<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá AZB

Bratislava (4. 2. 2023)

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky (Semifinále)

Semifinále (so, 4.2.2023 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 427 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 20 PB 09.18 09.11 08.44 09.18 9.18 476.00
MS 440 Hasenovičová KarolínaHasenovičová Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 5 PB 08.55 08.53 08.55 07.97 8.55 435.00
3 436 Chovanová KristínaChovanová Kristína
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
11 11 7 PB 08.43 07.81 07.94 08.43 8.43 427.00
4 423 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 11 PB 08.33 07.72 07.72 08.33 8.33 421.00
5 419 Vládarová LauraVládarová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 24 PB 08.12 07.49 08.12 06.93 8.12 407.00
MS 433 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 1 PB 07.51 07.46 07.51 06.68 7.51 368.00
7 434 Glembusová NatáliaGlembusová Natália
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 PB 07.43 06.93 07.10 07.43 7.43 363.00
8 418 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 22 PB 07.34 07.25 07.31 07.34 7.34 357.00
9 426 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 21 PB 07.08 07.08 06.04 06.14 7.08 340.00
10 420 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 13 PB 07.03 07.03 04.68 06.35 7.03 337.00
11 425 Kaliská BarboraKaliská Barbora
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 10 PB 06.83 04.82 06.83 06.47 6.83 324.00
MS 442 Gračková Liliana MáriaGračková Liliana Mária
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 4 PB 06.80 06.70 06.80 05.87 6.80 322.00
13 417 Tkáčová BiancaTkáčová Bianca
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
10 10 23 PB 06.64 06.09 06.64 05.96 6.64 312.00
MS 430 Lopatková ValentínaLopatková Valentína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 15 PB 06.54 06.54 06.47 06.40 6.54 306.00
15 431 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 17 PB 06.45 05.28 06.40 06.45 6.45 300.00
16 429 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 19 PB 06.33 05.68 06.33 05.99 6.33 292.00
MS 435 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 12 PB 06.25 06.00 06.25 x 6.25 287.00
MS 438 Libichová RomanaLibichová Romana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 14 PB 06.15 05.40 05.86 06.15 6.15 281.00
19 437 Príkopská LuciaPríkopská Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 18 PB 06.15 04.78 05.46 06.15 6.15 281.00
20 441 Čierna AlexandraČierna Alexandra
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 2 PB 06.02 05.45 05.68 06.02 6.02 273.00
21 421 Začková ZojaZačková Zoja
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 26 PB 05.94 05.94 05.12 x 5.94 267.00
22 439 Chrenová VeronikaChrenová Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 8 PB 05.51 05.51 04.63 04.62 5.51 240.00
MS 432 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 9 PB 05.20 05.20 04.93 05.01 5.20 221.00
24 428 Zábranská ViktóriaZábranská Viktória
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 25 PB 05.10 05.10 04.77 04.94 5.10 215.00
25 422 Masarovičová Gréta LeaMasarovičová Gréta Lea
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 16 PB 04.76 03.27 x 04.76 4.76 193.00
MS 424 Homolová AlexandraHomolová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
11 11 6 PB 04.73 04.23 04.66 04.73 4.73 191.00
Celkom 26 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (so, 4.2.2023 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 9 PB 10.71 10.12 09.66 09.36 10.12 09.75 10.71 09.04
2 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 5 PB 08.14 07.46 x 08.01 8.01 07.61 08.14 07.96
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 8 PB 07.94 07.79 07.58 07.69 7.79 07.94 07.77 07.74
4 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 7 PB 07.35 x 06.58 07.35 7.35 07.00 06.69 06.23
5 Mrázová AndreaMrázová Andrea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 3 PB 07.10 06.78 07.10 06.72 7.10 06.43 07.06 06.84
6 Pechová NatáliaPechová Natália
AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur
12 12 4 PB 07.06 07.00 07.06 06.61 7.06 06.76 06.04 06.25
7 Kosorínová NikolKosorínová Nikol
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 1 PB 06.30 05.98 05.77 05.63 5.98 06.30 06.11 05.83
8 Lešková AlexandraLešková Alexandra
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 2 PB 05.90 05.45 05.71 05.56 5.71 05.17 05.81 05.90
9 459 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 6 04.91 04.47 - - 4.47 - - 04.91
Celkom 9 pretekárov