<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (1. 10. 2022)

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 15:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Bielik, Beňuš, Bencze, Varga Bielik, Beňuš, Bencze, Varga Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:50.31 0.199 11.00
2 187 Kubiš, Holienčík, Rúrik, Wagner Kubiš, Holienčík, Rúrik, Wagner AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:51.29 0.442 8.00
3 236 Priadka, Adamec, Patócs, Mikloš Priadka, Adamec, Patócs, Mikloš AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:54.40 0.279 7.00
4 92 Čičko, Remiš, Sipina, Dušanič Čičko, Remiš, Sipina, Dušanič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.24 0.320 4.00
14 Michalovič, Měšťan, Nehyba, Babeľa Michalovič, Měšťan, Nehyba, Babeľa Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DQ 0.538
Poznámky:
DQ podľa pravidla 24.19
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 43 Andi, Cibira, Laczkó, Weibel Andi, Cibira, Laczkó, Weibel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:50.74 0.540 9.00
2 266 Šafranko, Vida, Novák, Halmeš Šafranko, Vida, Novák, Halmeš Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.61 0.256 6.00
3 197 Macháč, Šimík, Ragula, Vitovják Macháč, Šimík, Ragula, Vitovják AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:55.59 0.172 5.00
4 11 Belica, Hlaváč, Gajarský, Prstek Belica, Hlaváč, Gajarský, Prstek Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:57.78 0.217 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Bielik, Beňuš, Bencze, Varga Bielik, Beňuš, Bencze, Varga Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:50.31 0.199 11.00
2 43 Andi, Cibira, Laczkó, Weibel Andi, Cibira, Laczkó, Weibel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:50.74 0.540 9.00
3 187 Kubiš, Holienčík, Rúrik, Wagner Kubiš, Holienčík, Rúrik, Wagner AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:51.29 0.442 8.00
4 236 Priadka, Adamec, Patócs, Mikloš Priadka, Adamec, Patócs, Mikloš AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 0:54.40 0.279 7.00
5 266 Šafranko, Vida, Novák, Halmeš Šafranko, Vida, Novák, Halmeš Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:54.61 0.256 6.00
6 197 Macháč, Šimík, Ragula, Vitovják Macháč, Šimík, Ragula, Vitovják AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:55.59 0.172 5.00
7 92 Čičko, Remiš, Sipina, Dušanič Čičko, Remiš, Sipina, Dušanič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.24 0.320 4.00
8 11 Belica, Hlaváč, Gajarský, Prstek Belica, Hlaváč, Gajarský, Prstek Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:57.78 0.217 3.00
14 Michalovič, Měšťan, Nehyba, Babeľa Michalovič, Měšťan, Nehyba, Babeľa Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DQ 0.538

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 258 Moricová, Hlavatá, Bíziková, Frličková Moricová, Hlavatá, Bíziková, Frličková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 0:51.13 0.194 11.00
2 113 Prvá, Gymerská, Šiková, Šiková Prvá, Gymerská, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.39 0.204 9.00
3 231 Vašková, Semančíková, Maršalová, Devaldová Vašková, Semančíková, Maršalová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:51.81 0.398 8.00
4 42 Zálesňáková, Zivčáková, Slezáková, Beňová Zálesňáková, Zivčáková, Slezáková, Beňová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:52.56 0.310 7.00
5 241 Lörinczová, Godárska, Liptajová, Belavá Lörinczová, Godárska, Liptajová, Belavá AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:52.90 0.185 6.00
6 79 Martausová, Brieštanská, Vojteková, Cabanová Martausová, Brieštanská, Vojteková, Cabanová Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 0:57.44 0.260
7 132 Galánková, Cepková, Novosadová, Hrebíková Galánková, Cepková, Novosadová, Hrebíková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:57.96 0.184
167 Becker, Svobodová, Bortlíková, Podolinčák Becker, Svobodová, Bortlíková, Podolinčák Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DQ 0.176
Poznámky:
DQ podľa pravidla 24.7
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Čerepkaiova, Pulcová, Hlaváčová, Grebečiová Čerepkaiova, Pulcová, Hlaváčová, Grebečiová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:54.00 0.226 5.00
2 32 Prvoničová, Kopeliovičová, Hustá, Kováčiková Prvoničová, Kopeliovičová, Hustá, Kováčiková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:54.49 0.407 4.00
3 252 Jurečeková, Grossová, Volentierová, Chukwu Agu Jurečeková, Grossová, Volentierová, Chukwu Agu Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:54.66 0.160 3.00
4 155 Gallová, Mnichova, Miškovičová, Kolozsvaryova Gallová, Mnichova, Miškovičová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 0:55.99 0.219 2.00
5 109 Lelovská, Králiková, Šottníková, Fáberová Lelovská, Králiková, Šottníková, Fáberová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.12 0.558 1.00
6 225 Šoltésová, Stolárová, Hrabovská, Krišková Šoltésová, Stolárová, Hrabovská, Krišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:56.48 0.273
7 213 Vargovčáková, Harinová, Varechová, Stanová Vargovčáková, Harinová, Varechová, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:00.71 0.400
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 258 Moricová, Hlavatá, Bíziková, Frličková Moricová, Hlavatá, Bíziková, Frličková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 0:51.13 0.194 11.00
2 113 Prvá, Gymerská, Šiková, Šiková Prvá, Gymerská, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:51.39 0.204 9.00
3 231 Vašková, Semančíková, Maršalová, Devaldová Vašková, Semančíková, Maršalová, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:51.81 0.398 8.00
4 42 Zálesňáková, Zivčáková, Slezáková, Beňová Zálesňáková, Zivčáková, Slezáková, Beňová Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:52.56 0.310 7.00
5 241 Lörinczová, Godárska, Liptajová, Belavá Lörinczová, Godárska, Liptajová, Belavá AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 0:52.90 0.185 6.00
6 152 Čerepkaiova, Pulcová, Hlaváčová, Grebečiová Čerepkaiova, Pulcová, Hlaváčová, Grebečiová Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:54.00 0.226 5.00
7 32 Prvoničová, Kopeliovičová, Hustá, Kováčiková Prvoničová, Kopeliovičová, Hustá, Kováčiková Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:54.49 0.407 4.00
8 252 Jurečeková, Grossová, Volentierová, Chukwu Agu Jurečeková, Grossová, Volentierová, Chukwu Agu Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:54.66 0.160 3.00
9 155 Gallová, Mnichova, Miškovičová, Kolozsvaryova Gallová, Mnichova, Miškovičová, Kolozsvaryova Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 0:55.99 0.219 2.00
10 109 Lelovská, Králiková, Šottníková, Fáberová Lelovská, Králiková, Šottníková, Fáberová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:56.12 0.558 1.00
11 225 Šoltésová, Stolárová, Hrabovská, Krišková Šoltésová, Stolárová, Hrabovská, Krišková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 0:56.48 0.273
12 79 Martausová, Brieštanská, Vojteková, Cabanová Martausová, Brieštanská, Vojteková, Cabanová Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 0:57.44 0.260
13 132 Galánková, Cepková, Novosadová, Hrebíková Galánková, Cepková, Novosadová, Hrebíková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 0:57.96 0.184
14 213 Vargovčáková, Harinová, Varechová, Stanová Vargovčáková, Harinová, Varechová, Stanová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:00.71 0.400
167 Becker, Svobodová, Bortlíková, Podolinčák Becker, Svobodová, Bortlíková, Podolinčák Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 DQ 0.176