<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Vianočný atletický míting SAZ

Bratislava (17. 12. 2022)

60 m - Muži (I. Séria)

I. Séria (so, 17.12.2022 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 07.88 0.338
2 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.17 0.159
3 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 6 08.48 0.155
4 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 08.79 0.186
Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 DQ 0.060
Celkom 5 pretekárov

60 m - Muži (II. Séria)

II. Séria (so, 17.12.2022 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Křivánek FrantišekKřivánek František 02 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 07.61 0.161
2 Mitašik PeterMitašik Peter 96 96 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 07.82 0.138
3 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 08.07 0.213
4 Taric LadislavTaric Ladislav 86 86 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 6 08.57 0.247
5 Tősér AlexanderTősér Alexander 85 85 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 2 08.85 0.367
Celkom 5 pretekárov

60 m - Juniori (I. Séria)

I. Séria (so, 17.12.2022 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nnamdi ChinomnsoNnamdi Chinomnso 04 04 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 07.18
2 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.33 0.184
3 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 07.34
4 Marčík JiříMarčík Jiří 04 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 SB 07.70 0.172
5 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 PB 07.75 0.174
6 580 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 07.97 0.323
Celkom 6 pretekárov

60 m - Juniori (II. Séria)

II. Séria (so, 17.12.2022 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nnamdi ChinomnsoNnamdi Chinomnso 04 04 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 SB 07.17 0.176
2 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 07.34 0.264
3 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 07.37 0.318
4 Šutý ŠtefanŠutý Štefan 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 07.79 0.227
5 Marčík JiříMarčík Jiří 04 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 07.80 0.242
6 580 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.08 0.189
Celkom 6 pretekárov

60 m - Dorastenci (II. Séria)

II. Séria (so, 17.12.2022 - 17:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Seidl DanielSeidl Daniel 05 05 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 4 SB 07.54 0.204
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.85 0.213
3 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 07.94 0.188
4 585 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.99 0.218
5 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 SB 08.17 0.195
6 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 08.43 0.376
7 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 08.56 0.202
584 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Dorastenci (I. Séria)

I. Séria (so, 17.12.2022 - 16:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Seidl DanielSeidl Daniel 05 05 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 8 07.55 0.337
2 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 07.78 0.199
3 585 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.87 0.189
4 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.91 0.204
5 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 08.19 0.176
6 584 Štefík Lukᚊtefík Lukáš 06 06 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 08.25 0.205
7 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 08.42 0.222
8 Turčan LukášTurčan Lukáš 06 06 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 08.45 0.177
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváth ÁronHorváth Áron 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 07.35 0.144
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 07.40 0.141
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 07.58 0.190
4 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 07.92 0.165
5 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.15 0.160
6 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.24 0.177
7 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.48 0.157
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 07.69 0.166
2 559 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 07.72 0.235
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 07.90 0.184
4 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 07.90 0.172
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.01 0.379
6 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.20 0.216
7 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 08.57 0.195
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 03 (so, 17.12.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 07.76 0.230
2 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.03 0.173
3 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.73 0.231
4 566 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.83 0.566
5 576 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 08.96 0.216
6 522 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 09.06 0.185
7 569 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79 0.188
Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (so, 17.12.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 07.57 0.188
3 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.54 0.165
4 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.63 0.609
5 531 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.65 0.177
6 561 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 0.169
527 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB DNS
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 05 (so, 17.12.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Levente TakácsLevente Takács 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 7 07.84 0.189
2 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.08 0.193
3 Bokros BulcsúBokros Bulcsú 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 5 08.11 0.192
4 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.30 0.215
5 557 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.32 0.173
6 567 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 08.63 0.258
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváth ÁronHorváth Áron 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 07.35 0.144
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 07.40 0.141
3 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 07.57 0.188
4 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 07.58 0.190
5 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 PB 07.69 0.166
6 559 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 07.72 0.235
7 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 07.76 0.230
8 Levente TakácsLevente Takács 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 7 07.84 0.189
9 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 07.90 0.184
9 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 07.90 0.172
11 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 PB 07.92 0.165
12 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 08.01 0.379
13 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.03 0.173
14 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 PB 08.08 0.193
15 Bokros BulcsúBokros Bulcsú 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 5 08.11 0.192
16 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.15 0.160
17 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.20 0.216
18 Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.24 0.177
19 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.30 0.215
20 557 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 08.32 0.173
21 Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 08.48 0.157
22 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 08.54 0.165
23 Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 08.57 0.195
24 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 08.63 0.609
24 567 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 08.63 0.258
26 531 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.65 0.177
27 561 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.68 0.169
28 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.73 0.231
29 566 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.83 0.566
30 576 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 08.96 0.216
31 522 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 PB 09.06 0.185
32 569 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.79 0.188
Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 DNS
527 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB DNS

60 m - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváth ÁronHorváth Áron 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 07.35 0.134
2 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 SB 07.48 0.181
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.49 0.136
4 559 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 SB 07.68 0.191
5 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 SB 07.72 0.226
6 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.85 0.174
Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 SB 07.88 0.138
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.91 0.154
3 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.91 0.185
4 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 08.00 0.143
5 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.04 0.152
6 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.15 0.184
Levente TakácsLevente Takács 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 03 (so, 17.12.2022 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bokros BulcsúBokros Bulcsú 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 08.05 0.245
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.24 0.403
3 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.35 0.217
4 557 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.39 0.230
5 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.69 0.234
527 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 04 (so, 17.12.2022 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.62 0.211
2 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.72 0.308
3 561 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.74 0.267
4 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.77 0.175
531 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNS
Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 05 (so, 17.12.2022 - 16:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 576 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.65 0.213
2 566 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.97 0.204
3 522 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.12 0.218
4 569 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.96 0.188
Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS 0.134
567 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 DNS 0.195
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Horváth ÁronHorváth Áron 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 07.35 0.134
2 Šturdík Tomᚊturdík Tomáš 07 07 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 3 SB 07.48 0.181
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 07.49 0.136
4 559 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 SB 07.68 0.191
5 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 SB 07.72 0.226
6 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.85 0.174
7 Záležák ŠimonZáležák Šimon 08 08 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 6 SB 07.88 0.138
8 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.91 0.154
8 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.91 0.185
10 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 08.00 0.143
11 Nagy MichalNagy Michal 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.04 0.152
12 Bokros BulcsúBokros Bulcsú 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 SB 08.05 0.245
13 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.15 0.184
14 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 08.24 0.403
15 Laho SamkoLaho Samko 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.35 0.217
16 557 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.39 0.230
17 Yan MichalYan Michal 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.62 0.211
18 576 Kuffa ŠimonKuffa Šimon 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 SB 08.65 0.213
19 Makkay TobiasMakkay Tobias 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.69 0.234
20 Lánik AdamLánik Adam 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 08.72 0.308
21 561 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.74 0.267
22 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.77 0.175
23 566 Frajt JurajFrajt Juraj 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.97 0.204
24 522 Červený MartinČervený Martin 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 09.12 0.218
25 569 Kolarik ŠimonKolarik Šimon 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.96 0.188
Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNS
Levente TakácsLevente Takács 08 08 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 4 DNS
527 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Čižmár ErikČižmár Erik 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
531 Streška OliverStreška Oliver 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Turčan MatúšTurčan Matúš 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 DNS
Sudzina JakubSudzina Jakub 07 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS 0.134
567 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 DNS 0.195

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 17.12.2022 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 8 08.18
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.30
3 483 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.68
4 485 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 PB 08.69
5 471 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.90
6 467 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.09
486 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.12.2022 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.16
2 479 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.63
3 475 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.83
4 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.91
5 477 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.07
6 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 10.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 17.12.2022 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 488 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.09
2 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.20
3 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.45
4 476 Vinc LukášVinc Lukáš 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.93
5 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 09.06
6 486 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 17.12.2022 - 14:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ksúz DomonkosKsúz Domonkos 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 08.42
2 Kovalčík JozefKovalčík Jozef 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.56
3 489 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.85
4 421 Tóth FábiánTóth Fábián 09 09 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 6 09.31
5 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.49
Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 488 Gavorník MilanGavorník Milan 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 08.09
2 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.16
3 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 8 08.18
4 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 PB 08.20
5 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.30
6 Ksúz DomonkosKsúz Domonkos 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 3 08.42
7 Jurga AdamJurga Adam 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.45
8 Kovalčík JozefKovalčík Jozef 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 08.56
9 483 Vavrinec MatejVavrinec Matej 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 08.68
10 485 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 PB 08.69
11 489 Hencz KrisztiánHencz Krisztián 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 08.85
12 471 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.90
13 476 Vinc LukášVinc Lukáš 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 08.93
14 Milo JakubMilo Jakub 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 09.06
15 467 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.09
16 486 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.30
17 421 Tóth FábiánTóth Fábián 09 09 ŠK TopRunDSŠK TopRunDS 6 09.31
18 479 Polkan LeonPolkan Leon 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.63
19 475 Malíček ĽubomírMalíček Ľubomír 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.83
20 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.91
21 477 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.07
22 Cvik MatejCvik Matej 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 PB 10.33
23 Hlava SamuelHlava Samuel 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 10.49
486 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 DNS
Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

60 m - Ženy (II. Séria)

II. Séria (so, 17.12.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Marčíková LenkaMarčíková Lenka 99 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 DNS
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (I. Séria)

I. Séria (so, 17.12.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Marčíková LenkaMarčíková Lenka 99 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 09.35
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniorky (I. Séria)

I. Séria (so, 17.12.2022 - 16:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 DQ
Celkom 1 pretekári

60 m - Juniorky (II. Séria)

II. Séria (so, 17.12.2022 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 04 04 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 08.35 0.226
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.98 0.195
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.95 0.296
3 Dvořáková KláraDvořáková Klára 06 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 09.22 0.371
4 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 SB 09.38 0.191
5 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 09.38 0.191
Celkom 5 pretekárov
I. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halla ChristinaHalla Christina 06 06 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 08.07 0.281
2 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.63 0.190
3 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.81 0.287
4 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.95 0.254
5 551 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.98 0.392
6 497 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.54 0.614
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 7 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 07.98 0.195
2 Halla ChristinaHalla Christina 06 06 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 7 08.07 0.281
3 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.63 0.190
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.81 0.287
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.95 0.296
5 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 4 08.95 0.254
7 551 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 08.98 0.392
8 Dvořáková KláraDvořáková Klára 06 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 09.22 0.371
9 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 SB 09.38 0.191
9 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 7 09.38 0.191
11 497 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 6 09.54 0.614

60 m - Dorastenky (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halla ChristinaHalla Christina 06 06 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 5 08.17 0.301
2 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.71 0.361
3 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.82 0.323
4 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 08.85 0.600
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 08.92 0.226
7 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
II. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dvořáková KláraDvořáková Klára 06 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 09.26 0.171
2 497 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 09.43 0.216
3 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.46 0.205
4 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.54 0.370
551 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Halla ChristinaHalla Christina 06 06 ULC Riverside MödlingULC Riverside Mödling 5 08.17 0.301
2 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.71 0.361
3 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.82 0.323
4 Barteková LuciaBarteková Lucia 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 08.85 0.600
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 08.92 0.226
6 Dvořáková KláraDvořáková Klára 06 06 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 09.26 0.171
7 497 Kovárová TamaraKovárová Tamara 05 05 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 09.43 0.216
8 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 09.46 0.205
9 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.54 0.370
7 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 DNS
551 Pavelková DominikaPavelková Dominika 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 16:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.20 0.153
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.62 0.186
3 546 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 08.62 0.174
4 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 08.70 0.159
5 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.13 0.328
Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 DNS
Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 08.80 0.339
2 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.87 0.415
3 1 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.03 0.309
4 500 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.12 0.351
5 499 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.30 0.173
6 5 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.49 0.354
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 03 (so, 17.12.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 PB 08.72 0.249
2 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 08.91 0.210
3 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.19 0.595
4 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.26 0.224
5 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.35 0.156
6 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.82 0.164
7 503 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.16 0.211
Sofková RoderikaSofková Roderika 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
I. Séria 04 (so, 17.12.2022 - 16:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.72 0.173
2 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 08.84 0.513
3 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.03 0.352
4 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.24 0.222
5 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.93 0.218
6 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.95 0.365
507 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 DNS
Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.20 0.153
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.62 0.186
2 546 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 08.62 0.174
4 Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 PB 08.70 0.159
5 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 PB 08.72 0.249
5 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.72 0.173
7 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 PB 08.80 0.339
8 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 7 08.84 0.513
9 Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 08.87 0.415
10 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 PB 08.91 0.210
11 1 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.03 0.309
11 Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 09.03 0.352
13 500 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 PB 09.12 0.351
14 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.13 0.328
15 Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 09.19 0.595
16 Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 09.24 0.222
17 Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09.26 0.224
18 499 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 09.30 0.173
19 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.35 0.156
20 5 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 09.49 0.354
21 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 09.82 0.164
22 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.93 0.218
23 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.95 0.365
24 503 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 10.16 0.211
Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 2 DNS
Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 DNS
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 DNS
Sofková RoderikaSofková Roderika 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 3 DNS
507 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 DNS
Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS

60 m - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.25 0.175
2 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 SB 08.62 0.185
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.63 0.334
4 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.74 0.159
5 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 SB 08.78 0.324
6 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 08.94 0.196
546 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 DNS
Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.94 0.205
2 1 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.10 0.394
3 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.14 0.364
500 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS
Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS
Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 DNS
Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 DQ 0.090
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 03 (so, 17.12.2022 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 499 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 SB 09.20 0.360
2 5 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.54 0.571
3 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 09.75 0.341
4 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 09.84 0.356
5 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.92 0.163
6 503 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.31 0.134
7 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.34 0.194
Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
II. Séria 04 (so, 17.12.2022 - 16:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.71 0.161
2 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.33 0.368
507 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 DNS
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNS
Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 DNS
Sofková RoderikaSofková Roderika 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 08.25 0.175
2 Gyuricsek EszterGyuricsek Eszter 08 08 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 2 SB 08.62 0.185
3 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 08.63 0.334
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.71 0.161
5 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.74 0.159
6 Kohoutová Christina ZaharaKohoutová Christina Zahara 07 07 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 SB 08.78 0.324
7 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 08.94 0.196
7 Zábojníková SimonaZábojníková Simona 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.94 0.205
9 1 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.10 0.394
10 Dinková EmmaDinková Emma 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.14 0.364
11 499 Adamčová NikoletaAdamčová Nikoleta 07 07 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 SB 09.20 0.360
12 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.33 0.368
13 5 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.54 0.571
14 Pavlovičová AnetaPavlovičová Aneta 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 09.75 0.341
15 Borza AdrianaBorza Adriana 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 09.84 0.356
16 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.92 0.163
17 503 Kiralová ViktóriaKiralová Viktória 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 10.31 0.134
18 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.34 0.194
546 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 DNS
Titková NatáliaTitková Natália 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 DNS
500 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 DNS
Pavelková MiriamPavelková Miriam 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Dujsíková SofieDujsíková Sofie 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 DNS
Dobrovodská SimonaDobrovodská Simona 08 08 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 DNS
Vyletelová LindaVyletelová Linda 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 DQ 0.090
Giraltošová SimonaGiraltošová Simona 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 DNS
507 Polačiková AnetaPolačiková Aneta 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 DNS
Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 DNS
Barkaiová LauraBarkaiová Laura 08 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 DNS
Dominiková VanesaDominiková Vanesa 08 08 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 DNS
Sofková RoderikaSofková Roderika 07 07 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 8 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.35
2 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.49
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 08.56
4 434 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.58
5 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.67
6 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.70
7 418 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.76
8 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.78
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 414 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.49
2 430 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.67
3 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.81
4 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 PB 08.85
5 429 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.99
6 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.15
7 415 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.16
Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.81
2 433 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.91
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.93
4 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 08.96
5 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.96
6 443 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.02
7 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.26
8 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.26
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.02
2 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 09.19
3 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.23
4 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 09.54
5 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.63
6 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.66
7 436 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.68
8 435 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.88
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 8 08.83
2 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 09.66
3 432 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 09.72
4 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.85
5 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.86
6 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.22
7 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 10.38
8 428 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.90
2 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.31
3 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.52
4 442 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.64
5 457 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.72
6 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.75
7 438 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.17
Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 09.23
2 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.28
3 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 09.62
4 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.83
5 455 Podobná LeaPodobná Lea 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 09.99
6 Borovcová NicoletteBorovcová Nicolette 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.23
7 466 Vretenárová VilmaVretenárová Vilma 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 11.10
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 453 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 08.84
2 444 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.43
3 456 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.47
4 Kotrčová NelaKotrčová Nela 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 10.31
5 447 Lysenko MariiaLysenko Mariia 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.52
6 451 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.59
7 Smrtičová NellaSmrtičová Nella 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 10.87
Celkom 7 pretekárov
Beh 09 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.99
2 Labajová KristínaLabajová Kristína 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.49
3 454 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 09.53
4 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.76
5 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.85
6 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.16
7 446 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.48
Celkom 7 pretekárov
Beh 10 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 445 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 08.96
2 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.24
3 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 09.61
4 437 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 09.68
5 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 09.75
6 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 09.79
464 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 11 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 427 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 08.99
2 431 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.45
3 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.55
4 462 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.67
5 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.71
6 449 Makovníková EsterMakovníková Ester 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 10.54
7 461 Slivková VanesaSlivková Vanesa 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 11.85
Celkom 7 pretekárov
Beh 12 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polgár ZsófiaPolgár Zsófia 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 2 08.16
2 Sipos VeronikaSipos Veronika 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 7 08.31
3 Tolnay RékaTolnay Réka 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 1 08.40
4 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 6 PB 09.32
5 441 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.83
6 413 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.84
Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 13 (so, 17.12.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.32
2 Mortreux Isabelle YasmineMortreux Isabelle Yasmine 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.97
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Polgár ZsófiaPolgár Zsófia 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 2 08.16
2 Sipos VeronikaSipos Veronika 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 7 08.31
3 Nyongoni AmandaNyongoni Amanda 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.35
4 Tolnay RékaTolnay Réka 09 09 Győri Atlétikai ClubGyőri Atlétikai Club 1 08.40
5 Harantová VeronikaHarantová Veronika 09 09 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 PB 08.49
5 414 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 08.49
7 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 08.56
8 434 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.58
9 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 08.67
9 430 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.67
11 Susková TamaraSusková Tamara 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 08.70
12 418 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.76
13 Galánková NinaGalánková Nina 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 08.78
14 Sviteková TimeaSviteková Timea 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 08.81
14 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.81
16 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 8 08.83
17 453 Petriková AnetaPetriková Aneta 10 10 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 08.84
18 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 8 PB 08.85
19 Rusnáková LindaRusnáková Linda 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 08.90
20 433 Juhászová KarolínaJuhászová Karolína 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 PB 08.91
21 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 08.93
22 Bartová ŽofiaBartová Žofia 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 PB 08.96
22 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 08.96
22 445 Horňáková DominikaHorňáková Dominika 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 08.96
25 429 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 08.99
25 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.99
25 427 Zríniová NinaZríniová Nina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 1 08.99
28 443 Hagarová ViktóriaHagarová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.02
28 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.02
30 Vládarová LauraVládarová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.15
31 415 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.16
32 Gábová MartinaGábová Martina 09 09 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 09.19
33 Tóthová LauraTóthová Laura 10 10 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 PB 09.23
33 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 09.23
35 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.24
36 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.26
36 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 09.26
38 Kaduriková ZuzanaKaduriková Zuzana 10 10 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.28
39 Kollárová TimeaKollárová Timea 10 10 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09.31
40 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 6 PB 09.32
40 Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.32
42 444 Haladová SimonaHaladová Simona 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.43
43 431 Šimová SoňaŠimová Soňa 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.45
44 456 Rohaľová ŽofiaRohaľová Žofia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 09.47
45 Labajová KristínaLabajová Kristína 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.49
46 Bajužiková KristínaBajužiková Kristína 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 09.52
47 454 Piková LaraPiková Lara 09 09 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 PB 09.53
48 Jacenková EmaJacenková Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 09.54
49 Némethová LuciaNémethová Lucia 09 09 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 PB 09.55
50 Muskolayová SofiaMuskolayová Sofia 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 09.61
51 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 09.62
52 Vrždiakova VictoriaVrždiakova Victoria 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 09.63
53 442 Golhová SimonaGolhová Simona 09 09 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 09.64
54 Susková HanaSusková Hana 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 09.66
54 Sofková TeréziaSofková Terézia 09 09 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 6 PB 09.66
56 462 Štukovská VeronikaŠtukovská Veronika 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 PB 09.67
57 436 Malec Nikol LiliMalec Nikol Lili 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.68
57 437 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 09.68
59 Machovcová GabrielaMachovcová Gabriela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.71
60 432 Dugová SimonaDugová Simona 10 10 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 4 PB 09.72
60 457 Sasaráková EsterSasaráková Ester 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.72
62 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.75
62 Kosová KarolínaKosová Karolína 09 09 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 09.75
64 Čierna AlexandraČierna Alexandra 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.76
65 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 09.79
66 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.83
66 441 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.83
68 413 Blaškovičová NinaBlaškovičová Nina 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.84
69 Hasáková KristínaHasáková Kristína 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 09.85
69 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.85
71 Česneková ViktóriaČesneková Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 PB 09.86
72 435 Balážová ViktóriaBalážová Viktória 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.88
73 Mortreux Isabelle YasmineMortreux Isabelle Yasmine 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.97
74 455 Podobná LeaPodobná Lea 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 09.99
75 Juhásová TerezaJuhásová Tereza 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.16
76 438 Bukvová MartinaBukvová Martina 10 10 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 PB 10.17
77 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.22
78 Borovcová NicoletteBorovcová Nicolette 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.23
79 Kotrčová NelaKotrčová Nela 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 5 10.31
80 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 10.38
81 428 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 10.46
82 446 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.48
83 447 Lysenko MariiaLysenko Mariia 09 09 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 10.52
84 449 Makovníková EsterMakovníková Ester 09 09 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 5 10.54
85 451 Miháleková MichaelaMiháleková Michaela 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.59
86 Smrtičová NellaSmrtičová Nella 10 10 AK Borský Svätý JurAK Borský Svätý Jur 1 10.87
87 466 Vretenárová VilmaVretenárová Vilma 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 7 11.10
88 461 Slivková VanesaSlivková Vanesa 10 10 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 11.85
Krepopová NatáliaKrepopová Natália 10 10 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 DNS
Ondáková KatarínaOndáková Katarína 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 DNS
464 Volobueva MaiiaVolobueva Maiia 09 09 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 1 DNS
Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.19
2 41 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.00
3 43 Slobodník RichardSlobodník Richard 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.53
4 Varinský MatúšVarinský Matúš 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.68
5 47 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13
6 42 Janov VavroJanov Vavro 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.73
7 45 Streška ViliamStreška Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.49
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Džurný PeterDžurný Peter 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 11.72
2 55 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.79
3 52 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 12.38
4 56 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.66
5 50 Ranisavić NenadRanisavić Nenad 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 12.83
6 53 Tóth MartinTóth Martin 15 15 Longital sport clubLongital sport club 7 12.98
7 51 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 13.57
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 03 (so, 17.12.2022 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.50
2 62 Baksa SebastiánBaksa Sebastián 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 PB 10.55
3 60 Vávra BrunoVávra Bruno 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 10.92
4 67 Eviných SamuelEviných Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.99
5 59 Ujlaky SamuelUjlaky Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.40
6 66 Hrabovský TomášHrabovský Tomáš 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 11.66
7 61 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.36
Celkom 7 pretekárov
I. Séria 04 (so, 17.12.2022 - 09:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.29
2 73 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.41
3 70 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 11.91
4 74 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.31
5 75 Frimmel David AugustinFrimmel David Augustin 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.74
76 Kotek MatiasKotek Matias 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 10.50
2 62 Baksa SebastiánBaksa Sebastián 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 PB 10.55
3 60 Vávra BrunoVávra Bruno 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 10.92
4 67 Eviných SamuelEviných Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.99
5 44 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.19
6 69 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.29
7 59 Ujlaky SamuelUjlaky Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 11.40
8 73 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.41
9 66 Hrabovský TomášHrabovský Tomáš 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 11.66
10 48 Džurný PeterDžurný Peter 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 11.72
11 55 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.79
12 70 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 11.91
13 41 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.00
14 74 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.31
15 61 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.36
16 52 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 12.38
17 43 Slobodník RichardSlobodník Richard 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 12.53
18 56 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.66
19 Varinský MatúšVarinský Matúš 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.68
20 50 Ranisavić NenadRanisavić Nenad 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 12.83
21 53 Tóth MartinTóth Martin 15 15 Longital sport clubLongital sport club 7 12.98
22 47 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.13
23 51 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 13.57
24 75 Frimmel David AugustinFrimmel David Augustin 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 13.74
25 42 Janov VavroJanov Vavro 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.73
26 45 Streška ViliamStreška Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 15.49
76 Kotek MatiasKotek Matias 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 3 DNS

60 m - Miniprípravka-chlapci (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 11.06
2 41 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.08
3 43 Slobodník RichardSlobodník Richard 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 12.26
4 Varinský MatúšVarinský Matúš 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.96
5 47 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.52
6 42 Janov VavroJanov Vavro 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.53
7 45 Streška ViliamStreška Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 16.91
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 02 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Džurný PeterDžurný Peter 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 SB 11.54
2 55 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.97
3 56 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 12.26
4 52 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 12.53
5 50 Ranisavić NenadRanisavić Nenad 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 SB 12.83
6 53 Tóth MartinTóth Martin 15 15 Longital sport clubLongital sport club 7 SB 12.87
7 51 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 SB 13.55
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 03 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 SB 10.39
2 62 Baksa SebastiánBaksa Sebastián 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 10.56
3 60 Vávra BrunoVávra Bruno 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 11.10
4 67 Eviných SamuelEviných Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.20
5 59 Ujlaky SamuelUjlaky Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 11.29
6 66 Hrabovský TomášHrabovský Tomáš 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 12.00
7 61 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.58
Celkom 7 pretekárov
II. Séria 04 (so, 17.12.2022 - 10:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 69 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.47
2 73 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.85
3 70 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 12.37
4 75 Frimmel David AugustinFrimmel David Augustin 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 13.23
5 76 Kotek MatiasKotek Matias 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 3 13.77
74 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 58 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 SB 10.39
2 62 Baksa SebastiánBaksa Sebastián 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 10.56
3 44 Valčák MatejValčák Matej 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 11.06
4 60 Vávra BrunoVávra Bruno 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 1 11.10
5 67 Eviných SamuelEviných Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 11.20
6 59 Ujlaky SamuelUjlaky Samuel 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 11.29
7 69 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 11.47
8 48 Džurný PeterDžurný Peter 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 4 SB 11.54
9 73 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 11.85
10 55 Varada ViktorVarada Viktor 15 15 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.97
11 66 Hrabovský TomášHrabovský Tomáš 15 15 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 3 12.00
12 41 Kavec ViliamKavec Viliam 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.08
13 43 Slobodník RichardSlobodník Richard 15 15 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 SB 12.26
13 56 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 12.26
15 70 Rapant BranislavRapant Branislav 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 12.37
16 52 Šugra MarkoŠugra Marko 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 2 12.53
17 61 Strieženec JakubStrieženec Jakub 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.58
18 50 Ranisavić NenadRanisavić Nenad 16 16 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 SB 12.83
19 53 Tóth MartinTóth Martin 15 15 Longital sport clubLongital sport club 7 SB 12.87
20 Varinský MatúšVarinský Matúš 16 16 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.96
21 75 Frimmel David AugustinFrimmel David Augustin 16 16 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 SB 13.23
22 47 Cibula MatejCibula Matej 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.52
23 51 Petráš TadeášPetráš Tadeáš 16 16 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 3 SB 13.55
24 76 Kotek MatiasKotek Matias 15 15 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 3 13.77
25 42 Janov VavroJanov Vavro 16 16 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.53
26 45 Streška ViliamStreška Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 16.91
74 Kopplin Tobias ChristopherKopplin Tobias Christopher 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 17.12.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.56
2 181 Fianta FélixFianta Félix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.73
3 165 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 09.84
4 207 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 8 PB 09.89
5 171 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.96
6 182 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.13
7 174 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 10.13
8 170 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.29
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 17.12.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 163 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.55
2 178 Študenc JakubŠtudenc Jakub 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 5 PB 10.68
3 173 Bošanský AlexBošanský Alex 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 10.78
4 180 Tressard AlanTressard Alan 14 14 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 10.89
5 176 Rácz HugoRácz Hugo 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 11.04
6 208 Honek Samuel MárioHonek Samuel Mário 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 11.21
7 175 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 PB 11.73
184 Magdolen ValentínMagdolen Valentín 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 17.12.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 154 Varga TomášVarga Tomáš 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.47
2 177 Strýček AndrejStrýček Andrej 14 14 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 11.63
3 212 Martinez Cristobal Rafael JimmyMartinez Cristobal Rafael Jimmy 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.06
4 149 Kopplin Oliver SebastianKopplin Oliver Sebastian 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.49
5 198 Janov HugoJanov Hugo 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.17
6 148 Prokypčák JakubProkypčák Jakub 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 15.46
147 Tatarka PavolTatarka Pavol 14 14 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 17.12.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Čársky AdamČársky Adam 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.23
2 159 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
3 161 Kuzma SlavomírKuzma Slavomír 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 11.32
4 157 Hollý TimotejHollý Timotej 14 14 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 11.87
5 199 Slovák DominikSlovák Dominik 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 11.90
6 156 Navrátil LukášNavrátil Lukáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.95
7 153 Šmigiel RomanŠmigiel Roman 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 17.12.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 200 Mazúch MatúšMazúch Matúš 13 13 Longital sport clubLongital sport club 2 10.37
2 169 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 10.74
3 168 Michalec TomášMichalec Tomáš 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 10.78
4 205 Kinder MarekKinder Marek 14 14 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 5 11.18
5 202 Kollár TeodorKollár Teodor 13 13 Atletický klub KútyAtletický klub Kúty 6 11.36
6 167 Hazucha Tobias DenisHazucha Tobias Denis 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 12.34
150 Pernička TeoPernička Teo 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 17.12.2022 - 11:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.89
2 146 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.13
3 209 Jurenka MartinJurenka Martin 14 14 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 10.54
4 183 Straka SamuelStraka Samuel 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.61
5 210 Šiška MilanŠiška Milan 14 14 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 10.75
6 164 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.81
7 172 Ščevko FilipŠčevko Filip 14 14 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 11.38
187 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 162 Psota DavidPsota David 14 14 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 09.56
2 181 Fianta FélixFianta Félix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.73
3 165 Babiak HugoBabiak Hugo 13 13 Triathlon mood, o.z.Triathlon mood, o.z. 1 PB 09.84
4 207 Tuleja TomášTuleja Tomáš 13 13 3klub Šamorín3klub Šamorín 8 PB 09.89
4 186 Rehák RichardRehák Richard 13 13 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.89
6 171 Božík ŠtefanBožík Štefan 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.96
7 182 Lubelan LeonLubelan Leon 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.13
7 174 Šiška ViliamŠiška Viliam 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 10.13
7 146 Nemeš PatrikNemeš Patrik 13 13 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 10.13
10 155 Čársky AdamČársky Adam 13 13 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 10.23
11 170 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.29
12 200 Mazúch MatúšMazúch Matúš 13 13 Longital sport clubLongital sport club 2 10.37
13 209 Jurenka MartinJurenka Martin 14 14 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 10.54
14 163 Veselý OliverVeselý Oliver 14 14 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.55
15 159 Ivanovič LukášIvanovič Lukáš 13 13 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.59
16 183 Straka SamuelStraka Samuel 13 13 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 2 10.61