<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR družstiev dorastencov a dorasteniek

Trnava (1. 10. 2022)

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 1.10.2022 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 234 Mozzhov AndrejMozzhov Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 15 613 +0.2 m/s 600  1,00 613  0,20 597  -0,30 613
2 18 Osuský SamuelOsuský Samuel
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 PB 604 +0.8 m/s 604  0,80 600  0,40 599  -0,30 604 x  0,60 x  -0,40 x 11.00
3 126 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 13 PB 597 +0.3 m/s x  1,20 597  0,30 579  -0,40 597 526  0,10 563  -0,20 580  -0,60 9.00
4 172 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 11 PB 585 +0.4 m/s 585  0,40 x  -0,30 318  -0,40 585 573  0,00 580  -0,40 560  -0,50 8.00
5 148 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 12 557 +0.6 m/s 557  0,60 545  0,10 x  -0,30 557 553  0,30 r 7.00
6 57 Svorad OliverSvorad Oliver
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 10 549 -0.1 m/s 540  0,10 549  -0,10 530  -0,30 549 542  0,60 543  0,00 x  -0,60 6.00
7 146 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 6 PB 546 +1.5 m/s 546  1,50 530  0,20 497  -0,10 546 508  -0,10 533  0,60 512  -0,30 5.00
8 175 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 2 PB 536 -0.4 m/s 520  0,50 428  0,30 503  0,20 520 473  -0,20 497  0,80 536  -0,40 4.00
9 179 Daniž DominikDaniž Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 7 529 -0.1 m/s 526  0,50 516  0,00 529  -0,10 529 r 3.00
10 235 Patócs JakubPatócs Jakub
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 8 519 -0.4 m/s 501  0,80 515  -0,10 519  -0,40 519 2.00
11 53 Marti ViktorMarti Viktor
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 1 PB 515 +0.4 m/s 515  0,40 x  0,30 x  0,50 515 1.00
12 207 Sauer FilipSauer Filip
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 9 506 +0.4 m/s 506  0,40 490  0,20 x  0,10 506
13 200 Wagner MarcusWagner Marcus
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 4 PB 478 +1.2 m/s 478  1,20 473  0,40 469  -0,30 478
14 178 Bros DominikBros Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
08 08 5 477 +0.2 m/s x  0,90 477  0,20 468  -0,30 477
15 86 Čišecký FilipČišecký Filip
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 3 377 +1.0 m/s 377  1,00 314  0,20 369  0,30 377
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 1.10.2022 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 169 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 17 551 +1.0 m/s 505  0,50 519  0,60 519 524  0,90 551  1,00 534  0,60 11.00
2 150 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 18 550 +0.5 m/s 550  0,50 526  1,10 550 526  0,30 x  0,70 541  0,50 9.00
3 248 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 15 PB 530 +0.4 m/s 490  0,70 499  0,80 499 x  1,20 530  0,40 8.00
4 166 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 16 528 +0.6 m/s 528  0,60 501  0,90 528 497  0,90 356  0,60 526  1,20 7.00
5 71 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 13 PB 524 +0.8 m/s 494  0,60 475  0,50 494 508  0,40 524  0,80 487  0,50 6.00
6 210 Devaldová DianaDevaldová Diana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 12 509 +1.2 m/s x  1,10 502  0,20 502 460  1,10 509  1,20 x  0,80 5.00
7 243 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
07 07 14 488 +0.7 m/s 467  0,60 480  0,50 480 447  0,50 488  0,70 461  0,90 4.00
8 212 Gállová DanielaGállová Daniela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
06 06 7 475 +1.3 m/s 446  1,40 460  0,40 460 442  0,50 443  0,90 475  1,30 3.00
9 137 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 459 +0.3 m/s 451  0,80 459  0,30 459 2.00
10 23 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 457 +0.9 m/s 457  0,90 x  0,60 457 1.00
11 105 Karhanová EmmaKarhanová Emma
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
09 09 10 455 +1.2 m/s 455  1,20 450  0,40 455
12 237 Belavá LuciaBelavá Lucia
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
06 06 6 455 +0.5 m/s 435  0,40 455  0,50 455
13 130 Bezdíčková DominikaBezdíčková Dominika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 449 +1.2 m/s 449  1,20 438  0,20 449
14 133 Galánková NinaGalánková Nina
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
09 09 5 433 +0.3 m/s 413  0,40 433  0,30 433
15 225 Stolárová NinaStolárová Nina
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 4 430 +0.3 m/s 430  0,30 425  0,70 430
16 121 Šottníková DominikaŠottníková Dominika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 2 424 +0.3 m/s 424  0,30 422  1,20 424
17 107 Krchňáková EliškaKrchňáková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
10 10 1 PB 413 +0.4 m/s 413  0,40 394  0,60 413
18 219 Ledecká KatarínaLedecká Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
08 08 3 368 +0.6 m/s 368  0,60 367  0,50 368
Celkom 18 pretekárov