<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

P-T-S

Šamorín (9. 6. 2022)

100 m - Muži

(št, 9.6.2022 - 17:20) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Special Olympics
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Išpold PeterIšpold Peter 99 99 SlovakiaSlovakia 7 16.52
2 Vosátko LukášVosátko Lukáš 99 99 SlovakiaSlovakia 3 17.01
3 Jakuš ŠimonJakuš Šimon 08 08 SlovakiaSlovakia 5 17.13
4 Štubňa MichalŠtubňa Michal 99 99 SlovakiaSlovakia 1 17.18
5 Hrots DenisHrots Denis 08 08 SlovakiaSlovakia 4 18.50
6 Varga MarekVarga Marek 08 08 SlovakiaSlovakia 6 18.50
7 Marton Thomas SebastiánMarton Thomas Sebastián 99 99 SlovakiaSlovakia 8 19.69
8 Korčok JankoKorčok Janko 99 99 SlovakiaSlovakia 2 37.43
Celkom 8 pretekárov
(št, 9.6.2022 - 18:22) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hall ElijahHall Elijah 94 94 United StatesUnited States 6 10.17 0.109
2 Musah KojoMusah Kojo 96 96 DenmarkDenmark 3 SB 10.42 0.139
3 Silva DerickSilva Derick 98 98 BrazilBrazil 8 10.42 0.147
4 McDonnell RobertMcDonnell Robert 02 02 IrelandIreland 7 =PB 10.43 0.136
5 Fuchs MarkusFuchs Markus 95 95 AustriaAustria 5 10.43 0.187
6 Stromšík ZdeněkStromšík Zdeněk 94 94 Czech RepublicCzech Republic 4 10.52 0.162
7 Illovszky DominikIllovszky Dominik 02 02 HungaryHungary 2 10.65 0.157
8 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 SlovakiaSlovakia 1 PB 10.73 0.134
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hall ElijahHall Elijah 94 94 United StatesUnited States 6 10.17 0.109
2 Musah KojoMusah Kojo 96 96 DenmarkDenmark 3 SB 10.42 0.139
3 Silva DerickSilva Derick 98 98 BrazilBrazil 8 10.42 0.147
4 McDonnell RobertMcDonnell Robert 02 02 IrelandIreland 7 =PB 10.43 0.136
5 Fuchs MarkusFuchs Markus 95 95 AustriaAustria 5 10.43 0.187
6 Stromšík ZdeněkStromšík Zdeněk 94 94 Czech RepublicCzech Republic 4 10.52 0.162
7 Illovszky DominikIllovszky Dominik 02 02 HungaryHungary 2 10.65 0.157
8 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 SlovakiaSlovakia 1 PB 10.73 0.134
9 Išpold PeterIšpold Peter 99 99 SlovakiaSlovakia 7 16.52
10 Vosátko LukášVosátko Lukáš 99 99 SlovakiaSlovakia 3 17.01
11 Jakuš ŠimonJakuš Šimon 08 08 SlovakiaSlovakia 5 17.13
12 Štubňa MichalŠtubňa Michal 99 99 SlovakiaSlovakia 1 17.18
13 Hrots DenisHrots Denis 08 08 SlovakiaSlovakia 4 18.50
13 Varga MarekVarga Marek 08 08 SlovakiaSlovakia 6 18.50
15 Marton Thomas SebastiánMarton Thomas Sebastián 99 99 SlovakiaSlovakia 8 19.69
16 Korčok JankoKorčok Janko 99 99 SlovakiaSlovakia 2 37.43

100 m - Ženy

(št, 9.6.2022 - 18:15) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ahye Michelle-LeeAhye Michelle-Lee 92 92 Trinidad And TobagoTrinidad And Tobago 6 11.12 0.152
2 Ray ShannonRay Shannon 95 95 United StatesUnited States 5 11.27 0.145
3 Evelyn TristanEvelyn Tristan 98 98 BarbadosBarbados 3 11.38 0.135
4 Forster ViktoriaForster Viktoria 02 02 SlovakiaSlovakia 4 11.46 0.161
5 Lindner MagdalenaLindner Magdalena 00 00 AustriaAustria 2 11.58 0.165
6 Takács BoglárkaTakács Boglárka 01 01 HungaryHungary 8 11.61 0.163
7 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 SlovakiaSlovakia 1 11.83 0.164
8 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 SlovakiaSlovakia 7 11.87 0.176
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži

(št, 9.6.2022 - 19:48) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ogando AleanderOgando Aleander 00 00 Dominican RepublicDominican Republic 6 20.25 0.146
2 Hall ElijahHall Elijah 94 94 United StatesUnited States 5 20.62 0.150
3 McDonnell RobertMcDonnell Robert 02 02 IrelandIreland 7 20.76 0.139
4 Zeze Méba MickaëlZeze Méba Mickaël 94 94 FranceFrance 3 20.95 0.168
5 Hansen SimonHansen Simon 98 98 DenmarkDenmark 4 21.13 0.166
6 Santos LuguelínSantos Luguelín 92 92 Dominican RepublicDominican Republic 8 SB 21.27 0.174
7 Johansen Mathias HoveJohansen Mathias Hove 98 98 NorwayNorway 1 21.30 0.149
8 Němejc TomášNěmejc Tomáš 00 00 Czech RepublicCzech Republic 2 21.30 0.189
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Beh)

Beh 1 (št, 9.6.2022 - 16:45) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Máté TamásMáté Tamás 98 98 HungaryHungary 4 21.02 0.242
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 SlovakiaSlovakia 3 21.63 0.187
3 Molnár AttilaMolnár Attila 02 02 HungaryHungary 8 21.73 0.208
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 SlovakiaSlovakia 6 21.73 0.242
5 Wahl ZoltánWahl Zoltán 00 00 HungaryHungary 1 21.89 0.168
6 Federič FilipFederič Filip 04 04 SlovakiaSlovakia 7 21.92 0.223
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 SlovakiaSlovakia 5 22.15 0.187
8 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 SlovakiaSlovakia 2 22.48 0.155
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (št, 9.6.2022 - 16:48) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 SlovakiaSlovakia 5 23.10 0.173
2 Labo DavidLabo David 00 00 SlovakiaSlovakia 4 23.37 0.201
3 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 SlovakiaSlovakia 3 23.40 0.187
4 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 SlovakiaSlovakia 8 23.58 0.180
5 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 SlovakiaSlovakia 2 23.88 0.159
6 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 SlovakiaSlovakia 7 23.90 0.198
Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 SlovakiaSlovakia 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 3 (št, 9.6.2022 - 16:50) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 SlovakiaSlovakia 5 23.17 0.172
2 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 SlovakiaSlovakia 4 23.83 0.164
3 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 SlovakiaSlovakia 3 24.30 0.221
4 Dániel RegőDániel Regő 05 05 SlovakiaSlovakia 6 24.49 0.174
5 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 SlovakiaSlovakia 7 24.84 0.188
6 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 SlovakiaSlovakia 1 25.52 0.186
7 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 SlovakiaSlovakia 2 25.92 0.384
8 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 SlovakiaSlovakia 8 26.11 0.211
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Máté TamásMáté Tamás 98 98 HungaryHungary 4 21.02 0.242
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 SlovakiaSlovakia 3 21.63 0.187
3 Molnár AttilaMolnár Attila 02 02 HungaryHungary 8 21.73 0.208
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 SlovakiaSlovakia 6 21.73 0.242
5 Wahl ZoltánWahl Zoltán 00 00 HungaryHungary 1 21.89 0.168
6 Federič FilipFederič Filip 04 04 SlovakiaSlovakia 7 21.92 0.223
7 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 SlovakiaSlovakia 5 22.15 0.187
8 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 SlovakiaSlovakia 2 22.48 0.155
9 Hudec RudolfHudec Rudolf 94 94 SlovakiaSlovakia 5 23.10 0.173
10 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 SlovakiaSlovakia 5 23.17 0.172
11 Labo DavidLabo David 00 00 SlovakiaSlovakia 4 23.37 0.201
12 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 SlovakiaSlovakia 3 23.40 0.187
13 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 SlovakiaSlovakia 8 23.58 0.180
14 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 SlovakiaSlovakia 4 23.83 0.164
15 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 SlovakiaSlovakia 2 23.88 0.159
16 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 SlovakiaSlovakia 7 23.90 0.198
17 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 SlovakiaSlovakia 3 24.30 0.221
18 Dániel RegőDániel Regő 05 05 SlovakiaSlovakia 6 24.49 0.174
19 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 SlovakiaSlovakia 7 24.84 0.188
20 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 SlovakiaSlovakia 1 25.52 0.186
21 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 SlovakiaSlovakia 2 25.92 0.384
22 Prehoda MichalPrehoda Michal 08 08 SlovakiaSlovakia 8 26.11 0.211
Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 SlovakiaSlovakia 6 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 1 (št, 9.6.2022 - 16:32) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 SlovakiaSlovakia 4 24.52 0.164
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 SlovakiaSlovakia 5 24.67 0.188
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 SlovakiaSlovakia 2 24.82 0.376
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 SlovakiaSlovakia 6 25.00 0.190
5 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 SlovakiaSlovakia 7 25.72 0.155
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 SlovakiaSlovakia 1 25.87 0.164
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 SlovakiaSlovakia 8 26.35 0.233
Tomková DášaTomková Dáša 00 00 SlovakiaSlovakia 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (št, 9.6.2022 - 16:35) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 SlovakiaSlovakia 7 26.17 0.183
2 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 SlovakiaSlovakia 3 26.50 0.223
3 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 SlovakiaSlovakia 6 26.67 0.201
4 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 SlovakiaSlovakia 5 26.80 0.211
5 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 SlovakiaSlovakia 4 26.81 0.449
6 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 SlovakiaSlovakia 2 27.23 0.257
7 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 SlovakiaSlovakia 8 27.75 0.219
8 Puha RékaPuha Réka 02 02 SlovakiaSlovakia 1 27.89 0.597
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 SlovakiaSlovakia 4 24.52 0.164
2 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 SlovakiaSlovakia 5 24.67 0.188
3 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 SlovakiaSlovakia 2 24.82 0.376
4 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 SlovakiaSlovakia 6 25.00 0.190
5 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 SlovakiaSlovakia 7 25.72 0.155
6 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 SlovakiaSlovakia 1 25.87 0.164
7 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 SlovakiaSlovakia 7 26.17 0.183
8 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 SlovakiaSlovakia 8 26.35 0.233
9 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 SlovakiaSlovakia 3 26.50 0.223
10 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 SlovakiaSlovakia 6 26.67 0.201
11 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 SlovakiaSlovakia 5 26.80 0.211
12 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 SlovakiaSlovakia 4 26.81 0.449
13 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 SlovakiaSlovakia 2 27.23 0.257
14 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 SlovakiaSlovakia 8 27.75 0.219
15 Puha RékaPuha Réka 02 02 SlovakiaSlovakia 1 27.89 0.597
Tomková DášaTomková Dáša 00 00 SlovakiaSlovakia 3 DNS

400 m - Muži

(št, 9.6.2022 - 18:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 O´Donnell ChristopherO´Donnell Christopher 98 98 IrelandIreland 3 0:46.44 0.171
2 Stewart TrevorStewart Trevor 97 97 United StatesUnited States 4 0:46.50 0.216
3 Šorm PatrikŠorm Patrik 93 93 Czech RepublicCzech Republic 6 0:46.58 0.188
4 Aceti VladimirAceti Vladimir 98 98 ItalyItaly 7 0:47.09 0.230
5 Canal Inaki Canal Inaki  97 97 SpainSpain 1 0:47.23 0.141
6 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 SlovakiaSlovakia 5 0:47.39 0.199
7 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 SlovakiaSlovakia 2 0:48.46 0.207
8 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 SlovakiaSlovakia 8 0:49.14 0.191
Celkom 8 pretekárov

400 m - Ženy

(št, 9.6.2022 - 18:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cofil FiordalizaCofil Fiordaliza 00 00 Dominican RepublicDominican Republic 5 0:52.13 0.226
2 Vondrová LadaVondrová Lada 99 99 Czech RepublicCzech Republic 6 0:52.77 0.226
3 Azevedo CátiaAzevedo Cátia 94 94 PortugalPortugal 3 0:52.94 0.204
4 Walli SusanneWalli Susanne 96 96 AustriaAustria 7 0:53.02 0.375
5 Laus CamilleLaus Camille 93 93 BelgiumBelgium 4 0:53.36 0.368
6 Petržilková TerezaPetržilková Tereza 93 93 Czech RepublicCzech Republic 2 0:53.58 0.367
7 Pellaud RachelPellaud Rachel 95 95 SwitzerlandSwitzerland 1 0:55.22 0.171
8 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 SlovakiaSlovakia 8 0:56.39 0.172
Celkom 8 pretekárov

800 m - Muži

(št, 9.6.2022 - 19:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 62 Tecuceanu CătălinTecuceanu Cătălin 99 99 ItalyItaly 3 1:46.07
2 67 Pattison BenPattison Ben 01 01 United KingdomUnited Kingdom 6 1:46.45
3 65 Fitzsimmons JohnFitzsimmons John 98 98 IrelandIreland 5 1:46.64
4 71 Abdalla Abubaker HaydarAbdalla Abubaker Haydar 96 96 QatarQatar 8 1:47.09
5 61 Webb JamieWebb Jamie 94 94 United KingdomUnited Kingdom 2 1:47.51
6 64 Smaili MostafaSmaili Mostafa 97 97 MoroccoMorocco 5 1:47.56
7 60 Hassan Abdirahman SaeedHassan Abdirahman Saeed 97 97 QatarQatar 1 SB 1:47.60
8 66 Vindics BalázsVindics Balázs 94 94 HungaryHungary 6 1:47.95
9 63 Reuther MarcReuther Marc 96 96 GermanyGermany 4 1:48.73
10 68 Šnejdr FilipŠnejdr Filip 95 95 Czech RepublicCzech Republic 7 1:48.75
11 69 Rudolf ŽanRudolf Žan 93 93 SloveniaSlovenia 7 1:51.19
70 Růžička MartinRůžička MartinPACE 95 95 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
Celkom 12 pretekárov

800 m - Muži (Beh)

Beh 1 (št, 9.6.2022 - 17:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 SlovakiaSlovakia 3 1:53.01
2 108 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 SlovakiaSlovakia 5 1:55.55
3 103 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 SlovakiaSlovakia 2 1:56.04
4 109 Bielek FilipBielek Filip 03 03 SlovakiaSlovakia 6 1:56.79
5 101 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 SlovakiaSlovakia 1 1:56.91
6 104 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 SlovakiaSlovakia 3 1:59.65
7 110 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 SlovakiaSlovakia 7 1:59.97
8 111 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 SlovakiaSlovakia 7 2:01.82
106 Kotyza DanielKotyza DanielPACE 00 00 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
107 Eliáš MatejEliáš Matej 03 03 Czech RepublicCzech Republic 5 DNF
112 Kováč PeterKováč Peter 91 91 SlovakiaSlovakia 4 DNF
102 Kosina AdamKosina Adam 04 04 Czech RepublicCzech Republic 1 DNS
Celkom 12 pretekárov
Beh 2 (št, 9.6.2022 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 116 Melo PavolMelo Pavol 99 99 SlovakiaSlovakia 4 2:03.63
2 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 SlovakiaSlovakia 5 2:03.83
3 119 Biely PeterBiely Peter 04 04 SlovakiaSlovakia 7 2:04.71
4 115 Granský DávidGranský Dávid 04 04 SlovakiaSlovakia 3 2:04.75
5 118 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 SlovakiaSlovakia 6 2:04.85
6 114 Matej ErikMatej Erik 02 02 SlovakiaSlovakia 2 2:06.42
7 120 Baran PeterBaran Peter 03 03 SlovakiaSlovakia 8 2:11.69
8 113 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 SlovakiaSlovakia 1 2:13.50
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 SlovakiaSlovakia 3 1:53.01
2 108 Mazúch DávidMazúch Dávid 96 96 SlovakiaSlovakia 5 1:55.55
3 103 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 SlovakiaSlovakia 2 1:56.04
4 109 Bielek FilipBielek Filip 03 03 SlovakiaSlovakia 6 1:56.79
5 101 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 SlovakiaSlovakia 1 1:56.91
6 104 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 SlovakiaSlovakia 3 1:59.65
7 110 Janiček AdamJaniček Adam 02 02 SlovakiaSlovakia 7 1:59.97
8 111 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 SlovakiaSlovakia 7 2:01.82
9 116 Melo PavolMelo Pavol 99 99 SlovakiaSlovakia 4 2:03.63
10 117 Cisár MartinCisár Martin 03 03 SlovakiaSlovakia 5 2:03.83
11 119 Biely PeterBiely Peter 04 04 SlovakiaSlovakia 7 2:04.71
12 115 Granský DávidGranský Dávid 04 04 SlovakiaSlovakia 3 2:04.75
13 118 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 SlovakiaSlovakia 6 2:04.85
14 114 Matej ErikMatej Erik 02 02 SlovakiaSlovakia 2 2:06.42
15 120 Baran PeterBaran Peter 03 03 SlovakiaSlovakia 8 2:11.69
16 113 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 SlovakiaSlovakia 1 2:13.50
106 Kotyza DanielKotyza DanielPACE 00 00 Czech RepublicCzech Republic 8 DNF
107 Eliáš MatejEliáš Matej 03 03 Czech RepublicCzech Republic 5 DNF
112 Kováč PeterKováč Peter 91 91 SlovakiaSlovakia 4 DNF
102 Kosina AdamKosina Adam 04 04 Czech RepublicCzech Republic 1 DNS

800 m - Ženy

(št, 9.6.2022 - 19:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 75 Selman JennySelman Jenny 91 91 United KingdomUnited Kingdom 3 2:03.43
2 81 Määttänen EveliinaMäättänen Eveliina 95 95 FinlandFinland 7 PB 2:03.58
3 78 Horvat AnitaHorvat Anita 96 96 SloveniaSlovenia 6 2:03.96
4 76 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 SlovakiaSlovakia 4 2:04.35
5 72 Froynes Amanda MarieFroynes Amanda Marie 98 98 NorwayNorway 1 SB 2:04.63
6 74 Sclabas DeliaSclabas Delia 00 00 SwitzerlandSwitzerland 2 2:05.11
7 77 Lindh LovisaLindh Lovisa 91 91 SwedenSweden 5 2:05.34
8 79 Anais CinthiaAnais Cinthia 88 88 FranceFrance 6 2:05.78
9 83 Naumov ZoyaNaumov Zoya 95 95 SpainSpain 8 2:06.72
10 73 Mooney ClaireMooney Claire 92 92 IrelandIreland 2 2:07.04
11 80 Zhuzhlyk SvitlanaZhuzhlyk Svitlana 02 02 UkraineUkraine 7 SB 2:07.90
82 Suranová KarinSuranová KarinPACE 00 00 SlovakiaSlovakia 8 DNF
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Muži

(št, 9.6.2022 - 16:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Odehnal JánOdehnal Ján 04 04 Czech RepublicCzech Republic 16 3:59.23
2 23 Borovka MiroslavBorovka Miroslav 98 98 SlovakiaSlovakia 14 3:59.63
3 26 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 SlovakiaSlovakia 17 4:04.47
4 20 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 SlovakiaSlovakia 11 4:06.46
5 24 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 SlovakiaSlovakia 15 4:07.81
6 21 Stanik MichalStanik Michal 02 02 SlovakiaSlovakia 12 4:08.90
7 19 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 SlovakiaSlovakia 10 4:11.77
8 22 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 SlovakiaSlovakia 13 4:13.25
9 11 Lunter MatúšLunter Matúš 89 89 SlovakiaSlovakia 3 4:18.79
10 17 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 SlovakiaSlovakia 8 4:26.25
11 12 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 SlovakiaSlovakia 4 4:27.75
12 16 Gumpinger SimonGumpinger Simon 97 97 AustriaAustria 7 4:30.06
13 9 Hercog PatrikHercog Patrik 04 04 SlovakiaSlovakia 1 4:30.23
14 13 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 SlovakiaSlovakia 5 4:31.75
15 14 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 SlovakiaSlovakia 6 4:31.92
16 10 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 SlovakiaSlovakia 2 4:35.22
18 Jančík FilipJančík Filip 06 06 SlovakiaSlovakia 9 DNF
27 Vebr PatrikVebr PatrikPACE 98 98 Czech RepublicCzech Republic 18 DNF
Celkom 18 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 300m 700m 1100m
1 25 Ján Odehnal 00:47.7 01:50.8 02:54.2
2 23 Miroslav Borovka 00:48.6 01:51.2 02:58.0
3 26 Ondrej Malek 00:47.9 01:50.1 02:55.4
4 20 Adam Tomeček 00:48.2 01:52.2 02:58.6
5 24 Dalibor Jakal 00:47.3 02:58.0 -
6 21 Michal Stanik 00:49.0 01:52.4 03:00.5
7 19 Jakub Patúc 00:49.5 01:54.0 03:04.3
8 22 Marek Lenčéš 00:47.1 01:53.3 03:04.5
9 11 Matúš Lunter 00:50.8 01:56.2 03:07.7
10 17 Peter Plánka 00:50.6 01:59.4 03:14.9
11 12 Matúš Baran 00:52.8 02:04.4 03:17.3
12 16 Simon Gumpinger 00:51.0 01:58.3 03:13.3
13 9 Patrik Hercog 00:53.6 02:06.8 03:22.3
14 13 Miroslav Peško 00:51.3 02:03.9 03:18.3
15 14 Šimon Minár 00:52.5 02:03.2 03:17.2
16 10 Matej Knapčok 00:53.7 02:06.8 03:22.1
18 Filip Jančík 00:51.7 02:03.1 -
27 Patrik Vebr 00:47.4 01:50.7 -

1500 m - Ženy

(št, 9.6.2022 - 16:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 SlovakiaSlovakia 7 4:46.89
2 1 Kováčová ZuzanaKováčová Zuzana 02 02 SlovakiaSlovakia 1 4:48.94
3 8 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 SlovakiaSlovakia 8 4:57.56
4 6 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 SlovakiaSlovakia 6 5:01.48
5 4 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 SlovakiaSlovakia 4 5:02.20
6 3 Tulejová EvaTulejová Eva 82 82 SlovakiaSlovakia 3 5:06.55
7 2 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 SlovakiaSlovakia 2 5:12.91
8 5 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 SlovakiaSlovakia 5 5:13.16
Celkom 8 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 300m 700m 1100m
1 7 Kristína Jesenská 00:55.2 02:16.6 03:35.0
2 1 Zuzana Kováčová 00:57.0 02:16.3 03:34.3
3 8 Viktória Marčeková 00:56.0 02:15.3 03:35.4
4 6 Lenka Kotianová 00:56.1 02:18.0 03:41.7
5 4 Petra Šuleková 00:56.7 02:17.7 03:40.3
6 3 Eva Tulejová - - -
7 2 Beáta Lukašíková 00:55.4 02:16.2 03:41.2
8 5 Terézia Klementisová 00:57.5 02:18.3 03:46.2

3000 m - Ženy

(št, 9.6.2022 - 19:29) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 46 Tsegay GudafTsegay Gudaf 97 97 EthiopiaEthiopia 7 MR 08:42.19
2 48 Hailu LemlemHailu Lemlem 01 01 EthiopiaEthiopia 9 SB 08:55.60
3 44 Chebet EstherChebet Esther 97 97 UgandaUganda 5 PB 09:00.52
4 47 Mehari HiwotMehari Hiwot 02 02 EthiopiaEthiopia 8 PB 09:03.85
5 43 Chesang PriscaChesang Prisca 03 03 UgandaUganda 4 SB 09:06.29
6 42 Wagner-Gyürkés ViktóriaWagner-Gyürkés Viktória 92 92 HungaryHungary 3 SB 09:19.09
45 Van Es DianeVan Es Diane 99 99 NetherlandsNetherlands 6 DNF
40 Koláčková AdélaKoláčková Adéla 01 01 Czech RepublicCzech Republic 1 DNF
49 Tesfay WezamTesfay WezamPACE 05 05 EthiopiaEthiopia 10 DNF
41 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 SlovakiaSlovakia 2 DNF
Celkom 10 pretekárov

5000 m - Ženy

(št, 9.6.2022 - 19:28) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 46 Tsegay GudafTsegay Gudaf 97 97 EthiopiaEthiopia 7 MR 14:31.91
2 48 Hailu LemlemHailu Lemlem 01 01 EthiopiaEthiopia 9 15:01.99
3 44 Chebet EstherChebet Esther 97 97 UgandaUganda 5 PB 15:02.15
4 47 Mehari HiwotMehari Hiwot 02 02 EthiopiaEthiopia 8 PB 15:20.40
5 43 Chesang PriscaChesang Prisca 03 03 UgandaUganda 4 15:32.72
6 42 Wagner-Gyürkés ViktóriaWagner-Gyürkés Viktória 92 92 HungaryHungary 3 15:38.51
45 Van Es DianeVan Es Diane 99 99 NetherlandsNetherlands 6 DNF
40 Koláčková AdélaKoláčková Adéla 01 01 Czech RepublicCzech Republic 1 DNF
49 Tesfay WezamTesfay WezamPACE 05 05 EthiopiaEthiopia 10 DNF
41 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 SlovakiaSlovakia 2 DNF
Celkom 10 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m 3000m 3400m 3800m 4200m 4600m
1 46 Gudaf Tsegay - 01:43.3 02:54.6 04:04.5 05:13.0 06:22.9 07:32.8 08:43.5 09:53.7 11:05.2 12:16.9 13:27.6
2 48 Lemlem Hailu - 01:43.5 02:54.0 04:04.0 05:14.8 06:28.7 07:41.9 08:56.0 10:12.4 11:27.6 12:42.2 13:54.7
3 44 Esther Chebet - 01:47.4 04:12.2 05:23.7 06:35.4 07:48.5 09:00.8 10:15.5 11:28.1 12:42.0 13:55.3 15:03.6
4 47 Hiwot Mehari - 01:41.9 02:55.3 04:07.4 05:21.8 06:35.2 07:48.1 09:05.3 10:20.1 11:36.8 12:54.5 14:09.7
5 43 Prisca Chesang - 01:44.8 03:00.3 04:12.3 05:23.7 06:34.9 07:49.9 09:07.5 10:24.7 11:42.4 13:01.6 14:19.6
6 42 Viktória Wagner-Gyürkés - 01:48.4 03:03.2 04:16.9 05:31.8 06:46.9 08:02.8 09:20.3 10:37.3 11:54.7 13:10.9 14:28.0
45 Es Diane Van - 01:47.6 03:00.5 04:14.2 05:30.0 06:47.9 08:08.7 - - - - -
40 Adéla Koláčková - 01:56.7 03:20.5 04:43.8 06:07.1 - - - - - - -
49 Wezam Tesfay - 01:41.8 02:54.2 04:03.1 - - - - - - - -
41 Karin Suranová - 01:50.0 03:15.8 - - - - - - - - -

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy

(št, 9.6.2022 - 19:20) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gravesgaard MetteGravesgaard Mette 95 95 DenmarkDenmark 6 NR 12.92 0.177
2 Lavin SarahLavin Sarah 94 94 IrelandIreland 3 PB 12.94 0.154
3 Hurske ReettaHurske Reetta 95 95 FinlandFinland 5 13.02 0.181
4 Jiranová HelenaJiranová Helena 95 95 Czech RepublicCzech Republic 2 13.24 0.132
5 Pesiridou ElisavetPesiridou Elisavet 92 92 GreeceGreece 1 SB 13.31 0.168
6 Chubkovtsova HannaChubkovtsova Hanna 94 94 UkraineUkraine 8 SB 13.62 0.172
7 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 SlovakiaSlovakia 7 PB 13.72 0.171
Forster ViktoriaForster Viktoria 02 02 SlovakiaSlovakia 4 DNF 0.172
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(št, 9.6.2022 - 18:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Paul JacobPaul Jacob 95 95 United KingdomUnited Kingdom 3 0:50.10 0.174
2 Kučera MartinKučera Martin 90 90 SlovakiaSlovakia 5 0:50.74 0.210
3 Guček Matic IanGuček Matic Ian 03 03 SloveniaSlovenia 8 0:50.75 0.204
4 Brand DanyBrand Dany 96 96 SwitzerlandSwitzerland 6 0:50.81 0.193
5 Tuček MartinTuček Martin 95 95 Czech RepublicCzech Republic 2 0:50.98 0.201
6 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 SlovakiaSlovakia 4 0:51.03 0.168
7 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 SlovakiaSlovakia 7 0:51.19 0.199
8 Köhldorfer LeoKöhldorfer Leo 01 01 AustriaAustria 1 0:52.58 0.192
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(št, 9.6.2022 - 18:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 SlovakiaSlovakia 4 0:57.12 0.139
2 Jamal AminatJamal Aminat 97 97 BahrainBahrain 2 SB 0:57.25 0.203
3 Barbosa VeraBarbosa Vera 89 89 PortugalPortugal 6 0:57.26 0.242
4 Zupin AgataZupin Agata 98 98 SloveniaSlovenia 7 0:57.45 0.190
5 Da Silva CheyenneDa Silva Cheyenne 00 00 BrazilBrazil 3 0:58.04 0.160
6 Pressler LenaPressler Lena 01 01 AustriaAustria 1 0:58.17 0.159
7 Molnár JankaMolnár Janka 01 01 HungaryHungary 8 0:58.59 0.221
8 Jíchová NikoletaJíchová Nikoleta 00 00 Czech RepublicCzech Republic 5 1:00.86 0.259
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Muži

(št, 9.6.2022 - 17:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 32 Černý DominikČerný Dominik 97 97 SlovakiaSlovakia 5 11:26.23
2 39 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 SlovakiaSlovakia 12 11:34.49
3 28 Hlaváč VítHlaváč Vít 97 97 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 11:40.12
4 29 Gdula LukášGdula Lukáš 91 91 Czech RepublicCzech Republic 2 12:19.12
5 31 Csontos ImreCsontos Imre 92 92 HungaryHungary 4 PB 12:25.12
6 33 Duda MichalDuda Michal 04 04 SlovakiaSlovakia 6 PB 12:51.41
7 34 Machník ĽubošMachník Ľuboš 88 88 SlovakiaSlovakia 7 13:28.91
8 30 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 SlovakiaSlovakia 3 PB 14:34.25
9 35 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 SlovakiaSlovakia 8 PB 14:43.91
37 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 SlovakiaSlovakia 10 DNS
36 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 SlovakiaSlovakia 9 DNS
38 Tokodi DávidTokodi Dávid 91 91 HungaryHungary 11 DNS
Celkom 12 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m
1 32 Dominik Černý 02:19.5 03:53.6 05:25.3 06:56.7 08:25.1 09:56.8 11:28.2
2 39 Miroslav Úradník 00:45.5 02:20.8 03:53.4 05:25.6 06:55.6 08:29.0 10:04.0
3 28 Vít Hlaváč 00:47.1 02:21.2 03:55.0 05:27.2 06:59.7 08:34.1 10:07.6
4 29 Lukáš Gdula 00:47.2 02:20.3 03:55.2 05:34.7 07:15.5 09:00.2 10:41.6
5 31 Imre Csontos 00:47.5 02:24.5 04:04.0 05:41.4 07:21.4 09:03.1 10:44.6
6 33 Michal Duda 00:52.4 02:37.8 04:18.9 05:59.4 07:43.2 09:27.8 11:12.9
7 34 Ľuboš Machník 00:52.8 02:40.1 04:27.3 06:16.0 08:05.0 09:54.7 11:45.2
8 30 Šimon Bátovský 00:55.6 02:51.3 04:47.5 06:44.6 08:41.1 10:37.6 12:37.5
9 35 Jakub Mažgút 00:55.5 02:51.5 04:48.9 06:45.8 08:43.7 10:48.3 12:53.3
37 Adam Nosáľ - - - - - - -
36 Tomáš Mencel - - - - - - -
38 Dávid Tokodi - - - - - - -

Skok do výšky - Muži

(št, 9.6.2022 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 185 190 195 198 201 204 207 210
1 Zeman TomášZeman Tomáš
SlovakiaSlovakia
96 96 4 =SB 207 - O O O XO - O XXX
2 Tóth GergelyTóth Gergely
SlovakiaSlovakia
01 01 3 PB 204 O O O - O O XX- X
3 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
SlovakiaSlovakia
03 03 2 SB 195 O XO XO XXX
Bracho MatejBracho Matej
SlovakiaSlovakia
05 05 1 NM XXX
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(št, 9.6.2022 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 460 480 500 520 540 550 560 565 570 575 580
1 Ludwig MattLudwig Matt
United StatesUnited States
96 96 11 =SB 570 - - - O O O O - O - XXX
2 Miller AustinMiller Austin
United StatesUnited States
94 94 8 570 - - - XO O O O - O - XXX
3= Richartz NateRichartz Nate
United StatesUnited States
94 94 10 =PB 570 - - - XO O O XO - O - XXX
3= Huang BokaiHuang Bokai
ChinaChina
96 96 9 =SB 570 - - - - XXO - O - O - XXX
5 Waters Carson CodyWaters Carson Cody
United StatesUnited States
96 96 5 550 - - - XO XXO XXO XXX
6 Irwin AndrewIrwin Andrew
United StatesUnited States
93 93 6 540 - - - - O XXX
7 Ščerba MatějŠčerba Matěj
Czech RepublicCzech Republic
98 98 4 540 - - O XO XO XXX
8 Renner RobertRenner Robert
SloveniaSlovenia
94 94 7 540 - - O O XXO XXX
9 Bárta DanBárta Dan
Czech RepublicCzech Republic
98 98 3 520 - - O XO XXX
10 Nagy MarcellNagy Marcell
HungaryHungary
02 02 2 500 - XO O XXX
11 Antalec AdamAntalec Adam
SlovakiaSlovakia
02 02 1 =SB 460 XXO XXX
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(št, 9.6.2022 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
National
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
SlovakiaSlovakia
03 03 4 708 +1.3 m/s 6.81  0,90 6.73  1,40 6.88  1,20 6.88 6.80  0,90 6.96  1,20 7.08  1,30
2 Hriň AdamHriň Adam
SlovakiaSlovakia
02 02 5 694 +1.2 m/s 6.75  0,90 6.94  1,20 X 6.94 X X X
3 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
SlovakiaSlovakia
02 02 3 655 +1.4 m/s 6.46  0,90 6.45  1,40 6.55  1,40 6.55 6.35  0,90 6.54  1,10 6.41  1,00
4 Haják JurajHaják Juraj
SlovakiaSlovakia
04 04 2 644 +1.2 m/s 5.99  0,70 6.44  1,20 6.18  1,80 6.44 6.19  1,20 X 6.14  0,60
5 Tóth BenceTóth Bence
SlovakiaSlovakia
05 05 1 564 +0.6 m/s X X X - 5.53  0,60 5.37  2,60 5.64  0,60
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(št, 9.6.2022 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Memoriál Evy Šuranovej
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Luzolo MaryseLuzolo Maryse
GermanyGermany
95 95 7 PB 671 +1.2 m/s 6.33  0,50 6.49  1,20 X 6.49 6.41  0,60 X 6.71  1,20
2 De Sousa AgateDe Sousa Agate
Sao Tome And PrincipeSao Tome And Principe
00 00 11 666 +1.2 m/s 6.47  0,40 X 6.32  1,60 6.47 6.66  1,20 6.46  0,30 X
3 Rotaru-Kottmann AlinaRotaru-Kottmann Alina
RomaniaRomania
93 93 10 650 +0.0 m/s X X 6.37  1,00 6.37 6.50 X -
4 Hadaway LucyHadaway Lucy
United KingdomUnited Kingdom
00 00 2 SB 647 +1.4 m/s X 6.35  0,90 6.47  1,40 6.47 6.39  1,70 6.28  0,10 X
5 Martynova OksanaMartynova Oksana
UkraineUkraine
96 96 5 638 +1.5 m/s X 6.05  1,70 6.27  0,80 6.27 6.14  1,00 6.38  1,50 6.06  1,00
6 Irozuru AbigailIrozuru Abigail
United KingdomUnited Kingdom
90 90 9 636 +1.0 m/s 6.36  1,00 6.21  1,10 X 6.36 X X X
7 Lesti DianaLesti Diana
HungaryHungary
98 98 6 SB 626 +1.2 m/s 6.19  1,00 X 6.13  0,70 6.19 X 6.05  1,10 6.26  1,20
8 Nguyen AnasztáziaNguyen Anasztázia
HungaryHungary
93 93 8 SB 624 +0.6 m/s 5.80  1,90 6.24  0,60 X 6.24 X X X
9 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
SlovakiaSlovakia
00 00 4 590 +0.2 m/s 5.90  0,20 X X 5.90
10 Rusnáková ViktoriaRusnáková Viktoria
SlovakiaSlovakia
04 04 1 564 +0.9 m/s 3.31  1,00 5.63  0,50 5.64  0,90 5.64
11 Vodnyánszká RenátaVodnyánszká Renáta
SlovakiaSlovakia
04 04 3 561 +1.4 m/s 5.61  1,40 X 5.59  0,80 5.61
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(st, 8.6.2022 - 16:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Fantini SaraFantini Sara
ItalyItaly
97 97 NR 74.86 72.85 74.86 74.49 74.86 X X X
2 Jacobsen Katrine KochJacobsen Katrine Koch
DenmarkDenmark
99 99 NR 74.22 67.00 71.01 74.22 74.22 70.71 73.25 73.27
3 Skydan HannaSkydan Hanna
AzerbaijanAzerbaijan
92 92 SB 73.23 X 73.23 70.62 73.23 73.19 72.50 70.49
4 Echikunwoke AnnetteEchikunwoke Annette
NigeriaNigeria
96 96 72.91 72.91 71.02 71.08 72.91 X 70.26 69.78
5 Gyurátz RékaGyurátz Réka
HungaryHungary
96 96 SB 71.57 70.45 70.63 X 70.63 70.18 68.88 71.57
6 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
SlovakiaSlovakia
93 93 SB 67.07 66.05 66.14 65.68 66.14 65.60 67.07 X
7 Orel Anna MariaOrel Anna Maria
EstoniaEstonia
96 96 SB 66.61 65.61 65.58 66.61 66.61 65.61 X X
8 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
SlovakiaSlovakia
83 83 59.12 X X X - 59.12 X X
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(št, 9.6.2022 - 18:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Peters AndersonPeters Anderson
GrenadaGrenada
97 97 7 85.85 82.48 85.85 83.89 85.85 - - X
2 Felfner ArturFelfner Artur
UkraineUkraine
03 03 6 PB 84.32 77.22 78.99 78.82 78.99 79.23 84.32 82.78
3 Štrobinders RolandsŠtrobinders Rolands
LithuaniaLithuania
92 92 5 78.91 76.55 X X 76.55 76.93 X 78.91
4 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
SlovakiaSlovakia
96 96 2 PB 78.59 75.53 78.59 75.45 78.59 76.60 78.08 77.11
5 Smit WaldoSmit Waldo
South AfricaSouth Africa
99 99 3 76.60 70.95 74.96 76.60 76.60 X X X
6 Konečný MartinKonečný Martin
Czech RepublicCzech Republic
97 97 1 75.73 70.71 73.47 75.00 75.00 73.80 74.77 75.73
7 Kubinec JakubKubinec Jakub
SlovakiaSlovakia
98 98 4 69.77 69.77 X X 69.77 X r
Celkom 7 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(št, 9.6.2022 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Štafetový pohár
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bencze J., Tököly F., Róža S., Svorad O. Bencze J., Tököly F., Róža S., Svorad O. Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.79
2 Rutai M., Ivák J., Lelkes A., Pernička M. Rutai M., Ivák J., Lelkes A., Pernička M. Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 29.50
3 Vozár T., Korčok J., Stanislav M., Krchňavý M. Vozár T., Korčok J., Stanislav M., Krchňavý M. AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 29.67
4 Daniž D., Bros D., Wagner M., Zigo J. Daniž D., Bros D., Wagner M., Zigo J. AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 31.55
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 1 (št, 9.6.2022 - 15:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Štafetový pohár
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker E., Segéňová A., Čerepkaiova D., Grebečiová V. Becker E., Segéňová A., Čerepkaiova D., Grebečiová V. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 31.03
2 Gregušová A., Čemanová L., Kubinyiová L., Hejčíková N. Gregušová A., Čemanová L., Kubinyiová L., Hejčíková N. AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 31.35
3 Krešáková E., Snížiková Z., Juríková N., Andrisová L. Krešáková E., Snížiková Z., Juríková N., Andrisová L. Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 32.47
4 Košútová L., Valašíková L., Matušíková T., Gregušová A. Košútová L., Valašíková L., Matušíková T., Gregušová A. AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 32.61
5 Vaculková G., Oremusová P., Kocianová L., Príkazská M. Vaculková G., Oremusová P., Kocianová L., Príkazská M. Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 32.81
6 Haffnerová P., Bieliková P., Burská L., Jašková T. Haffnerová P., Bieliková P., Burská L., Jašková T. MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 33.26
7 Goriláková S., Halienková E., Juhászová K., Goriláková T. Goriláková S., Halienková E., Juhászová K., Goriláková T. Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.18
Kasanová N., Kollárová N., Stachová A., Guttmanová J. Kasanová N., Kollárová N., Stachová A., Guttmanová J. AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ 24.7
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (št, 9.6.2022 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Štafetový pohár
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dubinová D., Psársky N., Bovanová N., Šturdíková Z. Dubinová D., Psársky N., Bovanová N., Šturdíková Z. Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 31.81
2 Drugdová D., Moravíková S., Harceková N., Fazekašová S. Drugdová D., Moravíková S., Harceková N., Fazekašová S. Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 32.33
3 Vyletelová L., Švaňová D., Čanecká N., Piková L. Vyletelová L., Švaňová D., Čanecká N., Piková L. Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 33.11
4 Pulcová V., Králiková M., Hlaváčová R., Svobodová N. Pulcová V., Králiková M., Hlaváčová R., Svobodová N. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 33.23
5 Čížová V., Hozáková R., Zaukolcová E., Banásová A. Čížová V., Hozáková R., Zaukolcová E., Banásová A. AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 34.64
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Becker E., Segéňová A., Čerepkaiova D., Grebečiová V. Becker E., Segéňová A., Čerepkaiova D., Grebečiová V. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 31.03
2 Gregušová A., Čemanová L., Kubinyiová L., Hejčíková N. Gregušová A., Čemanová L., Kubinyiová L., Hejčíková N. AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 31.35
3 Dubinová D., Psársky N., Bovanová N., Šturdíková Z. Dubinová D., Psársky N., Bovanová N., Šturdíková Z. Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 31.81
4 Drugdová D., Moravíková S., Harceková N., Fazekašová S. Drugdová D., Moravíková S., Harceková N., Fazekašová S. Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 32.33
5 Krešáková E., Snížiková Z., Juríková N., Andrisová L. Krešáková E., Snížiková Z., Juríková N., Andrisová L. Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 32.47
6 Košútová L., Valašíková L., Matušíková T., Gregušová A. Košútová L., Valašíková L., Matušíková T., Gregušová A. AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 32.61
7 Vaculková G., Oremusová P., Kocianová L., Príkazská M. Vaculková G., Oremusová P., Kocianová L., Príkazská M. Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 32.81
8 Vyletelová L., Švaňová D., Čanecká N., Piková L. Vyletelová L., Švaňová D., Čanecká N., Piková L. Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 33.11
9 Pulcová V., Králiková M., Hlaváčová R., Svobodová N. Pulcová V., Králiková M., Hlaváčová R., Svobodová N. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 33.23
10 Haffnerová P., Bieliková P., Burská L., Jašková T. Haffnerová P., Bieliková P., Burská L., Jašková T. MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 33.26
11 Goriláková S., Halienková E., Juhászová K., Goriláková T. Goriláková S., Halienková E., Juhászová K., Goriláková T. Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 34.18
12 Čížová V., Hozáková R., Zaukolcová E., Banásová A. Čížová V., Hozáková R., Zaukolcová E., Banásová A. AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 34.64
Kasanová N., Kollárová N., Stachová A., Guttmanová J. Kasanová N., Kollárová N., Stachová A., Guttmanová J. AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DQ 24.7

4 x 100 m kluby - Muži

(št, 9.6.2022 - 15:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Štafetový pohár
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Federič F., Haraslin R., Benda J., Košík T. Federič F., Haraslin R., Benda J., Košík T. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 0:41.63 0.194
Perrone A., Ilgo A., Apalovič O., Adamovič A. Perrone A., Ilgo A., Apalovič O., Adamovič A. Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DQ 24.7 0.176
Celkom 2 pretekári

4 x 300 m kluby - Mix

(št, 9.6.2022 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Štafetový pohár
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bencze J., Tököly F., Róža S., Svorad O. Bencze J., Tököly F., Róža S., Svorad O. Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:46.92 0.227
2 Drugdová D., Moravíková S., Harceková N., Fazekašová S. Drugdová D., Moravíková S., Harceková N., Fazekašová S. Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 3:06.49 0.320
3 Svobodová N., Podolinčák V., Hlaváčová R., Segéňová A. Svobodová N., Podolinčák V., Hlaváčová R., Segéňová A. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 3:06.55 0.177
4 Goriláková S., Halienková E., Juhászová K., Goriláková T. Goriláková S., Halienková E., Juhászová K., Goriláková T. Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:11.64 0.166
Celkom 4 pretekári