<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Atletickej ligy 2022

Banská Bystrica (15. 9. 2022)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 15.9.2022 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.26 0.236 11.00
2 140 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:02.75 0.194 9.00
3 193 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:03.64 0.160 8.00
4 241 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.25 0.209 7.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:04.92 0.247 6.00
6 81 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:07.57 0.196 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 15.9.2022 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 79 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 1:06.59 0.177 5.00
2 252 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:12.76 0.331 3.00
3 207 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:16.00 0.188 2.00
4 259 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:16.76 0.128 1.00
42 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.194
Poznámky:
č. 42 - DQ podľa pravidla TP 17.3.2.
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.26 0.236 11.00
2 140 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:02.75 0.194 9.00
3 193 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:03.64 0.160 8.00
4 241 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:04.25 0.209 7.00
5 35 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:04.92 0.247 6.00
6 79 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 1:06.59 0.177 5.00
7 81 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 1:07.57 0.196 4.00
8 252 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:12.76 0.331 3.00
9 207 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:16.00 0.188 2.00
10 259 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 1:16.76 0.128 1.00
42 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DQ 0.194