<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Jumperia 1. kolo

Trenčín (4. 1. 2023)

40 m - Muži (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:43) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 05.32
2 Miko DominikMiko Dominik 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.23
Celkom 2 pretekári

40 m - Muži (II. Séria)

II. Séria (st, 4.1.2023 - 11:14) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 05.21
2 Miko DominikMiko Dominik 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 06.19
Celkom 2 pretekári

40 m - Juniori (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 05.34
2 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 05.53
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 10:42) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 05.19
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 05.19
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 05.34
3 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 05.53

40 m - Juniori (II. Séria)

II. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 11:12) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 05.32
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 05.50
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 SB 05.32
2 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 05.50

40 m - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:41) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 05.43
2 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 05.65
Celkom 2 pretekári

40 m - Dorastenci (II. Séria)

II. Séria (st, 4.1.2023 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 SB 05.17
2 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 05.45
3 Kubica MichalKubica Michal 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 05.94
Celkom 3 pretekári

40 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.06
2 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.29
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 05.54
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 05.59
Celkom 2 pretekári
I. Séria 03 (st, 4.1.2023 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 05.69
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 05.54
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 05.59
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 05.69
4 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.06
5 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.29

40 m - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 SB 05.53
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 05.61
Celkom 2 pretekári
II. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 05.72
2 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.09
Celkom 2 pretekári
II. Séria 03 (st, 4.1.2023 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.32
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paúk MartinPaúk Martin 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 SB 05.53
2 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 2 05.61
3 Briš TomášBriš Tomáš 08 08 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 05.72
4 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.09
5 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.32

40 m - Ženy (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:34) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 05.76
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 05.93
Celkom 2 pretekári

40 m - Ženy (II. Séria)

II. Séria (st, 4.1.2023 - 11:03) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 05.69
2 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 05.94
Celkom 2 pretekári

40 m - Juniorky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 05.97
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 06.17
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 06.55
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 05.97
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 06.17
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 06.55

40 m - Juniorky (II. Séria)

II. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 06.01
2 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 06.45
Celkom 2 pretekári
II. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 11:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.25
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 06.01
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.25
3 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 SB 06.45

40 m - Dorastenky (II. Séria)

II. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 05.89
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 05.97
Celkom 2 pretekári
II. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 SB 06.01
2 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.15
Celkom 2 pretekári
II. Séria 03 (st, 4.1.2023 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 06.09
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 06.18
Celkom 2 pretekári
II. Séria 04 (st, 4.1.2023 - 11:01) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 06.21
2 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 SB 06.72
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 SB 05.89
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 SB 05.97
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 SB 06.01
4 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 06.09
5 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.15
6 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 06.18
7 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 SB 06.21
8 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 SB 06.72

40 m - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 06.04
2 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 06.92
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 06.03
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 06.24
Celkom 2 pretekári
I. Séria 03 (st, 4.1.2023 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 06.01
2 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.24
Celkom 2 pretekári
I. Séria 04 (st, 4.1.2023 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 06.14
2 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 06.19
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 06.01
2 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 06.03
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 06.04
4 Šiková NelaŠiková Nela 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 06.14
5 Šiková SaraŠiková Sara 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 06.19
6 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 06.24
6 Horváthová DariaHorváthová Daria 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 06.24
8 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 06.92

40 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.20
2 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 06.48
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.19
2 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.32
Celkom 2 pretekári
I. Séria 03 (st, 4.1.2023 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 06.35
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.41
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.19
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.20
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.32
4 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 06.35
5 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.41
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 06.48

40 m - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 06.18
2 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 SB 06.46
Celkom 2 pretekári
II. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.36
2 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 06.36
Celkom 2 pretekári
II. Séria 03 (st, 4.1.2023 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 06.13
2 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 06.41
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 SB 06.13
2 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 06.18
3 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.36
3 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 06.36
5 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 06.41
6 Danihliková MartinaDanihliková Martina 08 08 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 SB 06.46

50 yardov prekážok - Dorastenci (II. Séria)

II. Séria (st, 4.1.2023 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 05.80
Celkom 1 pretekári

50 yardov prekážok - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:53) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 05.82
Celkom 1 pretekári

50 yardov prekážok - Juniorky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:52) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.45
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 07.66
Celkom 2 pretekári

50 yardov prekážok - Juniorky (II. Séria)

II. Séria (st, 4.1.2023 - 11:23) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.53
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 07.56
Celkom 2 pretekári

50 yardov prekážok - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 06.92
2 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 08.76
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 10:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 06.66
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 06.66
2 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 06.92
3 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 08.76

50 yardov prekážok - Dorastenky (II. Séria)

II. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 11:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.01
Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNF
Celkom 2 pretekári
II. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 11:22) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 06.59
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 06.59
2 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 07.01
Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 DNF

50 yardov prekážok - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.36
Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNF
Celkom 2 pretekári
II. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.74
2 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.64
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.36
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 06.74
3 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.64
Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 DNF

50 yardov prekážok - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (st, 4.1.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.43
2 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.21
Celkom 2 pretekári
I. Séria 02 (st, 4.1.2023 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 07.26
2 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.77
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 06.43
2 Čanecká NinaČanecká Nina 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 07.26
3 Sidorová NikitaSidorová Nikita 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 07.77
4 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 08.21

Skok do výšky - Muži

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 173 176
1 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 173 - - xo o o xo xxo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 173 176 180 183
1 Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 3 180 - - - o o xo xo xxo o xxr
2 Fojtík JakubFojtík Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 1 PB 165 o o o o xxo xx
3 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 2 155 o o o xx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 170 173 176
1 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 2 PB 173 xo o o o xxo xxo xxo xxx
2 Jurga AdamJurga Adam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 1 155 o xo xxo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160 165 170
1 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 2 SB 165 - - - o o o o xo xxx
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 PB 155 - - - o o xo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160
1 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 155 - - o o o xo xxx
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 1 140 o o xo xxx
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160
1 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 6 155 - - - o o xo xxx
2= Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 5 150 - o o o o xxx
2= Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 150 o o o o o xxx
4 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 3 150 o o o o xo xxx
5 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 2 145 - o o o xxx
Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 1 NM xxx
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130 135 140 145 150 155 160
1 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 7 PB 155 o o o xxo xxo xxo xxx
2 Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 8 150 o o o xxo xxo xxx
3= Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 145 o o o o xxx
3= Lušňáková TatianaLušňáková Tatiana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 6 145 o o o o xxx
5 Kevešová SofiaKevešová Sofia
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
10 10 3 PB 145 xo o o xxo xxx
6= Brxová VeronikaBrxová Veronika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 4 135 o o xxx
6= Sidorová NikitaSidorová Nikita
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 2 135 o o xxx
Valjentová AlexandraValjentová Alexandra
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 660 548 641 - 641 541 636 660
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 1 PB 703 618 - 703 703 670 668 -
2 Gura DominikGura Dominik
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 2 574 532 574 531 574 536 558 -
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fojtík JakubFojtík Jakub
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 1 PB 533 501 x 488 501 511 530 533
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
08 08 4 PB 562 562 x x 562 x 537 554
2 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 5 538 537 531 526 537 498 531 538
3 Briš TomášBriš Tomáš
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
08 08 1 PB 509 x x x - x 509 x
4 Turčan MatúšTurčan Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 3 468 432 464 450 464 468 x 444
5 Keveš KristiánKeveš Kristián
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
09 09 2 PB 457 x 457 x 457 432 x x
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 2 610 602 585 608 608 577 x 610
2 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 551 x 532 551 551 x 513 x
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 4 519 494 519 492 519 517 487 512
2 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 3 484 x x 441 441 484 x 468
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
05 05 2 472 437 468 457 468 472 464 455
4 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 438 x 438 x 438 426 436 418
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 5 492 435 x 476 476 492 371 457
2 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 4 491 491 435 420 491 433 x 485
3 Horváthová DariaHorváthová Daria
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 1 SB 473 469 x 465 469 465 453 473
4 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
06 06 3 437 431 x x 431 427 x 437
5 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
06 06 2 373 x x 358 358 x x 373
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(st, 4.1.2023 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 9 515 477 486 495 495 493 515 486
2 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 7 454 443 440 426 443 444 425 454
3 Vyletelová LindaVyletelová Linda
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 4 426 386 397 407 407 410 401 426
4 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 8 425 425 391 - 425 - - -
5 Bíliková BronislavaBíliková Bronislava
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 2 401 401 365 x 401 388 383 372
6 Kostolná ViktoriaKostolná Viktoria
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 5 393 393 354 x 393 338 x x
7 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 6 391 369 357 391 391 385 383 384
Čanecká NinaČanecká Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 DNS
Sidorová NikitaSidorová Nikita
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 3 DNS
Celkom 9 pretekárov