 00 00 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 36.29
33 Valo MarekValo Marek 03 03 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 38.10
36 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.31
37 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 38.46 17.3.1
38 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 38.55

300 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 SK Dukla o.z.Banska BystricaSK Dukla o.z.Banska Bystrica 5 DNS
Celkom 1 pretekári
Beh 2 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Cidorikova MiriamCidorikova Miriam 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 40.68
Celkom 1 pretekári
Beh 3 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Hrablayova DanielaHrablayova Daniela 04 04 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 44.39
Celkom 1 pretekári
Beh 8 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Kovarčiková KatarínaKovarčiková Katarína 06 06 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 44.30
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Cidorikova MiriamCidorikova Miriam 99 99 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 3 40.68
33 Kovarčiková KatarínaKovarčiková Katarína 06 06 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 4 44.30
35 Hrablayova DanielaHrablayova Daniela 04 04 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 1 44.39
Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 SK Dukla o.z.Banska BystricaSK Dukla o.z.Banska Bystrica 5 DNS

600 m - Muži (Beh)

Beh 2 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 1 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:26.90
Celkom 1 pretekári
Beh 4 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 9 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:34.88
7 5 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 5 1:41.32
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
6 1 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:26.90
22 9 Dzian MatejDzian Matej 07 07 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 1:34.88
31 5 Stacho RadoslavStacho Radoslav 77 77 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 5 1:41.32

600 m - Ženy (Beh)

Beh 3 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
7 7 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 7 1:55.20
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla Banská Bystrica o.zŠK Dukla Banská Bystrica o.z 5 08.09 q
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla Banská Bystrica o.zŠK Dukla Banská Bystrica o.z 5 07.99 0.158
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 11.33 q 0.188
Celkom 1 pretekári
Rozbeh 2 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.16 q 0.178
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.16 q 0.178
8 Imrichová LilianaImrichová Liliana 05 05 AO Slavia STU BratislavaAO Slavia STU Bratislava 6 11.33 q 0.188

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.15 0.195
Celkom 1 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 2 (so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 10.09 0.177
Celkom 1 pretekári

Skok do výšky - Ženy

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.75
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
03 03 160 -OOXOOXXX
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 2.302.402.502.602.803.003.203.403.603.804.004.204.404.554.704.855.005.05
2 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 455 -----------OOOXXX
5 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 400 -------OOOOXXX
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Bačík MichalBačík Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 703 6.956.976.976.977.037.03X
11 Janko IvanJanko Ivan
Nasa atletika BratislavaNasa atletika Bratislava
77 77 547 5.475.40X5.47
Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T...
02 02 DNS 5.255.085.125.25
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Turčan LukášTurčan Lukáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 528 5.28X5.085.28X5.125.06
8 Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 484 4.27XX4.274.84XX
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T...
02 02 614 6.14X6.086.14XXX
6 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T...
01 01 532 5.32X5.015.325.11X3.60
7 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 524 X5.245.105.244.94XX
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 565 5.655.345.445.655.51XX
4 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 528 5.10XX5.104.725.075.28
5 Ďurišová PetraĎurišová Petra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 525 4.975.115.045.115.25X5.01
11 Vaňová EmaVaňová Ema
Šport Hrou PrešovŠport Hrou Prešov
07 07 495 3.534.804.954.95
18 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 466 4.664.604.004.66
Kostolná ViktóriaKostolná Viktória
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 DNS XXX
Celkom 6 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub AŠK Slávia TrnavaAtletický klub AŠK Slávia T...
02 02 12.59 X12.28X12.2812.3212.3812.59
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 7.1.2023) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 09.20 09.20X09.2009.2008.8808.5108.84
Celkom 1 pretekárov