<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike, Základné školy

Dubnica n.V. (15. 5. 2018)

300 m - Muži

(ut, 15.5.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 37.08
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 38.48
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 40.35
7 Ščasník DanielŠčasník Daniel 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 40.45
9 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 41.30
10 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 42.18
11 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 42.50
14 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.80
17 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43.52
Celkom 9 pretekárov

300 m - Ženy

(ut, 15.5.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.87
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.59
3 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 44.65
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.23
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 47.00
7 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 47.89
9 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.42
10 Magátová EmaMagátová Ema 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.78
11 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 49.18
14 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 49.93
16 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 51.55
17 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 52.24
19 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 52.41
21 Vráblová EditVráblová Edit 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 53.81
Celkom 14 pretekárov