<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Krajské kolo v atletike, Základné školy

Dubnica n.V. (15. 5. 2018)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 15.5.2018 - 09:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.33
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.35
4 Beláň JurajBeláň Juraj 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.75
5 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.76
6 Hrušík DominikHrušík Dominik 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.75
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh B (ut, 15.5.2018 - 09:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.66
3 Dunka AdamDunka Adam 02 02 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.05
4 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.15
Celkom 3 pretekári
Rozbeh C (ut, 15.5.2018 - 09:30) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hasala PatrikHasala Patrik 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.47
3 Križan JakubKrižan Jakub 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.12
6 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.54
Celkom 3 pretekári
Rozbeh E (ut, 15.5.2018 - 09:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ščasník DanielŠčasník Daniel 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.94
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.33
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.35
3 Hasala PatrikHasala Patrik 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.47
4 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.66
5 Beláň JurajBeláň Juraj 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 07.75
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.76
7 Ščasník DanielŠčasník Daniel 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 07.94
8 Dunka AdamDunka Adam 02 02 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.05
9 Križan JakubKrižan Jakub 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.12
10 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.15
11 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.54
12 Hrušík DominikHrušík Dominik 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.75

60 m - Muži (Finále)

Finále (ut, 15.5.2018 - 09:30) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.41
2 Hasala PatrikHasala Patrik 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.45
3 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.48
6 Dvoran MatejDvoran Matej 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.69
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh A (ut, 15.5.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.32
2 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.66
3 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.98
5 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.42
6 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.18
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh B (ut, 15.5.2018 - 10:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.46
Celkom 1 pretekári
Rozbeh C (ut, 15.5.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.74
Celkom 1 pretekári
Rozbeh D (ut, 15.5.2018 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.10
2 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.80
Celkom 2 pretekári
Rozbeh E (ut, 15.5.2018 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.52
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.10
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.32
3 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.46
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.52
5 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.66
6 Machová LenkaMachová Lenka 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.74
7 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.80
8 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.98
9 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.42
10 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.18

60 m - Ženy (Finále)

Finále (ut, 15.5.2018 - 10:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.96
3 Mikušincová BarboraMikušincová Barbora 99 99 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 08.12
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 08.30
5 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 08.40
6 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.62
Celkom 5 pretekárov

300 m - Muži

(ut, 15.5.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 37.08
2 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 38.48
6 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 40.35
7 Ščasník DanielŠčasník Daniel 02 02 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 40.45
9 Nikodém MichalNikodém Michal 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 41.30
10 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 42.18
11 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 42.50
14 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.80
17 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 43.52
Celkom 9 pretekárov

300 m - Ženy

(ut, 15.5.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.87
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.59
3 Markovičová RomanaMarkovičová Romana 96 96 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 44.65
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 45.23
5 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 47.00
7 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 47.89
9 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 48.42
10 Magátová EmaMagátová Ema 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 48.78
11 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 49.18
14 Žitná AdelaŽitná Adela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 49.93
16 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 51.55
17 Ondričková ViktóriaOndričková Viktória 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 52.24
19 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 52.41
21 Vráblová EditVráblová Edit 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 53.81
Celkom 14 pretekárov

800 m - Ženy

(ut, 15.5.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:26.99
2 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:31.95
3 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:36.75
4 Avenová PaulínaAvenová Paulína 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:40.89
6 Hornáková SimonaHornáková Simona 05 05 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:43.55
7 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2:44.57
8 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:48.57
12 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2:56.47
14 Belková NatáliaBelková Natália 02 02 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:59.33
20 Martincová LuciaMartincová Lucia 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3:16.91
Celkom 10 pretekárov

1000 m - Muži

(ut, 15.5.2018 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:58.11
5 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3:02.85
6 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3:08.00
9 Kubík FilipKubík Filip 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3:12.71
13 Gachulinec SamuelGachulinec Samuel 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 3:17.29
14 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3:20.61
19 Sabota KristiánSabota Kristián 03 03 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3:23.13
26 Kľúčik KristiánKľúčik Kristián 04 04 HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica 3:32.57
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(ut, 15.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 165
11 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 150
15 Sabota KristiánSabota Kristián
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 150
16 Križan JakubKrižan Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 145
18 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 140
20 Kľúčik KristiánKľúčik Kristián
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 140
24 Hrušík DominikHrušík Dominik
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 130
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ut, 15.5.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 150
3 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 150
4 Klučková VanesaKlučková Vanesa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 145
5 Magátová EmaMagátová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 140
7 Švachová MartinaŠvachová Martina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 135
11 Chylová VeronikaChylová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 130
12 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 130
14 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 125
15 Zaťková SabínaZaťková Sabína
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
02 02 125
20 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 125
21 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 120
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ut, 15.5.2018 - 09:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
04 04 562 0.0
2 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 532 0.0
3 Truchlík MichalTruchlík Michal
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 522 0.0
4 Shini DavidShini David
Športový klub o.z. BelušaŠportový klub o.z. Beluša
04 04 519 0.0
6 Šamaj ErikŠamaj Erik
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
04 04 514 0.0
7 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 505 0.0
9 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 493 0.0
16 Červený SamuelČervený Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 466 0.0
25 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 436 0.0
26 Plačko JánPlačko Ján
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 418 0.0
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ut, 15.5.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Balajová TamaraBalajová Tamara
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 536 0.0
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 462 0.0
3 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 452 0.0
4 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 452 0.0
6 Chylová VeronikaChylová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 438 0.0
8 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
02 02 431 0.0
9 Hubschová LíviaHubschová Lívia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 431 0.0
10 Klučková VanesaKlučková Vanesa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 426 0.0
14 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 403 0.0
19 Avenová PaulínaAvenová Paulína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 393 0.0
20 Machová LenkaMachová Lenka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 385 0.0
21 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 385 0.0
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Ženy

(ut, 15.5.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martincová LuciaMartincová Lucia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 10.73 0.0
2 Čermáková NatáliaČermáková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 09.38 0.0
3 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 09.17 0.0
5 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 08.77 0.0
8 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.64 0.0
21 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 06.80 0.0
22 Vlasáková AdelaVlasáková Adela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
04 04 06.74 0.0
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Muži

(ut, 15.5.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
3 Šimík MatúšŠimík Matúš
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
03 03 11.37 0.0
11 Sliepka MarošSliepka Maroš
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 10.58 0.0
13 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 10.29 0.0
18 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 09.95 0.0
19 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 09.93 0.0
Celkom 5 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Muži

(ut, 15.5.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
4 Šimík MatúšŠimík Matúš
HK´ 95 Považská BystricaHK´ 95 Považská Bystrica
03 03 71.85 0.0
11 Dunka AdamDunka Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
02 02 60.50 0.0
12 Gabaj NoelGabaj Noel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 58.80 0.0
15 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 56.85 0.0
22 Nikodém MichalNikodém Michal
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
03 03 44.82 0.0
Celkom 5 pretekárov