<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

P-T-S Meeting (Stříbrný mítink WACT)

Šamorín (9. 6. 2022)

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (pi, 10.6.2022) Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 SlovakiaSlovakia 3 21.63 0.187
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 SlovakiaSlovakia 6 21.73 0.242
6 Federič FilipFederič Filip 04 04 SlovakiaSlovakia 7 21.92 0.223
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 SlovakiaSlovakia 5 22.15 0.187
8 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 SlovakiaSlovakia 2 22.48 0.155
Celkom 5 pretekárov
Beh 2 (pi, 10.6.2022) Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 SlovakiaSlovakia 5 23.10 0.173
2 Labo DavidLabo David 00 00 SlovakiaSlovakia 4 23.37 0.201
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 SlovakiaSlovakia 3 23.40 0.187
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 SlovakiaSlovakia 8 23.58 0.180
5 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 SlovakiaSlovakia 2 23.88 0.159
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 SlovakiaSlovakia 7 23.90 0.198
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (pi, 10.6.2022) Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 SlovakiaSlovakia 5 23.17 0.172
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 SlovakiaSlovakia 4 23.83 0.164
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 SlovakiaSlovakia 3 24.30 0.221
4 Dániel RegőDániel Regő 05 05 SlovakiaSlovakia 6 24.49 0.174
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 SlovakiaSlovakia 3 21.63 0.187
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 SlovakiaSlovakia 6 21.73 0.242
6 Federič FilipFederič Filip 04 04 SlovakiaSlovakia 7 21.92 0.223
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 SlovakiaSlovakia 5 22.15 0.187
8 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 SlovakiaSlovakia 2 22.48 0.155
9 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 SlovakiaSlovakia 5 23.10 0.173
10 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 SlovakiaSlovakia 5 23.17 0.172
11 Labo DavidLabo David 00 00 SlovakiaSlovakia 4 23.37 0.201
12 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 SlovakiaSlovakia 3 23.40 0.187
13 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 SlovakiaSlovakia 8 23.58 0.180
14 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 SlovakiaSlovakia 4 23.83 0.164
15 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 SlovakiaSlovakia 2 23.88 0.159
16 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 SlovakiaSlovakia 7 23.90 0.198
17 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 SlovakiaSlovakia 3 24.30 0.221
18 Dániel RegőDániel Regő 05 05 SlovakiaSlovakia 6 24.49 0.174

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (pi, 10.6.2022) Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 SlovakiaSlovakia 4 24.52 0.164
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 SlovakiaSlovakia 5 24.67 0.188
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 SlovakiaSlovakia 2 24.82 0.376
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 SlovakiaSlovakia 6 25.00 0.190
5 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 SlovakiaSlovakia 7 25.72 0.155
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 SlovakiaSlovakia 1 25.87 0.164
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 SlovakiaSlovakia 8 26.35 0.233
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (pi, 10.6.2022) Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 SlovakiaSlovakia 3 26.50 0.223
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 SlovakiaSlovakia 6 26.67 0.201
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 SlovakiaSlovakia 5 26.80 0.211
5 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 SlovakiaSlovakia 4 26.81 0.449
6 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 SlovakiaSlovakia 2 27.23 0.257
7 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 SlovakiaSlovakia 8 27.75 0.219
8 Puha RékaPuha Réka 02 02 SlovakiaSlovakia 1 27.89 0.597
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 SlovakiaSlovakia 4 24.52 0.164
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 SlovakiaSlovakia 5 24.67 0.188
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 SlovakiaSlovakia 2 24.82 0.376
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 SlovakiaSlovakia 6 25.00 0.190
5 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 SlovakiaSlovakia 7 25.72 0.155
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 SlovakiaSlovakia 1 25.87 0.164
8 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 SlovakiaSlovakia 8 26.35 0.233
9 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 SlovakiaSlovakia 3 26.50 0.223
10 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 SlovakiaSlovakia 6 26.67 0.201
11 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 SlovakiaSlovakia 5 26.80 0.211
12 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 SlovakiaSlovakia 4 26.81 0.449
13 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 SlovakiaSlovakia 2 27.23 0.257
14 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 SlovakiaSlovakia 8 27.75 0.219
15 Puha RékaPuha Réka 02 02 SlovakiaSlovakia 1 27.89 0.597

1500 m - Muži

(pi, 10.6.2022) Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 23 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 SlovakiaSlovakia 14 3:59.63
3 26 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 SlovakiaSlovakia 17 4:04.47
4 20 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 SlovakiaSlovakia 11 4:06.46
5 24 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 SlovakiaSlovakia 15 4:07.81
6 21 Stanik MichalStanik Michal 02 02 SlovakiaSlovakia 12 4:08.90
7 19 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 SlovakiaSlovakia 10 4:11.77
8 22 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 SlovakiaSlovakia 13 4:13.25
9 11 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 SlovakiaSlovakia 3 4:18.79
10 17 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 SlovakiaSlovakia 8 4:26.25
11 12 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 SlovakiaSlovakia 4 4:27.75
13 9 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 SlovakiaSlovakia 1 4:30.23
14 13 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 SlovakiaSlovakia 5 4:31.75
15 14 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 SlovakiaSlovakia 6 4:31.92
16 10 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 SlovakiaSlovakia 2 4:35.22
18 Jančík FilipJančík Filip 06 06 SlovakiaSlovakia 9 DNF
Celkom 15 pretekárov

1500 m - Ženy

(pi, 10.6.2022) Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 SlovakiaSlovakia 7 4:46.89
2 1 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 SlovakiaSlovakia 1 4:48.94
3 8 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 SlovakiaSlovakia 8 4:57.56
4 6 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 SlovakiaSlovakia 6 5:01.48
5 4 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 SlovakiaSlovakia 4 5:02.20
6 3 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 SlovakiaSlovakia 3 5:06.55
7 2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 SlovakiaSlovakia 2 5:12.91
8 5 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 SlovakiaSlovakia 5 5:13.16
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(št, 9.6.2022) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
SlovakiaSlovakia
93 93 SB 67.07 66.0566.1465.6866.1465.6067.07X
8 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
SlovakiaSlovakia
83 83 59.12 XXX059.12XX
Celkom 2 pretekárov