<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy 2022

Banská Bystrica (15. 9. 2022)

800 m - Muži (Beh)

Beh (št, 15.9.2022 - 15:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 10 Kotyza DanielKotyza Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 1:52.99 11.00
2 62 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 1:53.58 9.00
3 175 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:56.19 8.00
4 243 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 1:56.40 7.00
5 248 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:57.53 6.00
6 189 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:59.18 5.00
7 123 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:59.33 4.00
8 61 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 2:00.05 3.00
9 9 Kopiar JakubKopiar Jakub 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:00.24 2.00
10 119 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 2:12.28
29 Lelovský AdamLelovský Adam 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DQ
Poznámky:
č. 29 - DQ podľa pravidla TP 17.3.2
Celkom 11 pretekárov

800 m - Ženy (Beh)

Beh (št, 15.9.2022 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 71 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 2:06.29 11.00
2 136 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:13.99 9.00
3 239 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:14.72 8.00
4 73 Hálová KaterinaHálová Katerina 81 81 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 2:15.29 7.00
5 135 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:18.28 6.00
6 233 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 2:19.22 5.00
7 262 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:28.20 4.00
8 210 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:36.97 3.00
9 208 Podhorná EmaPodhorná Ema 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 2:37.77 2.00
10 155 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 2:43.25 1.00
Celkom 10 pretekárov