<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike, Základné školy

Dubnica n.V. (15. 5. 2018)

Skok do diaľky - Muži

(ut, 15.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 562 0.0
2 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 532 0.0
3 Truchlík MichalTruchlík Michal
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 522 0.0
4 Shini DavidShini David
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
04 04 519 0.0
6 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 514 0.0
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 505 0.0
9 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 493 0.0
16 Červený SamuelČervený Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 466 0.0
25 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 436 0.0
26 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 418 0.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ut, 15.5.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 536 0.0
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 462 0.0
3 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 452 0.0
4 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 452 0.0
6 Chylová VeronikaChylová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 438 0.0
8 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 431 0.0
9 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 431 0.0
10 Klučková VanesaKlučková Vanesa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 426 0.0
14 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 403 0.0
19 Avenová PaulínaAvenová Paulína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 393 0.0
20 Machová LenkaMachová Lenka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 385 0.0
21 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 385 0.0
Celkom 12 pretekárov