<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (1. 10. 2022)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.10.2022 - 12:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.66 QA 0.179
2 48 Cibira MartinCibira Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.85 QA 0.229
3 233 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.43 qA 0.193
4 194 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12.57 qB 0.177
5 59 Varga MátéVarga Máté 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.95 qB 0.131
6 180 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.43 qB 0.527
7 20 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 14.61 0.556
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.10.2022 - 12:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.84 QA 0.199
2 8 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.03 QA 0.154
3 235 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.38 qA 0.160
4 147 Kováč RichardKováč Richard 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 12.89 qB 0.485
5 200 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 13.01 qB 0.581
6 178 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.89 qB 0.253
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.10.2022 - 12:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 12.04 QA 0.196
2 207 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.05 QA 0.160
3 47 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.70 qB 0.164
4 88 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 12.72 qB 0.371
5 267 Prstek PatrikPrstek Patrik 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.95 0.165
6 85 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.54 0.196
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.66 QA 0.179
2 173 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 11.84 QA 0.199
3 48 Cibira MartinCibira Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11.85 QA 0.229
4 8 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.03 QA 0.154
5 125 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 12.04 QA 0.196
6 207 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.05 QA 0.160
7 235 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.38 qA 0.160
8 233 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 12.43 qA 0.193
9 194 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 12.57 qB 0.177
10 47 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.70 qB 0.164
11 88 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 12.72 qB 0.371
12 147 Kováč RichardKováč Richard 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 12.89 qB 0.485
13 59 Varga MátéVarga Máté 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.95 qB 0.131
14 200 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 13.01 qB 0.581
15 180 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.43 qB 0.527
16 178 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 13.89 qB 0.253
17 267 Prstek PatrikPrstek Patrik 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.95 0.165
18 85 Čičko PatrikČičko Patrik 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 14.54 0.196
19 20 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 14.61 0.556

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 1.10.2022 - 13:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 PB 11.65 0.178 11.00
2 173 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.06 0.191 9.00
3 48 Cibira MartinCibira Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 12.13 0.610 8.00
4 125 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 12.20 0.173 7.00
5 8 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.27 0.183 6.00
6 207 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.38 0.206 5.00
7 235 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.49 0.177 4.00
8 233 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 12.54 0.173 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.10.2022 - 13:13) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 194 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12.56 0.158 2.00
2 47 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 12.74 0.196 1.00
3 88 Halász AlexHalász Alex 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.80 0.170
4 147 Kováč RichardKováč Richard 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.97 0.342
5 180 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 13.00 0.480
6 59 Varga MátéVarga Máté 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.05 0.145
7 200 Wagner MarcusWagner Marcus 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 13.47 0.568
8 178 Bros DominikBros Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 14.32 0.225
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 1.10.2022 - 13:18) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.33 0.164 11.00
2 22 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.46 0.530 9.00
3 102 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 PB 12.47 0.342 8.00
4 166 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.48 0.189 7.00
5 150 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.49 0.141 6.00
6 71 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.03 0.526 5.00
7 81 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 13.04 0.328 4.00
8 258 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 13.11 0.385 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 1.10.2022 - 13:21) official Vietor: +0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 149 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.19 0.141 2.00
2 223 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 13.31 0.367 1.00
3 23 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.31 0.160
4 242 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 13.56 0.350
5 64 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 13.60 0.175
6 231 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.62 0.576
7 244 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.70 0.359
8 241 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.76 0.411
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 1.10.2022 - 12:10) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.43 QA 0.198
2 22 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.43 qA 0.271
3 223 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.29 qB 0.378
4 241 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.65 qB 0.165
5 76 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.39 0.434
6 29 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 14.76 0.203
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 1.10.2022 - 12:10) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.44 QA 0.170
2 102 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.57 qA 0.338
3 81 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 13.03 qA 0.356
4 64 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 13.51 qB 0.168
5 231 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.59 qB 0.399
6 27 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.01 0.277
7 37 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 15.74 0.610
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 1.10.2022 - 12:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.71 QA 0.143
2 23 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.39 qB 0.228
3 244 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.57 qB 0.261
4 242 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.64 qB 0.353
5 32 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.07 0.448
6 77 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.48 0.573
7 40 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 15.43 0.216
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 1.10.2022 - 12:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.05 QA 0.204
2 258 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.13 qA 0.542
3 149 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.21 qB 0.156
4 78 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 13.77 0.179
5 26 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.35 0.176
6 24 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 15.90 0.616
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 12.43 QA 0.198
1 22 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.43 qA 0.271
3 169 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.44 QA 0.170
4 102 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 12.57 qA 0.338
5 150 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.71 QA 0.143
6 81 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 13.03 qA 0.356
7 71 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 13.05 QA 0.204
8 258 Moricová AlexandraMoricová Alexandra 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 13.13 qA 0.542
9 149 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.21 qB 0.156
10 223 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.29 qB 0.378
11 23 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 13.39 qB 0.228
12 64 Juhásová IvanaJuhásová Ivana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 13.51 qB 0.168
13 244 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.57 qB 0.261
14 231 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.59 qB 0.399
15 242 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.64 qB 0.353
16 241 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.65 qB 0.165
17 78 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 13.77 0.179
18 32 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.07 0.448
19 26 Kopeliovičová LuciaKopeliovičová Lucia 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.35 0.176
20 76 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.39 0.434
21 77 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 14.48 0.573
22 29 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 14.76 0.203
23 27 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.01 0.277
24 40 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 15.43 0.216
25 37 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 15.74 0.610
26 24 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 15.90 0.616

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 14:50) official Vietor: -2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.63 0.187 11.00
2 124 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.67 0.197 9.00
3 21 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.45 0.166 8.00
4 173 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.76 0.318 7.00
5 207 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.99 0.187 6.00
6 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.92 0.398 3.00
7 233 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 26.05 0.236 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 14:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 25.28 0.209 5.00
2 175 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.92 0.352 4.00
3 147 Kováč RichardKováč Richard 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 27.34 0.501 1.00
4 194 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 28.04 0.265
5 11 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.66 0.391
6 180 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 29.55 0.524
7 199 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 36.55 0.195
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 23.63 0.187 11.00
2 124 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 23.67 0.197 9.00
3 21 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 24.45 0.166 8.00
4 173 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.76 0.318 7.00
5 207 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.99 0.187 6.00
6 125 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 25.28 0.209 5.00
7 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 25.92 0.398 3.00
7 175 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 25.92 0.352 4.00
9 233 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 26.05 0.236 2.00
10 147 Kováč RichardKováč Richard 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 27.34 0.501 1.00
11 194 Rúrik MarcoRúrik Marco 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 28.04 0.265
12 11 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 28.66 0.391
13 180 Holienčík RenéHolienčík René 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 29.55 0.524
14 199 Vitovják DamiánVitovják Damián 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 36.55 0.195

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 15:05) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.11 0.420 11.00
2 169 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.84 0.154 9.00
3 22 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.95 0.381 7.00
4 150 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 26.17 0.152 5.00
5 62 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.22 0.198 4.00
6 158 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 27.28 0.388 3.00
7 244 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.39 0.162
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 15:05) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.90 0.569 8.00
2 166 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 26.03 0.239 6.00
3 211 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.58 0.426 2.00
4 110 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.23 0.224 1.00
5 241 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 28.71 0.365
6 242 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.72 0.595
7 212 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.79 0.245
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 1.10.2022 - 15:05) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 30.15 0.363
2 79 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 31.35 0.402
3 27 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 32.61 0.356
4 40 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 32.80 0.364
5 37 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 33.09 0.503
6 29 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 33.48 0.423
7 24 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 35.02 0.384
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.11 0.420 11.00
2 169 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.84 0.154 9.00
3 102 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 25.90 0.569 8.00
4 22 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.95 0.381 7.00
5 166 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 26.03 0.239 6.00
6 150 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 26.17 0.152 5.00
7 62 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 26.22 0.198 4.00
8 158 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 27.28 0.388 3.00
9 211 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.58 0.426 2.00
10 110 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.23 0.224 1.00
11 244 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 28.39 0.162
12 241 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 28.71 0.365
13 242 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 28.72 0.595
14 80 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 30.15 0.363
15 212 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 30.79 0.245
16 79 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 31.35 0.402
17 27 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 32.61 0.356
18 40 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 32.80 0.364
19 37 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 33.09 0.503
20 29 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 33.48 0.423
21 24 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 35.02 0.384

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:52.46 0.179 11.00
2 49 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 0:53.14 0.219 9.00
3 51 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:53.88 0.192 8.00
4 171 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:55.49 0.231 7.00
5 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 1:01.09 0.596 6.00
6 205 Gramata ŠimonGramata Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:01.56 0.294 5.00
7 12 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:03.93 0.404 4.00
8 144 Gembický TimotejGembický Timotej 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 8 PB 1:05.14 0.198 3.00
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.46 0.205 11.00
2 243 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 0:59.96 0.197 9.00
3 168 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 1:00.24 0.383 8.00
4 151 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 1:01.57 0.327 7.00
5 158 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:02.36 0.391 6.00
6 251 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:05.94 0.456 3.00
211 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF 0.438
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:04.62 0.556 5.00
2 257 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 1:04.63 0.357 4.00
3 80 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:06.71 0.190 2.00
4 34 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 1:08.08 0.579 1.00
5 227 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:10.94 0.355
6 68 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:13.44 0.455
7 27 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:19.83 0.420
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 62 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:59.46 0.205 11.00
2 243 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 0:59.96 0.197 9.00
3 168 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 1:00.24 0.383 8.00
4 151 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 1:01.57 0.327 7.00
5 158 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 1:02.36 0.391 6.00
6 108 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 1:04.62 0.556 5.00
7 257 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 1:04.63 0.357 4.00
8 251 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 1:05.94 0.456 3.00
9 80 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:06.71 0.190 2.00
10 34 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 1:08.08 0.579 1.00
11 227 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:10.94 0.355
12 68 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 1:13.44 0.455
13 27 Kopeliovičová NinaKopeliovičová Nina 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 1:19.83 0.420
211 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF 0.438

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 14:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 171 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:12.75 11.00
2 128 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 2:13.99 9.00
3 84 Brezovský LukášBrezovský Lukáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:18.63 8.00
4 236 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:25.14 7.00
5 232 Adamec MarošAdamec Maroš 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 PB 2:25.62 6.00
6 176 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:30.28 5.00
7 205 Gramata ŠimonGramata Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:34.70 4.00
8 87 Dušanič SebastiánDušanič Sebastián 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 2:51.29 3.00
9 185 Konušík MatejKonušík Matej 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:55.02 2.00
10 184 Konušík JakubKonušík Jakub 09 09 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 2:59.43 1.00
49 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 14:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 100 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:25.89 11.00
2 168 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 2:27.05 9.00
3 253 Kalmanová EvaKalmanová Eva 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 2:37.39 8.00
4 75 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 2:41.46 7.00
5 134 Hrebíková EliškaHrebíková Eliška 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:42.99 6.00
6 261 Spišiaková SáraSpišiaková Sára 09 09 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 2:44.99 5.00
7 28 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 2:46.45 4.00
8 79 Martausová NatáliaMartausová Natália 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 2:47.19 3.00
9 256 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 2:47.38 2.00
10 97 Čontofalská ElaČontofalská Ela 09 09 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:48.78 1.00
11 229 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 3:09.86
12 230 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 3:18.95
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 13:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 4:57.60 11.00
2 123 Doliňák JurajDoliňák Juraj 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 9 PB 5:01.24 9.00
3 54 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10 5:05.87 8.00
4 15 Michalovič MatiasMichalovič Matias 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 5:07.80 7.00
5 2 Babeľa DominikBabeľa Dominik 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 PB 5:08.80 6.00
6 20 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 5:24.31 5.00
7 17 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 5:33.56 4.00
8 266 Šafranko MatyásŠafranko Matyás 10 10 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 5:37.04 3.00
9 145 Janiga MartinJaniga Martin 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 5:59.76 2.00
10 174 Kozár MariánKozár Marián 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 6:24.33 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 13:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 164 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 14 5:14.38 11.00
2 245 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 5:16.08 9.00
3 262 Šichtová MiriamŠichtová Miriam 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 PB 5:24.12 8.00
4 140 Tumová HanaTumová Hana 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 12 PB 5:34.83 7.00
5 107 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška 10 10 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 5:38.97 6.00
6 36 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 9 PB 5:43.31 5.00
7 77 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 PB 5:46.33 4.00
8 40 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 5:59.87 3.00
9 38 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 6:00.00 2.00
10 65 Juríková KatarínaJuríková Katarína 09 09 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 6:32.45 1.00
11 29 Kučinská BarboraKučinská Barbora 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 7:00.23
12 215 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 7:02.52
13 37 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 7:05.42
Celkom 13 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11:19.94 11.00
2 190 Mikuš DanielMikuš Daniel 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12:26.00 9.00
3 60 Weibel AdriánWeibel Adrián 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12:50.96 8.00
4 265 Vida FrantišekVida František 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13:42.29 7.00
5 3 Belica BorisBelica Boris 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14:15.26 6.00
127 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 259 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 PB 11:25.56 11.00
2 114 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 11:37.30 9.00
3 260 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 12:29.94 8.00
4 34 Sedláková LauraSedláková Laura 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 12:45.76 7.00
5 224 Stanová TeréziaStanová Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13:57.39 6.00
6 67 Otrasová AnetaOtrasová Aneta 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 13:59.95 5.00
7 70 Vašková KristínaVašková Kristína 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 14:55.10 4.00
8 159 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 15:41.76 3.00
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 11:45) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.93 0.417 11.00
2 248 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.50 0.176 9.00
3 108 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 15.11 0.217 8.00
4 130 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 15.48 0.181 7.00
5 81 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 16.09 0.336 6.00
6 100 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 16.34 0.286 5.00
7 66 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 16.74 0.546 4.00
8 163 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 18.21 0.142
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 11:45) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 16.84 0.158 3.00
2 238 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 17.18 0.319 2.00
3 73 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 17.39 0.261 1.00
4 106 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 18.01 0.213
5 226 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 18.07 0.307
6 213 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.72 0.492
7 25 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 18.75 0.320
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.93 0.417 11.00
2 248 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14.50 0.176 9.00
3 108 Kulichová KristínaKulichová Kristína 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 15.11 0.217 8.00
4 130 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 15.48 0.181 7.00
5 81 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 16.09 0.336 6.00
6 100 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 PB 16.34 0.286 5.00
7 66 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 16.74 0.546 4.00
8 41 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 16.84 0.158 3.00
9 238 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 17.18 0.319 2.00
10 73 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 17.39 0.261 1.00
11 106 Králiková PetraKráliková Petra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 PB 18.01 0.213
12 226 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 18.07 0.307
13 163 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 18.21 0.142
14 213 Harinová NikolHarinová Nikol 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 18.72 0.492
15 25 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 18.75 0.320

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Vietor: +1.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.95 0.190 11.00
2 13 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.08 0.192 9.00
3 187 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 16.09 0.395 8.00
4 57 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 16.19 0.204 7.00
5 16 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.06 0.215 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 11:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.59 0.370 6.00
2 44 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 16.80 0.191 5.00
3 18 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.93 0.204 4.00
4 179 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.25 0.180 2.00
5 188 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.19 0.255 1.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.95 0.190 11.00
2 13 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.08 0.192 9.00
3 187 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 16.09 0.395 8.00
4 57 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 16.19 0.204 7.00
5 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.59 0.370 6.00
6 44 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 PB 16.80 0.191 5.00
7 18 Osuský SamuelOsuský Samuel 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.93 0.204 4.00
8 16 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.06 0.215 3.00
9 179 Daniž DominikDaniž Dominik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.25 0.180 2.00
10 188 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 21.19 0.255 1.00

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.78 0.232 11.00
2 187 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 1:03.73 0.416 9.00
3 13 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:04.76 0.245 7.00
4 43 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 1:07.75 0.514 5.00
5 58 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 1:08.29 0.382 4.00
6 16 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:10.80 0.222 3.00
7 193 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 1:13.61 0.300 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 21 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:03.97 0.287 8.00
2 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:07.57 0.314 6.00
3 93 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:11.45 0.455 2.00
4 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:15.46 0.371
5 195 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.53 0.354
6 198 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 1:23.08 0.211
7 188 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:27.22 0.223
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 1:01.78 0.232 11.00
2 187 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 SB 1:03.73 0.416 9.00
3 21 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 1:03.97 0.287 8.00
4 13 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:04.76 0.245 7.00
5 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:07.57 0.314 6.00
6 43 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 1:07.75 0.514 5.00
7 58 Tököly FilipTököly Filip 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 1:08.29 0.382 4.00
8 16 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:10.80 0.222 3.00
9 93 Sipina MatúšSipina Matúš 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 1:11.45 0.455 2.00
10 193 Ragula PatrikRagula Patrik 08 08 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 PB 1:13.61 0.300 1.00
11 1 Babeľa AdamBabeľa Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 1:15.46 0.371
12 195 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:15.53 0.354
13 198 Valíček TadeášValíček Tadeáš 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 1:23.08 0.211
14 188 Lovíšek DarrenLovíšek Darren 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 1:27.22 0.223

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 1.10.2022 - 14:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:05.99 0.181 11.00
2 162 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 1:09.83 0.200 9.00
3 130 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:10.63 0.372 8.00
4 238 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:11.69 0.346 7.00
5 66 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:12.37 0.371 6.00
6 218 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:18.17 0.345 2.00
41 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNF 0.546
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 1.10.2022 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:15.19 0.426 5.00
2 33 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:15.88 0.373 4.00
3 42 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:16.87 0.418 3.00
4 257 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:18.31 0.346 1.00
5 31 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:24.89 0.255
6 73 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:25.18 0.346
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 1:05.99 0.181 11.00
2 162 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 1:09.83 0.200 9.00
3 130 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 1:10.63 0.372 8.00
4 238 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:11.69 0.346 7.00
5 66 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 1:12.37 0.371 6.00
6 249 Grossová MichaelaGrossová Michaela 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:15.19 0.426 5.00
7 33 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:15.88 0.373 4.00
8 42 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:16.87 0.418 3.00
9 218 Krišková KristínaKrišková Kristína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:18.17 0.345 2.00
10 257 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:18.31 0.346 1.00
11 31 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 1:24.89 0.255
12 73 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:25.18 0.346
41 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 DNF 0.546

2000 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 12:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 83 Bilanič JánBilanič Ján 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 PB 07:46.73 11.00
2 43 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 07:50.24 9.00
3 177 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 08:17.00 8.00
4 4 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 08:36.22 7.00
5 21 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 08:44.69 6.00
6 192 Pavlík EduardPavlík Eduard 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09:49.49 5.00
7 14 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 10:09.12 4.00
6 Drahoš AlexDrahoš Alex 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNF
Celkom 8 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 1.10.2022 - 12:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 101 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 8:44.35 11.00
2 74 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 8:56.31 9.00
3 24 Habová VandaHabová Vanda 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 9:50.16 8.00
4 141 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 PB 9:58.09 7.00
5 119 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10:07.15 6.00
6 31 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10:18.08 5.00
7 226 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11:03.48 4.00
8 136 Novosadová SophiaNovosadová Sophia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 PB 11:35.87 3.00
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 11:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 255 Kusá PetraKusá Petra 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 25:36.19 11.00
2 103 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 27:45.45 9.00
3 104 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 27:48.40 8.00
4 247 Dudová IvanaDudová Ivana 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 29:00.55 7.00
5 263 Vicáňová NicolVicáňová Nicol 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 31:26.65 6.00
6 116 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 32:16.85 5.00
7 82 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 34:02.49 4.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 155 160 165 170 175 180 185 Body
1 203 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 170 - - o o - - xr 11.00
2 179 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 9 170 xo o xo xo r 9.00
3= 189 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 165 o xo xo xxr 7.50
3= 16 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 165 o xo xo xxx 7.50
5 18 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 165 xxo o xo xxx 6.00
6 197 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 10 165 o o xxo xxr 5.00
7 148 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 SB 160 xo o xxr 4.00
8= 178 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 155 o xxx 2.00
8= 206 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 4 155 o xxx 2.00
8= 53 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 1 SB 155 o xxx 2.00
195 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 2 NM xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 155 160 164 Body
1 250 Hlavatá DianaHlavatá Diana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
06 06 13 160 - - o o xo o xxx 11.00
2 228 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 160 - - - o o xo xxx 9.00
3 141 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 155 - o o o xo xxx 8.00
4 117 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 7 PB 155 o o o o xxo xxx 7.00
5 118 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 8 PB 155 o o xxo o xxo xxx 6.00
6 132 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 10 145 - o o xxx 5.00
7 249 Grossová MichaelaGrossová Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 5 145 xo xo o xxx 4.00
8 99 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 9 145 o xo xo xxx 3.00
9 75 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
09 09 6 145 o o xxo xxx 2.00
10 136 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 2 140 o xo xxx 1.00
11 119 Šilhavá JúliaŠilhavá Júlia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 3 140 o xxo xxx
12 138 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 4 135 o xxx
219 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 1 NM xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 230 250 270 290 310 330 350 370 390 400 410 420 430 440 455 465 Body
1 172 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 PB 455 - - - - - - - o xo - - o o o xo xxx 11.00
2 175 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 5 PB 400 - - - - o o o o xo o xxx 9.00
3 58 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 4 250 o o xxr 8.00
4= 206 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 230 o xxx 6.50
4= 52 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 230 o xxx 6.50
6 93 Sipina MatúšSipina Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 1 PB 230 xxo xxx 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 290 300 311 Body
1 71 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 8 300 - - - - o - xo xxx 11.00
2 69 Valachová VanesaValachová Vanesa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 7 260 - o o xo xxx 9.00
3 64 Juhásová IvanaJuhásová Ivana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
07 07 6 240 o o o xxx 8.00
4 68 Šebešová TatianaŠebešová Tatiana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 4 PB 220 o o xxx 7.00
5 72 Záborská IzabelaZáborská Izabela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 5 220 o xo xxx 6.00
6 96 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 200 o xxx 5.00
154 Feglová KarolínaFeglová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 1 NM xxx
220 Maršalová PetraMaršalová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 2 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 234 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 15 613 +0.2 m/s 600  1,00 613  0,20 597  -0,30 613
2 18 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 PB 604 +0.8 m/s 604  0,80 600  0,40 599  -0,30 604 x  0,60 x  -0,40 x 11.00
3 126 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 13 PB 597 +0.3 m/s x  1,20 597  0,30 579  -0,40 597 526  0,10 563  -0,20 580  -0,60 9.00
4 172 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 11 PB 585 +0.4 m/s 585  0,40 x  -0,30 318  -0,40 585 573  0,00 580  -0,40 560  -0,50 8.00
5 148 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 12 557 +0.6 m/s 557  0,60 545  0,10 x  -0,30 557 553  0,30 r 7.00
6 57 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 549 -0.1 m/s 540  0,10 549  -0,10 530  -0,30 549 542  0,60 543  0,00 x  -0,60 6.00
7 146 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 PB 546 +1.5 m/s 546  1,50 530  0,20 497  -0,10 546 508  -0,10 533  0,60 512  -0,30 5.00
8 175 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 PB 536 -0.4 m/s 520  0,50 428  0,30 503  0,20 520 473  -0,20 497  0,80 536  -0,40 4.00
9 179 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 529 -0.1 m/s 526  0,50 516  0,00 529  -0,10 529 r 3.00
10 235 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 8 519 -0.4 m/s 501  0,80 515  -0,10 519  -0,40 519 2.00
11 53 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 1 PB 515 +0.4 m/s 515  0,40 x  0,30 x  0,50 515 1.00
12 207 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 9 506 +0.4 m/s 506  0,40 490  0,20 x  0,10 506
13 200 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 PB 478 +1.2 m/s 478  1,20 473  0,40 469  -0,30 478
14 178 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 477 +0.2 m/s x  0,90 477  0,20 468  -0,30 477
15 86 Čišecký FilipČišecký Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 377 +1.0 m/s 377  1,00 314  0,20 369  0,30 377
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 17 551 +1.0 m/s 505  0,50 519  0,60 519 524  0,90 551  1,00 534  0,60 11.00
2 150 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 18 550 +0.5 m/s 550  0,50 526  1,10 550 526  0,30 x  0,70 541  0,50 9.00
3 248 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 15 PB 530 +0.4 m/s 490  0,70 499  0,80 499 x  1,20 530  0,40 8.00
4 166 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 16 528 +0.6 m/s 528  0,60 501  0,90 528 497  0,90 356  0,60 526  1,20 7.00
5 71 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 13 PB 524 +0.8 m/s 494  0,60 475  0,50 494 508  0,40 524  0,80 487  0,50 6.00
6 210 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 509 +1.2 m/s x  1,10 502  0,20 502 460  1,10 509  1,20 x  0,80 5.00
7 243 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 14 488 +0.7 m/s 467  0,60 480  0,50 480 447  0,50 488  0,70 461  0,90 4.00
8 212 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 7 475 +1.3 m/s 446  1,40 460  0,40 460 442  0,50 443  0,90 475  1,30 3.00
9 137 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 459 +0.3 m/s 451  0,80 459  0,30 459 2.00
10 23 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 457 +0.9 m/s 457  0,90 x  0,60 457 1.00
11 105 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 455 +1.2 m/s 455  1,20 450  0,40 455
12 237 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 6 455 +0.5 m/s 435  0,40 455  0,50 455
13 130 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 449 +1.2 m/s 449  1,20 438  0,20 449
14 133 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 433 +0.3 m/s 413  0,40 433  0,30 433
15 225 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 430 +0.3 m/s 430  0,30 425  0,70 430
16 121 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 424 +0.3 m/s 424  0,30 422  1,20 424
17 107 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 1 PB 413 +0.4 m/s 413  0,40 394  0,60 413
18 219 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 3 368 +0.6 m/s 368  0,60 367  0,50 368
Celkom 18 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 234 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 9 PB 12.60 -0.5 m/s 12.46  -0,70 12.60  -0,50 12.39  -1,00 12.60
2 126 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 11 PB 12.36 -1.0 m/s 11.63  -0,40 x  -0,70 12.24  -1,70 12.24 11.77  -0,90 12.02  -1,10 12.36  -1,00 11.00
3 203 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 12.23 -0.5 m/s 11.68  -0,40 12.15  -0,90 - 12.15 12.04  -1,90 11.84  -1,40 12.23  -0,50 9.00
4 172 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 PB 12.17 -0.4 m/s 12.04  -1,50 12.17  -0,40 11.90  -0,70 12.17 r 8.00
5 148 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 10 12.05 -1.3 m/s 11.51  -1,00 11.55  -0,90 12.05  -1,30 12.05 11.58  -2,30 r 7.00
6 53 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 2 PB 10.96 -2.1 m/s 10.66  -0,80 10.91  -1,10 x  -0,80 10.91 10.64  -1,10 10.96  -2,10 x  -1,90 6.00
7 146 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 7 10.68 -1.0 m/s x  -0,70 09.45  -1,80 10.38  -1,00 10.38 10.60  -0,40 x  -1,90 10.68  -1,00 5.00
8 189 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 1 PB 10.40 -1.5 m/s 09.93  0,00 09.85  -0,40 10.40  -1,50 10.40 r 4.00
9 128 Rojček JakubRojček Jakub
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 5 PB 10.25 -0.3 m/s 09.97  -0,90 10.25  -0,30 - 10.25 x  -0,50 r 3.00
10 55 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 09.81 -0.3 m/s 09.81  -0,30 - x  -0,60 9.81 2.00
11 197 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 PB 09.58 -1.2 m/s x  -0,50 09.21  -0,60 09.58  -1,20 9.58 1.00
12 56 Novák LeonardNovák Leonard
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 3 PB 09.32 -1.5 m/s x  -0,70 x  -0,70 09.32  -1,50 9.32
Celkom 12 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 23 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 PB 10.56 -0.3 m/s 10.10  -1,50 x  -0,90 10.33  -1,10 10.33 10.51  -2,10 10.56  -0,30 x  -1,20 11.00
2 225 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 10.56 -1.0 m/s 10.41  -1,00 10.56  -1,00 10.38  -1,30 10.56 10.25  -2,00 10.32  -0,30 10.43  -1,00 9.00
3 210 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 10.53 -0.8 m/s 10.34  -0,90 10.28  -0,90 x  -1,00 10.34 10.10  -1,50 10.53  -0,80 10.36  -0,40 8.00
4 137 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 4 10.34 -0.8 m/s 10.07  -1,00 10.22  -1,40 10.33  -1,30 10.33 09.95  -1,30 10.34  -0,80 10.34  -0,60 7.00
5 141 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 7 PB 09.83 -0.8 m/s 09.62  -0,90 09.66  -1,30 x  -1,30 9.66 09.58  -0,80 09.56  -0,80 09.83  -0,80 6.00
6 237 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 1 PB 09.40 -0.6 m/s 09.40  -0,60 09.31  -1,00 09.19  -1,00 9.40 x  -0,70 x  -1,30 r 5.00
7 121 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 09.30 -0.7 m/s 09.30  -0,70 09.16  -0,80 08.94  -1,10 9.30 08.87  -1,70 09.00  -0,50 09.04  -1,20 4.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 18 11.73 10.34 x - 10.34 - 10.90 11.73 11.00
2 161 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 17 10.57 10.34 10.13 - 10.34 10.23 10.57 10.03 9.00
3 216 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 PB 09.56 09.09 09.56 - 9.56 09.19 09.12 09.54 8.00
4 153 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 15 09.43 09.43 09.12 - 9.43 09.29 09.35 09.36 7.00
5 155 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 12 09.42 08.94 09.42 - 9.42 09.07 08.77 08.64 6.00
6 228 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 09.27 08.71 09.27 - 9.27 08.92 09.00 09.12 5.00
7 76 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 6 PB 09.23 08.16 09.23 - 9.23 09.21 09.13 09.07 4.00
8 105 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 13 09.00 08.96 09.00 - 9.00 08.72 08.98 x 3.00
9 246 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 8 08.59 08.33 08.59 - 8.59 2.00
10 122 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 16 08.49 x 08.49 - 8.49 1.00
11 115 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 7 08.42 x 08.42 - 8.42
12 209 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 SB 08.36 07.94 08.36 - 8.36
13 30 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 14 08.25 08.25 07.35 - 8.25
14 222 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 08.11 08.11 07.49 - 8.11
15 135 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 08.06 08.05 08.06 - 8.06
16 120 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 3 07.62 07.62 07.41 - 7.62
17 157 Hlaváčová RebekaHlaváčová Rebeka
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 4 07.40 07.40 06.98 - 7.40
Celkom 17 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 16 14.40 x 14.11 x 14.11 x x 14.40 11.00
2 204 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 13.41 12.77 11.99 11.96 12.77 11.76 13.41 13.15 9.00
3 50 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 14 13.33 12.49 13.33 x 13.33 12.98 x x 8.00
4 143 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 2 PB 10.79 10.21 10.31 10.44 10.44 10.25 10.09 10.79 7.00
5 142 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 1 PB 10.75 10.25 10.75 - 10.75 10.25 10.40 10.49 6.00
6 8 Gašpar AdamGašpar Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 13 PB 10.36 09.55 09.82 10.16 10.16 09.43 09.74 10.36 5.00
7 90 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 PB 10.34 x 09.55 09.80 9.80 10.34 10.33 09.75 4.00
8 46 Beňuš MartinBeňuš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 11 08.67 08.67 08.35 x 8.67 x - - 3.00
9 129 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 9 PB 08.52 08.52 08.16 07.96 8.52 2.00
10 12 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 08.16 07.99 08.16 07.97 8.16 1.00
11 89 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 7 PB 08.08 x 07.44 08.08 8.08
12 268 Gajarský MichalGajarský Michal
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 3 PB 08.01 07.66 07.95 08.01 8.01
13 201 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 06.19 05.86 06.19 05.44 6.19
14 181 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 06.17 05.58 06.17 05.13 6.17
15 267 Prstek PatrikPrstek Patrik
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 PB 05.68 x 05.68 x 5.68
16 186 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 05.43 05.43 05.24 05.14 5.43
Celkom 16 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 32.70 31.88 x 32.70 32.70 x x 31.92 11.00
2 216 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 28.91 28.61 28.91 25.91 28.91 26.96 26.72 x 9.00
3 209 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 28.57 26.73 24.37 28.57 28.57 24.19 26.57 - 8.00
4 115 Stanová SoňaStanová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 12 27.03 26.34 24.32 25.97 26.34 22.65 26.79 27.03 7.00
5 222 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 23.98 22.24 23.24 23.04 23.24 21.18 23.98 23.77 6.00
6 105 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 2 PB 23.97 x 20.18 22.81 22.81 x 23.62 23.97 5.00
7 161 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 11 22.45 22.45 22.24 x 22.45 x 22.41 x 4.00
8 214 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 8 21.82 18.59 18.76 21.31 21.31 20.93 21.82 19.56 3.00
9 153 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 9 21.29 x x 21.29 21.29 2.00
10 246 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 4 20.25 20.25 x 19.13 20.25 1.00
11 63 Husárová TamaraHusárová Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 PB 19.92 19.92 18.17 18.09 19.92
12 120 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 6 19.55 18.81 19.55 19.49 19.55
13 122 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 19.49 18.47 x 19.49 19.49
14 96 Boledovičová OlíviaBoledovičová Olívia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 1 PB 18.63 x 18.63 17.30 18.63
30 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 5 NM x x x -
Celkom 15 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 17 49.07 49.07 47.65 49.07 45.30 x 47.51 11.00
2 204 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 16 39.52 36.76 x 36.76 39.31 37.92 39.52 9.00
3 142 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 1 PB 33.12 26.50 26.10 26.50 21.80 x 33.12 8.00
4 89 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 14 26.82 x 24.18 24.18 22.99 26.82 26.44 7.00
5 129 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 13 25.54 25.54 x 25.54 x x x 6.00
6 90 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 PB 23.62 18.35 x 18.35 20.13 x 23.62 5.00
7 192 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 PB 21.48 x 20.88 20.88 18.80 21.48 20.10 4.00
8 190 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 10 PB 20.07 19.15 20.07 20.07 x x 19.36 3.00
9 177 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 9 16.58 x 16.58 16.58 2.00
10 201 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 14.62 14.62 14.25 14.62 1.00
11 181 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 14.00 x 14.00 14.00
12 146 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 8 13.47 x 13.47 13.47
186 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 NM x x -
198 Valíček TadeášValíček Tadeáš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 5 PB NM x x -
127 Pustai OliverPustai Oliver
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 11 NM x x -
143 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 2 PB NM x x -
50 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 15 NM x x -
Celkom 17 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 216 Jašeková LenkaJašeková Lenka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 PB 45.32 x 42.77 44.11 44.11 43.66 45.32 39.50 11.00
2 222 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 35.51 35.38 x 35.51 35.51 34.80 34.43 x 9.00
3 135 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 9 35.27 31.07 35.27 31.98 35.27 32.55 x 33.66 8.00
4 122 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 PB 34.88 x 34.88 x 34.88 33.23 29.47 x 7.00
5 217 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 6 PB 28.21 x 27.01 x 27.01 x x 28.21 6.00
6 120 Šimončičová AdelaŠimončičová Adela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 5 PB 27.73 x 24.66 27.21 27.21 24.81 27.73 27.05 5.00
7 209 Čupeľová PetraČupeľová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 1 PB 24.61 21.37 24.61 22.43 24.61 22.89 22.68 23.49 4.00
8 264 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 3 PB 18.03 15.17 13.37 15.93 15.93 17.83 18.03 17.49 3.00
9 138 Smerigová KristínaSmerigová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 2 PB 15.83 15.53 15.83 15.79 15.83 2.00
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 204 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 15 48.06 47.98 x x 47.98 48.06 x x 11.00
2 208 Šima SamuelŠima Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 34.68 30.94 34.68 - 34.68 - - - 9.00
3 50 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 13 30.44 23.77 30.44 x 30.44 - - - 8.00
4 142 Čeman Martin PeterČeman Martin Peter
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 1 PB 27.42 22.45 x 24.61 24.61 22.50 27.42 25.75 7.00
5 90 Kozický ViktorKozický Viktor
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 12 25.60 20.85 25.60 22.59 25.60 23.94 24.29 22.78 6.00
6 143 Čeman Matej PavolČeman Matej Pavol
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 2 PB 25.51 24.54 24.06 23.83 24.54 24.84 23.43 25.51 5.00
7 45 Bencze Ján JozefBencze Ján Jozef
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 10 PB 24.53 21.50 24.53 24.45 24.53 23.38 x 23.07 4.00
8 89 Karol JakubKarol Jakub
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
08 08 9 PB 21.68 20.86 21.23 21.68 21.68 20.37 21.55 21.18 3.00
9 129 Šonka PeterŠonka Peter
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 11 17.02 15.80 17.02 16.47 17.02 2.00
10 186 Králik NicolasKrálik Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 4 PB 15.55 13.71 15.55 15.33 15.55 1.00
11 193 Ragula PatrikRagula Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 8 15.05 x 15.05 x 15.05
12 190 Mikuš DanielMikuš Daniel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 14.48 11.12 14.48 13.40 14.48
13 127 Pustai OliverPustai Oliver
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
07 07 5 14.45 12.79 11.58 14.45 14.45
14 201 Zdurienčík MiroslavZdurienčík Miroslav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 6 14.41 13.94 14.41 13.36 14.41
15 181 Kaprálik KristiánKaprálik Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 3 PB 12.93 12.93 12.72 12.77 12.93
Celkom 15 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 161 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 16 PB 34.29 29.01 29.01 - 29.01 29.88 34.29 32.33 11.00
2 35 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 17 32.76 27.80 30.98 - 30.98 32.76 27.01 30.06 9.00
3 212 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 13 PB 30.58 29.85 26.55 - 29.85 29.77 30.58 x 8.00
4 214 Hlebašková LauraHlebašková Laura
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 14 28.91 27.71 x - 27.71 25.87 28.91 27.36 7.00
5 81 Vaňová EmaVaňová Ema
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
07 07 15 28.90 27.43 24.05 - 27.43 22.46 25.74 28.90 6.00
6 155 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 12 28.46 28.46 27.68 - 28.46 x 27.68 26.26 5.00
7 246 Dobáková MiaDobáková Mia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 11 27.68 25.86 26.84 - 26.84 26.11 27.68 25.33 4.00
8 111 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 7 25.76 23.53 25.03 - 25.03 23.87 21.26 25.76 3.00
9 30 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 9 24.91 24.91 24.30 24.91 2.00
10 31 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 10 24.58 23.67 24.58 24.58 1.00
11 76 Dzugasová AlicaDzugasová Alica
Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov
06 06 1 PB 24.12 22.03 24.12 24.12
12 153 Dinková EmmaDinková Emma
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
08 08 6 23.89 23.42 23.89 23.89
13 228 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 PB 23.67 23.67 22.92 23.67
14 220 Maršalová PetraMaršalová Petra
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 5 21.89 21.89 16.53 21.89
15 97 Čontofalská ElaČontofalská Ela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 4 20.47 20.47 18.85 20.47
16 264 Volentierová LeticiaVolentierová Leticia
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
08 08 8 20.23 20.23 17.58 20.23
63 Husárová TamaraHusárová Tamara
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
08 08 3 NM x x -
Celkom 17 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 92 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 15 48.34 43.07 46.13 43.49 46.13 48.34 45.37 x 11.00
2 203 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 14 40.84 31.73 30.73 34.72 34.72 40.84 - - 9.00
3 52 Halmeš MartinHalmeš Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 11 PB 36.61 36.47 x 36.61 36.61 36.24 35.08 35.24 8.00
4 12 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 10 PB 36.33 29.62 31.13 32.39 32.39 x 36.33 27.04 7.00
5 206 Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 9 PB 35.32 34.22 x 34.62 34.62 35.32 x x 6.00
6 56