<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo AZB ligy mladších žiakov

Bratislava (21. 9. 2022)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 21.9.2022 - 16:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.26
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.37
3 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.45
4 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.78
5 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.21
6 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.34
Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 21.9.2022 - 16:30) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.09
2 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.31
3 24 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.42
4 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.54
5 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.58
6 Šturdík ErikŠturdík Erik 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.59
7 23 Hladík FilipHladík Filip 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.82
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 21.9.2022 - 16:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.27
2 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.40
3 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.71
4 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.75
5 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.79
6 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.83
7 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 21.9.2022 - 16:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.49
2 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.05
3 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.08
4 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.44
5 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.59
6 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.69
Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 21.9.2022 - 16:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.54
2 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.21
3 26 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.66
4= 25 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.70
4= Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.70
6 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 11.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 21.9.2022 - 16:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.86
2 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.12
3 Marcinka FilipMarcinka Filip 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.18
27 Fedor JurajFedor Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 08.26
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 08.37
3 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 08.45
4 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.78
5 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 09.09
6 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.21
7 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.27
8 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.31
9 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.34
10 Sivý LukášSivý Lukáš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 09.40
11 24 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.42
12 14 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.49
13 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.54
13 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.54
15 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.58
16 Šturdík ErikŠturdík Erik 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.59
17 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.71
18 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 09.75
19 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 09.79
20 23 Hladík FilipHladík Filip 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.82
21 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 09.83
22 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.86
23 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 09.91
24 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.05
25 Danovský DamianDanovský Damian 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.08
26 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.12
27 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.21
28 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 10.44
29 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.59
30 26 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 10.66
31 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 10.69
32 25 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 10.70
32 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.70
34 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 11.01
35 Marcinka FilipMarcinka Filip 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 11.18
Vojtko PeterVojtko Peter 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 DNS
Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
27 Fedor JurajFedor Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.71
2 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 08.73
3 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 08.75
4 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.78
5 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.88
6 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.97
7 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.03
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.71
2 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.77
3 30 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.83
4 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.91
5 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.98
6 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.00
7 28 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.13
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 09.01
2 29 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.26
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.28
4 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 09.29
5 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.40
6 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.53
7 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.67
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 21.9.2022 - 16:45) unofficial Vietor: +0.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.46
2 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 09.47
3 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.56
4 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.65
5 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.72
6 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.87
7 33 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 09.89
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.86
2 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.04
3 37 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 10.12
4 32 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.14
5 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.45
6 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.54
Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.86
2 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 10.23
3 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.47
4 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.61
5 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 10.67
6 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.74
39 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 NM
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 10.26
2 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.29
3 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.33
4 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.36
5 38 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 10.60
6 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.74
7 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.08
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.41
2 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 PB 10.51
3 36 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 10.94
4 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 12.73
Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (st, 21.9.2022 - 16:45) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.42
2 42 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90
3 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.10
4 43 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.14
5 41 Mriňáková RomanaMriňáková Romana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.37
6 Švehlová EmaŠvehlová Ema 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 NM
1 39 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 NM
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.71
3 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.71
5 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 08.73
6 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 08.75
7 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 08.77
8 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.78
9 30 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 08.83
10 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.88
11 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.91
12 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.97
13 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.98
14 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.00
15 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 PB 09.01
16 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.03
17 28 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 09.13
18 29 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 09.26
19 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 09.28
20 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 09.29
21 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 09.40
22 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.42
25 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.53
28 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.67
30 Guttmannová JohankaGuttmannová Johanka 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.86
30 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 09.86
34 42 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90
35 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 10.04
36 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 10.10
37 37 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 10.12
38 32 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 10.14
38 43 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 10.14
40 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 7 PB 10.23
41 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 3 PB 10.26
42 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 10.29
43 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.33
44 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 10.36
45 41 Mriňáková RomanaMriňáková Romana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.37
46 Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 10.41
47 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 10.45
48 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.47
49 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 7 PB 10.51
50 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.54
51 38 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 10.60
52 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.61
53 Trubačová AlicaTrubačová Alica 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 8 PB 10.67
54 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 10.74
54 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 10.74
56 36 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 10.94
57 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.08
58 Švehlová EmaŠvehlová Ema 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 11.24
59 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 12.73
Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 21.9.2022 - 17:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.43
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 20.78
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 21.31
4 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 21.40
5 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.28
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 21.9.2022 - 17:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.02
2 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 24.04
3 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.10
4 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.78
5 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 21.9.2022 - 17:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.28
2 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 25.28
3 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.80
4 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.98
5 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 21.9.2022 - 17:30) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 22.98
2 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 23.34
3 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.20
4 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.08
5 Marcinka FilipMarcinka Filip 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 28.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.43
2 Tceliuk VladislavTceliuk Vladislav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 20.78
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 21.31
4 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 3klub Šamorín3klub Šamorín 2 21.40
5 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.02
6 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 22.98
7 Pöršök FilipPöršök Filip 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 23.28
7 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.28
9 Danovský DavidDanovský David 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 23.34
10 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 24.04
11 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 25.10
12 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 25.20
13 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 25.28
14 Madani BardiaMadani Bardia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 25.78
15 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 25.80
16 Dvonč MartinDvonč Martin 12 12 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.98
17 Nemeth RastislavNemeth Rastislav 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 26.34
18 Kordoš MartinKordoš Martin 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 26.63
19 Tokoš TeoTokoš Teo 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 28.08
20 Marcinka FilipMarcinka Filip 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 28.63

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 21.68
2 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 21.69
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 21.72
4 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.79
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.36
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 21.33
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 22.23
3 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 23.05
4 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.21
5 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 23.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 21.31
2 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 21.84
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 22.81
4 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 22.98
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 PB 22.55
2 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 23.21
3 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 23.60
4 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.08
5 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 24.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.95
2 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.30
3 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 24.39
4 37 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 26.06
5 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.72
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 PB 25.41
2 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 26.48
3 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.49
4 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.21
Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 26.09
2 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 27.29
3 Švehlová EmaŠvehlová Ema 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 27.70
4 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 35.21
Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 21.9.2022 - 17:45) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.67
2 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.23
3 32 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.84
4 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.24
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 3 PB 21.31
2 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 PB 21.33
3 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 21.68
4 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 21.69
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 21.72
6 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 21.79
7 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 21.84
8 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 22.23
9 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.36
10 Lázničková SimonaLázničková Simona 09 09 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 6 PB 22.55
11 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 22.81
12 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 1 PB 22.98
13 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 23.05
14 Furindova NinkaFurindova Ninka 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.21
14 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 23.21
16 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 23.59
17 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 23.60
18 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 23.67
19 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.95
20 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.08
21 Holubeková NatáliaHolubeková Natália 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 24.18
22 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 24.23
23 Konečná MáriaKonečná Mária 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 24.30
24 Fialová ViktóriaFialová Viktória 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 24.39
25 32 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 24.84
26 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.24
27 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 2 PB 25.41
28 37 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 26.06
29 Ovčíková KristínaOvčíková Kristína 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 2 PB 26.09
30 Hladíková EmillyHladíková Emilly 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 26.48
31 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 26.49
32 Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.72
33 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.21
34 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 ŠK TRIATLON PezinokŠK TRIATLON Pezinok 6 PB 27.29
35 Švehlová EmaŠvehlová Ema 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 27.70
36 Polohová DanielaPolohová Daniela 14 14 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 35.21
Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Pálková AničkaPálková Anička 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 DNS
Gatci AgátaGatci Agáta 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 21.9.2022 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:44.82
2 14 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 1:57.64
3 11 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 1:59.40
4 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:59.82
5 23 Hladík FilipHladík Filip 09 09 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 2:00.94
6 24 Dubina AdamDubina Adam 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 2:05.50
7 8 Beňo TimothyBeňo Timothy 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:10.74
8 26 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 9 PB 2:16.76
9 25 Gažovič KarolGažovič Karol 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:22.52
27 Fedor JurajFedor Juraj 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 DNS
Celkom 10 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 21.9.2022 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 1:57.19
2 29 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 1:57.75
3 30 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:01.79
4 31 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 5 2:05.01
5 34 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 2:06.18
6 42 Spišáková EllaSpišáková Ella 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 17 2:06.62
7 41 Mriňáková RomanaMriňáková Romana 12 12 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16 2:06.66
8 32 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 2:07.11
9 33 Palkova VeronikaPalkova Veronika 09 09 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 2:07.21
10 35 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 PB 2:09.63
11 43 Spišáková MiaSpišáková Mia 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 18 2:09.72
12 37 Ovčíková MartinaOvčíková Martina 11 11 Lesky´s runnersLesky´s runners 11 SB 2:17.08
13 40 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 15 2:18.58
14 38 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 12 PB 2:23.56
15 36 Žilková ValériaŽilková Valéria 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 10 2:29.20
39 Šeboková SimonkaŠeboková Simonka 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 13 DNS
Celkom 16 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 21.9.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 5:30.60
2 79 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 5:47.65
3 80 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 5:54.40
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh (st, 21.9.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 17 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 5:40.29
2 7 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 6:31.47
Celkom 2 pretekári

5000 m - Muži (Beh)

Beh (st, 21.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 45 Jančík FilipJančík Filip 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 15:37.20
2 51 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 6 16:44.55
3 47 Žajdlík RobertŽajdlík Robert 71 71 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 2 17:49.47
4 55 Šnirc JánŠnirc Ján 82 82 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 10 18:33.49
5 50 Kollár JozefKollár Jozef 77 77 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 18:33.17
6 54 Straka JánStraka Ján 65 65 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 21:07.11
7 53 Sadloň MichalSadloň Michal 78 78 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 8 PB 22:32.95
8 48 Suchoza JozefSuchoza Jozef 67 67 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 SB 23:17.75
52 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 DNF
49 Koleda AndrejKoleda Andrej 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 21.9.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 56 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 24:34.68
57 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 DNF
58 Barinková NatáliaBarinková Natália 90 90 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNF
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh (st, 21.9.2022 - 16:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 10.14
2 21 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.60
3 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.00
4 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.63
5 Išunin MarekIšunin Marek 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.86
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 21.9.2022 - 16:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.29
2 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.32
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.49
4 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.27
Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 21.9.2022 - 16:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 12.50
2 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 12.67
3 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.73
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.25
5 31 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 13.50
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 10.29
2 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.32
3 Pauková LeaPauková Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.49
4 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.27
5 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 12.50
6 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 12.67
7 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 12.73
8 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 13.25
9 31 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 Lesky´s runnersLesky´s runners 3 PB 13.50
Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 21.9.2022 - 18:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 33.31
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 36.49
3 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.70
Celkom 3 pretekári
Beh 02 (st, 21.9.2022 - 18:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 40.78
2 80 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 45.22
3 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 47.42
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 33.31
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 36.49
3 79 Janko TeodorJanko Teodor 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 40.78
4 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.70
5 80 Farkaš DavidFarkaš David 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 45.22
6 Veselý AlexanderVeselý Alexander 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 47.42

200 m prekážok [76,2 cm] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 21.9.2022 - 18:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 38.37
2 30 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 39.48
3 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 40.26
Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (st, 21.9.2022 - 18:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 39.33
2 34 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 42.94
3 35 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.02
4 7 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 50.54
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 38.37
2 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 39.33
3 30 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 39.48
4 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 40.26
5 34 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 42.94
6 35 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 45.02
7 7 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 50.54
Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS

Skok do výšky - Mladší žiaci

(st, 21.9.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 100 105 110 115 120 125 130 135 140 145 148 151 154 157 160 163 166 169 172 175 Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 6 135 - - - - o o o o - xxx
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 PB 125 o o o o o o xx
3 15 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 2 PB 120 o o o o xo xxx
4 Huorka ViliamHuorka Viliam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 PB 115 o o o o xxx
5 Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 1 PB 115 o o xo xxo xxx
Vojtko PeterVojtko Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 4 PB DNS
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(st, 21.9.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 95 100 105 110 115 120 125 130 135 138 141 144 147 150 153 156 159 162 165 168 Body
1 Dugátová AgátaDugátová Agáta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 PB 130 - - - o o o o o xxx
2 Šoková KristínaŠoková Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 130 - - - o o xxo o o xxx
3 Kasanová NatašaKasanová Nataša
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 6 130 - - - - xo o xxo o xxx
4 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 8 130 - o o o o o xo xo xx
5 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 7 125 - o o xo o xo xo xxx
6 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 5 120 - o o o o o xxx
7 Badurová KristínaBadurová Kristína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 115 - - o o o xxx
8 Mravcová OlíviaMravcová Olívia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
10 10 2 PB 110 o o o xo xx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(st, 21.9.2022 - 15:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 13 492 +2.0 m/s 492  2,00 466  0,10 476  0,80 492 462  0,00 474  0,50 x
2 Bezák DominikBezák Dominik
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 12 PB 474 +0.1 m/s 474  0,10 x x 474 x x x
3 Kolek BohuslavKolek Bohuslav
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 3 PB 414 -0.9 m/s x x 414  -0,90 414 389  0,60 x 385  2,50
4 12 Straský ViliamStraský Viliam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 10 PB 395 +0.4 m/s 395  0,40 356  0,00 336  1,10 395 374  1,30 379  0,00 366  0,80
5 Ondreáš JakubOndreáš Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 PB 394 +1.9 m/s x 362  1,40 384  1,50 384 376  2,20 394  1,90 377  0,10
6 Kopold LeoKopold Leo
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 11 PB 391 +0.0 m/s 355  0,00 371  0,30 391  0,00 391 x x 365  -0,30
7 Huorka ViliamHuorka Viliam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 9 PB 376 +1.7 m/s x x 376  1,70 376 326  1,30 329  0,00 343  0,80
8 Danovský DamianDanovský Damian
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 6 PB 373 +1.9 m/s x 346  0,00 373  1,90 373 319  0,00 347  0,10 345  0,20
9 Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 7 PB 359 +0.0 m/s 359  0,00 353  0,00 348  0,40 359
10 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 8 330 +1.7 m/s 306  0,40 288  0,00 330  1,70 330
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(st, 21.9.2022 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 24 435 +0.0 m/s x 408  0,20 x 408 x 435  0,00 x
2 Svobodová NelaSvobodová Nela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 23 431 +1.4 m/s x 428  0,80 412  0,00 428 x 427  0,00 431  1,40
3 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 19 PB 430 +0.0 m/s x 414  1,00 412  0,00 414 411  0,00 x 430  0,00
4 Marázová MartinaMarázová Martina
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 21 426 +0.5 m/s 424  0,00 426  2,30 426  0,50 426 419  0,00 418  0,00 x
5 Matušincová EllaMatušincová Ella
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 22 PB 415 +0.0 m/s 400  0,90 414  1,40 x 414 405  0,00 415  0,00 388  0,00
6 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 20 PB 412 +0.7 m/s 373  0,00 412  0,70 383  0,40 412 398  0,50 330  0,00 x
7 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 4 PB 397 +0.0 m/s 397  0,00 384  0,60 371  1,40 397
8 Glasová DanielaGlasová Daniela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
09 09 10 PB 382 +0.4 m/s 382  0,40 342  1,40 325  1,20 382 357  1,00 326  0,00 x
9 Slimáková NikolSlimáková Nikol
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 15 PB 381 +0.0 m/s 381  0,00 x 368  2,10 381
10 Mihóková NikolaMihóková Nikola
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 5 PB 379 +1.0 m/s 355  0,00 379  1,00 354  0,20 379
11 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 17 366 +0.9 m/s 357  0,70 354  2,00 366  0,90 366
12 Jankovičová SilviaJankovičová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
10 10 3 PB 364 +0.2 m/s 364  0,20 343  0,00 338  1,40 364
13 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 14 343 +1.5 m/s 325  0,00 304  1,50 343  1,50 343
14 Chrenová VeronikaChrenová Veronika
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 12 325 +0.3 m/s x 297  1,40 325  0,30 325
15 Hladíková EmillyHladíková Emilly
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 8 PB 325 +0.6 m/s x 273  0,00 325  0,60 325
16 Gatci AgátaGatci Agáta
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 1 PB 314 +0.1 m/s 314  0,10 r 314
17 Nováková NinaNováková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 13 310 +2.1 m/s 297 +1.8 m/s 297  1,80 310  2,10 283  0,70 310
18 Lovasová NatáliaLovasová Natália
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 11 308 +0.7 m/s x 308  0,70 x 308
19 Dvorská BarboraDvorská Barbora
Lesky´s runnersLesky´s runners
11 11 18 304 +1.0 m/s 283  0,40 271  0,80 304  1,00 304
20 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 6 PB 300 +0.7 m/s 300  0,70 277  2,10 249  0,90 300
21 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
12 12 9 256 +0.2 m/s 256  0,20 241  1,40 216  1,90 256
22 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 7 PB 251 +0.4 m/s 251  0,40 251  1,20 228  0,10 251
Celkom 22 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(st, 21.9.2022 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 5 09.56 0.0
2 Kučinská BarboraKučinská Barbora
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 4 PB 09.50 0.0
3 17 Vavricová AlicaVavricová Alica
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 2 PB 07.86 0.0
4 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 06.41 0.0
5 7 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 1 PB 04.89 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(st, 21.9.2022 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 5 PB 09.15 0.0
2 15 Haba KrištofHaba Krištof
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 3 PB 06.31 0.0
3 Išunin MarekIšunin Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 4 PB 06.17 0.0
4 79 Janko TeodorJanko Teodor
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 2 PB 05.08 0.0
5 80 Farkaš DavidFarkaš David
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 1 PB 04.66 0.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Veteráni

(st, 21.9.2022 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vida RomanVida Roman
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
69 69 1 12.97 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(st, 21.9.2022 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michalovič MatiasMichalovič Matias
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 17 PB 56.33 0.0
2 Išunin MarekIšunin Marek
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 16 PB 47.20 0.0
3 14 Proňuk TomášProňuk Tomáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 14 PB 43.00 0.0
4 Mráz RichardMráz Richard
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 13 PB 41.83 0.0
5 Belvončík OndrejBelvončík Ondrej
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 15 37.34 0.0
6 Danovský DavidDanovský David
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
09 09 1 PB 37.11 0.0
7 Sivý LukášSivý Lukáš
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 PB 36.51 0.0
8 8 Beňo TimothyBeňo Timothy
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 PB 36.44 0.0
9 Pöršök FilipPöršök Filip
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 5 PB 33.04 0.0
10 25 Gažovič KarolGažovič Karol
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
13 13 10 PB 32.42 0.0
11 Šturdík ErikŠturdík Erik
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 6 PB 29.23 0.0
12 Baláž MichalBaláž Michal
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 PB 28.51 0.0
13 Gvoth LukášGvoth Lukáš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
11 11 9 PB 27.54 0.0
14 Gadomský JakubGadomský Jakub
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 8 PB 25.56 0.0
15 Kelemen AlexKelemen Alex
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 4 PB 23.93 0.0
16 Tokoš TeoTokoš Teo
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
11 11 7 17.98 0.0
Herchel MichalHerchel Michal
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 3 DNS 0.0
27 Fedor JurajFedor Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
12 12 2 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(st, 21.9.2022 - 16:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pauková LeaPauková Lea
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
09 09 16 PB 46.10 0.0
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
10 10 14 PB 42.95 0.0
3 Stašková NelaStašková Nela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 15 PB 42.55 0.0
4 Šišková LíviaŠišková Lívia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 13 PB 39.36 0.0
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 12 PB 35.60 0.0
6 Bártová SilviaBártová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 11 PB 33.09 0.0
7 34 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
11 11 9 PB 31.91 0.0
8 35 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 10 29.15 0.0
9 Saláková MichaelaSaláková Michaela
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 4 PB 25.01 0.0
10 Antalová NellaAntalová Nella
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
10 10 8 PB 23.84 0.0
11 Trubačová AlicaTrubačová Alica
Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec
12 12 7 PB 21.85 0.0
12 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
12 12 6 PB 19.92 0.0
13 Grondžáková EmaGrondžáková Ema
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
09 09 1 PB 19.66 0.0
14 Trefilová PaulínaTrefilová Paulína
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 5 12.29 0.0
15 Chrenková MartinaChrenková Martina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 3 PB 08.16 0.0
Hudečková GrétaHudečková Gréta
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 2 DNS 0.0
Celkom 16 pretekárov