<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá AZB

Bratislava (4. 2. 2023)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (so, 4.2.2023 - 12:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 490 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.83
2 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 12.29
3 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.15
4 Vanečko JakubVanečko Jakub 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 14.12
5 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.20
6 496 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.58
Bzdúch MarekBzdúch Marek 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 01 (so, 4.2.2023 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.30 486.00
2 444 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.11 213.00
3 446 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.42 177.00
4 452 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.15 105.00
5 451 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.70 63.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.2.2023 - 09:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 443 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.29 488.00
2 449 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.51 292.00
3 447 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.62 156.00
4 450 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.55 73.00
445 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 443 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.29 488.00
2 448 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 10.30 486.00
3 449 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.51 292.00
4 444 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.11 213.00
5 446 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.42 177.00
6 447 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.62 156.00
7 452 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13.15 105.00
8 450 Pilka FilipPilka Filip 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.55 73.00
9 451 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 13.70 63.00
445 Česnek DávidČesnek Dávid 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.2.2023 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 423 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.30 657.00
2 419 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 10.47 627.00
3 418 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 12.25 349.00
4 420 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.47 320.00
5 425 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.20 232.00
6 417 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 15.29 53.00
MS 424 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.97 0.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.2.2023 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 427 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.94 546.00
2 426 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 11.99 385.00
3 434 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.12 367.00
4 431 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.79 280.00
5 421 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 13.40 210.00
6 428 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10 14.88 79.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.2.2023 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 433 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.56 611.00
MS 435 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.06 375.00
3 429 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.99 256.00
MS 432 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.98 152.00
MS 430 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.35 119.00
MS 440 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.69 93.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 4.2.2023 - 09:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 436 Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 12.72 288.00
2 437 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.88 269.00
MS 442 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.85 164.00
4 422 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.18 134.00
5 441 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.21 131.00
6 439 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.62 98.00
MS 438 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.63 97.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 4.2.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.14
2 455 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 11.21
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 11.36
4 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78
5 456 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.81
6 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 11.84
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 4.2.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.77
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.87
3 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 12.02
4 469 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 15.42
MS 466 Beličáková KláraBeličáková Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.99
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 4.2.2023 - 12:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 464 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.66
2 480 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 13.29
3 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.45
4 483 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.90
5 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.97
422 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 423 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 10.30 657.00
2 419 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 13 10.47 627.00
3 433 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.56 611.00
4 427 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 10.94 546.00
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.14
6 455 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 PB 11.21
7 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 11.36
8 464 Velikova KarolínaVelikova Karolína 11 11 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 11.66
9 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.77
10 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.78
11 456 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.81
12 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 11.84
13 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.87
14 426 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 11.99 385.00
15 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 12.02
16 435 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 12.06 375.00
17 434 Glembusová NatáliaGlembusová Natália 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.12 367.00
18 418 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 12.25 349.00
19 420 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.47 320.00
20 436 Chovanová KristínaChovanová Kristína 11 11 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 12.72 288.00
21 431 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.79 280.00
22 437 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.88 269.00
23 429 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.99 256.00
24 425 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.20 232.00
25 480 Kristová StellaKristová Stella 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 13.29
26 421 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 11 13.40 210.00
27 442 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.85 164.00
28 432 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 13.98 152.00
29 422 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.18 134.00
30 441 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.21 131.00
31 430 Lopatková ValentínaLopatková Valentína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.35 119.00
32 Holkovičová PaulínaHolkovičová Paulína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.45
33 439 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 14.62 98.00
34 438 Libichová RomanaLibichová Romana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.63 97.00
35 440 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 14.69 93.00
36 428 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 10 14.88 79.00
37 483 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.90
38 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.97
39 417 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 15.29 53.00
40 469 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 15.42
41 466 Beličáková KláraBeličáková Klára 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.99
42 424 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 11 11 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 18.97 0.00
422 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS