<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá AZB

Bratislava (4. 2. 2023)

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.64
2 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 22.78
3 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.06
4 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.29
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 220 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 22.61
MS Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.92
MS Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.38
4 401 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.80
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 496 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 25.47
2 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 26.16
404 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ
Poznámky:
DQ podľa TP - 17.3.1
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 24.85
2 288 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 25.53
3 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 25.64
145 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 492 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.64
2 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 24.75
3 411 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.64
416 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 406 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 26.51
2 307 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.34
3 Alexík AdamAlexík Adam 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 PB 27.35
4 Griač JakubGriač Jakub 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 27.56
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 PB 28.72
2 415 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 30.16
3 405 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 30.52
9 Casanova ArthurCasanova Arthur 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.11
2 Paculík DávidPaculík Dávid 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.03
3 Polák ArturPolák Artur 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 31.02
Kosorín JurajKosorín Juraj 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 23.59
2 403 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.68
3 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.82
4 263 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 30.12
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.46
MS 368 Beličák MatejBeličák Matej 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.19
3 497 Capek TimotejCapek Timotej 13 13 Realiz sport teamRealiz sport team 4 28.26
4 409 Hilčík TomášHilčík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 29.79
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Baňás FilipBaňás Filip 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 4 27.82
2 289 Palkovič MatejPalkovič Matej 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 2 29.02
3 408 Amirineni Sam ShantanuAmirineni Sam Shantanu 14 14 Realiz sport teamRealiz sport team 3 30.03
Sanchez AlejandroSanchez Alejandro 13 13 Realiz sport teamRealiz sport team 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 414 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.27
2 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.37
3 410 Jasnický MatúšJasnický Matúš 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 27.96
4 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 27.99
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 26.82
2 413 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 27.36
3 Martinez Cristobal Rafael JimmyMartinez Cristobal Rafael Jimmy 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 32.50
4 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 33.70
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 4.2.2023 - 12:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Surati JovanSurati Jovan 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.21
2 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 34.26
Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 21.64
2 220 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 22.61
3 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 22.78
4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.06
5 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.29
6 6 Jančo TomášJančo Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 23.59
7 Fülöp LukášFülöp Lukáš 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 23.92
8 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.38
9 492 Ontkoc MatúšOntkoc Matúš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 24.64
10 Pelikán IvanPelikán Ivan 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 24.75
11 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 24.85
12 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.46
13 496 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 25.47
14 288 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 25.53
15 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 25.64
16 401 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 25.80
17 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 1 26.16
18 368 Beličák MatejBeličák Matej 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.19
19 414 Tomovič MatúšTomovič Matúš 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.27
20 Hulík MarcelHulík Marcel 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 26.37
21 406 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 26.51
22 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 26.82
23 307 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 27.34
24 Alexík AdamAlexík Adam 12 12 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 2 PB 27.35
25 413 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 27.36
26 Griač JakubGriač Jakub 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 27.56
27 403 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.68
28 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.82
28 100 Baňás FilipBaňás Filip 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 4 27.82
30 410 Jasnický MatúšJasnický Matúš 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 27.96
31 Gatyáš MatejGatyáš Matej 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 27.99
32 Surati JovanSurati Jovan 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.21
33 497 Capek TimotejCapek Timotej 13 13 Realiz sport teamRealiz sport team 4 28.26
34 Kurucz MatiasKurucz Matias 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 PB 28.72
35 289 Palkovič MatejPalkovič Matej 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 2 29.02
36 Lobpreis MatúšLobpreis Matúš 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 29.11
37 411 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.64
38 409 Hilčík TomášHilčík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 29.79
39 Paculík DávidPaculík Dávid 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.03
39 408 Amirineni Sam ShantanuAmirineni Sam Shantanu 14 14 Realiz sport teamRealiz sport team 3 30.03
41 263 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 30.12
42 415 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 30.16
43 405 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 30.52
44 Polák ArturPolák Artur 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 31.02
45 Martinez Cristobal Rafael JimmyMartinez Cristobal Rafael Jimmy 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 32.50
46 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 33.70
47 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 34.26
404 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DQ
145 Vysudil BorisVysudil Boris 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNS
416 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNS
9 Casanova ArthurCasanova Arthur 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNS
Kosorín JurajKosorín Juraj 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Sanchez AlejandroSanchez Alejandro 13 13 Realiz sport teamRealiz sport team 1 DNS
Macík LukášMacík Lukáš 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 SB 22.52
2 46 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 22.79
3 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 23.14
4 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 23.55
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 23.06
2 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 23.26
MS Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 23.74
Celkom 3 pretekári
Beh 03 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 23.83
2 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 24.49
3 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 25.79
Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.56
2 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 25.05
3 94 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 25.27
4 85 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.26
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.32
MS Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.91
MS 78 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.06
4 84 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.17
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zburová BeátaZburová Beáta 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.00
2 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 26.35
3 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.45
4 97 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.73
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 25.69
2 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 25.70
3 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 25.73
4 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 25.94
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.09
2 93 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 26.40
3 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 26.84
4 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 26.87
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 27.45
2 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 27.78
MS 87 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.96
MS Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 29.78
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 29.44
2 98 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 32.48
3 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 33.89
Oravcová EllaOravcová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.25
2 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.38
3 Pavešicová AlexandraPavešicová Alexandra 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 30.28
4 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 31.17
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 25.82
MS 44 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 26.02
3 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.97
4 Albertová KarinAlbertová Karin 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 33.28
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 27.88
MS 81 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.98
3 92 Búzeková LindaBúzeková Linda 15 15 Realiz sport teamRealiz sport team 2 31.29
4 Castaneda KristínaCastaneda Kristína 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 31.29
Celkom 4 pretekári
Beh 14 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Orgonová DianaOrgonová Diana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.73
2 82 Amirineni Nela ShravaniAmirineni Nela Shravani 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 2 29.96
91 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 DNS
Bartíková NikolBartíková Nikol 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 15 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 27.55
2 76 Horníková PetraHorníková Petra 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.29
Surati AdrianaSurati Adriana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 3 pretekári
Beh 16 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 24.77
2 Barčáková SimonaBarčáková Simona 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.54
3 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.91
Celkom 3 pretekári
Beh 17 (so, 4.2.2023 - 11:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vilčeková KatarínaVilčeková Katarína 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 4 26.29
2 79 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.37
3 Zimulova ChiaraZimulova Chiara 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.37
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmerdová SimonaŠmerdová Simona 13 13 SK Speed BrnoSK Speed Brno 1 SB 22.52
2 46 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 22.79
3 Gažová HanaGažová Hana 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 23.06
4 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 23.14
5 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 23.26
6 Van Knippenbergh TaraVan Knippenbergh Tara 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 23.55
7 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 23.74
8 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 23.83
9 Rolková EmaRolková Ema 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 24.49
10 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.56
11 Belanová TerezaBelanová Tereza 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 24.77
12 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 25.05
13 Habová MariannaHabová Marianna 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.09
14 83 Habová RomanaHabová Romana 13 13 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 25.25
15 94 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 25.27
16 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 25.32
17 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 25.38
18 Barčáková SimonaBarčáková Simona 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.54
19 86 Katlovská MáriaKatlovská Mária 12 12 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 25.69
20 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 25.70
21 Točeková LindaTočeková Linda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 PB 25.73
22 Točeková VandaTočeková Vanda 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 4 25.79
23 Kubičárová MiriamaKubičárová Miriama 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 25.82
24 Deáková AnetkaDeáková Anetka 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 25.91
25 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 25.94
26 Zburová BeátaZburová Beáta 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 26.00
27 44 Hložková KristínaHložková Kristína 12 12 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 1 26.02
28 85 Ďuračková NinaĎuračková Nina 13 13 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 1 26.26
29 Vilčeková KatarínaVilčeková Katarína 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 4 26.29
30 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 26.35
31 79 Swanepoel MilaSwanepoel Mila 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.37
32 93 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 26.40
33 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 26.84
34 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 26.87
35 78 Rolníkova LuciaRolníkova Lucia 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 27.06
36 84 Tanková TiffanyTanková Tiffany 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.17
37 Zimulova ChiaraZimulova Chiara 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 27.37
38 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.45
38 Prachárová NatáliaPrachárová Natália 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 27.45
40 96 Sedilekova EliskaSedilekova Eliska 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 27.55
41 97 Šlesárová NinaŠlesárová Nina 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 27.73
42 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 27.78
43 Nagyová NelaNagyová Nela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 27.88
44 87 Rybnikárová RiaRybnikárová Ria 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 27.96
45 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 27.97
46 81 Jánošíková MartinaJánošíková Martina 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 27.98
47 76 Horníková PetraHorníková Petra 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.29
48 Orgonová DianaOrgonová Diana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 28.73
49 Obtulovičová EllaObtulovičová Ella 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 28.91
50 Holkovičová NatáliaHolkovičová Natália 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 29.44
51 Foltýnová EliškaFoltýnová Eliška 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 29.78
52 82 Amirineni Nela ShravaniAmirineni Nela Shravani 12 12 Realiz sport teamRealiz sport team 2 29.96
53 Pavešicová AlexandraPavešicová Alexandra 15 15 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 30.28
54 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 31.17
55 92 Búzeková LindaBúzeková Linda 15 15 Realiz sport teamRealiz sport team 2 31.29
55 Castaneda KristínaCastaneda Kristína 14 14 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 31.29
57 98 Usačevová TáňaUsačevová Táňa 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 32.48
58 Albertová KarinAlbertová Karin 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 33.28
59 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 33.89
Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Oravcová EllaOravcová Ella 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
91 Bartíková NelaBartíková Nela 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 DNS
Bartíková NikolBartíková Nikol 15 15 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 DNS
Surati AdrianaSurati Adriana 14 14 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS